Τουρνουα Αρενας.

  • Δημιουργός θέματος T-bag
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

καποιος αντμιν να πει το κατα ποσο ειναι πιθανο κατι τετοιο.
 

DeletedUser

dnjhgjjb

Πολυ καλη ιδεα παιδια.
Μαριε η μαντ απαντηστε παρακαλω!
 

DeletedUser

αφου πολυ συμφωνουν οτι ειναι καλη ιδεα (και αλλοι τοσοι που δεν το δηλωσαν στο φορουμ) γιατι η ιδεα δεν επισημοποιητε ?
 

DeletedUser26123

μπορειτε να φτιαξετε ενα ποστ και να δηλωθουν ομαδες!οι 2 ομαδες καθε φορα να προτεινουν μια μερα και ωρα διεξαγωγης του αγωνα!αν δεν τα βρουν μεταξυ τους αναλαμβανει ο μεταλλερ!καθε ομαδα θα πρεπει να εχει τους αναπληρωματικους της σε περιπτωση που δεν μπορει καποιος εκεινη την ωρα που θα επιλεξει ο μεταλλερ!αν δειτε οτι μαζευονται αρκετες ομαδες τοτε το κοιτατε παραπανω το θεμα!ετσι θα εχει πιο πολυ ενδιαφερον απο τους συνεχεις σπιντ που μπαινουν ολοι σε ομαδες και επειδη ειναι ολοι φιλοι μεταξυ τους κανουν γαλαζιο τον χαρτη!
 

DeletedUser

δηλαδη προτιενεις να το οργανωσουν μεταξυ τους οι παικτες ?
εγω επισης προτεινω οι παικτες να διαλεγουν τις ρυθμισεις
 

DeletedUser26123

οχι οι παιχτες αλλα ο μεταλλερ!οι παιχτες θα επιλεγουν μονο την ωρα οπου θα παιξουν!αν τοτε δεν τα βρουν επεμβενει ο μεταλλερ και οριζει ωρα!τα υπολοιπα θα τα οργανωνει ο μεταλλερ για να εχει λιγο σασπενς!
 

DeletedUser

ομως πρεπει καποιος αντμιν να το σχολιασει
 

DeletedUser

[met]Ειναι κατι στο οποιο ειμαι ανοιχτος και μπορουμε να το συζητησουμε προκειμενου να το οργανωσουμε ομως θα το παμε λιγο πιο πισω καθως τωρα εχουμε την οργανωση του ΤWM και την προπονηση της ομαδας μας. Oταν με το καλο τελειωσει, τοτε θα τα ξαναπουμε για να διοργανωσουμε το τουρνουα αυτο:D[/met]
 

DeletedUser

[met]Ειναι κατι στο οποιο ειμαι ανοιχτος και μπορουμε να το συζητησουμε προκειμενου να το οργανωσουμε ομως θα το παμε λιγο πιο πισω καθως τωρα εχουμε την οργανωση του ΤWM και την προπονηση της ομαδας μας. Oταν με το καλο τελειωσει, τοτε θα τα ξαναπουμε για να διοργανωσουμε το τουρνουα αυτο:D[/met]

:clap::clap:

ελπιζω να προχωρήσει αυτή η ιδεα :)
 

DeletedUser25600

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=19536
πιστευω πως οι τσεχοι μας προλαβαν εφαρμοζοντας μια παρομοια αμα καταλαβαινω σωστα διοργανωση

[met]Μονο ο ελληνικος σερβερ εχει δημιουργησει αρενες οπου παιχτες κανονιζουν να παιξουν οποια ωρα θελουν με οποιους παιχτες θελουν και οτι ρυθμισεις αυτοι επιλεξουν σε "ιδιωτικους" αγωνες.

Οι τσεχοι ξεκινησαν ενα τουρνουα αλλα και παλι το αν μας "προλαβαν" δεν εχει να λεει κατι. Συντομα θα κανουμε και εμεις το τουρνουα μας.

Νομιζω εχω απαντησει σε ολα οποτε μεχρι να ξεκινησουμε και εμεις το τουρνουα της αρενας το θεμα αυτο μπορει να κλειδωθει μεχρι τοτε:)[/met]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή