Χάρτες Κόσμου 10

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18454
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

στον προτο χαρτη γτ δεν εχει και την φυλη που ειμαι??εχουμε και μαι ακαδιμια και περναμε σε συνολικουσ ποντουσ μερικεσ φυλεσ.βαλτε και εμασ
 

DeletedUser

EXOYME KAI MIA ΑΚΑΔΙΜΙΑ 350000ΠΩΝΤΟΝ.ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΑΦΤΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΡILL KAI PILL=1
 

DeletedUser

DeletedUser6838

Γράφει μέχρι 15 άτομα,μάλλον αυτούς με τους περισσότερους πόντους.
 

DeletedUser

γιατι δεν εχτε βαλει στους χαρτες τους ANMS???:confused:
ANIMALS
 

DeletedUser8132

γιατι δεν εχτε βαλει στους χαρτες τους ANMS???:confused:
ANIMALS

Γιατί μπαίνουν τα tribes σαν family και όχι το top 20 αποκλειστικά. Οι ANMS με την ANca συνολικά είναι κάτω από rank 20.

Επιπλέον οι Χάρτες ανανεώνονται αυτόματα, δεν βάζει ο κάθε ένας όποιες φυλές θέλει.
 

DeletedUser

Επίσης η φυλή The Insane Asylum (Asylum) είναι μητρική της The Insane Asylum 2 (Asyl.2.).Και οι 2 μαζί είναι μέσα στις 15 πρώτες.
 

DeletedUser8132

Επίσης η φυλή The Insane Asylum (Asylum) είναι μητρική της The Insane Asylum 2 (Asyl.2.).Και οι 2 μαζί είναι μέσα στις 15 πρώτες.

Mε μιά πρόχειρη ματιά που έριξα είναι, αλλά οριακά.

Asylum
Asyl.2

Περίμενε να κάνει ανανέωση ο χάρτης και θα δείξει.
 

DeletedUser

apla emas asylum kai asyl.2 den mas exei san ena kanonika tha eprepe nai eimastan stis top tribes san asylum f



Warning για χρήση Greeklish στο Κεντρικό Φόρουμ.
Edit by lolitaaa
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20238

γιατι να μπουν στον κοπο.περιμενε λιγες μερουλες ακομα:D
 

DeletedUser

Έχεις δίκιο.Έτσι όπως πάμε θα μπουν κανονικά και οι 2.
 

DeletedUser

..

Αυτός ο χάρτης πως σας φένεται?? edited
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Παιδιά άν το παιδί που έχει αναλάβει τους χάρτες δεν μπορεί να ασχοληθεί να το πει να αναλάβει κάποιος άλλος.Δεν έχει περάσει αρκετές οικογένειες και οι χάρτες που βγαίνουν δεν είναι αληθής απόλυτα.
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
για ODD αμυντικά παίζει να υπάρχει χάρτης και να διχνει τα στατς ?? :)
 

DeletedUser

Γιατι σε εκαναν αλογο η Con με τους Drink και το χρειαζεσαι να βλεπεις οτι εισαι σε καποιον χαρτη???





LUCK IS NO EXCUSE
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Γιατι σε εκαναν αλογο η Con με τους Drink και το χρειαζεσαι να βλεπεις οτι εισαι σε καποιον χαρτη???





LUCK IS NO EXCUSE

χαχα με έκαναν άλογο; μόνο όταν με βαράνε 5 παίκτες μπορείτε να μου πάρετε χωριά, αχαχαχα και εγώ σας πήρα 4 μόνος μου :)

άντε και για να ξέρουμε ποια είναι η αλήθεια ..
τουλάχιστο κανονικά θα'πρεπε να μας ενημερώσετε για τον πόλεμο την δηπλωματια γιατί μας την φέρατε από πίσω ξερωντας ότι είχαμε πόλεμο με μια από της μεγαλύτερες φυλές του κ10 αλλά δεν θα περάσει έτσι θα τα πούμε στο τέλος...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή