1 vs 1

  • Δημιουργός θέματος Είμαι ο καλύτερος
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Για εσενα ηταν αυτο οχι για τον ΝΙκο χαχαχαχαχα.Ο Νικος μια χαρα απεδειξε οτι παιζει χερατα για αυτο και βγηκε τον μπαν του . Για να θιξεις το ΕΓΩ μου βουβουζελα πρεπει να να μαθεις πρωτα να παιζεις μετα θα εχεις αποψη και ισως αν με βρεις σε καλη μερα και να την λάβω υποψη μου .Επισης θα πρεπει το ατομα που με συγκρινης να το εχω σε εκτιμηση πραγμα που δεν συμβαινει για τους γνωστους λογους ,να μην το αναλυσουμε εδω.
Για να σου λυθει καθε απορια περι εγω ,εμεις κτλ κτλ σου λεω οτι πιστευω οτι υπαρχουν πολυ καλύτερη παικτες απο εμενα με πολυ χρονο στην διαθεση τους πχ oι μισοι και πλεον ΣΟΛ αλλα οχι η θειτσα η οποια δεν ξερει ή δεν εφαρμοζει τους κανονες του παιχνιδιου και τρωει συνεχεια μπαν.Πρωτα να μαθουμε τους κανονες και μετα να μπουμε στην διαδικασια της συγκρισης ,χαιρομαι ιδιαιτερα οταν καποιοι πηγαινουν μπροστα αυτο το παιχνιδι και το αναγνωριζω οπως εχω αποδειξη πολλες φορες οταν ο αλλος ειναι νουμπας ομως και παιζει με **** και με κανιβαλισματα τοτε δεν δειχνω κανενα ελεος .

ΥΓ Νομιζω Βουβουζελα οτι ικανοποιησες την Κατινα που κρυβεις μεσα σου ή θες να το τραβηξουμε λιγο ακομα ?Εδω ειμαι να απανταω νουμπα χαχαχαχα
 

DeletedUser34581

1v1 λεγεται το θεμα αλλου να μιλατε για αυτα
vandoros7 vs sapiera.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
stathakis τα βαρβαρα δεν νομπλαρουν ακομα

και ξανά λέω, παρακαλώ την κυρα Αγγέλα και τον Βουνουζέλα να μην το χαλάει το θέμα

IlIlIlIlIlIlIlIlIlIlIlI vs Sherlock Holmes
 

DeletedUser34705

Για εσενα ηταν αυτο οχι για τον ΝΙκο χαχαχαχαχα.Ο Νικος μια χαρα απεδειξε οτι παιζει χερατα για αυτο και βγηκε τον μπαν του . Για να θιξεις το ΕΓΩ μου βουβουζελα πρεπει να να μαθεις πρωτα να παιζεις μετα θα εχεις αποψη και ισως αν με βρεις σε καλη μερα και να την λάβω υποψη μου .Επισης θα πρεπει το ατομα που με συγκρινης να το εχω σε εκτιμηση πραγμα που δεν συμβαινει για τους γνωστους λογους ,να μην το αναλυσουμε εδω.
Για να σου λυθει καθε απορια περι εγω ,εμεις κτλ κτλ σου λεω οτι πιστευω οτι υπαρχουν πολυ καλύτερη παικτες απο εμενα με πολυ χρονο στην διαθεση τους πχ oι μισοι και πλεον ΣΟΛ αλλα οχι η θειτσα η οποια δεν ξερει ή δεν εφαρμοζει τους κανονες του παιχνιδιου και τρωει συνεχεια μπαν.Πρωτα να μαθουμε τους κανονες και μετα να μπουμε στην διαδικασια της συγκρισης ,χαιρομαι ιδιαιτερα οταν καποιοι πηγαινουν μπροστα αυτο το παιχνιδι και το αναγνωριζω οπως εχω αποδειξη πολλες φορες οταν ο αλλος ειναι νουμπας ομως και παιζει με **** και με κανιβαλισματα τοτε δεν δειχνω κανενα ελεος .

ΥΓ Νομιζω Βουβουζελα οτι ικανοποιησες την Κατινα που κρυβεις μεσα σου ή θες να το τραβηξουμε λιγο ακομα ?Εδω ειμαι να απανταω νουμπα χαχαχαχα
Εσυ δεν έχεις σε εκτιμηση κοπέλα μου ουτε το εντερό σου .. που να σου βρω ανθρωπο να συγκριθείς έτσι οπως το θέτεις.;
Που θές εσυ να συγκριθεις παικτικα με την The snipers .. πόσο μάλλον να συγκριθεις με εμένα , που θα μου πείς να μάθω να παιζω πρώτα κι όλας..
Πρέπει να είχες άσχημα παιδικα χρόνια δεν μπορω να το εξιγήσω αλλιώς. Αν θες θα μιλησουμε πρίβε να μου πείς για τα αλλα παιδακια που σε κανανε στην άκρη στο σχολείο , πρέπει να βρουμε απο που πυγάζει όλο σε εσένα..


10 πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές.....
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Χαχαχαχαχαααααααχα.Ασχετο νουμποπαιδο ,ερχομαστεεεεεεεεεεεεεε
 

DeletedUser2088

Είναι θέμα χρόνου να αρχίσω να δίνω 10άρες και για spam.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
χαχα καρφωστε οτι χρονο χασατε τώρα άδεια ειναι 2 νυκε το καθενα θέλει σχεδον. απο την ωρα που ανοιξε 27 εισερχομενες απο επιθετικα χωρια.

Σας χάλασε το πλάνο!

Πάλι καλά που καρφώσαμε τις νουκ τρελέ......πουλιά στον αέρα πιάνεις

Κάτι φήμες λένε πως υπάρχει ρουφιάνος σε βουντου...............για ψαχτειτε λίγο

υ.γ. έχεις χαιρετίσματα απο τραφαλγκαρ
 

DeletedUser34748

Φήμες λένε πως ο φουμαλ γλέντησε την Σολ σήμερα αληθεύει ;
 

DeletedUser34705

έλα ρε aigokairos , ζαμάν φου ; τι φάση ;

Με εχουν προσβάλει άπειρες φορές εδω μέσα , εχουν δημιουργηθει πολλαπλα ποστ προσβολης σε πρώτο πρόσωπο "μου" , τωρα ξυπνησες και βλέπεις την δικη μου προσβολη ;
Καλα κάνει και σας ξεφτυλιζει η beret εδω μέσα.
Banαρεμε τωρα ξέρεις εσυ , δίξε τον ευκολο τρόπο αντιμετώπισης.
 

DeletedUser34473

Αιγοκερε εγω ειμαι καλο παιδι μην με τιμωρησεις
Βουβουζελα συμφωνω μαζι σου αλλα αυτο με επιβεβαιωνει για αλλη μια φορα που λεω οτι εισαι γκαντεμοσαυρος
 
Κορυφή