Χάρτες Κ16

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10217
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10782

εγώ ενημερώνω τους χάρτες, είμαι άρρωστος ρε παιδιά μια εβδομάδα τώρα και κάνω τα άκρως απαραίτητα μόνο... ενημερώνω τώρα


















Οι χάρτες ενημερώθηκαν, σήμερα μετά τις 9.30 θα δείτε τους καινούργιους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

περαστικα αδερφε.οταν εισαι καλα τους ενημερωνεις δεν ειναι και κατι τοσο σημαντικο.
 

DeletedUser

τι έγινε πάλι με τους χάρτες ρε παιδιά?

Η οικογένεια τον M.A.M είναι μια φυλή γιατί ξανά τι δείχνει ξεχωριστά απ τις ακαδημίες της?

προφανώς και κάθε φορα αυτό δεν γίνετε τυχαία κάποιους τους αρέσει να φαίνεται έτσι αλλα δεν είναι,δεν πειράζει όμως...:oops:
 

DeletedUser10217

τι έγινε πάλι με τους χάρτες ρε παιδιά?

Η οικογένεια τον M.A.M είναι μια φυλή γιατί ξανά τι δείχνει ξεχωριστά απ τις ακαδημίες της?

προφανώς και κάθε φορα αυτό δεν γίνετε τυχαία κάποιους τους αρέσει να φαίνεται έτσι αλλα δεν είναι,δεν πειράζει όμως...:oops:

Αυτό γίνεται όταν κάποιος αλλάζει ετικέτα στις φυλές, και αυτό μπορεί να γίνει μόνο από τον - τους Δούκα -ες της φυλής
 

DeletedUser10782

εγώ ανανεώνω τους χάρτες, τι κέρδος θα είχα βρε?????????????

η ΜΑΜ φαίνεται πάλι σαν πολλές φυλές γιατί άλλαξαν τα ονόματα... κάθε φορά που αλλάζουν πρέπει να τα ενημερώνω πάλι... το βράδυ θα είναι έτοιμοι
 

DeletedUser

Απλα μου φανηκε περιεργο,η αληθεια ειναι οτι δεν το ηξερα αυτο οποτε παω πασο και συγνωμη!
 

DeletedUser

εγώ ανανεώνω τους χάρτες, τι κέρδος θα είχα βρε?????????????

η ΜΑΜ φαίνεται πάλι σαν πολλές φυλές γιατί άλλαξαν τα ονόματα... κάθε φορά που αλλάζουν πρέπει να τα ενημερώνω πάλι... το βράδυ θα είναι έτοιμοι

αστα αυτα τσιρε των αλλων φυλων ντροπη σου χαχαχαχαχα.συνεχισε την καλη δουλεια αδερφε:clap:
 

DeletedUser2415

θα παρακαλουσα τα MOD να αφαιρεσουν την CRS και T.M απο την Family της CxC η διπλωματια μας δεν δηλωνει οικογενεια....
 

DeletedUser2415

σας χαλαν τα στατιστικα ε?

αν και ειναι οφ τοπικ εισαι αλου για να κανεις αυτην την ερωτηση για τον απλουστατο λογο οτι σε ολα τα στατιστικα τους βαζω μεσα ..... προφανος λοιπον ειναι αστοχη η ερωτηση σου..

τωρα οσο αφορα τον χαρτη διπλωματια εχουμε οχι οικογενεια αν ανηκε στην οικογενεια τις CxC θα λεγοταν CxC και οχι CRS
 

DeletedUser19723

αν και οντως ειναι οφ τοπικ θα σε παραπεμψω στο tribe changes τους που θα δεις οτι οι δικοι σου πηγαινοερχονται για πλακα για να παρουν αμυνες...
Μην μας παραμυθιαζεις λοιπον..,εχουσιν γνωσιν οι φυλακες...
 

DeletedUser2415

αν και οντως ειναι οφ τοπικ θα σε παραπεμψω στο tribe changes τους που θα δεις οτι οι δικοι σου πηγαινοερχονται για πλακα για να παρουν αμυνες...
Μην μας παραμυθιαζεις λοιπον..,εχουσιν γνωσιν οι φυλακες...

καλος τα φαντασματα :D

και εσεις μπαινοβγαινετε στους μυρ για αμυνες οπως και οι μαμ με τους gf τι θες να πεις δηλαδη οτι εισαστε ολοι μια οικογενεια δεν νομιζω .....

γιατι αν το παραδειγμα σου ηταν ορθο θα υπηρχανε μονο 3 φυλες family σωστα???

και δεν παραμυθιαζω κανεαν μονος σου παραμυθιαζεσε....
 

DeletedUser

αχαχαχαχαχαχ πότε μπήκε παίχτης της GF στους MYR για πέρασε μου να σε παραδεχτώ για αυτό που λες και όχι ότι απλά το πέταξες...:hmmm:
 

DeletedUser18900

αχαχαχαχαχαχ πότε μπήκε παίχτης της GF στους MYR για πέρασε μου να σε παραδεχτώ για αυτό που λες και όχι ότι απλά το πέταξες...:hmmm:

μάθε πρώτα να καταλαβαίνεις τι διαβάζεις και μετά βγες να κράξεις... ήμαρτον πια... απλά Ελληνικά είναι:grrr:

και εσεις μπαινοβγαινετε στους μυρ για αμυνες οπως και οι μαμ με τους gf τι θες να πεις δηλαδη οτι εισαστε ολοι μια οικογενεια δεν νομιζω .....
 
Κορυφή