Προωθηση ιδεων Ελληνικης κοινοτητας

  • Δημιουργός θέματος atomaki7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3267

Το καταλαβαινω.
Αλλα θελω να μπορω να δηλωνω να μεινουν καβα 0 - 0 - 200.000
Το αποτελεσμα θα ειναι να κοψω τοσα ωστε να μεινει μεσα ΜΑΧ 200.000 σιδερο. Ολα τα αλλα να πανε νομισματα (μεχρι να μηδενισει ο πηλος). Εφοσον μηδενισει ο πηλος, θα βαζω προσφορα σιδερο για πηλο.
 

DeletedUser

2 ιδεες που νομιζω θα βοηθησουν αρκετους παικτες...


1.Στο μερος συγκεντρωσης οπως λεει "Αγαπημενα","Ιστορικό" και "Δικά σου",να εχει και κλειδωμενα (Νομιζω το εχουν ξαναπει αυτο,αλλα ειναι πολυ καλη ιδεα)

2.Οπως στο μερος συγκεντρωσης καθε χωριου,εχει την επιλογή "Αίτημα",για αποστολη αμυνων,να εχει μια αναλογη επιλογη σε χωρια αλλων παικτων.
Τι εννοω.Οταν για παραδειγμα θελουμε να στειλουμε αμυνες σε ενα χωριο συμπαικτη,να παταμε πανω στο χωριο του και να εχει καποια παρομοια επιλογη με το "αιτημα"αλλα να ειναι για να στειλεις αμυνες...
 

DeletedUser11459

Αμα γινεται οπως στελνεις πορους να μπορεις να στειλεις και νομισματα σαν βοηθεια.
Με καπιο οριο για να μην στελνουν ολα τα νομισματα οσοι τα παρατανε.
Σε μικρους παιχτες να λεει θελει 10 νομισματα για 1 η 2 του ταδε παιχτη.Αυτο για να εχουμε μια ισοροπια για την αξια των νομισματων απο μικρους σε μεγαλους παιχτες.
Η να μπορουν να στελνουν μονο οι μεγαλοι παιχτες σε μικρους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Βραβεια Στις Φυλες

Πιστευω οτι θα ηταν καλο να βαλετε βραβεια και στις φυλες οπως εχετε προσθεσει στους παικτες.
 

DeletedUser

ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 10 ΧΡΟΝΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΩΡΕΣ.Η ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ 1 ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ-ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ-ΕΤΗΝΟΦΡΟΥΡΕΣ-ΦΑΝΑΡΙ ΑΛΗΘΕΙΑΣ- ΚΥΡΙΩΣ ΟΜΩΣ Η ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΦΤΗ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ,ΑΦΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΝΕ ΤΑ PREMIUM ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΜΕΤΑ ΤΟΝ Κ3(Ο ΙΔΑΝΙΚΟΤΕΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ) ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΒΟΛΟΔΕΡΝΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΡΥΔΙΑΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟΝ Κ10,ΚΟΣΜΟΙ Χ1 ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΜ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ Π ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΒΡΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ!!ΒΛΕΠΕ TRAVIAN ΚΛΠ ΚΛΠ:
 

DeletedUser27237

........

ta pragmata einai apla.... ena kosmos gia olous osous mporoune gia opoiondipote diko tous logo na ksenixtane. eite auto einai thema douleias eite thema diaskedasis.
ENAS KOSMOS XORIS: nuxterini prostasia - eklisies - ethnofroures.
NA EINAI: grigoros kai aplos.
na mporoume na paiksoume oles tis ores kai na to euxaristithoume xoris na kathomaste na perimenoume pote tha ksumerosi kai pote tha liksei kati.
 

DeletedUser27083

ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 10 ΧΡΟΝΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΩΡΕΣ.Η ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ 1 ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ-ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ-ΕΤΗΝΟΦΡΟΥΡΕΣ-ΦΑΝΑΡΙ ΑΛΗΘΕΙΑΣ- ΚΥΡΙΩΣ ΟΜΩΣ Η ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΦΤΗ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ,ΑΦΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΝΕ ΤΑ PREMIUM ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΜΕΤΑ ΤΟΝ Κ3(Ο ΙΔΑΝΙΚΟΤΕΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ) ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΒΟΛΟΔΕΡΝΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΡΥΔΙΑΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟΝ Κ10,ΚΟΣΜΟΙ Χ1 ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΜ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ Π ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΒΡΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ!!ΒΛΕΠΕ TRAVIAN ΚΛΠ ΚΛΠ:

Θες να μου πεις δηλαδή ότι εσύ όταν παίζεις ψάχνεις να βρεις μόνο τις ώρες που είναι offline ο αντίπαλος σου (σαν φυσιολογικός άνθρωπος κοιμάται δηλαδή 4-5 την νύχτα) για να του επιτεθείς και να τον σπάσεις? Και ότι η νυχτερινή προστασία σου χαλάει τα μεγαλεπήβολα σου σχέδια?
Ή ότι η εθνοφρουρά σε εμποδίζει από το να φαρμάρεις το 15χ15 σου εύκολα και αναγκάζεσαι να βγάλεις μερικά τσεκουράκια παραπάνω?
Τέτοιες δικαιολογίες είναι που χαλάνε την Ελληνική κοινότητα, όχι οι ρυθμίσεις...σοβαρευτείτε.
 

DeletedUser

ασ τα βγαλει οταν κοιμαται!οχι να κανουμε το παιχνιδι απο πολεμικο σε αλληλεγγυης! ναι ρε φιλε η εθνοφρουα σ χανει στρατο οταν ενας π εχει ηδη πολλες φορες φαει κνει ενα κλικ!
 

DeletedUser26850

[SPOIL]
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 10 ΧΡΟΝΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΩΡΕΣ.Η ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ 1 ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ-ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ-ΕΤΗΝΟΦΡΟΥΡΕΣ-ΦΑΝΑΡΙ ΑΛΗΘΕΙΑΣ- ΚΥΡΙΩΣ ΟΜΩΣ Η ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΦΤΗ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ,ΑΦΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΝΕ ΤΑ PREMIUM ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΜΕΤΑ ΤΟΝ Κ3(Ο ΙΔΑΝΙΚΟΤΕΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ) ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΒΟΛΟΔΕΡΝΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΡΥΔΙΑΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟΝ Κ10,ΚΟΣΜΟΙ Χ1 ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΜ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ Π ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΒΡΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ!!ΒΛΕΠΕ TRAVIAN ΚΛΠ ΚΛΠ:

[/SPOIL]

Δηλαδη για να ειναι καποιος προ στις φυλετικες πρεπει να ειναι ανεργος,ανω τον 18 και να κάθετε 24 ώρες στον υπολογιστη....

οσο για την εθνοφρουρα,το μονο που θα μπορουσε να γινει για να την κανει τελεια,ειναι να γινετε καθε 36 ώρες
 

DeletedUser

ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 10 ΧΡΟΝΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΩΡΕΣ.Η ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ 1 ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ-ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ-ΕΤΗΝΟΦΡΟΥΡΕΣ-ΦΑΝΑΡΙ ΑΛΗΘΕΙΑΣ- ΚΥΡΙΩΣ ΟΜΩΣ Η ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΦΤΗ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ,ΑΦΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΝΕ ΤΑ PREMIUM ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΜΕΤΑ ΤΟΝ Κ3(Ο ΙΔΑΝΙΚΟΤΕΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ) ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΒΟΛΟΔΕΡΝΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΡΥΔΙΑΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟΝ Κ10,ΚΟΣΜΟΙ Χ1 ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΜ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ Π ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΒΡΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ!!ΒΛΕΠΕ TRAVIAN ΚΛΠ ΚΛΠ:

Μπορώ κάλλιστα να σου παραθέσω ένα παιχνίδι με προστασία νύχτας ή να το πω διαφορετικά με bonus νυκτός.Είναι της ίδιας εταιρίας το Grepolis.
Το ότι υπάρχει προστασία νυκτός δεν σημαίνει απόλυτα ότι παίζουν noob.Προσωπικά έπαιζα καιρό στον 2 που δεν υπήρχε προστασία και ήταν με καλύτερη ταχύτητα από ότι ο 17 που ξεκίνησα τώρα.Αυτό με συγκαταλέγει στους noob και στα 10χρονα όπως αναφέρεις?
Θεωρώ ότι επιλέγουμε που θα παίξουμε επειδή μας αρέσει.Τωρα αν δεν συμφωνούμε απλά .....αποχωρούμε.
 

DeletedUser11068

idea

τι θα λεγατε να βαλετε βραβεια(premium εννοω) στους speed rounds οπως γινεται στους ευρωπαικους server γιατι εχουμε κριση παιδια και στον HP δινουν μπονους στους ξενους server (θα μου πειτε πηγαινε πεξε εκει πεζω ειδη) και θελω να πεζω και εδω..... καντε κατι αν μπορειτε.....(συγνωμη για τους τόνους που δεν εχω βαλει).
 

DeletedUser24864

συμφωνω με το παιδι απο πανω!!θα ειναι πολυ καλο και θα βοηθησει και το παιχνιδι!!!!:hmmm:
 

DeletedUser

ακαδημιες

καλο θα ηταν αν η ακαδημιες των φυλων να ηταν μπλε και οχι γαλαζιο που ειναι οι συμμαχοι
 

DeletedUser

....

και κατι αλλο εχω ακομη 2 αδερφια που μοιραζομαστε την συνδεση...γιατι δεν το φτιαχνετε να μπορουμε να κανουμε επιθεσεις και να στελουμε πορους?
 

DeletedUser

για την αποτροπη δημιουργιας πολλαπλων λογαριασμων
 

DeletedUser6091

καλο θα ηταν αν η ακαδημιες των φυλων να ηταν μπλε και οχι γαλαζιο που ειναι οι συμμαχοι

[mad]Δεν υπάρχει λόγος να γίνει κάτι τέτοιο. Η ρυθμιση που αρχικά θα μπει στον επόμενο HP και μετά σε όλους τους νέους κόσμους θα κάνει τις ακαδημίες κάτι σαν ξένες φυλές εντελώς. Το μονο κοινό τους θα είναι οι επιθέσεις και το forum. Για άμυνες από χλομό έως αδύνατο πλέον. Η νέα ρύθμιση είμαι σίγουρος πως θα φανεί πολύ σκληρή σε πολλούς αλλα έχω ξεκαθαρίσει πως η πολιτική μας είναι κάθετα αντίθετη με τις ακαδημίες.

[/mad]

και κατι αλλο εχω ακομη 2 αδερφια που μοιραζομαστε την συνδεση...γιατι δεν το φτιαχνετε να μπορουμε να κανουμε επιθεσεις και να στελουμε πορους?

[mad]
Πλακα κανεις? Εδώ μελετάμε και προσπαθούμε να βρούμε νέα μετρα ακόμα πιο σκληρά για τις μοιρασμένες συνδέσεις και εσύ λες να τις απελευθερώσουμε? :p

Το άκρως αντίθετο παίζει να γίνει, αυτό που λες όμως δεν θα γίνει με την καμια.
[/mad]
 

DeletedUser25927

καταρχας δεν ξερω αν το γραφω σε σωστο θεμα :), θελω να σας πω τι με κούρασε τοσα χρονια στο παιχνίδι μας και πιστεύω ότι πραγματικά είναι κατι που το θελουν πολλοι παικτες να το δουν να αλλάζει

θα' θελα να δω έναν κόσµο χωρίς κανιβαλισμούς, εναν κοσμο που θα παιζαμε πραγματικα :clap:

πως θα γινει αυτο???

με μια αιτηση υποστηριξης από τον παίχτη που παράτα το παιχνίδι, να γινονται τα χωρια του 30 πόντους και φυσικα να τιμωρουνται οι παρανομοι :D


πιστεύω ότι είναι κατι που θα βοηθήσει να γυρισουν παλιοί καλοί φίλοι, αυτοι οι κανιβαλισμοι μας κουρασαν:axe:



Καημο το εχω,
να με παρουν απο τη τραπεζα μια φορα
& να μου πουνε: "Αι τζαστ κολ του σέι άι λοβ γιου...":doh:
 

DeletedUser

καταρχας δεν ξερω αν το γραφω σε σωστο θεμα :), θελω να σας πω τι με κούρασε τοσα χρονια στο παιχνίδι μας και πιστεύω ότι πραγματικά είναι κατι που το θελουν πολλοι παικτες να το δουν να αλλάζει

θα' θελα να δω έναν κόσµο χωρίς κανιβαλισμούς, εναν κοσμο που θα παιζαμε πραγματικα :clap:

πως θα γινει αυτο???

με μια αιτηση υποστηριξης από τον παίχτη που παράτα το παιχνίδι, να γινονται τα χωρια του 30 πόντους και φυσικα να τιμωρουνται οι παρανομοι :D


πιστεύω ότι είναι κατι που θα βοηθήσει να γυρισουν παλιοί καλοί φίλοι, αυτοι οι κανιβαλισμοι μας κουρασαν:axe:



Καημο το εχω,
να με παρουν απο τη τραπεζα μια φορα
& να μου πουνε: "Αι τζαστ κολ του σέι άι λοβ γιου...":doh:

wtf?
Πραγματικα το σκεφτηκες πολυ ωρα πριν το πεις αυτο?Ποιος θα κανει αιτηση για να γινουν τα χωρια του 30 ποντους αντι να τα δωσει στη φυλη του?Και αν δεν το κανει ποια θα ειναι η υποτιθεμενη τιμωρια?Να φαει ban?Δηλαδη οι διαχειριστες θα checkaroun ανα καποιο χρονικο διαστημα ποιοι ειναι ανενεργοι και θα τους banaroun?Και εστω οτι ολο αυτο μπορει να γινει, ποιος μου λεει εμενα οτι δεν θα παει να κανει αιτηση για να γινουν τα χωρια του 30points καποιος ενω θα τρωει πλανο με 99% πιθανοτητα να χασει τα χωρια του?
 

DeletedUser20102

Χωρις να θελω να φανω ****ς αν γραφω στο σωστο post απο τον φυλετικο κοσμο λυπει κατι.....οι πυργοι...κατι κοινουμενοι ξυλινοι τεραστιοι πυργοι που μεσα ειχαν τοξοτες οι στρατιωτες για να περναν τα τοιχοι....μαι τετοια μοναδα εργαστηριου γιατι δεν υπαρχει?θα ηταν ωραιο πιστευω...τι λετε?:hmmm:
 

DeletedUser25927

wtf?
Πραγματικα το σκεφτηκες πολυ ωρα πριν το πεις αυτο?Ποιος θα κανει αιτηση για να γινουν τα χωρια του 30 ποντους αντι να τα δωσει στη φυλη του?Και αν δεν το κανει ποια θα ειναι η υποτιθεμενη τιμωρια?Να φαει ban?Δηλαδη οι διαχειριστες θα checkaroun ανα καποιο χρονικο διαστημα ποιοι ειναι ανενεργοι και θα τους banaroun?Και εστω οτι ολο αυτο μπορει να γινει, ποιος μου λεει εμενα οτι δεν θα παει να κανει αιτηση για να γινουν τα χωρια του 30points καποιος ενω θα τρωει πλανο με 99% πιθανοτητα να χασει τα χωρια του?


ενας ενας οι κανιβαλοι άρχισαν να διαμαρτύρονται :rolf:
Απλά τα πράγματα, όποιος σταματά το παιχνιδι να χανονται τα χωρια του, οποιος κανιβαλίσει χωρια συμπαικτων ban, για τους διαχειριστές είναι εύκολο να δουν αν ο παιχτης δεχεται πλανο μπορουν να αφησουν και ενα χρονικο περιθωριο
 
Κορυφή