Τεχνικά Προβλήματα Κ14

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
[iris] Σε αυτό το thread θα αναφέρονται τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι παίκτες κατά την σύνδεση τους στον κόσμο δηλαδή καθυστερήσεις ή εάν έχει "πέσει" ο server και όχι άλλα προβλήματα τεχνικής φύσης.

Προβλήματα που δεν έχουν να κάνουν με καθυστερήσεις και μη ανταπόκριση του server, λύνονται μέσω Αίτησης Υποστήριξης.

Άνοιγμα thread για τους συγκεκριμένου λόγους θα κλειδώνει και θα τιμωρείται ως spam



Από την Ομάδα Διαχείρησης[/iris]​
 

DeletedUser9350

σε μένα ούτε καν μπάνει στην ιστοσελίδα του παιχνιδιού :confused:
 

DeletedUser

το ιδιο και σε εμενα.πρεπει να ειναι γενικο γιατι στον .net που παιζω μπαινει στην αρχικη αλλα κολλαει μολις διαλεξω κοσμο
 

DeletedUser

κ14

παιδια εμενα που εχω συνδεση οτε μπαινει κανονικα,2-3 παιδια που ξερω που εχουν συνδεση τελλασ αντιμετωπιζουν προωληματα,δλδ δεν τουσ μπαινει κοσμο 14 με τπτ
 

DeletedUser

Σήμερα απο τις 2 μεχρι τις 3+ το μεσημερι δεν εμπαινε καθολου Φ.Μ. μετα έμπαινε αρχικη αλλα καθόλου στον κ14...Εντωμεταξυ στον .net κολουσε...μαλλον ειχα εγω το προβλημα οπως πολλοι αλλοι οποτε ο σερβερ παιδια δεν ειχε προβλημα...
 

DeletedUser20254

Είχα και εγώ πρόβλημα και δεν είχα καθόλου πρόσβαση ούτε στην αρχική σελίδα ούτε στο εξωτερικό φόρουμ.

Και απο τι βλέπω οι περισσότεροι που δεν είχαν καθόλου πρόσβαση στο παιχνίδι είναι απο Κύπρο, άρα πελάτες της Cyta.

Πιο λογικό το βρίσκω να είχε κάποιο πρόβλημα ο ISP παρά ο σέρβερ.

Eντομεταξύ δοκίμασα να κάνω ping www.fyletikesmaxes.gr την ώρα του προβηματος και το αποτέλεσμα ήταν αποτυχίας καθώς δεν είχε ανταπόκριση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τεχνικο προβλημα?

καλησπερα δεν εχω προσβαση στο κοσμο 14 δεν μου το βγαζει καθολου
 

DeletedUser

den mporw na mpw ston kosmo 14

egine mpenei se emena twra.


[swt]Warning για Greeklish
(Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 6 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.)
by immortαl[/swt]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser25475

ξαναηρθαν ολοι , φανηκε να επεσαν οι κοσμοι 10-11-12-13-14 . στην αρχη επεστρεψαν 10 και 12 και τωρα τους εχουμε ολους!

... εχουν και μηνυμα οι διαχειριστες που προειδοποιει , οκκκ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

γινεται αναβαθμιση (Το παιχνίδι δεν θα είναι διαθέσιμο όσο θα γίνετε η σημερινή αναβάθμιση! Παρακαλούμε να μην ανοίγετε νέα θέματα στο forum.)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9710

ναι αλλά ανοίγει το παιχνίδι και δεν μπορούμε να στρατολογήσουμε... η χθεσινή αναβάθμιση μάλλον κράτησε λίγο παραπάνω...
 
Κορυφή