Σχετικά με το τιλέφωνο μου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24748
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24748

Για σας ήθελα να ρωτίσω γιατί δεν μπορώ να μπενώ στις φυλετικες μαχες απο το τηλέφωνο μου και μου γράφει οτι ο λογαριασμός μου έχει λίξη!!:help
 

DeletedUser18282

μπες απο υπολογιστη και κανε αιτηση υποστηριξης.
 

DeletedUser20254

Είχα και εγώ πριν καιρό το ίδιο πρόβλημα. Δοκίμασε να κάνεις εκκαθάριση τα cookies.
 

DeletedUser20254

εχουν κοοκις τα κινητα :help

Ναι και βέβαια έχουν. :cop:
Εγώ είχα το Samsung Galaxy και είχε cookies. Όπως και άλλα κινητα που τρέχουν με λειτουργικά συστήματα Windows mobile ή Android.

Μου έκανε το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με αυτό του tsunamo και έκανα clear τa cookies και έμπαινε κανονικά.
 

DeletedUser18282

Οσο ζω μαθαινω :D
tsunamo για δοκιμασε το και πες μας...
 

DeletedUser24748

re dn 3r na to kano afto p lete kai to kinito m ine to samsung b2100 afto me tin ipostiri3i na kano???


[swt]Warning για Greeklish
(Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 6 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.)
by immortαl[/swt]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24748

ελα ρε παιδιά απλα δεν ξερω και πολλά από αύτα δώστε μου μια εύκολη λίση αν γίνεται!!
 

DeletedUser16985

Λοιπον κοιτα :

-Αν εχεις κινητο παλαιοτερης τεχνολογιας (δηλαδη χωρις λογισμικο android κλπ) τοτε δεν γνωριζω τι προβλημα εχεις και δεν μπορω να σε βοηθησω.

-Στην αντιθετη περιπτωση θα πρεπει να πας στις ρυθμισεις του κινητου σου->εφαρμογες κινητου ή broswer ή internet-> και εκει θα πρεπει να βρεις την κατηγορια broswer και μετα να κανεις καθαρισμο των cookies.

Αμα μας πεις πιο μοντελο εχεις ισως να μπορεσω να βοηθησω περισσοτερο.
 

axilleas5

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
5
Παραπάνω λέει ότι έχει το samsung b2100
 

DeletedUser

Αυτο δεν εχει τεχνολογια ανροιντ η κατι αλλο προηγμενο.. Μπαινει απλως στο ιντερνετ, και πιθανοτατα να μπορει αν πληκτρολογει την ιστοσελιδα.. Για κοιτα ξανα αν εχεις ενεργοποιημενες τισ υπηρεσιες υποστηριξης για χρηση ιστοσελιδων, θα σε βοηθουσε η εταιρια καρτοκινητης που εισαι χρηστης..

Τωρα το ειδα στο ιντερνετ..
Μπαινει αυτο στο ιντερνετ;
Το εχει η αδερφη μου.. Λετε να το τσιμπησω..; χαχα
 

DeletedUser24748

το εχω πι ρε φίλε Β2100 samsung το τηλέφωνο μου!!! επίσης διέγραψα τα κοοκιες αλλά τίποτα δεν έγινε!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή