ΜΕΤΑΛ MUSIC

  • Δημιουργός θέματος zoncrypto
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

insomnium θεοι!!!

και οι norther καλοι.

για τους asking alexandria δεν κρινω γιατι δεν ειναι το ειδος μου.

για παμε κ αλλα...

εγω τωρα ακουω αυτο

ELUVEITIE - Inis Mona
 

DeletedUser

insomnium θεοι!!!

και οι norther καλοι.

για τους asking alexandria δεν κρινω γιατι δεν ειναι το ειδος μου.

για παμε κ αλλα...

εγω τωρα ακουω αυτο

ELUVEITIE - Inis Mona

συμφονω για insomnium εννοειτε!! και οι norther θεοι ειναι απο τις αγαπημενες μου μπαντες..δλδ δεν ακους metalcore λογικα..
θα πας τον μαρτη που θα ερθουν οι eluveitie Αθηνα??
 

DeletedUser

συμφονω για insomnium εννοειτε!! και οι norther θεοι ειναι απο τις αγαπημενες μου μπαντες..δλδ δεν ακους metalcore λογικα..
θα πας τον μαρτη που θα ερθουν οι eluveitie Αθηνα??

βασικα ακουω ολα τα ειδη μεταλ εκτος απο core και δεν τρελαινομαι για thrash. ομως τα αγαπημενα μου ειναι death, black, power, epic, symphonic. περιεργα γουστα ξερω λολ.

και ναι εννοειται θα παω eluveitie!!!!
 

DeletedUser

βασικα ακουω ολα τα ειδη μεταλ εκτος απο core και δεν τρελαινομαι για thrash. ομως τα αγαπημενα μου ειναι death, black, power, epic, symphonic. περιεργα γουστα ξερω λολ.

και ναι εννοειται θα παω eluveitie!!!!

απο ολα σχεδον τα ειδη μεταλ ακουω αλλα πιο πολυ melodeath,heavy,folk,metalcore...

τοτε μπορει να τα πουμε γιατι δεν χανετε τετοιο live..!!απορω ομως που θα χωρεσει ολη η μπαντα για η σκηνη ειναι λιγο μικρη και τα μελοι απειρα..χαχαχαχα:p
 

DeletedUser

Arryan path - Molon Lave

Φοβεροί. Το νέο άλπμουμ πούλησε αρκετά όχι μόνο στην Κύπρο. Όσοι δεν τους ξέρετε αξίζει να τους ακούσετε και να τους μάθετε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τους εχω δει live 2 φορες. Μπηξανε το Μολων Λαβε με το Αλεξαντερ δε Γκρεητ μαζι στο τελευταιο στην Λευκωσια.

Επισης, αλλοι Κυπριοι:

Lethal Saint - Midnight Warriors
 
Κορυφή