Προωθηση ιδεων Ελληνικης κοινοτητας

  • Δημιουργός θέματος atomaki7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ενας ενας οι κανιβαλοι άρχισαν να διαμαρτύρονται :rolf:
Απλά τα πράγματα, όποιος σταματά το παιχνιδι να χανονται τα χωρια του, οποιος κανιβαλίσει χωρια συμπαικτων ban, για τους διαχειριστές είναι εύκολο να δουν αν ο παιχτης δεχεται πλανο μπορουν να αφησουν και ενα χρονικο περιθωριο

Καταρχην δεν διαμαρτυρομαι και δεν ειπα οτι διαφωνω με ολο το concept(no cannibals), απλα η ιδεα σου ειναι γελοια και μη εφαρμοσιμη.Πηγαινε ξαναδιαβασε το αρχικο post με την προταση σου και δες αν μπορει να γινει κατι τετοιο.
Μη τρελαθουμε κιολας :*
 

DeletedUser18467

καταθετω μια προταση για καλλιτερο παιχνιδι η μαλλον διαφορετικο ...ας πουμε οτι δημιουργουμε κοσμους club
ρυθμισεις ως εξης
φυλες των 5 ατομων βια 10 ατομων
διπλωματια μονο με μια φυλη το πολυ δυο με απαγορευση να περασεις περισσοτερες στις ρυθμισεις ..και αν φυλη παραβαινει τον κανονα να μπαναρεται ολοκληρη (να μην υπαρχει και διπλωματια ακομα καλλιτερα)
σπηντ2
0.80 η αυτοματη ρυθμιση
να μην υπαρχει δυνατοτητα να αλλαξει καποιος φυλη ...μονο να δεχεται νεα μελη η καθε φυλη
προεγγραφες των παικτων της καθε φυλης
νικητης οποιος κατακτησει ποσοστο ας πουμε 30% του χαρτη
βαζω την ιδεα επεξεργαστειτε την
ουσιαστικα προτεινω κοσμους που να αλλαζονται σπαθακια συνεχως χωρις τα σαπια του παιχνιδιου διπλωματιες συμφωνιες κατω απο το τραπεζι καννιβαλισμους ....
πρακτικα θα μαζευονται 5αδες παικτων που ταιριαζουντα χνωτα τους να παιξουν ...
σπηντ χωρις να ειναι σπηντ με αλλα λογια
 

DeletedUser

παιδια μη το καψετε ενα το εχετε (ειναι και μικρο κιολας) :D θα σας πω εγω μια ιδεα..οι φυλετικες επρεπε να ξεκινουν με 1.000.000 χωριά...και αντι να περνουν χωρια , να χανουν και οποιος εφτανε στο 0 αυτος θα ηταν ο νικητης...βεβαια αυτο δεν μπορουν να το το καταφερουν ολλοι(οπως πχ το paokaki :noob:) η πχ ο ultimate :noob::noob: για και το εκαναν ετσι το παιχνιδι καταλαβατε???πιο πιθανο να μην το πιασατε αλλα δεν πειραζει...μην το κουρασετε και βγαλετε καπνους...:grrr:


[ove]+10 πόντοι για spam

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29315

Χωρις να θελω να φανω ****ς αν γραφω στο σωστο post απο τον φυλετικο κοσμο λυπει κατι.....οι πυργοι...κατι κοινουμενοι ξυλινοι τεραστιοι πυργοι που μεσα ειχαν τοξοτες οι στρατιωτες για να περναν τα τοιχοι....μαι τετοια μοναδα εργαστηριου γιατι δεν υπαρχει?θα ηταν ωραιο πιστευω...τι λετε?:hmmm:

η ιδεα σου ολοκληρωθηκε φιλαρακι.πραγματι εμφανιστηκαν σε φυλες και πυργοι και αεροπλανα και παπιες και μοργκοθ.οι αριστοι εγιναν ελικοπτερα και πολλα αλλα.να ναι καλα ο φιλος μου ο τασος.τωρα καταλαβαινω ποσο μου λειπει αυτο το παιδι.

υ.γ.τασο γυρνα πισω εδω μεσα ειναι ολοι λογικοι.δεν την παλευω.(L)
 

DeletedUser

Παιδιά έχω μια ιδέα για το παιχνίδι...
Είμαι γενικά νέος στις fyletikes αλλά έπαιζα άλλα παρόμοια games και είδα αυτό που κάνατε με τα μυστικά το οποίο είναι αρκετά καλή ιδέα αλλά θα μπορούσε να γίνει πολύ πιο έξυπνη και ενδιαφέρον...
Θα μπορούσε να γίνει με γρίφους από διάφορα θέματα (π.χ ιστορίας κλπ) ώστε να μην φαίνεται στον χάρτη που είναι το μυστικό αλλά μέσα από γρίφους να οδηγείσαι σε αυτό ("χαμένος θησαυρός")...
Γενικά το έχω σκεφτεί αρκετά το σκηνικό δεν μπορώ να το αναλύσω σε ένα post αν κρίνεται από τους host ενδιαφέρον επικοινωνούν μαζί μου...
 

DeletedUser

Θελω να πω μια ιδεα,δεν ξερω αν την ειπαν κιαλλη...:

Στα φορουμ των φιλον να γραφει απο κατω ποσα ατομα ειδαν την δημοσιευση και πιοι,ετσι θα ξερουμε αυτους που διαβαζουν το φορουμ
 

DeletedUser

αν και πολυ facebook ρυθμιση, αρκετα χρηστικη
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Καθε φορα που καποιος μετακινητε σε αλλη φυλη να πληρωνει πριμιουμ κατι σαν διοδια
 

DeletedUser34184

και σε κόσμους που δεν επιτρέπεται η αποστολή αμυνών εκτός φυλής τι θα γίνει; Τα πλουσιέψει η εταιρεία
 

DeletedUser9350

Καλησπέρα,

Φτιάξτε ενα κόσμο με πρέμιουμ οπου η μόνη δυνατότητα να ειναι ο βοηθως για φαρμ,Λογαριασμός Premium και ο Διαχειριστής Λογαριασμού.
Δηλαδη να μην υπαρχει η δυνατοτητα για 20% επιπλέον παραγωγή ξύλου,πηλού και σιδήρου.
Επισης να μην υπαρχει η δυνατοτητα για αγορά/πωληση πορων και πρεμ στην αγορά.
(Εχει βγεί πριν πολλή καιρο τετοιος κοσμος σε ξενο σέρβερ).


Επισης να βγάλετε κόσμο με πακέτα για αριστοκρατες και όχι νομίσματα.
Τελευταίο,να βαλετε και την ρυθμιση Σύστημα επιστημονικών ερευνών--> Κλασικό σύστημα (σύστημα 10 επιπέδων).

Ευχαριστώ.
 

DeletedUser9350

Νεος κοσμος με οριο φυλής 10-15 άτομα χωρίς εξωτερικές βοήθειες(για να πάρει άμυνες παικτης που μπηκε εκεινη την στιγμη σε νεα φυλή θα πρέπει να περάσουν 3-5 μέρες)
-->Χωρις πρεμ για αγορα και πωληση μεσω αγορας<---
 

DeletedUser34831

kaneis apo K6 oeo;


Προειδοποίηση για 1.α. Greeklish
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9350

Να επανέλθει και το φαρμάρισμα πόρων με το οριο ανα μερα.
Κάτω απο το μερος συγκεντρωσεις σου έγραφε πως μπορείς πχ 60,000 πορους να φαρμάρεις και αυξάνετουν σιγά σιγά.
 

alexisge

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Καλησπέρα και από εμένα.

Επέστρεψα στις φυλετικές μετρά από αρκετά χρονια γιατί πεθύμησα το παιχνίδι.

Ένα πράγμα εχω καταλάβει. Πλέον δεν κερδίζει ο καλύτερος αλλά εκείνος που πληρώνει. Παιδιά το καταστρέψατε το παιχνίδι. Είμαι μέσα 20 ώρες και εχώ διαφορά από τον πρώτο 2000 πόντους μέσα σε 6 μερες παιχνιδιού. Εγώ γιατι να συνεχισω?

Το έχετε καταστρέψει.
 
Κορυφή