www.Twstats.gr

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser77
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser77



http://gr.twstats.com/



Εδώ μπορείτε να συζητάτε για τα twstats.gr. Μπορείτε να ζητήσετε πληροφορίες και οδηγίες από άλλους παίκτες που πιθανών να γνωρίζουν κάτι παραπάνω από τον καθένα μας.

Επίσης, αν αντιμετωπίζετε πρόβλημα με την σελίδα και νιώσετε την ανάγκη να το μοιραστείτε μαζί μας, τότε να το ποστάρετε εδώ. Πιθανότατα να μην μπορούμε να σας βοηθήσουμε,
μιας που δεν διαχειριζόμαστε εμείς την σελίδα,
αλλά μπορούμε πάντα να σας υποστηρίξουμε ψυχολογικά. :p


extra info:


Χρηση του TwStats για παρακολουθηση παιχτων


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 7796301

ΩΡΑΙΟΤο μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. Παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 

DeletedUser

Γιατι ,θα ξεκουραστεις κιολας.!!!! Ενα Μπαν την ημερα το γιατρο τον κανει περα.:D
 

DeletedUser

γιατι δν δουλευει ο χαρτης στα στατς??
προσπαθω να χρωματισω και δν μου βγαζει το χρωματολογιο,γιατι?
3ερει κανεις κατι??
 

DeletedUser

τι browser εχεις. Μπορει να παιζει αυτο ρολο.
 

DeletedUser

γιατι δν δουλευει ο χαρτης στα στατς??
προσπαθω να χρωματισω και δν μου βγαζει το χρωματολογιο,γιατι?
3ερει κανεις κατι??


το ιδιο προβλημα εχω με firefox,
το twstats εκανε μια "ανακαινιση" στην σελιδα του...
ισως να υπαρχει καποιο λαθος γτ αμα πας στην σελιδα του χαρτη
σου εμφανιζει καποια πεδια κατω αριστερα στην σελιδα...
 

DeletedUser

Και εγω με firefox ειμαι..τωρα δοκιμασα εναν χαρτη..και τα δειχνει κανονικα ολα..:confused:
 

DeletedUser

Λάθος καταχώρηση από το σύστημα

Πώς εξηγείται αυτό εδώ :confused: Στη φυλή στην πραγματικότητα 1 φόρα μπήκα στις 4/6 με 143 πόντους και στις 16 του μήνα βγήκα με 224... Οι άλλες δύο καταχωρήσεις... γιατί;;; Ενώ αν πατήσω "ιστορία του παίκτη" δεν εμφανίζεται το λάθος. Μπορεί να φταίει που έμπαινα από κινητό τηλέφωνο εκείνες τις μέρες και να μπερδεύτηκε το σύστημα;;;
Υ.Γ Έγραψα απλώς για να αναφέρω το παράδοξο αυτό. Έτσι και αλλιώς δεν έχει προκύψει κάποιο τεχνικό πρόβλημα στο παιχνίδι σε εμένα.
 

DeletedUser

Πώς εξηγείται αυτό εδώ :confused: Στη φυλή στην πραγματικότητα 1 φόρα μπήκα στις 4/6 με 143 πόντους και στις 16 του μήνα βγήκα με 224... Οι άλλες δύο καταχωρήσεις... γιατί;;; Ενώ αν πατήσω "ιστορία του παίκτη" δεν εμφανίζεται το λάθος. Μπορεί να φταίει που έμπαινα από κινητό τηλέφωνο εκείνες τις μέρες και να μπερδεύτηκε το σύστημα;;;
Υ.Γ Έγραψα απλώς για να αναφέρω το παράδοξο αυτό. Έτσι και αλλιώς δεν έχει προκύψει κάποιο τεχνικό πρόβλημα στο παιχνίδι σε εμένα.

Στην συγκεκριμενη ημερομηνια εχει γίνει σε ολους αυτο το λαθος..Δεν θυαμαμε καλα τι ειχε γινει τοτε.Μπορει να ειχε μπει η νεα εκδοση...:hmmm:
 

DeletedUser

Ααα,οκ. Δεν το ήξερα ότι ήταν έτσι. Η νέα έκδοση όμως πρέπει να είχε μπει πιο πριν. Κάτι άλλο μπορεί να ήταν.
 
Κορυφή