Τεχνικά προβλήματα Κόσμου 8

  • Δημιουργός θέματος FICEMAN
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Διαβάστε τον τίτλο του thread...

Υπάρχουν κοι οι "Ερωτήσεις" για τέτοια θέματα. Επιτέλους!!!
 

DeletedUser

...

Αμαν ρε Φωτη θα συνεχισεις να μας διακοπτεις για πολυ???τι θα γινει τωρα???ΑΦου βλεπεις εχουμε ανοιξει μια συζητηση:p:p:p μην απαντησει κανεις!!!ευχαριστω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλησπερα σε ολους.
Μηπως γνωριζει κανεις γιατι δεν δουλευει το Export bbcodes του Attack planner ?
 

DeletedUser

Παλι ειμαστε εκτος ...τι γινεται ρε παιδια συνεχεια καθε λιγο κ λιγακι ειμαστε Off ....:confused:
 

DeletedUser

Ρε παιδια παλι τα ιδια...χθες ειμασταν 7 -8 ωρες εκτος ....δεχομασταν επιθεσεις τις οποιες το πρωι ειχαν ερθει σε κοντινη αποσταση και μη αναγνωρισμενες .....+ οτι προστεθηκαν νεες που δεν μπορουσαμε να αναγωνρισουμε ...:angry:

ΑΜΕΣΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ :grrr2:
 

DeletedUser

[lol] Έχουμε ενημερώσει ήδη τους τεχνικούς στην Γερμανία και προσπαθούν να λύσουν το πρόβλημα. Δεν είναι ο σκοπός μας να σας χαλάσουμε το παιχνίδι.. Συγχωρέστε μας για την αναστάτωση . Το πρόβλημα θα λυθεί σύντομα. [/lol]
 

DeletedUser

Καταλαβαίνουμε ότι δεν θέλετε να μας χαλάσετε το παιχνίδι αλλά , τι γίνεται με τις επιθέσεις που ερχόντουσαν χθες και δεν ήμασταν μέσα να τις αναγνωρίσουμε ,να μεταφέρουμε άμυνες , ???
Σίγουρα θα υπάρχουν χωριά που κατακτηθήκαν , εν όψη της βλάβης που πολλοί παίκτες δεν θα ήταν διαθέσιμοι να υποστηρίξουν τα χωριά τους ….
Μήπως θα έπρεπε να γίνει backup σε προηγούμενο στάδιο ,ώστε να αποφευχθούν πολλά παραπονά για τις επιθέσεις και να είναι πιο δίκαιο για όλους .???

 

DeletedUser23106

1.Επίσκεψη

Τα στρατεύματα σου επισκέφτηκαν το *Verdose*k66*001 (606|600) K66.



2.Άρχοντας της ηπείρου (Επίπεδο 2)

Έχεις φτάσει στους κορυφαίους 30 μιας ηπείρου!


3.Τοξότης 100 30 60 1 0:04:40 0/0 Η μονάδα δεν είναι εξερευνημένη ακόμα

???????????????????????????????????????
 

DeletedUser22614

τοξοτες?

εεεεεεεεε δεν θελουμε τοξοτες και βραβεια θελουμε τον κοσμο μας οπως ηταν πριν.που ειναι οι τεχνολογιες
 

DeletedUser23411

δεν ειναι ωραιο ετσι

δεν θελουμε τοξοτες ..... αλλαξτε αν μπορειται τον κοσμο και καντε τον οπως ηταν.... στον κ8 για τα χαρακτηριστικα που εχει μπηκαμε....
 

DeletedUser23411

επισκεψη

σε καθε επιθεση λεει οτι επισκεφτηκαμε το χωριο.... τι θα κανουμε τωρα ρε αδερφια ??? καθομαστε και βαραμε και δεν παιρνουμε και τα χωρια ?
 

DeletedUser22614

μεχρι αυριο στις 5 το απογευμα γραφει στις ανακοινωσεις
 

DeletedUser

ελεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο οοοοοοοος

καλα ρε παιδια τι ειναι αυτο παλι εχουμε στιλι επει8εσις 2 μερες πριν τα κα8αρισα και εριξα το ιθικο κε μετα στους αριστους μου γραφι επεισκεπσι ελεοσ αυτο ειναι αδικο θα μπςρεσουμε ποτε επειτελουσ να λιτουργισουμε κανονικα >?????τωρα τι γινεται τα χωρια θα τα επερνα και μου κοπσατε τους αριστουσ καντε κατι ελεος δεν παει αλλο και κανεισ ετεισι ιποστιριξις κε απαντισι σινκεκριμενι καμια πεστε μου πριν 2 μερεσ τουσ εστιλα τουσ αριστουσ γιατι μου τουσ κοπσατε ? κε πρεπει να περιμενο αλεσ τοσεσ να γυρισουν κε να τουσ ξαναστιλο περιμενο καμια σοβαρη απαντηση:grrr:
 

DeletedUser

Φίλε Γιώργο δυστυχώς κάτι παρόμοιο που είπα και εγώ δες τι απάντηση πήρα :

ΕΔΩ ΔΕΣ
 

DeletedUser23106

Κοπηκε η ειρηνη....τουμπανο....τωρα εκει που εχεις στειλει 10 επιθετικα τα μισα κανανε επισκεψη κ τα αλλα μισα προφανως θα φανε τα μουτρα τους....
Τρομερη λογικη......
 

DeletedUser

Πάλι τα ιδία ρε ….ΕΛΕΟΣ ..κλειστέ τους κόσμους φτιάξατε την βλάβη σίγουρα και μετά φωνάξατε μας να παίξουμε …αυτό που γίνεται είναι απαράδεκτο κάθε λίγο και λιγάκι να κολλάμε ,να μην μπορούμε να συνδεθούμε και να μας λέτε ότι έχει λήξει η ειρήνη και να τρώμε επιθέσεις να χάνουμε επιθέσεις χωρίς να μπορούμε να κάνουμε κάτι ….
 

DeletedUser

Kαλησπερα σε ολους.
Μια παρατηρηση θα ηθελα να κανω σχετικα με το προβλημα που παρουσιαστηκε στο παιχνιδι.

Τουλαχιστον εγω,και θελω να πιστευω πως ολοι μας δεχομαστε πως οι υπευθυνοι κανουν τα αδυνατα δυνατα
να επαναφερουν το συστημα
Περαν ομως αυτου βλεπουμε πως οσο φιλοτημες προσπαθειες κι αν καταβαλουν το συστημα κατα διαστηματα πεφτει και παλι.( Κολαει )
Στα ενδιαμεσα ομως ολοι μας εχουμε επιθεσεις στο δρομο,και το κυριοτερο εχουμε βγαλει πλανο να κοψουμε αριστοκρατες.
Κατα συνεπεια αν συμπεσουν τα προβληματα με το πλανο του καθενος απο εμας, καταλαβαινουμε ολοι μας πως δεν θα μπορεσουμε να κανουμε κατι.
Ειτε θα χασουμε στρατο ειτε θα χασουμε χωριο.
Αν λοιπον οι Τεχνικοι δεν ειναι σιγουροι ( Οσο ειναι δυνατον να ειναι καποιος σιγουρος 100% ) οτι λυθηκε το προβλημα ας μπει μια περιοδος ειρηνης ( Οσο εσεις κρινετε πως πρεπει ) για να μην ταλαιπωρουμστε αδικα και
δοκιμαζονται και τα νευρα μας.
 

DeletedUser

Kαλησπερα σε ολους.
Μια παρατηρηση θα ηθελα να κανω σχετικα με το προβλημα που παρουσιαστηκε στο παιχνιδι.

Τουλαχιστον εγω,και θελω να πιστευω πως ολοι μας δεχομαστε πως οι υπευθυνοι κανουν τα αδυνατα δυνατα
να επαναφερουν το συστημα
Περαν ομως αυτου βλεπουμε πως οσο φιλοτημες προσπαθειες κι αν καταβαλουν το συστημα κατα διαστηματα πεφτει και παλι.( Κολαει )
Στα ενδιαμεσα ομως ολοι μας εχουμε επιθεσεις στο δρομο,και το κυριοτερο εχουμε βγαλει πλανο να κοψουμε αριστοκρατες.
Κατα συνεπεια αν συμπεσουν τα προβληματα με το πλανο του καθενος απο εμας, καταλαβαινουμε ολοι μας πως δεν θα μπορεσουμε να κανουμε κατι.
Ειτε θα χασουμε στρατο ειτε θα χασουμε χωριο.
Αν λοιπον οι Τεχνικοι δεν ειναι σιγουροι ( Οσο ειναι δυνατον να ειναι καποιος σιγουρος 100% ) οτι λυθηκε το προβλημα ας μπει μια περιοδος ειρηνης ( Οσο εσεις κρινετε πως πρεπει ) για να μην ταλαιπωρουμστε αδικα και
δοκιμαζονται και τα νευρα μας.

Μπράβο φίλε χάρη ..συμφώνω απόλυτα μαζί σου και είνα απόλυτα κατανοητό .αυτό που γίνεται είναι απαράδεκτο κάθε λίγο και λιγάκι να κολλάμε ..
Φτιάξατε το πρόβλημα 100% για να μην κολλάει και μετά βαλτέ μας να παίξουμε..
Μην μας ταλαιπωρείτε άδικα …

 

DeletedUser6091

[mad]Και από ποτε δηλώνεις bugs ενός λογαριασμού στο forum? Δεν μπήκες καν στην διαδικασία να δεις τι αφορά ακριβώς αυτό το θέμα?

Μπήκες τουλάχιστον στην διαδικασία να αναφέρεις το πρόβλημα με ticket καθώς απαγορεύεται η εκμετάλλευση bug?

Τουλάχιστον έδειξες σε όλους τις τεχνολογίες... Θύμισε μου να μην σου πω ποτε κανένα μυστικό εσένα...

[/mad]
 
Κορυφή