τελικα στατιστικα σεκσ εναντιον υπερσυμμαχισ κ27

  • Δημιουργός θέματος kostakisg
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: SEKS, SEΚS, SΕKS
Πλευρά 2:
Φυλές: ΑΡΞ3OY, V300V, ΑΡΞ, ΑΡΞ--, 3ουαρξ, ΑΡΞ3OΥ, ΑΡΞ5, ΑΡΞ4, AΡΞ3OY, ΑΡΞ3ΟΥ, V3OOV1, ΑΡΞ., ΑΡΞ2, ΑΡΞ.., V300V2, Maced1, ΑΡΞ1, Maced


Timeframe: Για πάντα


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 213
Πλευρά 2: 274
Διαφορά: 61


chart



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 1,331,531
Πλευρά 2: 1,817,075
Διαφορά: 485,544


chart



αυτοι ειστε κυριοι. τοσο ικανοι. τα βαλα για να μεινουν και να τα βλεπετε οτι με +61 χωρια στο συνολο κλεισατε κοσμο.


Πλευρά 1:
Πλευρά 2:
Φυλές: ΑΡΞ3OY, V300V, ΑΡΞ, ΑΡΞ--, 3ουαρξ, ΑΡΞ3OΥ, ΑΡΞ5, ΑΡΞ4, AΡΞ3OY, ΑΡΞ3ΟΥ, V3OOV1, ΑΡΞ., ΑΡΞ2, ΑΡΞ.., V300V2, Maced1, ΑΡΞ1, Maced


Timeframe: Για πάντα


Συνολικές κατακτήσεις:


Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 6,111
Διαφορά: 6,111


chart



Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 0


chart



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:


Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 24,522,072
Διαφορά: 24,522,072


chart



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 0


chart


εδω βεβαια δεν μπορω να πω κατι. ειστε απιθανοι παικτεσ. στα βαρβαρα ξεσκισατε

Πλευρά 1:
Φυλές: SEKS, SEΚS, SΕKS
Πλευρά 2:


Timeframe: Για πάντα


Συνολικές κατακτήσεις:


Πλευρά 1: 1,207
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 1,207


chart



Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 0


chart



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:


Πλευρά 1: 4,855,553
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 4,855,553


chart



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 0


chart


τα αντιστοιχα δικα μασ, ετσι για να κρινετε ποιος επαιξε με τα βαρβαρα και με τις αγκαλιτσεσ. οχι οτι ειναι λιγα βεβαια τα δικα μασ, αλλα εσεις ξεπερασατε τα ορια.

ακομα και να μην ειχε μυστικα ο κοσμοσ και ηταν με ποσοστο, σε κανα μηνα θα τον κλεινατε με τις κατακτησεισ βαρβαρων
 

DeletedUser

Ο/Η kostakisg έγραψε:
τα αντιστοιχα δικα μασ, ετσι για να κρινετε ποιος επαιξε με τα βαρβαρα και με τις αγκαλιτσεσ. οχι οτι ειναι λιγα βεβαια τα δικα μασ, αλλα εσεις ξεπερασατε τα ορια.


Δυστυχως αυτο τα λεει ολα
Νουμποκοσμος ηταν λογικο να κλεισει ρε φιλε
Καλη συνεχεια σε χαμενους και νικητες και σταματηστε να ανοιγετε θεματα για τον 27
 

DeletedUser31147

jt4RwBu.png



3om3Lxs.png

4fPhfAc.png



Ποιος θα μου βρει ποιανών φυλων είναι τα στατιστικά που βλέπουμε ?

Και επιμένω ότι οι "αροξολ" και οι 3-ου δεν συνεργάστηκαν ποτε σε αυτόν τον κόσμο ούτε επιθετικά ούτε και αμυντικά .
 

DeletedUser

...χαχαχαχαχαχααα...Κωστακη μιλατε εσεις που επειδη δεν εδινα βαρβαρα και σας ελεγε ο ρουφιανακος σας οτι εχω δημιουργησει δυσαρεσκεια στη φυλη εστειλε κυκλικο ο giannis01 στις φυλες μας για να στρατολογησετε κοσμο και να μας σπασετε "Ελατε εδω και θα παιρνετε οσα βαρβαρα θελετε!"???...χαχαχααααααα...και βαζεις τα στατιστικα για βαρβαρα συνολικα ενω αφοτου μπηκαμε στην τελικη ευθεια για τα μυστικα δωσαμε ελευθερο να παρει ο καθενας ο,τι θελει???...χαχαχαχαχαααα...ρε ασε τα στατιστικα κι ελα σημερα να παμε στο παιδικο παρτυ φιλου να πεις τα δικα σου να λιωσουμε στα γελια!...χαχαχαχααααααα...τη κοκκινη μυτη και την αφρο κοκκινη περουκα μην ξεχασεις κλοουν...
 

DeletedUser24216

Ρε γιατι δεν τον καλεσατε τον Κοστακι στην τελικη φυλη?

αφου κερδισε.
 

DeletedUser

κι εμενα με καλεσαν βρε. αλλα δεν ειχα πολλα χωρια και μου ειπαν να παρω βαρβαρα. οταν αρνηθηκα μου ακυρωσαν και την προσκληση.

ετσι για νασ απαντησω και στουσ 2
 

DeletedUser

...χαχαχαχαχααα...πιστος κλοουν!...με την ωρα ή με την καθε γελοια ατακα αμοιβεσαι?...εσενα σε καλεσαν στο τσιρκο αλλα αρνηθηκες και σε πηραν οι ΣΕΚΣ για διασκεδαστη και εκαναν αριστη επιλογη...κριμα να μην σε εχουμε εμεις να γελαμε καθε μερα...χαχαχαχαχαααα...
 

DeletedUser

εγω αν ηθελα να παρω αμοιβη θα εγλυφα να μπω στην φυλη που κλεινει και να παρω τουσ ποντουσ, ετσι δεν εκανεσ κι εσυ; ειδεσ που εμαθα απο σασ;
 

DeletedUser31147

Μονο που κωστάκη μου το γλείψιμο δεν πιάνει πάντα .. Για σένα προσωπικά η μονη ελπίδα που είχες να έμπαινες εδώ ήταν να κανεις μεταμόσχευση εγκεφαλου , και να μας φέρεις και πιστοποιητικό καταστροφής του προηγουμενου . Και πάλι δεν είμαι σίγουρος ότι θα πέρναγες από το συμβούλιο
 

DeletedUser

ο προηγουμενοσ ετσι κι αλλιωσ οπωσ λεσ ηταν κατεστραμενοσ. μαλλον ομωσ και ο δικο σου ειναι που χρειαζεσαι τελικα και αποδεικτικο!

για τον δικο σου βεβαια δεν χρειαχεται αποδεικτικο. ειναι εμφανεσ.χεχε
 

DeletedUser31147

Κωστάκη το έχεις πάρει χαμπάρι τελικά ότι όλες αυτές τις μέρες σε εκανα ρεζίλι και εσύ με την σειρά σου έκανες ρεζίλι τους συμπαίχτες σου ?
Το έχεις πάρει χαμπάρι ότι σας είπαμε ελάτε να παίξετε και ακόμα τρέχετε από τον φόβο σας ?
Το έχεις πάρει χαμπάρι ότι είναι ο χαμένος αυτού του κόσμου ?
Το έχεις πάρει χαμπάρι ότι όλο μιλάς για premium και συναλλαγές με pay safe , όλο κάποιος κάτι σου είπε και το μεταφέρεις αλλα δεν έδωσες ποτε σου ούτε μια απόδειξη ?
Το έχεις πάρει χαμπάρι ότι ούτε τις λειτουργίες του χάρτη δεν ξέρεις να αναγνωρίζεις ?

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22614

και τελος το πηρες χαμπαρι οτι τελειωσαμε?τα κουβαδακια σας και σε αλλο κοσμο τωρα παρακαλω
 

DeletedUser2088

προσωπική παράκληση

λίγο μεγαλύτερα γράμματα ρε παιδιά,

έχουμε και ατομα κάποιας ηλικίας στο φόρουμ που το παρακολουθούν και προσπαθούν να το διαβάσουν,

σχεδόν είναι ρατσιστική συμπεριφορά αυτό που κάνετε με τα μικρά γράμματα (σαν να επιλέγετε τους αναγνώστες σας)
 

DeletedUser31147

@aigokairos
Με τα μικρά γράμματα θέλω να δείξω ότι ψιθυρίζω ..ότι του λέω κάποιο μυστικό . Αν όμως το παίρνετε έτσι κάνω τώρα edit
 

DeletedUser2088

όχι προσωπική παράκληση ήταν (ίσος και άλλον) δεν αντιτίθεται στους κανονισμούς.
 

DeletedUser

πηγαινε πρωτα και κανε σεμιναρια για τουσ πινακεσ που ανεβασεσ και αφου καταλαβεισ τι ανεβασεσ, τοτε θα ξαναμιλησουμε.

και που σαι. μην ξαναμπεισ παλι σκαιπ να ζητασ βοηθεια για τισ εξηγησεισ των στατσ,

μολισ το γραψα ξαναμπηκεσ να ζητησεισ βοηθεια ρε μπαγασα; :oops:

γελαει που γελαει ολο το παιχνιδι, μην κανεισ θεατεσ τησ φαρσοκωμωδιασ σου και το σκαιπ! εκτοσ κι αν σε αναβαθμισαν, εκτοσ απο κλοουν των ΦΜ εγινεσ και κλοουν του σκαιπ. συγχαρητηρια.

απλα την αλλη φορα να διαλεξεισ τη βοηθεια με το τηλεφωνο, γιατι η βοηθεια του κοινου(σκαιπ) σε εξεθεσε. :D και οχι φυσικα την κουρτινα, γιατι εκει θα βγει ο μπαμπουλασ
 

DeletedUser10094

εγω θα ηθελα να πω ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που κλεισανε τον κοσμο πιστευω οτι τον αξιζατε και τον κερδισατε τιμια και με το σπαθι σας....ετσι να συνεχισετε αγορια μου και στους αλλους κοσμους και καποια στιγμη και γιαυτο ειμαι σιγουρος θα αλλαξουν οι ρυθμισεεις του παιχνιδιου και θα ξανα γινει ανδρικο παιχνιδι και καταλαβαινετε τι λεω μην παρεξηγηθουν οι γυναικες....γιατι γνωρισα πολλες που ηταν ποιο ανδρες απο πολους εδω μεσα.....για τα δυο τα παιδακια τι να πω....του θεου και αυτα οσο μπορουν κανουν δεν φταιν αυτα ειπαμε.....
 

DeletedUser31147

Κωστάκη το έχεις καταλάβει ότι αν κάποιος γίνετε γελοίος είσαι εσύ ,? Που να σκάσεις δεν πρόκειται να σου πω ούτε από που είναι οι πίνακες που έβαλα ούτε πως τους διαβάζουν .
Τα περί skype φυσικά είναι ανάλογες κατινιές όπως ότι πληρώσαμε το μυστικό με pay save όπως ότι κάποιοι έχουν κάνει καταχρήσεις από την διαχείριση και όλα όσα έχεις κατηγορήσει χωρίς αποδείξεις άλλους αυτές τις μέρες .
Ακόμα περιμένουμε να μας πεις ονόματα και αποδείξεις σε αυτά που λες . Όσο δεν το κανεις είσαι κατηγορια κουτσομπόλα .
Δεν θα εκπλαγώ αν αυτός που φωνάζεις αδελφό σου απαντάει με το αδελφή .A ναι ..και η τελετή να μας πεις ποτε θα γίνει .
 

DeletedUser10094

Κωστάκη το έχεις καταλάβει ότι αν κάποιος γίνετε γελοίος είσαι εσύ ,? Που να σκάσεις δεν πρόκειται να σου πω ούτε από που είναι οι πίνακες που έβαλα ούτε πως τους διαβάζουν .
Τα περί skype φυσικά είναι ανάλογες κατινιές όπως ότι πληρώσαμε το μυστικό με pay save όπως ότι κάποιοι έχουν κάνει καταχρήσεις από την διαχείριση και όλα όσα έχεις κατηγορήσει χωρίς αποδείξεις άλλους αυτές τις μέρες .
Ακόμα περιμένουμε να μας πεις ονόματα και αποδείξεις σε αυτά που λες . Όσο δεν το κανεις είσαι κατηγορια κουτσομπόλα .
Δεν θα εκπλαγώ αν αυτός που φωνάζεις αδελφό σου απαντάει με το αδελφή .A ναι ..και η τελετή να μας πεις ποτε θα γίνει .
τελικα εσυ εχεις και πτυχιο,,,,επιδει κανει ο αδερφος σου ετσι πρεπει ν ακανουν ολα τα αδερφια του κοσμου ετσι για να μην νιωθεις οτι εισαι μονος σου......ειστε πολλες μην φοβασαι............
 

DeletedUser31147

@nikvak76



Εσύ καμάρι μου σκέψου κάτι δικό σου και όχι ότι σου έλεγα προχθές εγώ να μου τα λες εσύ αύριο .
Tουλάχιστον θα μας πεις ποτε έχετε προγραμματίσει την τελετή ?
 
Κορυφή