Μαζικη μετονομασια εισερχομενων επιθεσεων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17867
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17867

Η ιδεα μου ειναι απλη...
Βλεπωντας την επισκοπηση των εισερχομεων επιθεσεων, μπορουμε να επιλεξουμε καποιες ή και ολες,
και να πατησουμε το κουμπακι "Αιτηση" ή το κουμπακι "Αγνοηση",
η προταση μου ειναι να μπει κ ενα κουμπακι μετονομασια ωστε να μπορω να μετονομασω μαζικα, καποιες απο τις εισερχομενες μου.

ΥΓ: Το σκριπτ που τις μετονομαζει ολες, δεν εχει επιλογη να μετονομασει "καποιες"
 

DeletedUser26959

Η ιδεα μου ειναι απλη...
Βλεπωντας την επισκοπηση των εισερχομεων επιθεσεων, μπορουμε να επιλεξουμε καποιες ή και ολες,
και να πατησουμε το κουμπακι "Αιτηση" ή το κουμπακι "Αγνοηση",
η προταση μου ειναι να μπει κ ενα κουμπακι μετονομασια ωστε να μπορω να μετονομασω μαζικα, καποιες απο τις εισερχομενες μου.

ΥΓ: Το σκριπτ που τις μετονομαζει ολες, δεν εχει επιλογη να μετονομασει "καποιες"

Αυτο ομως καταργει την δυνατοτητα του επιτιθεμενου να σε γεμισει με επιθεσης ετσι ωστε να θολωσεις!!

και γενικα ετσι οπως το παμε σε λιγο το παιχνιδι μονο του θα κοβει επιθεσης!!!μια με την αναγωρισει κατευθειαν μια με την αγνωησει!!το εχουμε ριμαξει λιγο!!!! :grrr:
 

DeletedUser

ρε πλακα κανεις? :p τι λες για την αναγνωριση? να μην μπορεις δλδ να της μετονομασεις!???? επισης αν θεωρεις παντα οτι τις ξερεις να μην κανεις αγνοηση με ενα ρισκο? κ αυτο π ζητα εδω δλδ γιατι ειναι κακο? πρεπει να αναγνωριζεις εναν εναν τους αριστους? να χανεις τοση ωρα? δν ειναι κατι το νουμπικο σαν πχ εθνοφρουρα ειναι κατι π σε διευκολυνει απο χρονο
 
Κορυφή