φυλες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33729
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21068

Δεν ξέρω για τις φυλές , εγω βλέπω για αλλη μια φορά ανθρώπους που δεν βλέπουν τι γίνετε στην Ελλάδα ή μαλλον δεν θέλουν να δουν , έχουν καβατζωμένη την φωλια τους και χαλάνε σωριδον λεφτά για ένα εικονικο παιχνίδι που στον πρώτο πολεμο που θα δουν το παρατάνε τον κόπο τους και τα λεφτά τους !

Έχετε σκεφτει αν δώσετε 10 ευρο απο τα εκατοντας που χαλάτε για να εσιτε στην κατάταξη μπροστα σε οικογένεις που πεινάνε και θέλουν ενα πιάτο φαγητο?

Οχι γιατιειμαστε Ελληνες ! Απλοιστος Λαος , παρτάκιδες και καλοπερασάκιδες θελουμε να είμαστε παντα πρωτοι με οτι μεσω έχουμε!

Ξυπνιστε !

Καλα βεβαια υπαρχει παλι η τρέλα του πρωτου τις κατάταξης ( του νουμερου οπως τον αποκαλω εγω ) αυτου του κόσμου που έχει πλουτισοι πολους επιτηδιους που φτιαχνουν λογαριασμους σε αυτο το παιχνιδι μονο και μονο να βγαλουνε λεφτα πουλοντας ποντους πρεμιουμ που βρισκουν θυματα να το πω? κατι τετοιους ανθρωπους. ( παραπολοι ψαχνουν και κανουν πολους λογαριασμους μεχρι να βρεθουν κοντα του.
Τυπακια με λογαριασμους που δεν νοιαζοντε για το παιχνιδι αλλα το κερδος τους πουλοντας πρεμιου 1000 ποντους 10 ευρο βγάζοντας ενα καλο μισθο το μηνα η σε καθε ανοιγμα του κοσμου απο σας ΠΡΟΒΑΤΑ !

Ελληνικος σερβερ απο Κοσμο 1 ειμαι εδω και ασχολουμε ακομα για 1 λογο για να καλυπτω τον ελευθερο χρονο μου αλλα οποιος ειναι παλιος βλεπει την καταντια του ελληνικου σερβερ με μειωσει 60% των παικτων που παιζουν οι κοσμοι ειναι ολοενα και μικροτεροι !

Αν αγαπατε αυτο το παιχνιδι παιξτε με της δυνατοτητες σας και οχι με τις τσεπες σας!

Εγω προσωπικα μεχρι πριν ενα μηνα επαιζα με πρεμιουμ που ειχα κερδισει στον πρωτο 15ημερο το 2012-13 δεν θυμαμαι καλα που ειχα βγει πρωτος. και το σκεφτομαι να βαλω λεφτα σε ενα παιχνιδι που τον κανταντησατε εσεις και οχι η διαχειρηστε ουτε ι ΙΣΝΟ ενα "βρωμικο" παιχνιδι.

Τα γραφω αυτα για να ξυπνησουν μερικοι που κανουν καποιους καλοθελητες εξυπνους.

Μια συγνωμη στους διαχειριστες εαν πιστευουν οτι τους προσβαλα αλλα αυτο δεν ηταν για εσας.

Τροφή για σκέψη!



[aig]10 Πόντοι για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl"


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27079

Βασικά ποιος έχει πόλεμο με ποιον, μπήκα στο φόρουμ μπας και βρω καμιά πληροφορία αλλά τίποτα.
όποιος έχει την καλοσύνη να ενημερώση...Ευχαριστώ
 

DeletedUser18637

Δεν υπάρχει πλέον ο παραδοσιακός πόλεμος πού ξέρατε αλλά ούτε και φυλές...

Βασικά υπάρχει ανταγωνισμός που λέγεται : ποιός είναι με μας και ποιός με τούς άλλους:wow:

Έτσι έχουμε μια κούρσα Ακαδημιών και η οποία βρίσκεται σε πλήρη εξέλιξη.

Αναλυτικότερα το θέμα λειτουργεί ως εξής:

Γιατί να τρέχουμε να ξενυχτάμε και να καθαρίζουμε Ηπείρους κτλ κτλ?? Απλά στρατολογήστε τους και μετά φάτε τους εκ των έσω.

Άρα καλά θα κάνουμε να αλλάξουμε ποστ και θέμα και να παρακολουθήσουμε λίγο την κούρσα των ακαδημιών.

Το σύνθημα θα είναι απλό: Εσείς πόσες ακαδημίες κάνατε σήμερα? :rolf:
 

DeletedUser32584

Θύμησε μου Βαγγελάκη...Εσύ πόσες ακαδημίες έφτιαξες? 4? 5? Καλά την πας και εσύ την κούρσα...:grrr:
 

DeletedUser18637

Θύμησε μου Βαγγελάκη...Εσύ πόσες ακαδημίες έφτιαξες? 4? 5? Καλά την πας και εσύ την κούρσα...:grrr:

ξαναγράψτο αυτό σε 10 μέρες, μετά πήγαινε αργά προς τον κοντινότερο καθρέπτη και γράψε μας εδώ τι βλέπεις?:hmmm:
 

DeletedUser31608

Είναι ο χειρότερος κόσμος που έχω συνάντηση στο παιχνίδι !
Έχετε καταντήσει το παιχνίδι φυλετικές αγκαλίτσες στο φουλ
Στους πρώτους κόσμους δεν ξέραμε τι είναι ακαδημία και ΜΟΝΟ προς το κλείσιμο του κόσμου έφτιαχναν ακαδημίες
Το πιο ωραίο πράγμα στο παιχνίδι είναι τα snipe τα τραινάκια τα πλανα οι fake και όλα αυτά εσείς προτιμήσατε το χτίσιμο πήρατε τον τίτλο "ποπ μαστορακια"

Βεβαια ξέρω πως οι φυλές με τις ακαδημίες είναι οι πρώτες που θα διαλυθουν με το χρόνο λόγο ανοργανωσιάς και στη καλύτερη περίπτωση να επιζήσουν μερικοί αν συνεργάζονται σαν παίχτες και όχι σαν φυλή .

Πάντα στο τέλος του ποστ μου γράφω καλές μάχες αλλα με αυτό το κόσμο ντρέπομαι να το γράψω οποτε καλές αγκαλίτσες !
 

DeletedUser28708

Η φυλη μου Οι ΚΥΚΛΩΠΕΣ θα κυριαρχησει......χαχα καλες μαχες παιδοα και αν και ξεκινησα μετα από καιρό αν και χαλασε το παιχνηδι πολυ αν ειστε με σωστη παρεα ο χαβαλες και η καβλα γινεται...στο κατο κατο τι πιο ωραιο να τα εχεις ολα κοκκινα..
 

DeletedUser33200

O καλυτερος κοσμος μακραν!

Να ειναι καλα μερικοι μερικοι!

Καθε μερα βγαζω και απο 200-300 πρεμ:Ρ
 
Κορυφή