T-train

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10782
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser12502

Kαλα θα γινει πανικος,τα μπαν θα πεφτουν βροχη,αντε να δειξεις οτι εχεις γρηγορο χερι και οτι δεν πατησες το Τ....Αντε να δω ποιος θα ειναι ο πρωτος τυχερος και πως θα τον βρισκουν.?????

Μονο με αναφορα βασικα....Για αλλη μια φορα οι γερμανοι θα μας βαλουν να γινουμε ρουφιανοι (ειχαμε στην Κατοχη)...ελεος.

+1 στον φιλο απο πανω
Χανει το νοημα του το παιχνιδι ετσι
Αν δεν εισαι γρηγορος , μονο με εναν τροπο μπορεις να νομπλαρεις πλεον, ρουφιανευοντας τους αλλους
 

DeletedUser

Kαλα θα γινει πανικος,τα μπαν θα πεφτουν βροχη,αντε να δειξεις οτι εχεις γρηγορο χερι και οτι δεν πατησες το Τ....Αντε να δω ποιος θα ειναι ο πρωτος τυχερος και πως θα τον βρισκουν.?????

Μονο με αναφορα βασικα....Για αλλη μια φορα οι γερμανοι θα μας βαλουν να γινουμε ρουφιανοι (ειχαμε στην Κατοχη)...ελεος.


Οσο γρηγορο χερι και να εχεις η χρονικη αποσταση μιας επιθεσης απο μια δευτερη, μια τριτη και μια τεταρτη δεν θα ειναι ιδιος ποτε!!! θα εχει μικρη ισως διαφορα στα ms

Οπως εγραψε ενας συμπαιχτης μου "επαναφορα στα παλια"!!! αυτο θα το κανει πιο ευκολο για οσους παιζουν ακομα ετσι μετα απο χρονια κι εχουν αναπτυξει μια καποια γρηγοραδα στο χερι αλλα και πιο δυσκολο στο να περνοντε χωρια!!!

Μια καλη κινηση επιτελους ... ελπιζω και το Τ-τρενο (βοηθεια) για κοψιμο Τ-τρενου (επιθεσης) να απαγορευτει κι αυτο να ειμαστε fair!!!!!
 

DeletedUser

Εγω ακομα δεν καταλαβα τι ειναι το Τ-Train...Μπορει καποιος να μου εξηγηση καλυτερα?
 

DeletedUser

Αν θέλετε να συζητήσετε για το θέμα, μπορείτε να το κάνετε εδώ.
Το παρόν κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή