διακοπες

  • Δημιουργός θέματος panais9779
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

γεια σας παιδια απλα θα ηθελα να σας πω την προταση μου....οπως ξερουμε ολοι κατα την διαρκια του χρονου πηγαινουμε διακοπες με αυτο θα ηθελα να προτεινω κατι. οπως εχει και το παιχνιδι ikariam οσοι το εχετε ακουστα περιοδο διακοπον που μπορει ο πεχτης να πατισει εκεινο το "κουμπι" και για 30 μερες να μην μπενει μεσα και να μην ακυρωνετε το account του και γιαυτο θα ηταν καλα και στης fyletikes να υπαρχει κατι τετειο ισως με την εκδοση 9 και τουλαχιστο 14 μερες για να μας διαυκοληνει. ξερω οτι εχουμε και την επιτιριση αλλα παλι....
 

DeletedUser

γεια σας παιδια απλα θα ηθελα να σας πω την προταση μου....οπως ξερουμε ολοι κατα την διαρκια του χρονου πηγαινουμε διακοπες με αυτο θα ηθελα να προτεινω κατι. οπως εχει και το παιχνιδι ikariam οσοι το εχετε ακουστα περιοδο διακοπον που μπορει ο πεχτης να πατισει εκεινο το "κουμπι" και για 30 μερες να μην μπενει μεσα και να μην ακυρωνετε το account του και γιαυτο θα ηταν καλα και στης fyletikes να υπαρχει κατι τετειο ισως με την εκδοση 9 και τουλαχιστο 14 μερες για να μας διαυκοληνει. ξερω οτι εχουμε και την επιτιριση αλλα παλι....

Αυτό με το 30 μέρες είναι λίγο πολύ fail.:hmmm:

Και επίσης θα έχεις πολύ λίγους πόντους με σχέση κάποιους άλλους αν το κάνεις αυτό.
 

DeletedUser

γεια σας παιδια απλα θα ηθελα να σας πω την προταση μου....οπως ξερουμε ολοι κατα την διαρκια του χρονου πηγαινουμε διακοπες με αυτο θα ηθελα να προτεινω κατι. οπως εχει και το παιχνιδι ikariam οσοι το εχετε ακουστα περιοδο διακοπον που μπορει ο πεχτης να πατισει εκεινο το "κουμπι" και για 30 μερες να μην μπενει μεσα και να μην ακυρωνετε το account του και γιαυτο θα ηταν καλα και στης fyletikes να υπαρχει κατι τετειο ισως με την εκδοση 9 και τουλαχιστο 14 μερες για να μας διαυκοληνει. ξερω οτι εχουμε και την επιτιριση αλλα παλι....

Βλακειουλα...:doh:
Αν εχεις σκοπο να συνεχησεις με -14,-30 μερες, τι να σου πω.... Αν εχεις τοσο σημαντικο account που θελεις να συνεχισεις παρολο τις 15 μερς καθηστερηση, σημαινει πως θα εχεις και φυλη.Αν εχεις φυλη, σημαινει πως θα υπαρχουν και παικτες σε αυτην.Αν υπαρχουν παικτες σε αυτη, σημαινει πως θα υπαρχουν και ατομα να σου παιρνουν επιτηρηση.Αν δεν εχεις εμπιστα ατομα στην φυλη, δεν υπαρχει λογος να συνεχισεις σε αυτην.
 

DeletedUser

δεν θα σε συμφερει κιολας, να είσαι 15 μερες πισω απο τους αλλους
 
Κορυφή