τυχαιο???δεν νομιζω...

  • Δημιουργός θέματος supercrazy
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

παιδια...επαιζα στον speed που τελειωσε η ωρα 8, και μου συνεβει κατι απιστευο...ενω ειχα τελειωσει τις αναβαθμησεις μου, εφτασα τα κτηρια μου στο τερμα, εμεινε 1 λεπτο για να τελειωσει...και ξαφνικα εμφανηστηκε 1 επιθεση, αμεσως εμφανηστηκαν ακομι 2...εσκαγαν ακριβως 1 δευτερολεπτο μετα την αλλη...απο διαφορετικους παιχτες που ηταν σε διαφορετικες φυλες...εμειναν 3 δευτερα, καθαρισα την πρωτη, και με καθαρησαν οι αλλες...επεσα στις 10.000...δεν ηταν τυχαιος ο χρονος των επιθεσεων...αποκλειετε...δεν μπορεις να βγαλεις πλανο στον speed, πολυ δυσκολο πραγμα...πιθανον να ηταν 1 παιχτης που να ειχε και τους 3, και να χρησημοποιησε καποιο παρανομο σκριπτ για αυτοματες επιθεσεις...υπαρχει τροπος να ελεγθει αυτο???

:help
 

DeletedUser

Ελεος ρε φιλε...Οι επιθεσεις ηταν κανονικες μια χαρα ευκολο ειναι να σχεδιασεις επιθεσεις στον speed αν ξερεις να παιζεις και εχεις γρηγορο χερι και αν σου κατσει η τυχη και δεν lagαρει ο server..
 

DeletedUser

O τύπος του γύρου που παίξατε ήταν κατεδαφίσεων. Κάτι που σημαίνει πως για να κερδίσεις πρέπει να κατεδαφίσεις τους αντιπάλους σου ώστε να παρεις εσύ την 1η θέση. Έτσι πολλοί παίχτες οταν προς το τέλος του γύρου δουν παίχτες που έχουν τελειώσει όλες τις αναβαθμίσεις, στέλνουν επιθέσεις με καταπέλτες ώστε να τους κατεδαφίσουν για να μην κερδίσουν. Αυτό είναι το νόημα του γύρου. Δεν υπήρχε κάτι παράνομο στο ότι ίσως και συνεργάστηκαν παίχτες για να κατεδαφίσουν εσάς αλλά και άλλους πολλούς παίχτες. Πέρα από το ότι μπορεί να ήταν και τυχαίος συγχρονισμός.

Αν παίξετε λίγους γύρους και συνηθίσετε την ταχύτητα και τις τακτικές, τότε μπορείτε να οργανώσετε επιθέσεις πολύ γρήγορα.

Απαντήθηκε και κλειδώνει
 

DeletedUser

παιδια...επαιζα στον speed που τελειωσε η ωρα 8, και μου συνεβει κατι απιστευο...ενω ειχα τελειωσει τις αναβαθμησεις μου, εφτασα τα κτηρια μου στο τερμα, εμεινε 1 λεπτο για να τελειωσει...και ξαφνικα εμφανηστηκε 1 επιθεση, αμεσως εμφανηστηκαν ακομι 2...εσκαγαν ακριβως 1 δευτερολεπτο μετα την αλλη...απο διαφορετικους παιχτες που ηταν σε διαφορετικες φυλες...εμειναν 3 δευτερα, καθαρισα την πρωτη, και με καθαρησαν οι αλλες...επεσα στις 10.000...δεν ηταν τυχαιος ο χρονος των επιθεσεων...αποκλειετε...δεν μπορεις να βγαλεις πλανο στον speed, πολυ δυσκολο πραγμα...πιθανον να ηταν 1 παιχτης που να ειχε και τους 3, και να χρησημοποιησε καποιο παρανομο σκριπτ για αυτοματες επιθεσεις...υπαρχει τροπος να ελεγθει αυτο???

:help

Φίλε,ναι το είχε σκοπό να κατεδαφίσει εσένα γι'αυτό μπήκε με 3 διαφορετικά acc...ΕΛΕΟΣ...:grrr2:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή