ΑΡΙΣΤΟΚΡΑΤΗΣ...ΠΟΤΕ ΜΕΝΕΙ ΕΝ ΖΩΗ?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser23383
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser23383

ΚΑΛΗΜΕΡΑ
γνωριζω {ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ}οτι ο αριστος "χανεται" οταν σκωτωθουν το 50%+ των στρατευματων που τον συνοδευουν.

Στο παρακατω link θα δειτε οτι ενω τα στρατευματα εχουν χαθει σε λιγοτερο ποσοστο στο συνολο, ο αριστος εχει "χαθει"..
Υπαρχει καποια εξηγηση γι αυτο η δεν ισχυει κανενας κανονας???

http://prntscr.com/1p3lx
 

DeletedUser10856

υπάρχει εξήγηση
ο αριστοκράτης δεν ήταν 100% άντρας
ήταν gay



[psy]+10 πόντοι για Spamming.
~> Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl". <~

...By PsychoFade...[/psy]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23383

και οι αλλοι που ηταν μαζι?????????



[psy]Δόθηκε Ποινή.
...By PsychoFade...[/psy]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10856

αδελφές ψυχές



[psy]Δόθηκε Ποινή.
...By PsychoFade...[/psy]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23383

ναι οκ...αλλα εδω συμβαινουν πραγματα που δεν εχουν ξαναγινει δε τα εχω ξαναδει...

χαλανε οι σερβερ,γινεται ειρηνη, κανεις ντου σε παικτες και ολοι οι αριστοι σταματανε την πιστη στο 3,4,5

ελεος!!!
 

DeletedUser10856

κανε αίτηση υποστήριξης και εξέθεσε το πρόβλημα σου
 

DeletedUser23383

εκανα αλλα επειδη μαλλον δεν ηξεραν να μου απαντησουν{υποθεση κανω} μου ειπαν να το βαλω εδω για να το δουν ολοι και να λυθουν οι αποριες μου...

αντι να μου απαντησει σε 10 δευτερολεπτα και να τελειωσουμε καθομαστε και γραφουμε ...τι να πω?
 

DeletedUser23383

παω να αγορασω εφημεριδα και επιστρεφω...

μπορει να γραφει την απαντησει που θελω ,εκει....ΛΕΣ???

ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΕ CD???

ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ
5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ



[psy]Προειδοποίηση για Double Posting και Spamming.
Οι απαντήσεις σας θα πρέπει να είναι εντός του θέματος και η δημιουργία πολλαπλών ποστ χωρίς ιδιαίτερο λόγο απαγορεύεται.

...By PsychoFade...[/psy]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17649

Ισως.. λεω ίσως να είχες τύχη -25% ????????????:grrr2:
 

DeletedUser23383

Ισως.. λεω ίσως να είχες τύχη -25% ????????????:grrr2:

αν ειδες το αποτελεσμα στο link ,θα δεις οτι χανεται το 34% των στρατευματων που συνοδευουν τον αριστο

Η τυχη εχει δωσει το αποτελεσμα της μαχης....οποιο κα να ειναι το αποτελεσμα ειναι 34% χασιμο

και με +25 τυχη μπορεις να εχεις 34% θανατους...

αρα δεν παιζει ρολο....
 

DeletedUser17649

εμμμ τότε μάλλον υσχέι αυτο.....:oops:


υπάρχει εξήγηση
ο αριστοκράτης δεν ήταν 100% άντρας
ήταν gay



[psy]+10 πόντοι για Spamming.
-- Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl". --

...By PsychoFade...[/psy]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23383

ΠΕΡΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ..ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ Η ΟΧΙ?????

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ?

σορρυ για τα κεφαλαια
 

DeletedUser

Δεν ισχυει το 50% που νομιζεις. Εξαρταται απο το ειδος των στρατευματων του επιτιθεμενου και του αμυνομενου. Οταν εχουμε ελαφρια εναντιον βαριων, τοτε μπορει να πεθανει μονο το 25% και ο αριστος σου να πεθανει. Οταν εχεις ελαφρια απεναντι σε δορια, μπορει να πεθανουν ολα τα δορια και ολα τα ελαφρια και ο αριστος να ζησει. Το 50% ισχυει νομιζω για τσεκουρια απεναντι σε δορια. Γενικα ψαξε τα στον προσομειωτη αυτα και θα δεις τι σε συμφερει να βαζεις για συνοδεια αριστου ή για να κοβεις αριστο εσυ ο ιδιος. Παντως να ξερεις οτι το 50% ισχυει μερικες φορες και οχι παντα.
 

DeletedUser23383

ΜΠΟΡΕΙ να εχεις δικιο

γινεται να μου απαντησει ενας admin στο συγκεκριμενο θεμα...

γιατι για να κανω ολους αυτους τους συνδιασμους που λες και αλλους πιθανους, δε μου φτανει μια εβδομαδα..
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
[iris] δεν υπάρχει συγκεκριμένος κανόνας για αυτό που λέτε,
όλα έχουν να κάνουν με την τυχη, το ηθικό, τον αριθμό και τη δύναμη των αμυντικών στρατευμάτων ενάντια στο στρατό του επιτιθέμενου και όσους παράγοντες επηρεάζουν την έκβαση μιας μάχης ανάλογα με τις ρυθμίσεις του κάθε κόσμου.

εδώ φαίνεται ότι ενώ έχουν επιζήσει μόνο 7 άλογα από την επίθεση, ο αριστοκράτης πέρασε

σε σπάνιες περιπτώσεις έχει παρατηρηθεί ότι ο αριστοκράτης έχει καταφέρει να ρίξει την εμπιστοσύνη σε ένα χωριό χωρίς τη συνοδεία στρατού ( με τείχος 0 και καλό ποσοστό τύχης)

παρ' όλα αυτά, δοκιμάστε να κάνετε προσομοίωση με τα χαρακτηριστικά της αναφοράς και αν σας βγάλει αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό της μάχης, κάντε πάλι μια αίτηση υποστήριξης να το επανεξετάσουμε.

παρακαλώ μείνετε εντός του θέματος και ακολουθήστε τους κανόνες του φόρουμ και αποφύγετε χαρακτηρισμούς όπως "γκέι", ακόμα και αν δεν απευθύνεστε σε κάποιον συγκεκριμένο παίκτη. [/iris]​
 

DeletedUser23383

ωραια..και γιατι θα επρεπε να γινει ολη αυτη η διαδικασια για να μαθω κατι τετοιο ??
δεν ηξερε ο συγκεκριμενος αδμιν να μου το πει στην αιτηση υποστηριξης και να μην ασχολιομαστε εδω με ολα αυτα?

η ποινη δε με ενδιαφερει καθολου και ολικο μπαν να μου κανετε απο το εξωτερικο φορουμ δε με νοιαζει ..μα καθολου

οποιος παει να πει κατι ,εστω και λιγο που να θιγει στους αδμινς ,του ριχνετε ποινη...

Επιτελους ολοι κανουμε λαθη..θα παθει κανεις τιποτα να το παραδεχτει?

καλες ποινες σας ευχομαι
 

DeletedUser18454

[swt]Σας παρέπεμψαν στο Κεντρικό Φόρουμ για να δουν όλοι την απάντηση που σας δόθηκε. Ώστε αν έχει και κάποιος άλλος χρήστης την ίδια απορία να δει αυτό το θέμα.
Αν νομίζετε ότι σας δόθηκε κάποια ποινή χωρίς να την αξίζετε μπορείτε να κάνετε μια Αίτηση Υποστήριξης

... Το θέμα έχει απαντηθεί και Κλειδώνει ..[/swt]​
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή