βραβεια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser27287
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser27287

αυτος π θα εχει το βραβειο ημερας να μπορει να βλεπει ποσο εχει ο δευτερος για να ξερει τον ανταγωνισμο.αυτη ειναι η ιδεα μου
 

DeletedUser21990

Καθολου καλη ιδεα...ετσι ειναι πιο ωραιο και κραταει τον πρωτο με ανησυχιες ως και την τελευταια στιγμη! :D
 

DeletedUser27696

Εγω σημφωνω κατα καποιο τροπο, δηλαδη να γινετε αυτο που λεει ο φιλος αλλα μπορεις να βλεπεις καθε στιγμη πος τα πας. Για να το κανω πιο λιανα, πχ. κλεβω 50.000πορους και μετα συνεχιζω να κανω επιθεσεις να βλεπω καπου ποσους πορους εχω κλεψει συνολο για να δω αμα μπορεσω να φτασω τον πρωτο... Δεν ξερω αν εγινα κατανοητος..
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
@Joker Δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις.

Όσο αναφορά την ιδεα μου φαίνεται ουδέτερη. Εξάλλου τα βραβεία δεν ειναι αυτοσκοπός.
 

DeletedUser9479

@Joker Δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις.

Όσο αναφορά την ιδεα μου φαίνεται ουδέτερη. Εξάλλου τα βραβεία δεν ειναι αυτοσκοπός.

θέλει να πει απο οτι καταλαβα να μπορεί όποτε θέλει να βλέπει ποσους πορους εχει λεηλατημένους οποια στιγμη θελει να κοιταει που βρίσκεται.
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Μα μπορείς να δείς οποιαδήποτε στιγμή πόσους πόρους έχεις λεηλατήσει...
 

DeletedUser26850

καταλαβα τον τζόκερ,νομίζει ότι για να μετρήσει τους πόρους πρέπει να έρθουν στο χωριό σου,ενω τους μετράει μόλις τους ληλατήσεις
 

DeletedUser27696

Που μπορεις να δεις ποσους εχεις λεηλατησει? Μετροντας τις αναφορες??? :p
 

DeletedUser

πηγαίνεις το μαους σου εκει που λεει βραβεια κ' μετα εκει που λεει για τις λεηλασιες.
 

DeletedUser9479

Που μπορεις να δεις ποσους εχεις λεηλατησει? Μετροντας τις αναφορες??? :p

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ε τον τρελο ρε φιλε τι ειπε. πας πάνω από το βραβειο με το ποντικι και στο εμφανίζει μετά από δύο second:D
 

DeletedUser25454

Δε θελω να δημιουργησω καμια παρεξηγηση απλα το θεμα περι ημερισιων βραβειων ειναι μια χαρα οπως εχει κατα την αποψη μου και οσοι λενε αλλαγες για αυτα συνηθως δεν εχουν παρει κανενα.....
 

DeletedUser27696

ΛΟΛ δεν το γνωριζα :p thanks Παιδες!
Οσο αφορα αυτο που λες alexander για εμενα τουλαχιστον δεν υσχιει!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή