Απόκρυψη ταχυδρομείου...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24162
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24162

Μήπως θα μπορούσατε να σκεφτείτε το ενδεχόμενο απόκρυψης του ταχυδρομείου στις επιτηρήσεις??

....όπως παράδειγμα τους "φίλους".....

έτσι θα αποφύγουμε όλοι μας διάφορες παρεξηγήσεις ή και ακόμη διενέξεις με την ΟΔ...

Στο φινάλε προσωπικά δεδομένα είναι.......τουλάχιστον για τον λαό.
 

DeletedUser25600

:oops: ΠΟΣΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΑΝ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ.......... :oops:

+10 points.Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

...By Marsian...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Marsian

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Μεταφέρεται στις ''Ιδέες''.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17867

Το ταχυδρομειο ειναι εργαλειο παιχνιδιου..
ειναι αδυνατο να παιξεις χωρις αυτο.

ΥΓ: Οι ρουφιανοι εχει αποδειχτει πολλακις οτι ποτε δε ρουφιανευουνε με μνμτα εντος παιχνιδιου
 

DeletedUser25600

ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΕΞΙΣΟΥ ΠΟΛΑΚΙΣ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΞΕΝΕΣ ΦΥΛΕΣ... ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..

Δόθηκε ποινή.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6091

[mad]Ως ιδέα μένει. Δεν τίθεται θέμα προσωπικών δεδομένων όμως... Είναι κάτι που ξέρετε πως θα το δουν όλοι όσοι έχουν πρόσβαση στον λογαριασμό σας. Γιατί λοιπόν να γράψετε η να αφήσετε κάτι που δεν θέλετε να δει ένας άλλος εκεί? Είναι σαν να βγω να γράψω τον αριθμό της ταυτότητας μου σε μια πινακίδα στον δρόμο και μετά να πάω να ζητήσω από την αστυνομία η τον αρμόδιο δήμο να βγάλει ολόκληρη την πινακίδα από τον δρόμο γιατί αναγράφεται ο αριθμός της ταυτότητας μου.... Είναι λίγο άστοχο...

[/mad]
 

DeletedUser

πρεπει να εισε :noob: για να εισε ρουφιανος και να αφηνεις μυνηματα ακαταληλου περιεχομενου στο ταχυδρομειο οταν δινεις επιτηρηση... συνφονω με τον mad:hmmm:
 

DeletedUser19040

μαρεσει σαν ιδεα εγω ειμαι υπερ παντος...! :clap:
 

DeletedUser

δεν γίνετε αυτό!!
ναι είναι προσωπικά δεδομένα, αλλά έτσι ανακαλύπτουμε απο τις επιτηρήσεις ποιοι είναι προδότες !!
και στο κάτω κάτω δεν μπορεί να σε υποχρεώσει κανείς να δώσεις με το 'έτσι θέλω' επιτήρηση
και άμα θες επιτηρητή στο κάτω κάτω βάζεις ένα έμπιστο σου φίλο απο την ίδια φυλή ή συμμαχία φυσικά
:confused:
 

DeletedUser24162

περι αστοχίας.

Ως ιδέα μένει. Δεν τίθεται θέμα προσωπικών δεδομένων όμως... Είναι κάτι που ξέρετε πως θα το δουν όλοι όσοι έχουν πρόσβαση στον λογαριασμό σας. Γιατί λοιπόν να γράψετε η να αφήσετε κάτι που δεν θέλετε να δει ένας άλλος εκεί? Είναι σαν να βγω να γράψω τον αριθμό της ταυτότητας μου σε μια πινακίδα στον δρόμο και μετά να πάω να ζητήσω από την αστυνομία η τον αρμόδιο δήμο να βγάλει ολόκληρη την πινακίδα από τον δρόμο γιατί αναγράφεται ο αριθμός της ταυτότητας μου.... Είναι λίγο άστοχο...

Όπα Άρχοντα.......άστοχη είναι η δική σου παρομοίωση που θεωρείς τα 5.000 μηνύματα του αρχείου μου πινακίδα του δρόμου και εσένα Δήμαρχο ή Μπάτσο...

Ούτως ή αλλοιώς σαν Μπάτσος-ασφαλίτης ή Άρχοντας μπορείς να τα διαβάζεις (με το μάτι του μπικ μπράδερ, έτσι πιάσανε και τρομοκράτες)......αλλά για ποιο λόγο να τα διαβάζει και όποιος θέλω να μου κάνει μία εξυπηρέτηση??

Εγώ μπορεί να σου κάνω ερωτική εξομολόγηση σε γράμμα και να θέλω να το έχω στο αρχείο μου γιατί είμαι ερωτευμένος μαζί σου.....πρέπει να τα σβήσω ή να γίνω ρόμπα σε όλον τον κόσμο ως γκέι?

Κάνε μου τουλάχιστον ένα αρχείο να το έχει μόνο ο χρήστης.....και σου ξαναλέω οτί το ίδιο ισχύει και για την ρύθμιση "φίλοι"......


Κοίταξέ το λίγο πιο σοβαρά......θεωρώ οτί έχει βάση αυτό που λέω.
 

DeletedUser16407

Και γιατί δηλαδή μόνο στις επιτηρήσεις? Και στον λογαριασμό σου, στις ρυθμίσεις να έχει "Απόκρυψη ταχυδρομείου -> Εκτός απο:"

Μην σε ζαλίζουν δηλαδή... :)
 

DeletedUser19040

δεν γίνετε αυτό!!
ναι είναι προσωπικά δεδομένα, αλλά έτσι ανακαλύπτουμε απο τις επιτηρήσεις ποιοι είναι προδότες !!
και στο κάτω κάτω δεν μπορεί να σε υποχρεώσει κανείς να δώσεις με το 'έτσι θέλω' επιτήρηση
και άμα θες επιτηρητή στο κάτω κάτω βάζεις ένα έμπιστο σου φίλο απο την ίδια φυλή ή συμμαχία φυσικά
:confused:

δεν μπορουν παντα να σε περνουν εμπιστα ατομα και φιλιοι επιτηρησει...!αν πρεπει να φυγεις αμεσα δεν ειναι ευκολο να διαλεξεις και σιττερ...
 

DeletedUser26650

πρεπει να εισε :noob: για να εισε ρουφιανος και να αφηνεις μυνηματα ακαταληλου περιεχομενου στο ταχυδρομειο οταν δινεις επιτηρηση... συνφονω με τον mad:hmmm:

καλη ειναι σαν ιδεα αλλα συμφωνω με τον τυπο
 
Κορυφή