Τεχνικά προβλήματα Κόσμου 8

  • Δημιουργός θέματος FICEMAN
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Παλι τα ιδια

Τι έγινε πάλι ?? έχω τώρα 15 λεπτά που σέρνονταν το παιχνίδι και είπα μήπως είναι το δίκτυο μου και μετά από refresh έβγαλε αυτό ..

Και πάλι κολλάει υπερβολικά …Γνωρίζουμε κάτι ?

service is temporary not available ...

... in the meanwhile you may like to try one of our other games:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23106

Τι έγινε πάλι ?? έχω τώρα 15 λεπτά που σέρνονταν το παιχνίδι και είπα μήπως είναι το δίκτυο μου και μετά από refresh έβγαλε αυτό ..

Και πάλι κολλάει υπερβολικά …Γνωρίζουμε κάτι ?

μπορει να ειναι κ καποιο ενδιαμεσο Backbone αν και πριν απο 2 λεπτα κολλαγα του θανατου εκανα ενα trace root κ δεν βλεπω καποιο hop να με καθυστερει
 

DeletedUser

Κολαει το συμπαν ολο...

Τι ειχες Γιαννη τι ειχα παντα.
 

DeletedUser16985

το προβλημα ειναι σε ολες τις χωρες, το γνωριζουμε και προσπαθουμε να το διορθωσουμε οσο πιο γρηγορα μπορουμε

Παρακαλουμε λιγο υπομονη
 

DeletedUser

το προβλημα ειναι σε ολες τις χωρες, το γνωριζουμε και προσπαθουμε να το διορθωσουμε οσο πιο γρηγορα μπορουμε

Παρακαλουμε λιγο υπομονη

Ωραία λες ότι είναι σε όλες τις χώρες …Ο νέτ δεν κολλάει καθόλου και οι τεχνικοί στο σαιτ σας δεν ανέφερουν τίποτα …
Εγώ σαν άσχετος ρωτάω
:hmmm:
..μήπως είναι τεχνικό πρόβλημα δικό μας στην Ελλάδα ??? :confused:
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
[iris] από την εταιρία μας ενημέρωσαν ότι το πρόβλημα είναι γενικο σε όλες τις χώρες και ακριβώς αυτό σας μεταφέρουμε[/iris]
 

DeletedUser

Eλεος ρε παιδια.
Καθε λιγο και λιγακι το ιδιο κολλημα.
Ακομα και η υπομονη εχει ορια...
 

DeletedUser

Eπειδη το εχουμε μαθει το εργο....

το προβλημα ειναι σε ολες τις χωρες, το γνωριζουμε και προσπαθουμε να το διορθωσουμε οσο πιο γρηγορα μπορουμε

Παρακαλουμε λιγο υπομονη :clap:
 

DeletedUser

Πραγματικά απαράδεκτο ..Τίποτα δεν έχω να πω ..
Το ίδιο παραμύθι κάθε μέρα…αν είναι κλειστέ το μαγαζί να τελειώνουμε , να μην χαλιόμαστε κιόλας .
 

DeletedUser

Kυριοι εχετε χασει την μπαλα.
Αλλαξτε Server η φτιαχτε τον.
Και κλειστε το Game μεχρι να ειστε σιγουροι !!!!!!!!!!!

Μας εχετε κανει τα νευρα κροσια.

Και σταματησετε επιτελους τα ψεμματα οτι και καλα ειναι σε ολες τις χωρες το ιδιο προβλημα
Σε αλλες χωρες παιζει κανονικοτατα το παιχνιδι.!!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν ξερώ αν κάποιος άλλο αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα αλλά κολλάει το σύστημα πάλι …Όχι τρελά όπως την άλλη φορά αλλά αργεί να ανοίξει αναφορές και μνήματα και γενικά στην επισκόπηση αργεί να ανανεώσει την σελίδα ..

 
Κορυφή