ποτε με το καλο :)

  • Δημιουργός θέματος fourou
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

τι έγινε χάσατε την κλειδαριά του k3 :) ποτε με το καλο θα κλείσει?
 

DeletedUser

Παιδία αν ειναι να βάλουμε και εμεις κανα ψυλο να αγορασουμε ενα λουκετακι...Αρκει να κλεισει :clap:
 

DeletedUser25248

Σε 25 λεπτα κλεινει ο κοσμος!:'(
Περασα τελεια σε αυτον τον κοσμο!!
 

DeletedUser

ακομα και τη τελευταια στιγμη επρεπε να το κανετε το ******ιοζιλικι?ε?πρωην πελ?εμεις φταιμε που καποιους απο εσας σας αφησαμε να φτασετε στο τελος του κοσμου...
 

DeletedUser

Ένας αποτυχημένος δεν παύει να είναι αποτυχημένος ποτέ.
 

DeletedUser

αλλαζαν την περιγραφη κτλ σε πελ,αρχηγος τακης73 και τετοια κολπα,δευτερολεπτα πριν κλεισει.ο σαμουραι αλλαξε την 6 σε ABSOLUTE CHAOS...ειχε σασπενς το κλεισιμο.
 

DeletedUser9350

Μπράβο στη νικητίρια φυλή :)

Εστω και έαν ο κόσμος έκλεισε με CNB και πόσες ακαδημίες,για μένα άλλη ήτανε η νικήτρια,άλλη η καλύτερη και άλλη η υποσχόμενη.
Και κάτι τελευταίο Θοδωρή(SMAR.T) σου βγάζω το καπέλο,τα λέμε...
 

DeletedUser

και αν είχε η γιαγιά μου @@@@@ θα την έλεγα παππου
 

DeletedUser9350

και αν είχε η γιαγιά μου @@@@@ θα την έλεγα παππου

Ελα οκ και η μυρ μια χαρά ήτανε :D

Που είναι τα άλλα τα παιδιά βρε?
gerrys? dimitrious? peteraki?? frantos???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ένα έχω να πω...ήμασταν οι καλύτεροι και δίκαια τον κλείσαμε...τα γατάκια που μιλάνε είναι αυτοί που έφαγαν πυξίδες!!
Άμα δω κανέναν kostasgrrr εδώ, δεν θα παραξενευτώ...ο νουμπάς που με την πρώτη επίθεση γέμιζε με άμυνες δικών μας παικτών αλλά και αντιπάλων
 

DeletedUser9350

Ένα έχω να πω...ήμασταν οι καλύτεροι και δίκαια τον κλείσαμε...τα γατάκια που μιλάνε είναι αυτοί που έφαγαν πυξίδες!!
Άμα δω κανέναν kostasgrrr εδώ, δεν θα παραξενευτώ...ο νουμπάς που με την πρώτη επίθεση γέμιζε με άμυνες δικών μας παικτών αλλά και αντιπάλων

Λάμπρο την γνώμη μου είπα και δέν έφαγα πηξίδα :( ,μήν ξεχνάς και QQ
 

DeletedUser

Λάμπρο την γνώμη μου είπα και δέν έφαγα πηξίδα :( ,μήν ξεχνάς και QQ

Δεν μίλησα για εσένα, γιατί απλά δεν ξέρω το username σου..εγώ μιλάω γενικά για αυτούς που θα βγούνε να μιλήσουν αργότερα και θα αρχίσουν τις λασπολογίες...και περισσότερο για τους πελ που τους τσούζει ακόμα η ήττα
 
Κορυφή