περσυ τετοιο καιρο...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18467
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18467

περσυ τετοιο καιρο αποχωροντας απο την 11888 ηξερα οτι εχει υλικο να παρει τον κοσμο ...
αυτο που δεν περιμενα ειναι οτι ενα χρονο μετα θα ειχε γινει ο χαρτης ενα απεραντο γαλαζιο....
συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που ξεκινησαν αυτην την φυλη τον αντωνη τον γιαννη τον ανεστη τον γιωργο τον φανη (μερικα ονοματα ειναι εις διπλουν) κλπ....:clap:
ειμαι περηφανος που ημουν μελος της
συγχαρητηρια και στον αγγελο δελτα παρολες τις διαφωνιες και τις <<εχθρες>> μας που καταφερε να κλεισει τον κοσμο τοσο γρηγορα ....:)
παιδες ηταν χαρα μου που επαιξα μαζι σας ...πιο ομαδικη και πιο καλα συγχρονισμενη φυλη δεν ξαναδα στα 5/6 χρονια που ειμαι εδω :wow:

ΜΠΡΑΒΟ
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
περσυ τετοιο καιρο αποχωροντας απο την 11888 ηξερα οτι εχει υλικο να παρει τον κοσμο ...
αυτο που δεν περιμενα ειναι οτι ενα χρονο μετα θα ειχε γινει ο χαρτης ενα απεραντο γαλαζιο....
συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που ξεκινησαν αυτην την φυλη τον αντωνη τον γιαννη τον ανεστη τον γιωργο τον φανη (μερικα ονοματα ειναι εις διπλουν) κλπ....:clap:
ειμαι περηφανος που ημουν μελος της
συγχαρητηρια και στον αγγελο δελτα παρολες τις διαφωνιες και τις <<εχθρες>> μας που καταφερε να κλεισει τον κοσμο τοσο γρηγορα ....:)
παιδες ηταν χαρα μου που επαιξα μαζι σας ...πιο ομαδικη και πιο καλα συγχρονισμενη φυλη δεν ξαναδα στα 5/6 χρονια που ειμαι εδω :wow:

ΜΠΡΑΒΟ
Οφείλω να ομολογήσω πως θα συμφωνήσω μαζί με τον "κοσπαρτα", από τον καιρό που μπήκα στα νούμερα είδα μια οργάνωση σε εν καιρό πολεμου που δεν είδα σε καμια άλλη φυλή.Κάθε εβδομάδα ανανεώνονταν τα πλανα στα επιθετικά αλλα και σε κάλυψη αμυντικών.Είχε παίκτες είτε μικρούς είτε μεγάλους λογαριασμούς που έδειχναν συνεχώς ενδιαφέρον για τον άλλον και αν χρειάζεται κάποια βοήθεια.

Πιστεύω πρώτα από όλα αξίζουν τα συχαρητήρια οι άνθρωποι που ανέλαβαν την αμυντική υποστήριξη γιατί πάντα άμα έχεις μια σωστή άμυνα έρχεται η ώρα τις επιθέσης που σε σπρώχνει ποιο σωστά στη νίκη!
 

DeletedUser22535

Ειναι επειδη δεν παιξατε στους GOW...:oops:

Συγχαρητηρια στα νουμερα που εκλησαν τον κοσμο!!! αλλα πειτε ποια ηταν η καλυτερη εχθρικη φυλη;:axe:
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Ειναι επειδη δεν παιξατε στους GOW...:oops:

Συγχαρητηρια στα νουμερα που εκλησαν τον κοσμο!!! αλλα πειτε ποια ηταν η καλυτερη εχθρικη φυλη;:axe:
Η καλυτερη εχθρικη φυλη?

Χμμμ..νομιζω ξεχασατε ολοι οτι αν δεν εφευγαν η VIP λιγοι απο εμας θα υπηρχαν.
 

DeletedUser18467

μαλλον λαθος φιλε ομηρε εισαι

ομηρε
το παιχνιδι ειναι συνδιασμος επιμονης υπομονης θελησης ικανοτητας εξυπναδας ομαδικοτητας και πολλων αλλων ...

σ αυτο τον κοσμο ουτε οι vip ουτε οι βουβουζελες ειχαν ολα αυτα τα συστατικα ....
οι vip υπομονη και οι βουβουζελα ομαδικοτητα και επισης και οι δυο ειχαν λειψανδρια ....
τα νουμερα τα ειχαν ολα τα πιο πανω στον μεγαλλιτερο βαθμο.....απ ολους τους αντιπαλους τους
το παιχνιδι λοιπον που τα θελει ολα ανεδειξε νικητη τα νουμερα ...
και επειδη το παιχνιδι αυτο απο κατασκευης του δεν αφηνει περιθωρια για αμφισβητησεις τα νουμερα ειχαν ολα τα συστατικα στον μεγαλλιτερο τουλαχιστον βαθμο ....

τα αν δεν ειχε γινει κεινο η το αλλο η το δεινα ποτε δεν αντιστοιχουν στην πραγματικοτητα ομηρε ....
η πραγματικοτητα ειναι το ειναι και το ειναι σ αυτον τον κοσμο ειναι ..

νο1 φυλη τα νουμερα :bd:
 

DeletedUser

συγχαρητηρια και απο μενα παιδια.χρησταρα επιβεβαιωσες τα λογια σου στο τηλεφωνο οταν μου ειπες..τερμα τα ψεμματα φιλε...τωρα παει σοβαρα το πραγμα.και δικαιωθηκες.μπραβο.((ελπιζω να θυμαμαι το ονομα καλα παει και καιρος.)επισης να συγχαρω και τον προλαλησαντα κοσπαρτα.αρχηγο της pill για μεγαλο διαστημα.μια εικονα αφησες στο μυαλο μου φιλε στον κ10.μια λεξη.περηφανος.
και παλι συγχαρητηρια χιλια μπραβο.
 

DeletedUser

δεν το καταλαβα αυτο; εξηγα το λιγακι αν εχεις την καλη διαθεση....:hmmm:
 

DeletedUser19896

διαγραφη αν θυμασαι καλα λογο ρουφιανων και αλλα πολλα.....αλλοιως τα πραγματα ισως να ηταν διαφοετικα...
 

DeletedUser8171

ακομα ετσι ειναι στα στατιστικα



κόσμος 10

Απώλειες (Φυλές)

Ως επιτιθέμενος:

Θεση 1 KAMIKAZE 1.036,48 Mio.

Ως αμυνόμενος:

Θεση 1 KAMIKAZE 2.166,36 Mio.


Συνολικά:

Θεση 1 KAMIKAZE 3.202,85 Mio
 

DeletedUser22535

ειναι και τ στατιστηκα των τιτανς Γ εκει μεσα ετσι;:hmmm:
 

DeletedUser

ειναι και τ στατιστηκα των τιτανς Γ εκει μεσα ετσι;:hmmm:

Σάββα μη γελιέσαι...το μεγαλύτερο μέρος αυτων των στατιστικών από τους τιταν γ δημιουργήθηκαν....κ δε μιλάμε για βαγγεληδες κτλ αλλά για στέλλα άλεξ τζίνα κτλ ;)
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Μπλα μπλα μπλα...

ας μην ανοιγουμε παλιες βεντετες γιατι δεν θα εχετε πως να τα καλυψετε.
 
Κορυφή