Βραβειο '' Μεγαλη δυναμη της ημερας''

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26271
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26271

Οταν ειδα το βραβειο αναρωτηθηκα ποιος ο σκοπος του..!!
Ειδα λοιπον οτι επιβραβευει τον παιχτη που θα παρει τα περισσοτερα βαρβαρα μεσα σε μια μερα.
Σιγουρα δεν ηταν αυτος ο στοχος απο την ομαδα διαχειρησης.
Προτεινω ...το βραβειο να αφορα στο συνολο των περισσοτερων ποντων απο τα χωρια που κατακτα ενας παιχτης σε μια μερα.

Ευχαριστω .
 

DeletedUser

εγηικγτυ

+1 στο παιδί που το έγραψε
συμφωνώ απολύτως:)
 

DeletedUser25454

ουσιαστικα προτεινεις ενα διφορετικο βραβειο..!!
 

DeletedUser26271

οχι ακριβως..
απλα προτεινω να μην υπαρχουν βραβεια που να προτρεπουν στην βαρβαροφαγια.
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Ουσιαστικά το βραβείο είναι για τα περισσότερα κατεκτημένα χωριά γενικά και όχι συγκεκριμένα τα βάρβαρα. Αλλά να μου πείς κάποιος που κυνηγάει το βραβείο θα κάτσει να παίρνει βάρβαρα χωρίς καν μάχη. :p Οπότε συμφωνώ πως το βραβείο είναι λίγο άκυρο. Ούτος ή άλλος αυτοί θα βγούν χαμένοι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6838

Κάντε το παιχνίδι σας και όσοι παίρνουν βάρβαρα για το βραβείο θα τιμωρηθούν εμμέσως. Και απλά πάρτε τα μετά έτοιμα απ'αυτούς, τα βραβεία δεν είναι δα και τόσο σημαντικά.
 

DeletedUser26271

Δεν αναφερθηκα ποτε σ'αυτους που παιρνουν βαρβαρα. Δεν με αφορουν προς το παρον (αρκει να τα μεγαλωνουν γρηγορα)..αλλα στο σωστο κριτηριο ενος βραβειου ωστε να εχει την αξια που του πρεπει και οχι την απαξιωση που για τους δικους σου λογους δειχνεις δικαιολογημενα.
 

DeletedUser

Δεν αναφερθηκα ποτε σ'αυτους που παιρνουν βαρβαρα. .

τι παιζει? αλτχαιμερ ή κο πλει ΚΑΙ στο φορουμ?
anw
διαφωνω με την ιδεα! μια χαρα ειναι! με την ιδια λογικη να μην εχουμε λεηλατη! θα βαρανε ολοι 1-1 λς διπλανο βαρβαρονγια να κερδισουν!
 

DeletedUser26271

SS5 GOKU...επι τη ευκαιρια ξερεις να μου πεις κι αλλα κολπα για το πως επαιρνες τα βραβεια οσο επαιζες...? (γιατι παιζει οντως το αλτζχαιμερ)..
 

DeletedUser

επειδη διακρινω ειρωνια,το αλτσχαιμερ το ειπα για αυτο

απλα προτεινω να μην υπαρχουν βραβεια που να προτρεπουν στην βαρβαροφαγια.

Δεν αναφερθηκα ποτε σ'αυτους που παιρνουν βαρβαρα. Δεν με αφορουν

επισης επειδη υποεννοεις οτι επαιζα παρανομα,δεν με νοιαζει φιλε τι πιστευεις,εγω το μονο παρανομο σκριπτ που εχω χρησιμοποιησει ειναι το φαρμ με τα 2 κλικ και παλια μονο σε σπιντ σε κοσμους και σε σπιντ πλεον παιζω μονο νομιμα
(κ σιγα τα βραβεια που επερνα σε κοσμουσ χαλια πηγα κ 13 κ 15 που επειχηρησα να μπω κοσμο :p
 

DeletedUser26271

Εισαι μια απο τις μορφες των φυλετικων και επειδη δεν εχω υποννοησει τιποτα ουτε υποτιμησει κανεναν μην εκτιθεσαι μονος σου. Ενα απλο χιουμορ εκανα.

Θα σου φερω ενα παραδειγμα απο την καθημερινοτητα.
Οταν αφηνεις την πορτα του σπιτιου σου ανοιχτη δεν θα μπουνε ολοι μεσα να σε κλεψουν.

Ετσι και με την αναφορα μου στο θεμα.
Οι βαρβαροφαγοι υπηρχαν και θα υπαρχουν και δεν μας ενδιαφερουν.
Αυτοι που δεν ειναι ομως και για ενα βραβειο θα γινουν.....χωρις ουσιαστικα να αποτελουν την μεγαλη δυναμη της ημερας....μας ενδιαφερουν.

Γιατι η πραγματικη δυναμη θα ηταν ο παικτης που παιρνει τα χωρια με την μεγαλυτερη συγκομιδη ποντων....αυτος που χρειαστηκε να δωσει μαχη και κερδισε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

γιατι να μην υπαρχει το βραβειο
φανταζεσαι να δεις οτι το πηρε ο γειτονας σου
ε ρε παρτυ...
εγω διστιχως δεν παιζω σε κοσμο με βραβεια(πλεον)
αλλα και στον κ7 που δεν εχει βραβεια αν θες σου δινω κανα δυο ονοματα απο λογαριασμους 20μιλ που δεν περνουν τιποτε αλλο εκτος απο βαρβαρα...
αρα υπαρχει η δεν υπαρχει το βραβειο ,,,ο βαβραροφαγος

θα υπαρχει...τα κοκκινα ειναι βαρια στο στομαχι
 
Κορυφή