ομαδες σε πρεμιουμ λογαριασμο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18282
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18282

καλησπερα..Εχω να προτεινω μια ιδεα που θα εκανε πιστευω πιο ευκολη τη ζωη παιχτων με ανεπτυγμενους λογαριασμος εκει που αρχιζεις και χανεις τον μπουσουλα απο τον αριθμο των χωριων.
Οταν φτιαχνεις διαφορες ομαδες (πχ. αμυντικα, επιθετικα, κ55, κ54, wallbreaker κλπ) σου επιτρεπει να πατησεις μονο σε μια ομαδα και μετα να ψαξεις εσυ χειροκινητα να βρεις χωρια με το δευτερο κριτηριο που ζητας.
Ας πουμε θελω τα επιθετικα που ειναι στην κ55. Γτ να κανω ολο αυτον τον κοπο και να ψαχνω διπλα στο ονομα που λεει κ55??
Προτεινω λοιπον να μπορουμε να επιλεξουμε 2 και 3 ομαδες αναλογα με το τι ψαχνουμε.
 

DeletedUser17867

Exει ξαναπροταθει αυτο υπο πολλες μορφες...
Μια παρομοια προταση ηταν και η δικη μου...
Το θεωρω "must"... αλλα απο οτι φαινεται ή δεν ενδιαφερει τους περισσοτερους, ή δεν καταλαβαν την "ιδεα", και δεν υπηρξε το αναλογο ενδιαφερον ωστε να προωθηθει κ να το δουμε στο παιχνιδι αμεσα.
Ελπιζω να το σκεφτουνε καλυτερα οι διαχεριστες κ να προωθησουν την ιδεα...
Περιτο να πω οτι με βρισκεις 100% συμφωνο...
 

DeletedUser

υπάρχει script που το κάνει αυτό που ζητάς.

θα το βρεις στο wiki σαν "φίλτρο στρατού".

noobάκο Σίμο, γιατί δε μιλάς ότι ψάχνεις κάτι τέτοιο?
 

DeletedUser18282

ευχαριστω..θα δοκιμασω αυτο με το σκριπτ και αν υπαρχει καποια απορια εδω ειναι οι ειδικοι :p
σας επιτρεπω να το κλειδωσετε
 

DeletedUser

Βασικά αυτό το σκριπτ δεν βοηθάει και τόσο, διότι δεν λέει και σε ποια ήπειρο είναι τα χωριά...Η ιδέα έχει ξαναπροταθεί πολλές φορές, την είχα προτείνει κι εγώ, αλλά δεν ξέρω γιατί δεν πραγματοποιήθηκε...πάντως εγώ συμφωνώ!
 

DeletedUser25454

θα μπορουσες να φτιαξεις απλα μια ομαδα που να λεγεται επιθετικα κ55...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Marsian

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Δεν γίνονται αλλαγές στα πλεονεκτήματα του λογαριασμού premium.Αυτός είναι ο premium και όποιος πιστεύει οτι είναι άχρηστος ως έχει απλά δεν αγοράζει.Παρακαλώ διαβάστε αυτό.
 

DeletedUser17867

Μερικοι εδω μεσα τα εχουν κανει κουλουβαχατα μου φαινεται..
Δε προταθηκε να αλλαξει κατι απο το λογαριασμο πριμιουμ, αλλα μια εξτρα λειτουργια που αν θα ενσωματωνοταν στο παιχνιδι,
να ενσωματωνοταν σε λογαριασμο πριμιουμ (μιας κ μονο εκει υπαρχουν ομαδες... )
Χρηστο εκανα ολοκρηρο θεμα εδω, αναλυωντας την "ιδεα" με λεπτομερειες... αλλα δε με παρακολουθεις μου φαινεται :D
Προς το παρων η μονη λυση που ξερω (δε ξερω ΑΚΟΜΑ για το σκριπτ), ειναι να φτιαξεις ομαδες, επιθετικα-κ39, επιθετικα κ38, κ παει λεγωντας...
 

DeletedUser

Μερικοι εδω μεσα τα εχουν κανει κουλουβαχατα μου φαινεται..
Δε προταθηκε να αλλαξει κατι απο το λογαριασμο πριμιουμ, αλλα μια εξτρα λειτουργια που αν θα ενσωματωνοταν στο παιχνιδι,
να ενσωματωνοταν σε λογαριασμο πριμιουμ (μιας κ μονο εκει υπαρχουν ομαδες... )
Χρηστο εκανα ολοκρηρο θεμα εδω, αναλυωντας την "ιδεα" με λεπτομερειες... αλλα δε με παρακολουθεις μου φαινεται :D
Προς το παρων η μονη λυση που ξερω (δε ξερω ΑΚΟΜΑ για το σκριπτ), ειναι να φτιαξεις ομαδες, επιθετικα-κ39, επιθετικα κ38, κ παει λεγωντας...

όταν μπεις skype θα σου κάνω ένα demo γιατί παρόλο ότι είσαι καλός computerάς, εδώ μας τα χαλάς λίγο.
 
Κορυφή