Επιτελείο κόσμος 17

  • Δημιουργός θέματος stavix the great2
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

μερικοί μπορεί να πέσουνε στο πάτωμα απο το πολύ :rolf: αλλά θα πρέπει τα χωριά να αρχίζουν με ακαδημίες! :wow: ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ
 

DeletedUser27734

ο0ο0ο μπραβο ρε !για να περνουν οι γνωστοι σε ολους ΠΡΟ ποιο γρηγορα τα βαρβαρα :wow:
 

DeletedUser

φιλε τα βαρβαρα δεν ειναι θεμα...και να σας πω αλλη ιδεα?
 

DeletedUser26971

τι λες ρε φιλε , η ιδεα σου ειναι τελειος FAIL!
ο καθε νουμπας θα την δει παιχταρας και το παιχνιδι θα το βαρεθουνε αρκετη.

ετσι το παιχνιδι ειναι πιο ενδιαφερον η καλη παιχτες φενοντε!(L):rolf:
ειναι οτι πιο τραγικο εχω ακουσι σοβαρα ! δεν πηραζει δικια σου ιδεα ειναι και γνωμη σου την σεβομε αλλα ειμαι αρνυτικος σε αυτο και παρα μα παρα πολλη .

Αν θες να βγαλης γρηγορα ακαδιμια και να παρεις χωρια παιξε σπεεδ
 

DeletedUser13719

και ακαδημία να έχει τι θα κάνεις?? Πως θα βγάλεις αριστοκράτη με τους 100 πόρους που παίρνεις στην αρχή από το φαρμ?? Πάλι θα πρέπει να περιμένεις, να ανεβάσεις αποθήκη να βγάλεις στρατό κλπ κλπ...Ε μέχρι να τα κάνεις όλα αυτά θα πας 2000 ποντάκια...Απλά οι κατακτήσεις θα αρχίσουν πιο νωρίς!! Βέβαια θα είναι μούφα γιατί υποτίθεται πως η ακαδημία σου δίνει 500 ποντάκια τα οποία πλέον δεν θα τα παίρνεις!! Καλά για το νομπλάρισμα βαρβαρικών ούτε λόγος!!
 

DeletedUser27734

αχαχαχα ΙΔΟΥ !και που ξερεις οτι εννωει αυτο το παιδι?:rolf:
Π.χ. μπορει να θελει να πει να ξεκιναμε στο ν3 και με ακαδημια και να ειναι ποιο πολλοι οι ποντοι!μην βγαζετε βιαστικα συμπερασματα xD
 

DeletedUser26971

και ακαδημία να έχει τι θα κάνεις?? Πως θα βγάλεις αριστοκράτη με τους 100 πόρους που παίρνεις στην αρχή από το φαρμ?? Πάλι θα πρέπει να περιμένεις, να ανεβάσεις αποθήκη να βγάλεις στρατό κλπ κλπ...Ε μέχρι να τα κάνεις όλα αυτά θα πας 2000 ποντάκια...Απλά οι κατακτήσεις θα αρχίσουν πιο νωρίς!! Βέβαια θα είναι μούφα γιατί υποτίθεται πως η ακαδημία σου δίνει 500 ποντάκια τα οποία πλέον δεν θα τα παίρνεις!! Καλά για το νομπλάρισμα βαρβαρικών ούτε λόγος!!

σε λιγο θα μας πει να εχουμε αριστοκρατη και απο την αρχη αχαχαχ

ακου φιλε σοβαρα αν θες παιξε σπεεδ ο razer καλα τα πε ειναι μια ιδεα που δεν θα την υποστιριξη κανενας αλλα μονο εσυ..

σκεψου κατι πιο καλο την επομενη φορα περιμενουμε καμια καλητερη ιδεα να ακουσουμε



αχαχαχα ΙΔΟΥ !και που ξερεις οτι εννωει αυτο το παιδι?:rolf:
Π.χ. μπορει να θελει να πει να ξεκιναμε στο ν3 και με ακαδημια και να ειναι ποιο πολλοι οι ποντοι!μην βγαζετε βιαστικα συμπερασματα xD

αν θελει ν3 να παιξει Speed για αυτο τους βγαζη ο καλος mettaler !

ο κανονικος κοσμος ειναι κανονικος δεν θελουμε να αλαζη τιποτα! οπιος θελει Speed
 

DeletedUser27734

Ρε χαλαρωσε χαβαλε κανω!ο0ο0ο0ο0ο0ο λοιπον τελος εληξε το παιδι το απετει ρε!NUKE ΚΑΙ ΤΡΕΝΟ απο τν αρχη ΤΕΛΟΣ δν το συζηταμε καν:hmmm:



[mars]Προειδοποίηση για spam.(Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".)

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22550

Το μονο ωρεο πιστευω με την σκεψη του παιδιου ειναι ενας ΗΡ ο οποιος να ξεκινας με ακαδιμια χωριο 3κ να επιτρεπεται το φαρμινγκ αλλα να μην επιτρεπεται η κατακτηση βαρβαρου εδω μπορουν να κρυθουν πολλα αμα γινει τετοιος ΗΡ
 

DeletedUser

τι λες ρε φιλε , η ιδεα σου ειναι τελειος FAIL!
ο καθε νουμπας θα την δει παιχταρας και το παιχνιδι θα το βαρεθουνε αρκετη.

ετσι το παιχνιδι ειναι πιο ενδιαφερον η καλη παιχτες φενοντε!(L):rolf:
ειναι οτι πιο τραγικο εχω ακουσι σοβαρα ! δεν πηραζει δικια σου ιδεα ειναι και γνωμη σου την σεβομε αλλα ειμαι αρνυτικος σε αυτο και παρα μα παρα πολλη .

Αν θες να βγαλης γρηγορα ακαδιμια και να παρεις χωρια παιξε σπεεδ

ε συγνωμη βρε φιλε! χθες ημουν τελειος στα εκτος μου... :oops:

ειχα δουλεια φουλ... η ιδεα μου ειναι η εξης:


οπως και οι speed,θα μπορουσατε να κανετε και κατι αλλο,οπως το infernal wars, που ολα ειναι φουλ και ΕΧΕΙ και ακαδημια:p
 

DeletedUser

ε συγνωμη βρε φιλε! χθες ημουν τελειος στα εκτος μου... :oops:

ειχα δουλεια φουλ... η ιδεα μου ειναι η εξης:


οπως και οι speed,θα μπορουσατε να κανετε και κατι αλλο,οπως το infernal wars, που ολα ειναι φουλ και ΕΧΕΙ και ακαδημια:p

(σεβαστή η πρόταση σου) αλλά είναι τραγική:D:D.......και επίσης εσύ μην 2πλο ποστάρεις...:p
 

DeletedUser

παντως εγω ικανοποιηθικα. ο speed "Ολα έτοιμα" με συγκινησε. ΟΤΙ ΖΗΤΗΣΑ!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή