Τέλος κόσμου 4

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6091

[mad]Είμαστε στην ευχάριστη/δυσάρεστη (ανάλογα το πως θα το πάρει κανεις) να ανακοινώσουμε το κλείσιμο του κόσμου 4


Νικητές κόσμου είναι η φυλή .Mafia με 86%.


Ο κόσμος 4 έδωσε απλόχερα πολύ σημαντικές στιγμές στους παίκτες του αλλα και στην ομάδα διαχείρισης. Προσωπικά μου έδωσε πίσω έναν φίλο που είχα χάσει για 7-8 χρονια, τον Fumal, έναν νέο φίλο τον Insomniac και αρκετούς διαχειριστές που άλλοι παραμένουν στην ομάδα και άλλοι δεν είναι πλέον μαζί μας όπως ο Valantis24 και αλλα παιδιά που εύχομαι να είναι και να περνάνε καλά.

Τίτλοι τέλους λοιπόν με χαμόγελο και μια δόση πίκρας για όσους το βλέπουν ως μια απώλεια της καθημερινότητας τους.


Οι παίκτες της πρώτης φυλής θα λάβουν από 400 πόντους premium(αν είχα πει παραπάνω στο μήνυμα μου διορθώστε με, ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι...).


Το forum κλειδώνει και ανοίγουμε ένα νέο sub για να συζητάτε.


Καλή συνεχεια σε ότι μα ότι και αν κάνετε. Είμαι σίγουρος πως θα το κάνετε με την ίδια επιτυχία που παίξατε το παιχνίδι.



Edit: Παρατηρούμε πως κάποιοι αρχηγοί της mafia είναι αποκλεισμένοι από το forum. Αν κάποιος από αυτούς έχει να πει κάτι μπορεί να μας ζητήσει να αφαιρέσουμε τον αποκλεισμό του προσωρινά ώστε να εκφραστεί για την φυλή του και τον κόσμο 4 γενικά τώρα που έκλεισε.


ομάδα διαχείρισης.


[/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή