Δώσε μου την ιδέα σου!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Αν και ελαχιστες ιδεες απ'οτι βλεπω πραγματοποιηθηκαν (ισως και καμια :p), ας πω κι εγω τη γνωμη μου.Κατ'αρχας να μπει ενας high performance οπως ο κοσμος 2 του master(δεν μιλαω γενικα για τις ρυμθισεις του,αλλα για το συγκεκριμενο κομματι που αναφερει πως θα υπαρχει μονο κανονικο premium και account manager - οχι μειωσεις, +20 τις εκατο πορους στην αρχη κτλ κτλ).Επιπλεον να ξεκιναμε καποιες φορες με αναπτυγμενα κτηρια (οχι,ν2,ν3 κτλ καθως το farming με τοσο βαρβαρα που μπαινουν θα ειναι ΑΠΑΙΣΙΟ), αλλα πχ με χωρια 78p, 148p(με αναπτυγμενα πορικα 3-10 επιπεδα,ωστε να υπαρχει καλυτερο farming).
 

DeletedUser28679

?

Γιωργο δεν ξερω κατα ποσο θα γινετε, δες και πες μου, αλλα νομιζω πως θα ηταν καλη ιδεα να ειναι καποιοι γυροι οπου για παραδειγμα να ειναι αρκετοι παικτες ετσι ωστε να γινετε ενας κυκλος με 4 τετατροκυκλια. Καθε τεταρτοκυκλιο να εχει 1 χωριο το οποιο να ειναι Χ ποντους και να ειναι κατι σαν το χωριο κλειδι! Ολο το τεταρτοκυκλιο θα πρεπει να το υπερασπιστει. Θα πρεπει δηλαδη να υπαρχει συνεργασια απο ολους. Καποιοι θα στελνουν αμυνες για να το γεμιζουν κ.τ.λ. και καποιοι θα προσπαθουν με επιθεσεις να αδειασουν το χωριο κλειδι καποιου αλλου τεταρτοκυκλιου και να το παρουν. Οταν ενα τετοιο χωριο "χαθει" τοτε τα χωρια των παικτων της ομαδας εκινης να γινωντε βαρβαρα. Ετσι θα μπορουν ολοι να τα παρουν και να εχουν χωρια πιο κοντα στο χωριο κλειδι για να το παρουν η να το προστατεψουν (και αυτο αν ειναι αυτοι που το πειραν). Νικητρια να ειναι η ομαδα που θα παρει και τα 4 χωρια κλειδια.

Ετσι θα γνωρισουμε καινουρια ατομα, θα πρεπει να συνεργαστουμε αριστα και το κυριοτερο θα "αγωνιζομαστε" ολοι για ενα κοινο στοχο.

Υ.Γ. Τα τεταρτοκυκλια που λεω ενοϊτε να αποτελουντε απο οχι πολλους παικτες για να μπορει να ειναι δυνατο
Ελπιζω να ειναι καλη ιδεα. Περιμενω να δω.. :)
 

DeletedUser

δεν ειμαι σιγουρος καν αν ο μαντ κοιταει το θεμα μιας και δεν εχει απαντησει σε αρκετο κοσμο,αλλα θα πω και εγω τις ιδεες μου.
1)hp king of the hill
2)hp οριο μελων φυλης:1.χωρις εξωτερικες βοηθειες
(υπερβολικα περιεργο αλλα γιατι οχι?)
3)hp οπου ξεκινας με ν2 κτιρια ( 653 ποντων)
και κατι ακομα,θα ηταν καλο ο επομενος hp να ανοιξει κατα τις 20 δεκεμβριου,ωστε να μπορουμε να παιζουμε στις διακοπες χριστουγεννων
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27572

παιδια ακουω πολλα ακομα και για 2 ΗΡ ταυτοχρονα μιπως να κανετε εναν αλλα καλο δεν ειναι πραγματα αυτα που γινονται στον ΗΡ που εξελησετε εστηλα τικετ και θελω να γραψω την αποψη μου για τα γεγονοτα, η ανακοινωση για το τελος του σερβερ ελεγε οτι μολις σημπληρωθουν 12 μυστικα περνανε 48 ωρες και μετα αν κρατηθουν ο σερβερ τελειωνει, μωλης λοιπον η φυλη μου τα καταφερε ξεκινησε αντιστροφη μετριση για 48 ωρες και μετα απο 2 το καναν 360 ωρες δηλαδη απο 2 μερες 15 και αλαξαν καθε τακτικη μου και για να μπω στην 3αδα των παικτων και για να κερδησουμε σαν φυλη γιατι η διαφωρα ειναι τεραστια, ειμαστε ολλοι αγανακτιζμαινοι και ζηταμε να τιρηθουν οι κανονες που ισχυαν οταν συμπληρωσαμε τα μυστικα εγω προσωπικα το θεωρο ολλο αυτο υποβαθμιση του προιοντος, εστηλα λοιπον αυτο το τικετ: σημερα αφου σημπληρωσαμε τα απαρετητα μυστηκα στον ΗΡ αλαξατε τους κανονες δειχνοντας οτι στοχοποιειτε την συμμαχεια μας και την προσπαθεια μας, ειχαμε καταστροσει στρατηγικη για να κρατησουμε τα μυστικα για 2 μερες και τωρα αλαζετε τον κανονα χωρις να γινετε να αλαξουμε στρατηγικη πλεον, τι πραγματα ειναι αυτα μας κοροιδευετε μπρωστα στα ματια μας? για μας αυτο ειναι παραβιασση των κανονων απο τους Αdmin και δεν δεχομαστε πλεον εαν δεν αποκατασταθει η αδηκια να υποστηριζουμε ενα τετοιο παιχνηδι με την παρουσια μας, ευχαριστω για τον χρονο σας και ελπιζω να αποκαταστησετε την αδηκια δεν μπορουν αν αλαζουν με αυτον τον τροπο οι κανονες. Το γραφω λοιπων και εδο γιατι πιστεβω πως πρεπει να δωθει μια επισημη εξιγηση για τα γεγονοτα, γιατι για μενα αυτο πρεπει να βελτιοθει στουσ επομαινους ΗΡ.
 

DeletedUser27572

ζητω λοιπων παιδια την στηριξη ολλων στην διαμαρτηρια μας γιατι μπορει και σε εσας να αλαξουν τους κανονες οταν φτανετε στο τελος και να σας φερουν στην θεση μας, σιγνωμη για το μεγεθως του μυνηματως και τα ορθογραφικα αλλα ειναι αργα και εχει γινει αδηκια που πρεπει να βοηθησετε ολλοι να αποκατασταθει, ευχαρηστω για την στηριξη και παρακαλω γραψτε την αποψη σας ολλοι για να ακουστουμε.
 

DeletedUser6091

[mad]Έχει δοθεί επίσημη εξήγηση και προπαγάνδα δεν ξέρεις να κανεις! Ήρθες σε άσχετο θέμα να γράψεις άσχετα πράγματα που είναι αλλα για αλλα της Παρασκευής το γάλα!

Μην το συνεχίζεις. Σου είπα απειλές για διαγραφές δεν περνάνε σε εμενα και επειδή δεν έπιασε το κόλπο της διαγραφής έπιασες άλλο τώρα. Μάθε τουλάχιστον να κανεις προπαγάνδα σε σωστά θέματα και όχι όπου βρείς. Άντε μπράβο.

Σχολιασμό απόφασης της ομάδας διαχείρισης ΔΕΝ θα κάνεις στο forum και εδώ τελειώνει η συζήτηση. Που θα μου χαλάσεις και το θέμα με τις ιδέες!

Spam κάνεις, σχολιασμό απόφασης κάνεις, διπλό post κάνεις... Από όπου και να σε πιάσω, για ποινή είσαι. Έχεις πιάσει τους κανόνες του forum και τους έχεις βγάλει τα ματια έξω! Άντε βρε αγόρι μου κοιμήσου και έχεις σχολείο το πρωί.

[/mad]
 

DeletedUser

ναι μαντ προσπαθω να μην ξερφυγω,αλλα μονο με παρατηρησεις θα επεμβαινεις στο θεμα ή θα απαντησεις στις αποψεις του κοσμου?
 

DeletedUser

μα γιατι σου κανει εντυπωση? πιο περιεργο θα σ φαινοταν αν το σκεφτεις να πει οντως καναμε λαθος! αλλα ΠΟΤΕ δν εχει συμβει ματι τετοιο ειναι παπες εδω οι αντμιν

ακομα και με την ΚΟΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΗ τους γκαφα! να βαλουν δηλαδη ταυτοχρονα
Νικητη με μυστικα ενω ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΒΑΡΒΑΡΑ

Ακομα και εκει δεν ειπαν συγνωμη καναμε λαθος το εφεραν μεσω λαμιας οτι παρατηρηθηκε προβλημα στις ρυθμισεις του συστηματος!

και για να μην πειτε
" α α 15 χρονων α α αναρχια α α κανονες φορουμ κλπ "

ολο αυτο ειναι μερος της ιδεας μου η οποια ειναι να μην
πορουν να αλαχθουν ή πειραχθουν οι ρυθμισεις για κανενα λογο! (εντος κ η αποτυχια των ρυθμισεων με αποτελεσμα γρηγορης ληξης!)
 

DeletedUser6091

μα γιατι σου κανει εντυπωση? πιο περιεργο θα σ φαινοταν αν το σκεφτεις να πει οντως καναμε λαθος! αλλα ΠΟΤΕ δν εχει συμβει ματι τετοιο ειναι παπες εδω οι αντμιν

ακομα και με την ΚΟΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΗ τους γκαφα! να βαλουν δηλαδη ταυτοχρονα
Νικητη με μυστικα ενω ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΒΑΡΒΑΡΑ

Ακομα και εκει δεν ειπαν συγνωμη καναμε λαθος το εφεραν μεσω λαμιας οτι παρατηρηθηκε προβλημα στις ρυθμισεις του συστηματος!

και για να μην πειτε
" α α 15 χρονων α α αναρχια α α κανονες φορουμ κλπ "

ολο αυτο ειναι μερος της ιδεας μου η οποια ειναι να μην
πορουν να αλαχθουν ή πειραχθουν οι ρυθμισεις για κανενα λογο! (εντος κ η αποτυχια των ρυθμισεων με αποτελεσμα γρηγορης ληξης!)



[mad]Εσύ απαντάς ως τι? Γιατί παίκτης του HP δεν είσαι σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση. Οι παίκτες του HP έχουν δεχθεί ήδη μήνυμα που τους λέει πως η ταλαιπωρία τους οφείλεται σε δικό μας καθαρά λάθος και ζητάμε χίλια συγγνώμη για αυτό.


Σε αιτήσεις παικτών έχω ζητήσει πάνω από 5 φορες ξεχωριστά στον κάθε παίκτη συγγνώμη για το δικό μας λάθος όπως και τους έχω εξηγήσει πως δεν έχω στα χερια μου κάποια άλλη λύση για το πρόβλημα που εμείς έχουμε δημιουργήσει στον κόσμο. Έχω επίσης πει πως δεν αδικώ καμια πλευρά και όλοι από την μεριά τους έχουν δίκιο να φωνάζουν.

Και τώρα μπορείς να συνεχίσεις να λες ότι σου έρθει, για μένα και την ομάδα μου, δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Και όσο για την ηλικία που πας να με βγάλεις και ρατσιστή σου λέω πως πριν από λίγες ώρες έδωσα απάντηση πάνω από 35 σειρές σε παίκτη 11 ετών, όπως δήλωσε, ώστε να του εξηγήσω την αιτία που μας οδήγησε να πάρουμε αυτές τις αποφάσεις. Η διαφορά είναι πως εκείνος στα 11 του έδειξε ωριμότητα και έκανε ερωτήσεις ουσίας, χωρίς ειρωνείες και ψεύτικη μαγκιά. Ήθελε να καταλάβει την αιτια και προσπάθησα να του την εξηγήσω όσο πιο απλά μπορούσα και με όσα περισσότερα παραδείγματα μπορούσα να χρησιμοποιήσω. Ήξερα όμως πως απέναντι μου είχα κάποιον που θέλει να καταλάβει κάτι και όχι να πουλήσει τσαμπουκά και μαγκιά. Με πολύ μεγάλη μου χαρά θα κάνω το ίδιο προς τον οποιοδήποτε χρηστη δείξει ενδιαφέρον για το παιχνίδι και όχι ενδιαφέρον για να κερδίσει xp πουλώντας πνεύμα στην ομάδα.



[/mad]
 

DeletedUser

:oops: λαθος μου τοτε

(το 2 μερες 15 ακομα δεν το καταλαβαινω αλλα για να το λες προφανως κατι θα συνεβη)
 

DeletedUser

[mad]Εσύ απαντάς ως τι? Γιατί παίκτης του HP δεν είσαι σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση. Οι παίκτες του HP έχουν δεχθεί ήδη μήνυμα που τους λέει πως η ταλαιπωρία τους οφείλεται σε δικό μας καθαρά λάθος και ζητάμε χίλια συγγνώμη για αυτό.


Σε αιτήσεις παικτών έχω ζητήσει πάνω από 5 φορες ξεχωριστά στον κάθε παίκτη συγγνώμη για το δικό μας λάθος όπως και τους έχω εξηγήσει πως δεν έχω στα χερια μου κάποια άλλη λύση για το πρόβλημα που εμείς έχουμε δημιουργήσει στον κόσμο. Έχω επίσης πει πως δεν αδικώ καμια πλευρά και όλοι από την μεριά τους έχουν δίκιο να φωνάζουν.

Και τώρα μπορείς να συνεχίσεις να λες ότι σου έρθει, για μένα και την ομάδα μου, δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Και όσο για την ηλικία που πας να με βγάλεις και ρατσιστή σου λέω πως πριν από λίγες ώρες έδωσα απάντηση πάνω από 35 σειρές σε παίκτη 11 ετών, όπως δήλωσε, ώστε να του εξηγήσω την αιτία που μας οδήγησε να πάρουμε αυτές τις αποφάσεις. Η διαφορά είναι πως εκείνος στα 11 του έδειξε ωριμότητα και έκανε ερωτήσεις ουσίας, χωρίς ειρωνείες και ψεύτικη μαγκιά. Ήθελε να καταλάβει την αιτια και προσπάθησα να του την εξηγήσω όσο πιο απλά μπορούσα και με όσα περισσότερα παραδείγματα μπορούσα να χρησιμοποιήσω. Ήξερα όμως πως απέναντι μου είχα κάποιον που θέλει να καταλάβει κάτι και όχι να πουλήσει τσαμπουκά και μαγκιά. Με πολύ μεγάλη μου χαρά θα κάνω το ίδιο προς τον οποιοδήποτε χρηστη δείξει ενδιαφέρον για το παιχνίδι και όχι ενδιαφέρον για να κερδίσει xp πουλώντας πνεύμα στην ομάδα.



[/mad]

η συγνωμη σου δεν μου λει τιποτα φιλε αν δεν μπορεις να κανεις τιν δουλεια σου να παρετηθης δεν σου φτενε η πεχτες που πληρονουν μα πεχουν μια σικγεγριμενη ρυθμιση κε εσυ την αλαζης κατοπιν εορτης για μενα εισαι αναξιος νασε επικεφαλης του πεχνιδιου κε θα στηλο επιστολη στα κεντρικα του πεχνιδιου για τα λαθη που κανετε επαναλημενος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6091

ο συγνωμη σου δεν μου λει τιποτα φιλε αν δεν μπορεισ να κανεισ τιν δουλεια σου να παρετιθης δεν σου φτενε η πεχτες που πληρονουν μα πεχουν μια σιγεγριμενη ρυθμιση κε εσυ την αλαζης κατοπιν εορτης για μενα εισαι αναξιος νασε επικεφαλης του πεχνιδιου κε θα στηλο επιστολη στα κεντρικα του πεχνιδιου για τα λαθη που κανετε επαναλημενος

[mad]Και πολύ καλά θα κάνετε. Να σας θυμίσω και το mail μας για να μην το ψάχνετε: info@innogames.de Εδώ λοιπόν μπορείτε να με καταγγείλετε άφοβα. Στην καρτέλα επικοινωνία θα βρείτε και την διεύθυνση μας σε περίπτωση που θέλετε η επικοινωνία μας να είναι με γράμματα.


Κρατήστε τώρα τους +10 πόντους για spam γιατί ξαφνικά λέω να αρχίσω να κάνω σωστά την δουλειά μου.


[/mad]
 

DeletedUser27572

απιστευτο

παιδια ειναι εμφανες κανει οτι γουσταρει ειναι σαν να κλησαμε τον κοσμο γιατι σε 2 μερες σιγουρα θα τον κληναμε και μετα να μας λεει οχι παιξτε 15 μερες ακομα :clap: σηνχαρητηρια για την δικαιοσινη σας... ακομα και παικτες εχθρικης συμμαχειας παραδεχονται την αδηκια εισβαρος μας και δεν γινετε καμια κινηση να διορθοθουν τα πραγματα :clap: δεν ποσταρω σε λαθως ποστ αυτο μιλαει για βελτιωσεις στους ΗΡ αν δεν κανω λαθως η απονομη δικαιοσινης δηλαδη το αυτονοητο ειναι ενας τομεας στον οποιο πρεπει να βελτιοθουν οι ΗΡ σας αγαπητε οπως και η συμπερηφωρα σας απεναντι στους πελατες σας γιατι για εσας απο την στιγμη που εχουν δωσει εστω και 1 εβρο καπιοι πελατες σας ειναι δεν μπορειτε να μιλατε οπος μπυ μιλησατε παραπανω και ελπιζω καποια στιγμη να απαντησετε και στο τελευταιο τικετ που εστιλα χτες και για μια φωρα με επιχειρηματα.
 

DeletedUser6091

[mad]Δεν υπάρχει κύριε μου λύση που να σας ικανοποιεί όλους. Δεν υπάρχει, πως αλλιώς να το πούμε?

Όσα επιχειρήματα και να μου πείτε δεν μπορεί να αλλάξει κάτι. Όσα επιχειρήματα έχετε εσείς, αλλα τόσα έχουν και αυτοί που μου κάνουν αιτήσεις εναντίων σας και ζητάνε ακόμα περισσότερο χρόνο. Έχετε και οι 2 δίκιο αλλα το δίκιο το δικό σας είναι ενάντια στο δίκιο των άλλων και εγώ είμαι στη μέση. Πήρα λοιπόν την μια πρόταση για αύξηση των ημερών, την έκοψα στη μέση για να μην είμαι υπέρ της μιας η της άλλης πλευράς και την εφάρμοσα. Το λάθος έγινε, ΔΕΝ μπορεί να αλλάξει τώρα, οποτε μπορούν να γίνουν μονο κινήσεις που διορθώνουν στο ελάχιστο το πρόβλημα. Όσα tickets και να κάνετε εσείς και οι αντίπαλοι σας, δεν θα μπορέσουν να αλλάξουν κάτι γιατί απλά ΔΕΝ μπορεί να αλλάξει κάτι όσο και να το θέλω εγώ η οποιοσδήποτε άλλος.

Είναι τόσο απλό το πράγμα. Ναι ήταν λάθος μας, ναι το παραδεχόμαστε αλλα δεν μπορεί να υπάρξει 100% δίκαιη λύση για όλους τώρα. Πήραμε μια απόφαση που αδικεί όσο λιγότερο μπορεί να γίνει και τις 2 πλευρές. Η θα συνεχίσετε το παιχνίδι σας με αυτό, η θα σταματήσετε. Κακια δεν θα σας κρατήσει κανένας γιατί απλά δεν φταίτε εσείς αλλα εμείς που κάναμε το λάθος και εμφανίστηκαν τα μυστικά σε λάθος χρόνο και σε λάθος αντίτυπα.

Μπορείτε να μου γράψετε ότι θέλετε και όσα θέλετε. Αλλαγή δεν θα γίνει όχι επειδή δεν θέλω να διορθώσω το πρόβλημα αλλα γιατί τώρα δεν γίνετε να διορθώσω το πρόβλημα. Άρα ναι, είναι άδικος κόπος να γράψετε εδώ η στις αιτήσεις κάτι άλλο γιατί δεν θα γίνει καμια αλλαγή.
Πραγματικά σας το λέω όσο πιο απλά μπορώ να το πω. Δεν ξέρω πιο απλά ελληνικά για να σας δώσω να καταλάβετε.

Και φυσικά θα πάρετε +10 πόντους για spam γιατί το θέμα δεν αφορά τα προβλήματα σας με την ομάδα διαχείρισης. Επίσης οι κανόνες του forum ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΥΝ να σχολιάσετε τις κινήσεις μας και αυτό το έχετε ήδη αποδεχτεί.


[/mad]
 

DeletedUser

παιδια ειναι εμφανες κανει οτι γουσταρει ειναι σαν να κλησαμε τον κοσμο γιατι σε 2 μερες σιγουρα θα τον κληναμε και μετα να μας λεει οχι παιξτε 15 μερες ακομα :clap: σηνχαρητηρια για την δικαιοσινη σας... ακομα και παικτες εχθρικης συμμαχειας παραδεχονται την αδηκια εισβαρος μας και δεν γινετε καμια κινηση να διορθοθουν τα πραγματα :clap: δεν ποσταρω σε λαθως ποστ αυτο μιλαει για βελτιωσεις στους ΗΡ αν δεν κανω λαθως η απονομη δικαιοσινης δηλαδη το αυτονοητο ειναι ενας τομεας στον οποιο πρεπει να βελτιοθουν οι ΗΡ σας αγαπητε οπως και η συμπερηφωρα σας απεναντι στους πελατες σας γιατι για εσας απο την στιγμη που εχουν δωσει εστω και 1 εβρο καπιοι πελατες σας ειναι δεν μπορειτε να μιλατε οπος μπυ μιλησατε παραπανω και ελπιζω καποια στιγμη να απαντησετε και στο τελευταιο τικετ που εστιλα χτες και για μια φωρα με επιχειρηματα.


Ξερω πως η απαντηση μου δεν ανηκει σε αυτο το ποστ και θα δεχθω καθε ποινη αλλα πρεπει να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους!!

Εχουν παρατηρηθει πολλες φορες αδικες αλλαγες ρυθμησεων κατα τη γνωμη των παιχτων (και μην αγχωνεσαι gkratsiani θα επανελθω στο ποστ σου...) αλλα αυτο που χαρακτηριζει του παιχτες των φυλετικων ειναι η ελαστικοτητα και η προσαρμοστικοτητα που πρεπει να δειχνουν σε τετοιες αλλαγες!!!
Η δυνατη φυλη και οι καλοι παιχτες δεν εχουν προβλημα να κλεισουν το κοσμο σημερα ή αυριο ή σε 15 μερες!!----Οι περιπατητες των κοσμων και φορουμακηδες και βραβειακηδες σαν το συναφι σας αγαπητε gkratsiani προσπαθουν με καθε δολο μεσο να το επιτυχουν και οπως παντα τρωνε τα μουτρα τους...
Παντα δευτεροι και καταιδρωμενοι οποτε δεν εχετε πατησει διαγραφη απο ντροπη ή αξιοπρεπεια!!!

Εδω λοιπον ερχομαι να κανω και εγω την προταση μου για το παιχνιδι!!!
1)Η καλυτερη κατα τη γνωμη μου ρυθμιση ηταν αυτου του κοσμου οπου ο πρωτος παιχτης θα επιλεξει καμποσες ρυθμησεις για τον επομενο γυρο και μερικες θα γινουν δεκτες
αυτη η ρυθμιση θα πρεπει να μπαινει σε καθε γυρο μιας και οι πιο συχνοι χρηστες παιζουμε αυτους τους γυρους

2)αν μπουν εκκλησιες οι παιχτες να ξεκινουν με 2-3 χωρια γιατι σε τετοιους κοσμους ειναι δυσκολο να κανεις πυρηνες!!!

3)1-2 ωρες το πολυ νυχτερινη προστασια σε γυρους που δεν εχουν co play

4)Σας ικετευω μην βαζετε τοσο αργες μοναδες σε τοσο γρηγορους κοσμους...

Ευχαριστω πολυ και παλι συγνωμη για το "σπαμ" εισαγωγη αλλα καποιος πρεπει να απαντησει στους περιπατητες...
 

DeletedUser

Εστειλα ΠΜ στον κυριο Mad18 για την ανακοινωση που ηπηρχε στον ΗΡ οταν πρωτοανοιξε οτι ο πρωτος παιχτης θα προτεινει 9 ρυθμησεις και θα διαλεχτουν καμποσες(δε θυμαμαι ποσες) για τον επομενο και απαντηση δεν πηρα...

Ποσταρω λοιπον εδω σαν πρωτος παιχτης του ΗΡ φθινοπωριασε τις 9 ρυθμησεις που εχω να προτεινω και περιμενω απαντηση

1)Ταχυτητα κοσμου απο 4 και πανω - Ταχυτητα μοναδας πανω απο 1,6-2,5
2)Χωρις εκκλησιες - Χωρις ηθικο - Χωρις αναλογια ποντων
3)25 μελη ανα φυλη - χωρις εξωτερικες βοηθειες - να μην μπορεις να εγκαταληψεις τη φυλη σου
4)Σημαιες bonus στα χωρια ενεργες
5)Να μην μπορεις να κατακτησεις βαρβαρα
6)Απλες τεχνολογιες
7)Χωρις μπονους νυχτας
8)Φθηνοι αριστοκρατες- Φθηνα νομισματα
9)Νεα οπλα παλαντιν
 

DeletedUser6091

[mad]δεν απαντάω σε pm κύριε. Θα σας ζητηθούν οι ρυθμίσεις σας. Μην ανησυχείτε :)

Καλή συνεχεια. [/mad]
 

DeletedUser

[mad]δεν απαντάω σε pm κύριε. Θα σας ζητηθούν οι ρυθμίσεις σας. Μην ανησυχείτε :)

Καλή συνεχεια. [/mad]

Ευχαριστω για την απαντηση και συγνωμη για το ΠΜ...
Το ηξερα απο την αρχη οταν εστειλα το μηνυμα αλλα δεν εβρισκα καποιον γνωστο που να εχει το σκυπε σας για να σας ρωτησω

Αν θελετε το δικο μου σκυπε ειναι sotirgias για 5-10 πραγματα που εχω να ρωτησω και υποσχομαι να μην γινομαι φορτικος
 

DeletedUser

Εστειλα ΠΜ στον κυριο Mad18 για την ανακοινωση που ηπηρχε στον ΗΡ οταν πρωτοανοιξε οτι ο πρωτος παιχτης θα προτεινει 9 ρυθμησεις και θα διαλεχτουν καμποσες(δε θυμαμαι ποσες) για τον επομενο και απαντηση δεν πηρα...

Ποσταρω λοιπον εδω σαν πρωτος παιχτης του ΗΡ φθινοπωριασε τις 9 ρυθμησεις που εχω να προτεινω και περιμενω απαντηση

1)Ταχυτητα κοσμου απο 4 και πανω - Ταχυτητα μοναδας πανω απο 1,6-2,5
2)Χωρις εκκλησιες - Χωρις ηθικο - Χωρις αναλογια ποντων
3)25 μελη ανα φυλη - χωρις εξωτερικες βοηθειες - να μην μπορεις να εγκαταληψεις τη φυλη σου
4)Σημαιες bonus στα χωρια ενεργες
5)Να μην μπορεις να κατακτησεις βαρβαρα
6)Απλες τεχνολογιες
7)Χωρις μπονους νυχτας
8)Φθηνοι αριστοκρατες- Φθηνα νομισματα
9)Νεα οπλα παλαντιν

ξέχασες το όριο φακε - ΟΧΙ :grrr2: :grrr: :doh:
 
Κορυφή