Νέα ιδέα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser27732
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser27732

Τι θα λέγατε για πρόσθεση ενός Μεσαιωνικού "ringtone" όσο ο παίκτης περιηγείται στο χάρτη αλλά και στο δικό του χωριό;Είναι απλό και πολύ καλή ιδέα.:D
 

DeletedUser

καλη ιδεα αλλα με την δυνατοτητα ON/OFF του ήχου.
 

DeletedUser27728

+1 απο εμενα.πολυ καλη ιδεα.αλλα οπως ειπε ο φιλος απο παονω με τη λειτουργια του ON/OFF.:clap:
 

DeletedUser

+να υπαρχει και notifications, για παραδειγμα οταν φτανει μια επιθεση να ακουγεται ενα ding η κατι παρομοιο.:hmmm:
 

DeletedUser26850

και δικα λεπτα πριν σκασει μια επιθεση να αλλαζει το ρινκτόουν

φυσικα με επιλογη απενεργοποίησης
 

DeletedUser

και δικα λεπτα πριν σκασει μια επιθεση να αλλαζει το ρινκτόουν

φυσικα με επιλογη απενεργοποίησης

χαχα 10 λεπτα πριν να παιζουν σειρηνες, να αναβοσβηνει η οθονη, να τρεμει το χωριο και να εμφανιστει ενα τεραστιο χρονομετρο πανω στην οθονη που θα μετρα τα νανοδευτερολεπτα πριν την επιθεση. :rolf: νομιζω οτι μια σιγανη μουσικη με notifications θα ηταν αρκετη. αν αλλαζει η μουσικη θα καταντησει ενοχλητικο

http://www.oringz.com/ringtone/solemn/ notification
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27732

Νεα ιδεα

Ευχαριστώ που υποστηρίζετε την ιδέα μου.Επιλογή on/off για αρχή.Αν υποστηρίξουν και άλλοι την ιδέα αυτή ίσως να προσθέσουν και άλλα features.ένα καλό game θέλει και καλό design.Καλό gaming σας ευχαριστώ για τα comments σας:clap:
 

DeletedUser9479

Ευχαριστώ που υποστηρίζετε την ιδέα μου.Επιλογή on/off για αρχή.Αν υποστηρίξουν και άλλοι την ιδέα αυτή ίσως να προσθέσουν και άλλα features.ένα καλό game θέλει και καλό design.Καλό gaming σας ευχαριστώ για τα comments σας:clap:

δεν πρόκειται να αφήσουν να γινει κατι τετοιο απο τιν στιγμι που το youtube απεχει dio deuterolepta και μαζί με μια playlist ειναι οτι πρεπει
 

DeletedUser27696

Καλη ιδεα αλλα δεν πιστευω οτι θα γινει οπως ειπε και ο φιλος..
 

DeletedUser27732

Ήλπιζα πως κάτι τέτοιο θα άρεσε γενικότερα σε όλους,αν όχι στους περισσότερους, λάτρεις του παιχνιδιού και να μην παίζουν ένα απλό,βουβό παιχνίδι.Ελπίζω η ιδέα μου να υλοποιηθεί αφού δεν είναι τόσο τρελή σε σχέση με αρκετές άλλες (καμία παρεξήγηση στους υπόλοιπους χρήστες!).:)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή