Χάρτες Κ18

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25508
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser25508

Παιδια βλεπω στους χαρτες μας ενα μεγαλο λαθος.

Εχετε βαλει σαν "κεντρικη" φυλη της Οικογενειας μας την UwF ενω ειναι ξεκαθαρο οτι ειναι η United we Stand!

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας και ο υπευθυνος να το διορθωσει αμεσα

scotty3 το "μεγάλο μου λάθος" να περάσω ως μητρική την ακαδημία σας το δέχομαι. Το οτι είναι ξεκάθαρο νομίζω οτι δεν θα έπρεπε καν να το αναφέρεις (εκτός αν πιστεύεις οτι τον ελεύθερο μου χρόνο τον αφιερώνω στο να φέρνω βόλτα τα προφίλ της κάθε φυλής και να σημειώνω μητρικές και θυγατρικές). Στον πρώτο χάρτη, είναι ξεκάθαρο οτι ζητάω από όποια Φυλή θέλει να βρίσκετε στους χάρτες σωστά να μπεί στον κόπο κάποιος από την ηγεσία να μου αναφέρει από ποιές Φυλές αποτελείτε η κάθε οικογένεια με τις ετικέτες τους. Επειδή λοιπόν δεν μπήκε κανείς στον κόπο από εσάς να κάνει αυτή την τεράστια αγγαρεία, μην παραπονιέστε!!!
 

DeletedUser28082

Αποσυρω τοτε το ξεκαθαρο φιλε μου αν και οπως βλεπεις στο τελος του ποστ μου γραφω και "ευχαριστω για τον χρονο σας".
 

DeletedUser

Καποιος mod μπορει να ανεβασει τους δυο τελευταιους χαρτες μαζι με τους αλλους....Εχει αναμεσα ποσταρισματα...
 

DeletedUser

MERC - DRACS - ex.ex - ex.ex2 = 1
παρακαλω να περαστουν ως οικογενεια!!!
 

DeletedUser

παρακαλω να περαστει και η αλλη ΜERC στην οικογενεια.
 

DeletedUser

ΑΜΑΝ ΑΜΑΝ 1 και ΑΜΑΝ 2 ειναι οικογενεια φυλων,

Ευχαριστουμε :)
 

DeletedUser25508

Παρακαλούμε, μόνο που η ΑΜΑΝ 2 θα ενταχθεί μεθαύριο γιατί το σύστημα δεν την έχει περάσει σαν υπάρχουσα φυλή ακόμα (θέλει 24 ώρες να κάνει ανανέωση).
 

DeletedUser

αρα συμφωνα με τα νεα δεδομενα οικογενεια ειναι τωρα:AMAN,AMAN1,AMAN2,ΑPL,APL2,APL3,SOLOxD
 

DeletedUser

παιδια γιατι μονο οι καλητεροι επιθετικοι στους χαρτες, και οι αμυντικοι λιωσαμε να ριχνουμε κοκκινες και να κοβουμε αριστους .
 

DeletedUser

ειναι σαν ρωτας ποιον ξερει ο περισοτερος κοσμος ,τον μεσι η τον μπουγιολ
 

DeletedUser

παιδια γιατι μονο οι καλητεροι επιθετικοι στους χαρτες, και οι αμυντικοι λιωσαμε να ριχνουμε κοκκινες και να κοβουμε αριστους .

Γιατι καλο μου αγορι, ο επιθετικος παικτης το πετυχαινει με τα δικα του στρατα, ενω ο αμυντικος μπορει και χωρις να χασει ουτε ενα δορυ απο τα δικα του(αμυνες φυλης), και για τους παικτες ειναι ατομικα κατορωματα.
 

DeletedUser

τοτε χαρτες φυλων με καλητερες επιθεσεις και αμυνες, ετσι επρεπε να το διατιπωσω και ετσι στην ουσια το ενοουσα γιαυτο και εγραφε στο μυνημα μου (και οι αμυντικοι λιωσαμε να ριχνουμε κοκκινες και να κοβουμε αριστους ) στον πλυθηντικο
 

DeletedUser

AAS
AAS2
AAS3
AAS4
AAS5
AAS6
AAS7
AAS8

ειναι μια οικογενεια
παρακαλω να περαστουν.
 
Κορυφή