Χαρτες Κοσμου 15

  • Δημιουργός θέματος all stars
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Β.Α.???

Οι Β.Α. δεν ανήκουν στο ζωικό βασίλειο???
Γιατί κάτι τέτοιο άκουσα εγώ...
 

DeletedUser

Παιδια παρακαλω να γραφετε επακριβως της ονομασιες ολων των φυλων που ειναι οικογενειες σας προς αποφυγην λαθους μου.
Δεν ειμαι παιχτης του Κ15 και δεν μπορω να σας παρακολουθω..

IUSTINIANUS ? οι LIONS1 και LIONS2 δεν ανοικουν στη οικογενεια σας ? γιατι δεν μου της αναφερεις...
 

DeletedUser25600

Παιδιά θα μας κάνετε την τιμή να μας βγάλετε έναν χάρτη.. :help
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

DeletedUser

Ο peris ανησυχεί .Κύριε Peri λίγο υπομονή 10 Ακαδημίες έχει η BTU δεν είναι και εύκολο να γίνουν αμέσως οι αλλαγές ,δεν υπάρχει και προηγούμενο στο σερβερ .Μιλάμε για φυλετικό ρεκορ :p
 

DeletedUser

Σήμερα 04:56
peris89 Παιδιά θα μας κάνετε την τιμή να μας βγάλετε έναν χάρτη..
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Τι χαρτες να βγαλω δηλαδη ? εγω εδω ΔΕΝ φτιαχνω χαρτες, απλος ενημερωνω της αλαγες που γινοντε στης φυλες...


Σήμερα 06:16
teris31 Ο peris ανησυχεί .Κύριε Peri λίγο υπομονή 10 Ακαδημίες έχει η BTU δεν είναι και εύκολο να γίνουν αμέσως οι αλλαγές ,δεν υπάρχει και προηγούμενο στο σερβερ .Μιλάμε για φυλετικό ρεκορ

τι 10... 9 μετρησα μεχρι στιγμης ! αν κανω καπου λαθος ενημερωστε με ρε παιδια ;)
πω πω πω εχασα τη μπαλα με σας λεμε :p


Οι αλαγες στους χαρτες απο το συστημα γινοντε μια (1) φορα τη μερα καπου στα ξημερωματα οποτε και οποιες αλαγες κανω θα φαινοντε την επομενη μερα...
 

DeletedUser

Πολύ καλή δουλειά κάνεις sapfire σε ευχαριστούμε.
Δέκα ήταν χθες πρέπει να φάγαμε την μια και έχουν μείνει εννέα :rolf:
 

DeletedUser25600

1)ΝΙΑΟΥ
2)LIONS.
3)ΓΑΒ
4)3 ΜΟΥ
5)LIONS1
6)LIONS2


1)Β.Α.
2)Β.Α 1
3)Β.Α 2
4)Β.Α 3


Vs

1)ΒTU
2)BΤU
3)ΒΤU
4)BTU.
5)ΒΤU²
6)BΤU²
7)BTU
8)BTU..
9)B T U


Για την ώρα κάπως έτσι έχουν τα πράγματα... απο άποψη κόκκινου μπλέ...
Και επειδή εγώ ξέρω με ποιον μιλάω.. Μπες και 16 να τα πούμε.. Ωπα.. όχι εε?? Τσατίζεις κόσμο και μόνο με την παρουσία σου.. σωστά..
Μια χαρά περνάω 15 πάντως... νομπλάρω τα κοκκινάκια μου και σε λίγο πάω κατα 54 να δω κατι γνωστούς..



Υ.Γ. Τα αρίθμησα γιατί κάποιοι μαζί ζορίζονται με τα νούμερα...
 

DeletedUser



Για την ώρα κάπως έτσι έχουν τα πράγματα... απο άποψη κόκκινου μπλέ...
Και επειδή εγώ ξέρω με ποιον μιλάω.. Μπες και 16 να τα πούμε.. Ωπα.. όχι εε?? Τσατίζεις κόσμο και μόνο με την παρουσία σου.. σωστά..
Μια χαρά περνάω 15 πάντως... νομπλάρω τα κοκκινάκια μου και σε λίγο πάω κατα 54 να δω κατι γνωστούς..



Υ.Γ. Τα αρίθμησα γιατί κάποιοι μαζί ζορίζονται με τα νούμερα...



[SPOIL]Με ξέρεις ?Μεγάλη η χάρη μου .Κυριε Μαντ τι λέει ο Trial να το εκλάβω σαν υπονοούμενο ή σαν ψεματάκι του? Ψώνισαν από σβέρκο που σου έδωσαν λογαριασμό τον κατέστρεψες μέσα σε μια μέρα ,δεν φτάνει που έχασες χωριά ,έχασες και όλα τα επιθετικά σου ο δε χαστουκης έφαγε κάτι χαστούκια είδε τον ουρανό με τα άστρα.Πάντως αν με θες μόνο κ16 με βρισκεις .
Αν ήθελες κοκκινακια στο κ15 δεν θα πηδούσες πρώτος από το καράβι της Τριας και δεν θα την κατέστρεφες. Περισσότερες πιθανότητες επιβιώσεις είχατε εκει .[/SPOIL]
Πάντως για γραμματέας κάνεις να έρχεσαι εδω να μας λες πόσες είναι οι Ακαδημιες της btu :rolf:

Τους liun ξέχασες (ούτε για γραμματέας δεν κάνει ,μη του το πείτε όμως):p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser25600

Όταν ανεβείς επίπεδο τα λέμε... για την ώρα είσαι πολύ χαμηλά και δεν φτάνω..

Τα φιλιά μου...
 

DeletedUser

1)ΝΙΑΟΥ
2)LIONS.
3)ΓΑΒ
4)3 ΜΟΥ
5)LIONS1
6)LIONS2


1)Β.Α.
2)Β.Α 1
3)Β.Α 2
4)Β.Α 3


Vs

1)ΒTU
2)BΤU
3)ΒΤU
4)BTU.
5)ΒΤU²
6)BΤU²
7)BTU
8)BTU..
9)B T U


Για την ώρα κάπως έτσι έχουν τα πράγματα... απο άποψη κόκκινου μπλέ...
Και επειδή εγώ ξέρω με ποιον μιλάω.. Μπες και 16 να τα πούμε.. Ωπα.. όχι εε?? Τσατίζεις κόσμο και μόνο με την παρουσία σου.. σωστά..
Μια χαρά περνάω 15 πάντως... νομπλάρω τα κοκκινάκια μου και σε λίγο πάω κατα 54 να δω κατι γνωστούς..



Υ.Γ. Τα αρίθμησα γιατί κάποιοι μαζί ζορίζονται με τα νούμερα...



Οκ για 1)ΝΙΑΟΥ, 2)LIONS, 3)ΓΑΒ, 4)3 ΜΟΥ, 5)LIONS1, 6)LIONS2 οι αλλαγες θα φανουν αυριο.
Β.Α. και ΒTU ειναι ιδη περασμενες οπως και η Liun !!!

παιδια, τις δορατομαχιες στα πεδια μαχων οχι τιποτα αλλο αλλα μη φαμε κανα ξοφαλτσο βελος η σπαθι οι απεξω :p και Ξεκατινιασματομαχιες καντε τες στα αναλογα θεματα, εδω ας περιοροστουμε στα τα του χαρτη...

οτι αλλαγες γινοντε στης φυλες σας να με ενημερωνετε για να κανω τις απαραιτητες ενημερωσεις στο χαρτη..

καλες μαχες να εχετε παιδια και καλο Σ Κ :)
 

DeletedUser8432

οτι αλλαγες γινοντε στης φυλες σας να με ενημερωνετε για να κανω τις απαραιτητες ενημερωσεις στο χαρτη..

καλες μαχες να εχετε παιδια και καλο Σ Κ :)

Να σε ενημερωνει ο περις αγορινα !!!
Οτι σου λεει να το βαζεις εσυ.

Εγω δεν σου εκανα προφανως !

Καλο ΣΚ και σε σενα.
 

DeletedUser

BΤU αυτή δεν είναι περασμένη στην οικογένειά μας !
 

DeletedUser

Ναι οκ όταν θα πάρουν τα μυαλό μου αέρα ,σαν εσένα ,και ανεβώ σε κανένα καλάμι όπως έκανες εσύ και νομίζεις ότι ανέβηκες επίπεδο θα σε ενημερώσω.

Τι κρίμα ..πρώτα λες
.. Μπες και 16 να τα πούμε.. [/I]


και μετά
δεν φτάνω..

Τα φιλιά μου...

Σε μερικά λεπτά αλλαγή πλεύσης που μας βάζεις σε σκέψεις :hmmm: ,οπως :"στο φόρουμ γράφεις συνεχεία εσύ ή έχεις και co για να σε βοηθάει γιατί δεν τα καταφέρνεις? ":rolf:

Αν σας φύγει καμιά ακαδημία ή φτιάξετε καμιά ακόμα πες το μας να αλλάξουμε τον χάρτη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αν σας φύγει καμιά ακαδημία ή φτιάξετε καμιά ακόμα πες το μας να αλλάξουμε τον χάρτη.

Ξεκινησατε και στρατολογουσατε πρωτοι? Ασφαλως ναι

Σχεδιασατε επιθεσεις μαζι με σταμο ΒΑ? Ασφαλως ναι

Κανατε ακαδημιες Lions ? Ασφαλως ναι

Τωρα σε πειραζει καλη μου ε? Δεν πειραζει.... Πετατε τους εξω μην γραφετε απωλειες τωρα και καντε ησυχια.... ... η 13....
 

DeletedUser

Pao gr καλή μου επαναλαμβάνεσαι και γίνεσαι κουραστική .Δικό σου έκτρωμα είναι οι 10 Ακαδημίες και μας το παιζεις και προ παίκτης .Επιτελούς έπεσαν οι μάσκες ,χωρίς Ακαδημίες δεν μπορείς να παίξεις ας τις απολαύσουμε όλοι στο χάρτη .Κολύμπα στο απέραντο γαλάζιο σου :rolf:
 

DeletedUser

ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ...

Φροντίστε να με ενημερώνετε σωστά διαφορετικά θα υπάρχουν λάθη και ΔΕΝ θα ευθύνομαι εγώ για αυτό, αλλιώς υπάρχει και μια περίπτωση να βλέπετε έναν εμπριμέ χάρτη.

Ευχαριστώ.....
 
Κορυφή