Χάρτες Κ17

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10217
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser23484

οικογενια

παρακαλω πολυ αν μπορει καποιος να μας βαλει ως οικογενεια στο χαρτη

π-π
π_π
π--π
π__π
 

DeletedUser27977

καλα ρε βασιλακι μου δεν βλεπεις οτι δεν περναει κανενας τες οικογενειες απο την αρχη του κοσμου εχει να τα φτιαξουν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10217

Έγιναν οι αλλαγές στους χάρτες, (αύριο το πρωί θα φανούν στους χάρτες) αυτή τη στιγμή οι οικογένειες έχουν ως εξής:

REC.,REC,REC..
LotSw,LotSn
GOLD,GOLD2
T-K,T-Κ,T-K.
GTP,GTP1,GTP2,GTP3,GTP4,GTP5,GTP6
π_π,Π-Π,π--π,Π__Π
Α.Ε,Α.Ε.
Β.A,Β.A,B.A.,B.A..
SeX.,S.E.Χ1,S.Ε.X2,S.Ε.X3
ΒΥΖΑN,Byzan
DR_NMS,DR~NMS,DR-NMS
STX,STX.


για οποιαδήποτε αλλαγή ή προσθήκη πείτε μου εδώ τις ετικέτες ώστε να τις τροποποιήσω / προσθέσω.
 

DeletedUser10217

καλα ρε βασιλακι μου δεν βλεπεις οτι δεν περναει κανενας τες οικογενειες απο την αρχη του κοσμου εχει να τα φτιαξουν.

Οποιαδήποτε αλλαγή έχει ζητηθεί εδώ έχει γίνει το πολύ σε 2 ημέρες. Όπως καταλαβαίνεις δεν μπορώ κάθε μέρα μόνος μου να ψάχνω ποιες οικογένειες έχουν νέες ακαδημίες ή έχουν διαγράψει κάποιες. Θα πρέπει να μου δώσετε τις ετικέτες για να τις περνάω.
 

DeletedUser27977

Οποιαδήποτε αλλαγή έχει ζητηθεί εδώ έχει γίνει το πολύ σε 2 ημέρες. Όπως καταλαβαίνεις δεν μπορώ κάθε μέρα μόνος μου να ψάχνω ποιες οικογένειες έχουν νέες ακαδημίες ή έχουν διαγράψει κάποιες. Θα πρέπει να μου δώσετε τις ετικέτες για να τις περνάω.

XEXE KAI ΑΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΚΑΙΠ
 

DeletedUser

CLANS
CLAΝS
CLANS1
CLAΝS2
CLΑNS

να περαστούν σαν οικογενεια αν γινεται
 

DeletedUser

εγω ακομα χωρια τις βλέπω , μηπως κατι ξεφυγε?
 

DeletedUser10217

Δίκιο έχεις, δεν ξέρω γιατί έγινε αυτό. Τις ξαναπέρασα μόλις, οπότε τα ξημερώματα που θα γίνει η ενημέρωση του Server λογικά θα τις δείξει κανονικά
 

DeletedUser

D.R.
DarkR2
DarκR3
DarkR4

ειναι μια οικογενεια
παρακαλω ενημερωστε το χαρτη
 

DeletedUser

CLΑNS3
περασε την και αυτη στις υπολοιπες clans αν μπορείς , ειναι καινουρια
ευχαριστω για τον κοπο σου
 

DeletedUser27202

θα παρακαλουσα η ακαδημια της Τ-Κ να περασει μαζι με την μητρικη γτ ειναι ξεχωριστα..ευχαριστω..
 

DeletedUser27977

θα παρακαλουσα τον γιαννη να φτιαξη τους χαρτες με της οικογενειες της καθε φυλης ευχαριστω
 

DeletedUser

καλημερα μια διορθωση στον χαρτη των φυλων

BD
BD2
BDA

Ειναι μια οικογενεια
ευχαριστω
 

DeletedUser989

Καλημερα μια διορθωση και στην B.A πλεον γινανε πολλες...

Β.A
B.A5
B.A..
Β.A...
B.A.
ΒA....
 

DeletedUser

Θα λιγοστεψουν μην ανυσηχεις :rip:

Αλλα καλο ειναι να περαστουν ωστε να δουν και εδω τα χαλια τους οι πλανηταρχες!!:rolf:
 
Κορυφή