Τεχνικά Προβλήματα Κ13

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
[iris]Σε αυτό το thread θα αναφέρονται τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι παίκτες κατά την σύνδεση τους στον κόσμο δηλαδή καθυστερήσεις ή εάν έχει "πέσει" ο server και όχι άλλα προβλήματα τεχνικής φύσης.

Προβλήματα που δεν έχουν να κάνουν με καθυστερήσεις και μη ανταπόκριση του server, λύνονται μέσω Αίτησης Υποστήριξης.

Άνοιγμα thread για τους συγκεκριμένου λόγους θα κλειδώνει και θα τιμωρείται ως spam



Από την Ομάδα Διαχείρησης[/iris]​
 

DeletedUser

δεν ειναι μονο ο 13.δεν με αφηνει να μπω στην ιστοσελιδα που ειναι οι κοσμοι
 

DeletedUser23131

και σε εμενα δεν ανοιγει καθολου η σελιδα φυλετικεσ μαχεσ..
 

DeletedUser

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΩΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ....
 

DeletedUser

επιτηρητης

ο επιτηρητης δεν μπορει να μειωση το χρονο κτισης στο μισο;
ειναι μεσα στις ρυ8μισεις....η δεν το προσεξε κανενας.....:oops:
 

DeletedUser25559

Λογικοτατο ειναι!διοτι μπορει να μην ειναι υπερ του λογαριασμου που επιτηρηται να χαλαει πρεμιουμ για αναβαθμισεις...Σε καλυψα ? :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καλημερα υπαρχει καποιο προβλημα ??

service is temporary not available ...

... in the meanwhile you may like to try one of our other games:

the-west.net
tribalwars.net
grepolis.com
facebook.com/westwars
 

DeletedUser20205

μαλλον.δεν ειναι στον 13,ουτε καν η αρχικη σελιδα δεν ανοιγει..παλι τα ιδια εχουμε?
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
[iris] το γνωρίζουμε και προσπαθούμε να το διορθώσουμε καθώς το πρόβλημα είναι γενικό
ακόμα και για εμάς στο κέντρο υποστήριξης η σύνδεση γίνεται με δυσκολία[/iris]​
 

DeletedUser8464

Χωριο μας δεχοταν 5 επιθεσεις.
Εκαθαρηστικη και τρενακι με αριστους.
Απο την εκκαθαρηστικη εως τον πρωτο αριστο απο το τρενακι υπηρχε μια διαφορα χρονου 2,5 λεπτων. Απο τον πρωτο αριστο εως τον τεταρτο υπηρχε μια διαφορα 2 δευτερων.
Το παραξενο , η εκκαθαρηστικη εσκασε 10 δευτερα νωριτερα απο οτι εδειχναν οι χρονοι με αποτελεσμα να μην εκενωσουμε και ακομα ποιο παραξενο το οτι η διαφορα των 2,5 λεπτων απο το τρενακι εξαφανιστηκε και εσκασε στο ιδιο δεφτερο με την εκκαθαριστηκη. Το χωριο σωθηκε αλλα η απορια παραμενει και ελπιζω καποιο παλικαρι να μας το εξηγηση.
Ειναι θεμα τεχνικο που ειχε να κανει με τα πρωινα προβληματα του σερφερ;
 

DeletedUser14912

Κατά τις 7:30 σήμερα που μπήκα πριν πάω σχολείο δεν άνοιγε την πρώτη φορά είχε κολήσει και την δεύτερη άργησε να μπει όταν ξανά προσπάθησα.Kαι συνέχισε και κόλαγε το πρόγραμα πλοήγησης του ίντερνετ και στεις επόμενες σελίδες το φυλετικών μαχών.Όμως όταν μπήκα μετά ξανά στις 11:30 είταν όλα μια χαρά.
 

DeletedUser24177

Παιδια η επιθεση ηταν δικη μου,την εστειλα χειροκινητα απο την δουλεια μου και δεν εχω ιδεα τι παιχτηκε...:p
 

DeletedUser8464

Περασαν 6 μηνες και ακομα δεν πηρα μια απαντηση .... Ισως να μην επρεπε να ρωτησω και να μην ενοχλησω για τυχων τετοια φαινομενα..
Ευχαριστω για το οτι δεν θεωρησατε σοβαρο το θεμα για να μου απαντησετε..
 

DeletedUser6091

Περασαν 6 μηνες και ακομα δεν πηρα μια απαντηση .... Ισως να μην επρεπε να ρωτησω και να μην ενοχλησω για τυχων τετοια φαινομενα..
Ευχαριστω για το οτι δεν θεωρησατε σοβαρο το θεμα για να μου απαντησετε..

[mad]Η απλά έπρεπε να κάνετε χρήση της ανάγνωσης που είμαι σίγουρος πως γνωρίζετε. Αν το είχατε κάνει αυτό, θα γνωρίζατε πως το θέμα δημιουργήθηκε για τους παρακάτω λόγους ΜΟΝΟ. :)[/mad]

[iris]Σε αυτό το thread θα αναφέρονται τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι παίκτες κατά την σύνδεση τους στον κόσμο δηλαδή καθυστερήσεις ή εάν έχει "πέσει" ο server και όχι άλλα προβλήματα τεχνικής φύσης.

Προβλήματα που δεν έχουν να κάνουν με καθυστερήσεις και μη ανταπόκριση του server, λύνονται μέσω Αίτησης Υποστήριξης.

Άνοιγμα thread για τους συγκεκριμένου λόγους θα κλειδώνει και θα τιμωρείται ως spam



Από την Ομάδα Διαχείρησης[/iris]​
[mad]
Θα είχατε πάρει την απάντηση σας το πολύ σε λίγες μέρες. Τώρα μετά από 6 μήνες δεν είμαστε σε θέση να σας δώσουμε καμια απάντηση παρα μονο να κάνουμε εικασίες για το τι έγινε τότε.

Είδατε ποσο εύκολα μπορεί να γίνουν τα πράγματα αν ακολουθούμε τους κανόνες και ποσο δύσκολα όταν δεν το κάνουμε?


[/mad]
 

DeletedUser8464

Συγνωμμη και χαιρομε για την απαντηση.. Αν και απο οτι θυμαμε ηταν η εποχη που οτι εγραφα διαβαζονταν ταχυτατα και ετρωγα και τα αναλογα μπαν...σαν να ειχα προσωπικο αντιπαλο για να με φυλαει οπως στο ποδοσφαιρο... :) Δυστηχως για το θεμα αυτο δεν μπηκε στον κοπο κανενας να μου υποδειξει πως πρεπει να βρω απαντηση στο τεχνικο θεμα.
Καλιο αργα παρα ποτε παντος και εκτος απο εικασιες μπορουμε να κανουμε και οποια σκεψη θελουμε.
Σιγουρα παντος δεν ειναι εικασιες πλεον εκ του πονηρου..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή