Τεχνικά προβλήματα Κόσμου 6

  • Δημιουργός θέματος FICEMAN
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21314

κολλα στον κοσμο6 αργει να φορτωσει επισησ ο χαρτησ μου φαινεται παραξενα μερικεσ φορεσ τα χωρια αργουν να βγουν πανω στον χαρτη και γενικα αργει πολυ

και εμένα αυτό γίνεται πόσο κολάει σε εσένα εμένα το πολύ 1 δευτερόλεπτο ενώ παλιά εμφανιζόταν αμέσως
 

DeletedUser

Προς Διαχειριστες και μονο

Υπαρχει καποιο προβλημε με το κεντρο υποστηρηξης?

εχει μια βδομαδα που εχω στειλει αιτηση (οχι μια) και δεν εχω λαβη απαντηση. πραγμα παραξενο για τα προηγουμενα δεδομενα.

ευχαριστω
 

DeletedUser

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΗΜΕΡΑ? ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΘΟΛΟΥ
 

DeletedUser25676

ουτε εγω!δεν μπωρο να μπω τι γινεται ρε παιδια...
 

DeletedUser21314

νομίζω ότι έγινε λόγω της αναβάθμισης που έγινε
 

DeletedUser21314

δεν μπορω να μπω στον κοσμο δεν μου τον εμφανιζει καν
 

DeletedUser

προβλημα στον κ6

καλησπερα,εχουμε εικονα για το ποση ωρα θα παρει περιπου
 

DeletedUser21314

εγω μπηκα εχει αλλαξει λιγο το παιχνιδι μαλλον καμια καινουργια εκδοση
 

DeletedUser6091

εγω μπηκα εχει αλλαξει λιγο το παιχνιδι μαλλον καμια καινουργια εκδοση

[mad]Ναι είναι αυτή η καινούργια έκδοση που έχω πει πως θα μπει εδώ και μέρες αλλα δεν έκανες τον κόπο να το διαβάσεις. Είναι η ίδια καινούργια έκδοση που στις ανακοινώσεις μέσα στο παιχνίδι έλεγα πως θα μπει αργότερα και στους άλλους κόσμους άρα αν το είχες διαβάσει και αυτό θα μπορούσες έστω να το μαντέψεις.

Είναι η νέα έκδοση που σας ενημερώνουμε πριν μπει για το ποτε θα μπει ώστε να μην χρειάζεται να ανοίγετε αιτήσεις και θέματα στο forum, η ίδια έκδοση που σας ενημερώνουμε επίσης ώστε να προγραμματίσετε το παιχνίδι σας για να μην έχετε ανοιχτές εκκρεμότητες την ώρα που δεν μπορείτε να μπείτε.

Επόμενο post/θέμα που θα αφορά απορίες για θέμα που ήδη έχουμε ενημερώσει θα τιμωρείται. Δηλαδή έλεος και ήμαρτον μαζί! Για να ξέρετε γραφή σημαίνει πως ξέρετε και ανάγνωση, ε χρησιμοποιήστε την για να ενημερώνεστε και να μην έχετε απορίες μετά. Είναι απλό, εύκολο και δεν κοστίζει.

επίσης έχεις 24 ώρες να κανεις αίτηση και να διαλέξεις άλλο όνομα καθώς αυτό είναι προσβλητικό προς τον λαό της Τουρκίας και ο ρατσισμός απαγορεύεται ρητά.

Καλή συνεχεια. [/mad]
 

DeletedUser

[mad]Ναι είναι αυτή η καινούργια έκδοση που έχω πει πως θα μπει εδώ και μέρες αλλα δεν έκανες τον κόπο να το διαβάσεις. Είναι η ίδια καινούργια έκδοση που στις ανακοινώσεις μέσα στο παιχνίδι έλεγα πως θα μπει αργότερα και στους άλλους κόσμους άρα αν το είχες διαβάσει και αυτό θα μπορούσες έστω να το μαντέψεις.

Είναι η νέα έκδοση που σας ενημερώνουμε πριν μπει για το ποτε θα μπει ώστε να μην χρειάζεται να ανοίγετε αιτήσεις και θέματα στο forum, η ίδια έκδοση που σας ενημερώνουμε επίσης ώστε να προγραμματίσετε το παιχνίδι σας για να μην έχετε ανοιχτές εκκρεμότητες την ώρα που δεν μπορείτε να μπείτε.

Επόμενο post/θέμα που θα αφορά απορίες για θέμα που ήδη έχουμε ενημερώσει θα τιμωρείται. Δηλαδή έλεος και ήμαρτον μαζί! Για να ξέρετε γραφή σημαίνει πως ξέρετε και ανάγνωση, ε χρησιμοποιήστε την για να ενημερώνεστε και να μην έχετε απορίες μετά. Είναι απλό, εύκολο και δεν κοστίζει.

επίσης έχεις 24 ώρες να κανεις αίτηση και να διαλέξεις άλλο όνομα καθώς αυτό είναι προσβλητικό προς τον λαό της Τουρκίας και ο ρατσισμός απαγορεύεται ρητά.

Καλή συνεχεια. [/mad]

μπραβο σ μεγαλε μαντ!!! εισαι πολυ καλος στο να πουλας ειρωνια και εξυπναδα!! δεν θελουμε να διαβαζουμε τις ανακοινωσεις αλλα θελουμε να ρωταμε!! μας αρεσει να μας ειρωνευσαι και να μας κοροιδευεις!!
με εχει ξετρελανει αυτο το ωραιο και ακρος δημοκρατικο ποστ σ που μας απαγορευεις και μας αποκλειεις ρηττα το δικαιωμα μας να ρωταμε σαν αλλη χουντα απειλοντας μας

ΜΠΡΑΒΟ Σ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΓΑΛΕ ΜΑΝΤ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6091

[mad] Θα πρέπει να σας θυμίσω πως βάση των όρων που έχετε αποδεχτεί είναι υποχρέωση σας να διαβάζετε τις ανακοινώσεις μας σε φόρουμ, παιχνίδι και e-mail καθώς έτσι θα σας ενημερώνουμε για τις αλλαγές που γίνονται. Εχετε αποδεχτεί επίσης και πως πριν ρωτήσετε κάτι στο φόρουμ, πρέπει να κάνετε αναζήτηση για να δείτε μήπως έχει ήδη απαντηθεί. Αυτό λοιπόν δεν έγινε στην περίπτωση μας. Έχετε αποδεχτεί ακόμα και πως έμμεση η άμεση προσβολή της ομάδας ισούται με μόνιμο αποκλεισμό από όλους τους κόσμους. Αφού λοιπόν δεν σας κάνουν αυτοί οι κανόνες, γιατί τους αποδεχτηκατε? Μήπως σας ανάγκασε κάποια άλλη χούντα να το κάνετε και είστε σήμερα εδώ με το ζόρι?

Για εσάς βλέπω πως δημοκρατία είναι να κάνετε ότι γουσταρετε αδιαφορώντας για τους γύρο σας. Για εμένα δημοκρατία είναι η ελευθερία άποψης και κινήσεων μέχρι εκεί που ενοχλώ τον διπλανό μου. Έχουμε διαφορετικές απόψεις μάλλον.

Όπως και να έχει καλή συνέχεια και καλές μάχες.



[/mad]
 

DeletedUser21314

με το που παω να μπω μου εμφανιζει Είσαι αποκλεισμένος από το παιχνίδι. ευτο σημαινει :ban: αν ναι για ποιο λογο?
 

DeletedUser

Αυτό σημαίνει αποκλεισμός, ναι.
Κι από εδώ για θέματα αποκλεισμού δεν πρόκειται να πάρεις απάντηση, μόνο μέσω αίτησης υποστήριξης.

Πιθανότατα όμως σε απέκλεισαν αν δεν έκανες αυτό:

επίσης έχεις 24 ώρες να κανεις αίτηση και να διαλέξεις άλλο όνομα καθώς αυτό είναι προσβλητικό προς τον λαό της Τουρκίας και ο ρατσισμός απαγορεύεται ρητά.
 

DeletedUser21314

1.5 χρονια παιζω με το ιδιο ονομα τωρα υπαρχει προβλημα?????:hmmm:
 

DeletedUser

αν ειναι έτσι κύριοι διαχειριστές τότε να μαζέψουμε υπογραφές και να τις στειλουμε στην κυβέρνηση ώστε να αλλάξει το προσωνύμιο που έχει δώσει ο ελληνικός λαός στον Νικηταρά (Νικηταράς o Τουρκοφάγος) καθώς ειναι προσβλητικο για τους τούρκους. ας βιάσουμε μερικές εκατοντάδες χρόνια ιστορίας της ελλάδας αν ειναι να έχουμε καλές σχέσεις με τις γείτονες χώρες. με την ίδια λογικη να αποκλείσετε λογαριασμους με όνομα του στυλ "ΕΛΛΗΝΑΣ" κλπ καθώς είναι τέρμα εθνικιστικοί και δημιουργούν εντάσεις μεταξύ μελών διαφορετικών εθνικοτήτων. μονο και μόνο ότι υπάρχουν τέτοιοι λογαριασμοί σαν του παιδιού που παίζει τόσα χρόνια και το βρήκατε εντελώς κατά τύχη στο φόρουμ δείχνει πόσο συχνός και διεξοδικός είναι ο έλεγχος που γίνεται σε όλους τους παίκτες. εκτός και αν κανετε πια έλεγχο μόνο όταν γίνεται κάποια αίτηση και όλο το αλλο διάστημα οι παίκτες είναι ελεύθεροι προς κλέψιμο. δεν μου φαίνεται παράξενο ότι τα περισσότερα τώρα πια έχουν αυτοματοποιηθεί (μσεκ στους αρίστους, αυτόματο αποκλεισμό του συστήματος σε επιτηρητη και επιτηρούμενο ώστε να μην φεύγουν κοινές επιθέσεις) γιατί πολύ απλά το παιχνίδι είναι στον αυτόματο!!!



[mad]
Πιάσε έναν μόνιμο τώρα για ειρωνεία προς την ομάδα διαχείρισης και τον μονόλογο του παραλογου που λες τον συζητάμε και σε αδειάζω οποτε θες με επιχειρήματα στο κέντρο υποστήριξης. Και μάζεψε όσες υπογραφές θες...

...by Mad18...


[/mad]
 

DeletedUser

ΓΕΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΕΛΕ

ΜΑD ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΑΝ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ Η ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΕ...ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΟΧΙ ΕΣΕΙΣ...ΕΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑΚΙΑ ΜΑΣ,ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΜΑΝΤΟ,ΕΥΝΟΕΙΤΕ ΠΑΙΧΤΕΣ Κ ΦΥΛΕΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΕ..ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΑΤΗΣΑΝ ΤΟΣΕΣ ΦΥΛΕΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΕΙΤΕ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΙ ΟΛΑΣ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΛΕΙΝΗ Ο ΚΟΣΜΟΣ 6,ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΒΑΝ,ΝΑ ΒΑΡΒΑΡΕΨΟΥΝ ΧΩΡΙΑ...ΒΑΛΤΕ ΟΛΟΙ ΠΡΕΜΙΥΜ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΑ,Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΗ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΛΛΩΣ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΧΩΡΙΑ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ..ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ,ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΗ ΕΙΣΤΕ Κ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΟ ΚΕΡΔΟ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΤΑΝΝΟΩ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΝΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!!...ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΙΣΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ 6 ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΥΝΟΕΙΤΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ..Κ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ Η ΟΧΙ?ΑΡΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ..ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 50-50..ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΔΙΚΙΟ ΣΩΣΤΑ?ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ Κ ΑΔΙΚΟ.ΜΕΧΡΙ ΝΑΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ΕΣΤΩΤΗ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΠΑΤΑΤΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΤΡΕΛΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΜΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΤΕ Κ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΕΝΑ ΚΛΙΜΑ ..ΟΤΙ ΠΩ ΕΓΩ ΚΙ ΑΝ Σ ΑΡΕΣΕΙ....ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ..ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΧΡΗΜΑΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗΛΟΕΚΤΙΜΙΣΗ..ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΔΩ Κ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ..

Κ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΟΠΩΣ Ο ΤΟΥΡΚΟΠΑΤΙΤΗΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΕΔΩ Κ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΒΑΝ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΡΩΕΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΛΕΣ?ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ..ΑΛΛΑ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ..
 

DeletedUser

Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί...

Υπο μπαν είσαι και εσύ απο χτες για τις ατασταλίες σου πεπούλη...ή μήπως...σε αδίκησαν?
 

DeletedUser

ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΔΙΚΗΣΑΝ.ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΙΚΑΙΟ.ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙ ΑΥΤΟ..ΕΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ 7 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΛΕΙΠΩ Κ ΤΟ ΣΚ ΕΚΔΡΟΜΗ?? :)
 
Κορυφή