πυρ θαλαττα και γυνη στις φυλετικες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18467
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18467

ευτυχως μα τω Θεω δεν μας εβαλαν στα οπλα πυρ και στους χαρτες θαλαττα
στα 9 χρονια στις φυλετικες τα χω δει ολα
συνηθως κατω απο την οποιαδηποτε μπαρουφα και <<ανωμαλια>> στο παιχνιδι εχω καταλαβει οτι βρισκεται μια γυνη
οχι κυριοι δεν ειμαι μισογυνης αλλα η γενετησια ορμη σας κανει δουλους του γενετησιου οργανου και δεν βλεπετε μπροστα σας
δεν θα εξιστορησω γεγονοτα προ κ30 διοτι και εκτος θεματος θα βρεθω και ειναι περιττο
ξεκιναω με μια λευκη τιγρη ενα πινακια του νταβιντσι μια μονα λισα μια μοναδικη υπευθυνη αμυνων της μεγαλλιτερης φυλης
η κυρια αυτη λοιπον ανελαβε υπευθυνη αμυνων στην μεγαλλιτερη φυλη
οταν ξεκινησε ειχα αμυνες και εδινα λιγες (αυτες που ειχα)
ομως βλεποντας οτι ο κοσμος εχει καρανουμπαδες και εχοντας αρχισει να βλεπω τους παντες με ηθικο ανηθικο αρχισα να γυριζω τα χωρια σε 2 και 3Ε προς 1Α
οποτε ηταν λογικο οι αμυνες μου να μην υπαρχουν
βλεποντας οτι τοτε ειχα 80 χωρια θεωρουσε ντε και καλα οτι αμυνες ειχα και αρχισε να με κατηγορει στην φυλη για την σταση μου
ξερετε βεβαια οτι οπου βαζεις λασπη πιανει
εξ αυτου του γεγονοτος προσφερθηκα να δωσω επιτηρηση που δεν την δεχτηκαν να βεβαιωθουν
παρολο που τοτε αρνηθηκαν να τσεκαρουν εξαιτιας ενος προσωπικου γεγονοτος τελικα πηραν και βεβαιωθηκαν επι των ισχυρισμων μου και μαλιστα εν τη απουσια μου χασανε και 4 χωρια γιατι δεν ηταν μεσα οπως ημουνα εγω ολη την ωρα και βεβαια γιατι δεν ειχα αμυνες
η εν λογω κυρια συνεχισε την νλασπη και ξαναμαζευτηκαμε σκαιπ να λυθει το θεμα
αφου λοιπον εξαντλησε τα επιχειρηματα της και αφου εσβησα τις κατηγοριες της συνεχισε να με υποτιμα στους αλλους
με υποθετικα σεναρια
αν γινει αυτο αυτος δεν
αν γινει το αλλο αυτος δεν
αποτελεσμα ? ο νο 2 λογαριασμος τοτε απεκλεισε την υπευθυνη αμυνων και της απεδωσε τα του καισαρος και με λογια και με πραξεις
ως εκεινη την στιγμη η φυλη ειχε παρει απο μενα (τονιζω η φυλη ειχε παρει-80 χωρια ειχα οχι οπως τωρα 200) 30 νουκ 6 αμυντικα σπασμενα και 30 αριστους σε περα δωθε ....
τες πα ως εκεινη την στιγμη αν και παρεξηγημενος παρεμεινα στην φυλη μου
ηρθε ομως μια κακη (μαλλον θα πρεπει να αλλαξει το ονοματακι της σε κακοψυχη) εν ονοματι Γωγω της μεγαλης φυλης bad που μαλλον ειναι ονομα και πραμα οσο αφορα την ηθικη τους με μεγα αρχηγο ενα Δον (μαλλον της μαφιας δον ειναι) κατα κοσμον κυριακο
η κυρια αυτη η κακη που την λεν στον εξω κοσμο γωγω οντας συμμαχος πηρε απο μενα χωριο που ειχα κατεβασει ηθικο πρωτος
κανονας αγραφος των φυλετικων ειναι να επιστραφει το χωριο
γνωριζετε ολοι (τουλαχιστον αυτοι που δεν εξαρταστε απο γεννετησιες ορμες) οτι οι αγραφοι κανονες
ειναι πανω απο ολους και ολα
η κυρα κακη (κακασχημη και στην ψυχη και στην μουρη) εβαλε αμυνες στην ανακαταληψη
η ηγεσια μου μου εδινε δικαιο ο αρχηγος της κυρα κακης μου εδινε δικαιο αλλα χωριο πισω δεν επαιρνα γιατι η κυρα κακη κουνησε τα οπλα της και τα διδυμα εμπρος πολυβολα και την οπισθοφυλακη ...
σε σημειο που ανν της επιτεθομουν θα εβαζε την κυρα κακη στην φυλη μου ο αρχηγος μου για να πανε τα στρατα μου επισκεψη (ομολογια της ιδιας)
ο δε συμμαχος αρχηγος που επρεπε να της τραβηξει το αυτι καθοταν και κοιταγε επιχαρης (εχει την κυρα κακη γειτονισσα και της εμαθε το παιχνιδι λεει -αλλα απο τιμη και φιλοτιμο οπως φαινεται δεν της εμαθε τιποτα)...
βλεποντας λοιπον αυτα αποχωρησα απο την φυλη μου (με την οποια διατηρω σχεσεις μεν και θα συνεχισω να διατηρω)
για τους εξης λογους
1.δεν υπερασπιστηκαν τον παικτη τους ενω του εδιναν δικαιο και στις δυο περιπτωσεις
2.η ηγεσια μου θελω ναναι στιβαρη και αδεκαστη
3.οι συμμαχιες κανανε οτι θελανε στην φυλη μου
4.δεν δικαιωθηκα στο δικαιο μου ουτε καν λεκτικα

ολοι λενε οτι ειμαι ευθυς και αποτομος
ναι αυτο ειμαι και υπαρχουν ανθρωοοι που αυτο εκτιμουν σε μενα
ετσι λοιπον με ευθυτητα σας εγραψα τα γεγονοτα και αναδρομωντας προς τα πισω εχοντας γνωρισει κατι μπερεδες κατι ακατανομαστους (βρ)ωρομιαρες και αλλα δεινα της γυναικειας φυσης επιτων φυλετικων θα καταντησω σαν τον φιλο μου με τις μαουνες που βλεπει γυναικα στις φυλετικες και στριβει
υγ.λιγη προσοχη αν δωσετε θα καταλαβετε ευκολα ποιοι ποιες ειναι ιδιαιτερα οι παλιοι
υγ.2.γουσταρω να δω αν θα βγουν να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα
εκ του 300 φαλανξ
κοσπαρτακος


[aig]μια χαρά τα πηγαίνατε μέχρι, 2.α.
Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

Προειδοποίηση By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

...τωρα θα δεις...μολις μπηκε η Γωγωκα και διαβαζει...της ειπαν τι εγραψες κι ηρθε να απαντησει!...κρυψου Κωστακη...χαχαχαχαχαααα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

...ενταξει...μπηκε διαβασε κι εφυγε...αλλα θυμωσε μαζι μου και ερχεται να με νομπλαρει με ανιχνευτες!...

[jor]
+10 πόντοι για παραβίαση των κανόνων του φόρουμ

Αποφύγετε την δημιουργία πολλαπλών posts. Μπορείτε σε ένα post να κάνετε περισσότερα του ενός "αποσπάσματα" από posts άλλων παικτών (προκειμένου να απαντήσετε ή να σχολιάσετε πολλούς μαζί) καθώς και να χρησιμοποιήσετε την "επεξεργασία" για να διορθώσετε ένα post σας αντί να φτιάξετε καινούριο.

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18467

μυστηριε ξερεις ποιο ειναι το πιο ωραιο
εχει βαλει αυτο στο προφιλ της


---------------------------------------
Υπάρχει που υπάρχει αυτή Η ΣΑΠΙΛΑ εκεί έξω...
πρέπει να την κουβαλάτε και μέσα στο ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
ΣΑΣ ΛΥΠΑΜΑΙ....

---------------------------------------

το και ******ς και δαρμενος το ξερεις ?
(αρχαια ελληνικη παροιμια -τονιζεται αυτο προς αντμιν --παροιμια ειπααααααααααα)
εχει βαλει και φωτο τον λυκο -Παναγια μου κατι δονταρες
παντως θα την κανω να περασει τον μπουμκα στο επι κοντω (προς αντμιν για επι κοντω μιλαω)
 

DeletedUser28885

Οι ανιχνευτές είναι η καλυτερότερη επιθετική μονάδα. Να προσέχεις πως μιλάς. Παρακάτω και επί του θέματος, όταν εμείς τα λέμε για ανεπαρκή διοίκηση της SOL ακούμε του καθενός το μακρύ και το κοντό. Κρίμα Κώστα γιατί σε είχα εκτιμήσει σαν αντίπαλο στον 19 και έπεσες θύμα της ανεπάρκειας των παιδιών.
 

DeletedUser

...σταματηστε ρε...εδω ειναι παλι και διαβαζει...χαχαχαχαχαααα...και μου βαζει κι αλλες ανιχνευσεις!...χαχαχαχαχαα...εχω λιωσει με την τυπισα...βεβαια εχει λογικη...αφου ο Ντον Κυρτσος της εμαθε το παιχνιδι τι περιμενεις...

Υ.Γ: ...βεβαια ισως φταιω κι εγω με τις ονομασιες χωριων μου...χαχαχααααα...Κωστα για παρτη σου... http://prntscr.com/539zoc
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18467

α καλα να και η μπλακ προπαγανδα
λεπον
ακου φιλε μου
θυμα δεν ειμαι
ουτε θα γινω ποτε μου θυμα κανενος ...ουτε βεβαια και θυτης (τωρα αν στελνω πυξιδες η τρωω πυξιδες δεν ειναι για μενα κατι διοτι ενα παιχνιδακι παιζουμε)
κοιτα η εκτιμηση ειναι καλο να ειναι αποδεκτη σε ενα παιχνιδι αλλα καλλιτερο ειναι να σε εκτιμουν σαν ανθρωπο
τωρα η διοικηση μου ειναι αυτη που ητανε και δεν υπαρχει ανθρωπος χωρις λαθη και δεν υπαρχει ανθρωπος χωρις παθη
απλως αν με ακουγανε ακομα θα τρεχατε και θα χαμε περασει τα 3000 χωρια γιατι β΄λεπεις ο παλιος ξερει και ο <<μεγαλος>> ειναι συνετος ομως το λεει η καρδια τους και γουσταρω τον τσαμπουκα που δειχνουν
και σε τελικη ως τωρα κανανε πολυ πρωτο παιχνιδι μαγκικο μορτικο και επιθετικο
σε σημειο να χετε μαζευτει ολοι οι κοιμησηδες του κοσμου (τονιζω κοιμησηδες ειπα οχι νουμπαδες) εναντιον τους
και πανω που το παιχνιδι ειχε παψει να χει ενδιαφερον εφυγα εγω για τους πιο πανω λογους εφυγε ο στρατομαουνας και ο δαιμονας ο καθε ενας για τους λογους του (αν και ο ενας μας λογος ειναι κοινος)
μετα απο το λαθος να βαλουν λοιπον τους μπαντ στην συμμαχια κανανε και το αλλο λαθος να μαλωσουν με το μαουνα και την παρεα του
δεν τρεχει καστανο ομως
εγω αυτα τα παιδια τα θεωρω πνευματικα μου τεκνα και τα εκτιμω ακομα κι αν επιυτεθουν και σε μενα και κανουν το τριτο λαθος τους
οπως παντα
μιλησα τσεκουρατα
και οποιοι γουσταρετε εχει καλως
επι του θεματος παντως περι γυνης η καυμενη μου πηρε κι αλλο χωριο που τονιζω αφησα να δω τι παει να κανει
αρχισε λοιπον πολεμος μεταξυ της φυλης φαλανξ και της μπαντ
κρατηθητε να δειτε τα στατς σε κανα δυο βδομαδες
θα γελασει και το παρδαλο εριφιον μονος εναντιον 150

ρε μυστηριε αφου ειχε δωσει υποσχεση και την αθετησε το κοριτσι στο λεει καθαρα το πρην σκρην
αααχχχχχχ σε αφησε με το στριβειν δια του αρραβωνος ρεεεεεεεεεεεε
δεν θα σε παρει να σε αποκαταστησει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31883

έτσι είναι τα λάθη. Μετά το ποπ δεν έχει στοπ!!!
 

DeletedUser32953

Μαθε να σεβεσε πρωτα προς την γυνη γιατι και εσενα γυνη σε εκανε δεν φυτρωσες!!!!!

Απο εκει και περα τις παπατζες σου αστες...... Οτι αρπαξω εισαι και μην το μαθουν παραεξω!!!!

Ειχε ενημερωθει η Φυλη σου κανονικα για τον παιχτη που ηταν εκτος φυλης και τον ειχαμε πεταξει εμεις οτι θα τον νομπλαραμε!!! Μαλλον δεν σου αρεσε η συμμαχια με BaD και πηγες να χωθεις μπας και παρεις κατι (δεν ξερω αν σας ειχε ενημερωσει παντως η φυλη σου για τον παιχτη)
Αγραφοι κανονες υπαρχουν και θα υπαρχουν παντα και το παραδειγμα που ανεφερες ειναι για τα βαρβαρα!!! οταν ομως μιλαμε για στοχο και εισαι σε συμμαχια σεβεσε και παλι και κανεις και υποχωρισεις,οπως θα σου διναμε εμεις χωρια ετσι θα παιρναμε και εμεις απο εσας....
Κριμα που χαλας το κλιμα...

Δεν ξερω τελικα αν η εν ονόματι γυνη χαλαει τα πραγματα η κατι αλλο στο μυαλο σου.......!!!!!!
 

DeletedUser28885

α καλα να και η μπλακ προπαγανδα
λεπον
ακου φιλε μου
θυμα δεν ειμαι
ουτε θα γινω ποτε μου θυμα κανενος ...ουτε βεβαια και θυτης (τωρα αν στελνω πυξιδες η τρωω πυξιδες δεν ειναι για μενα κατι διοτι ενα παιχνιδακι παιζουμε)
κοιτα η εκτιμηση ειναι καλο να ειναι αποδεκτη σε ενα παιχνιδι αλλα καλλιτερο ειναι να σε εκτιμουν σαν ανθρωπο
τωρα η διοικηση μου ειναι αυτη που ητανε και δεν υπαρχει ανθρωπος χωρις λαθη και δεν υπαρχει ανθρωπος χωρις παθη
απλως αν με ακουγανε ακομα θα τρεχατε και θα χαμε περασει τα 3000 χωρια γιατι β΄λεπεις ο παλιος ξερει και ο <<μεγαλος>> ειναι συνετος ομως το λεει η καρδια τους και γουσταρω τον τσαμπουκα που δειχνουν
και σε τελικη ως τωρα κανανε πολυ πρωτο παιχνιδι μαγκικο μορτικο και επιθετικο
σε σημειο να χετε μαζευτει ολοι οι κοιμησηδες του κοσμου (τονιζω κοιμησηδες ειπα οχι νουμπαδες) εναντιον τους
και πανω που το παιχνιδι ειχε παψει να χει ενδιαφερον εφυγα εγω για τους πιο πανω λογους εφυγε ο στρατομαουνας και ο δαιμονας ο καθε ενας για τους λογους του (αν και ο ενας μας λογος ειναι κοινος)
μετα απο το λαθος να βαλουν λοιπον τους μπαντ στην συμμαχια κανανε και το αλλο λαθος να μαλωσουν με το μαουνα και την παρεα του
δεν τρεχει καστανο ομως
εγω αυτα τα παιδια τα θεωρω πνευματικα μου τεκνα και τα εκτιμω ακομα κι αν επιυτεθουν και σε μενα και κανουν το τριτο λαθος τους
οπως παντα
μιλησα τσεκουρατα
και οποιοι γουσταρετε εχει καλως
επι του θεματος παντως περι γυνης η καυμενη μου πηρε κι αλλο χωριο που τονιζω αφησα να δω τι παει να κανει
αρχισε λοιπον πολεμος μεταξυ της φυλης φαλανξ και της μπαντ
κρατηθητε να δειτε τα στατς σε κανα δυο βδομαδες
θα γελασει και το παρδαλο εριφιον μονος εναντιον 150

ρε μυστηριε αφου ειχε δωσει υποσχεση και την αθετησε το κοριτσι στο λεει καθαρα το πρην σκρην
αααχχχχχχ σε αφησε με το στριβειν δια του αρραβωνος ρεεεεεεεεεεεε
δεν θα σε παρει να σε αποκαταστησει

Eπειδή αναφέρεσαι εμμέσως πλην σαφώς στο σχόλιό μου, να σου τονίσω κι εγώ με τη σειρά μου ότι η παράθεση των γεγονότωνν δεν αποτελεί προπαγάνδα. Δεν πα να τα θεωρείς πνευματικά σου παιδιά, σε κρέμασαν. Αν το δέχεσαι ή όχι δικό σου θέμα. Εγώ δεν θα το δεχόμουν από κανέναν. Αυτό όμως είναι ο δικός μου τρόπος αντιμετώπισης των καταστάσεων. Επίσης τα ίδια θα τους πω στους δικούς σου και στο σκάιπ περί του θέματος αν μιλήσουμε. Δεν κρύβομαι κάπου. Επί του θέματος τα ίδια λέμε όμως Κώστα αλλά προσπαθείς να με βγάλεις σαν τον κακό προπαγανδιστή της όλης φάσης. Δεν με πειράζει. Απλά μην ξεχνάς σε ποιον μιλάς. Στον τύπο που για τέτοια παρόμοια φάση έκατσε να παίξει με άλλα 9 άτομα εναντίων 100 της φυλής σου. Οπότε η προπαγάνδα δεν μου χρειάζεται. Κερδίζω ή χάνω τις μάχες με το σπαθί μου. Τα περί κοιμήση δε άστα καλύτερα. Άμα είχα το χρόνο που είχα στον 19 θα σας γλένταγα μια χαρά. Αλλά δεν έχουμε όλοι τις ίδιες υποχρεώσεις και την ίδια δυνατότητα πρόσβασης στο παιχνίδι αναλογικά με τον αντίπαλο. Στην ηλικία των πνευματικών σου τέκνων μια χαρά ονλάιν ήμουν νυχθημερόν.
 

DeletedUser

α καλα να και η μπλακ προπαγανδα
ρε μυστηριε αφου ειχε δωσει υποσχεση και την αθετησε το κοριτσι στο λεει καθαρα το πρην σκρην
αααχχχχχχ σε αφησε με το στριβειν δια του αρραβωνος ρεεεεεεεεεεεε
δεν θα σε παρει να σε αποκαταστησει

...με αφησε ε???...ενταξει...δεν αντεχω την αποριψη...θα πατησω διαγραφη...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Μαθε να σεβεσε πρωτα προς την γυνη γιατι και εσενα γυνη σε εκανε δεν φυτρωσες!!!!!

Απο εκει και περα τις παπατζες σου αστες...... Οτι αρπαξω εισαι και μην το μαθουν παραεξω!!!!

Ειχε ενημερωθει η Φυλη σου κανονικα για τον παιχτη που ηταν εκτος φυλης και τον ειχαμε πεταξει εμεις οτι θα τον νομπλαραμε!!! Μαλλον δεν σου αρεσε η συμμαχια με BaD και πηγες να χωθεις μπας και παρεις κατι (δεν ξερω αν σας ειχε ενημερωσει παντως η φυλη σου για τον παιχτη)
Αγραφοι κανονες υπαρχουν και θα υπαρχουν παντα και το παραδειγμα που ανεφερες ειναι για τα βαρβαρα!!! οταν ομως μιλαμε για στοχο και εισαι σε συμμαχια σεβεσε και παλι και κανεις και υποχωρισεις,οπως θα σου διναμε εμεις χωρια ετσι θα παιρναμε και εμεις απο εσας....
Κριμα που χαλας το κλιμα...

Δεν ξερω τελικα αν η εν ονόματι γυνη χαλαει τα πραγματα η κατι αλλο στο μυαλο σου.......!!!!!!

...φιλαρακο καπου το χασες...ο σεβασμος κερδιζεται,δεν χαριζεται και το Γωγουλινι δεν ειναι μανα του ευτυχως!...ολα τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε...
 

DeletedUser32953

- - - Eνημερώθηκε - - -



...φιλαρακο καπου το χασες...ο σεβασμος κερδιζεται,δεν χαριζεται και το Γωγουλινι δεν ειναι μανα του ευτυχως!...ολα τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε...[/QUOTE]

Οχι να χαμε να λεγαμε!!! Να τα λεμε ολα αδερφε!!! Και ειναι τιμιο πραγμα να τα ξεκαθαριζεις ολα....

απο εκει και περα ο σεβασμος κερδιζεται αλλα δεν φανηκε ανταξιος ο 300 phan να τον κερδισει απο ολους μας!!
 

DeletedUser18467

ηρθε ο δικηγορος ο πανκος
λεπον
αυτο το σεναριο ξεχασε το ετσι σου ειπανε να λες
εχω κρατησει συνομιλιες που μου δινανε δικαιο
εχω ακουσει με τα αυτακια μου να λεει ο μεγαλος δον να δωσει το χωριο
η ιδια ομολογησε στον κο μου οτι αυτη με δικη της πρωτοβουλια δεν αφησε το χωριο αν και δεν της δινανε δικαιο
και οταν κουνησε τα γυναικεις της προσοντα μιας 20χρονης βρηκε ανταποκριση σε 20 χρονους που της ειπανε οτι αν επιτεθω θα την βαλουν στην φυλη για να πανε επισκεψη τα στρατα μου
και επειδη εισαι κακος δικηγορος το χωριο ητανε βαρβαρο και δεν προηλθε απο παικτη
(τα χωρια του παικτη που βαρβαρεψε δικηγορε της συμφορας ητανε διπλα)
αφου λοιπον εισαι τοσο αμεμπτος και αδεκαστος στους κανονες που δεν εχουν γραφει παρατα την νουμποφυλη σου και ελα στην δικη μου που παιζουμε με ηθος
οσο για την γυνη που με εκανε με εμαθε αυτα που δεν πληρωνονται με τιποτα
ηθος περηφανεια ακεραιοτητα
που δυστυχως της κυρα κακης δεν της τα εμαθε κανεις
και στο τελευταιο ποστ
οταν μιλας με κοσπαρτα-300 φαλανξ (μαζι με τον κο μου δηλαδη) να ξεπλενεις το στομα σου
λουμπινιες πισωμαχαιρωματα και να παταει το λογο του δεν εχει βρεθει κανεις στους σερβερ 10 χρονια τωρα των φυλετικων να του προσαψει κανεις



στον σεντ
1 το κοιμησηδες ητανε γενικο
2 το περι χρονου δυστυχως στους καιρους που ζουμε η απλετο εχεις η καθολου και με τις νεες ρυθμισεις εχει γινει και <<ακριβο>> και επενδυση καλλιτερη απο χρηματιστηριο το παιχνιδι (που για να λεμε και του στραβου το δικαιο εμενα με συμφερουν εχω να βαλω ευρω ενα χρονο γεματο)
3 επειδη δεν δεχτηκα οτι με κρεμασαν αποχωρησα
4 αυτο που δεν καταλαβες ειναι οτι αλλο εκτιμω καποιον γιατην σταση του και αλλο το με αδικησε με τις πραξεις του
5 εχω πνευματικα τεκνα εως και 32 αν αυτο σε καλυπτει ...ακι για να καταλαβεις πνευματικο τεκνο δεν ειναι αυτο που του μαθαινω τα σκιλς στο παιχνιδι αλλα αυτο που ξερει αποδεχεται και διασκεδαζει το παιχνιδι με τιμη ακεραιοτητα χωρις μηνσικακια αν φαει πυξιδα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18467

εσυ εισαι οτι χειροτερο τπαρχει στο γυναικειο φυλο ....
η αποθεωση της ξερολας αυταρχικης τραμπουκου ....
να μην επαναλαβω κι αλλα αρκετα ξεφτιλα εγινες στον 15 ....εκλεισε ενας κοσμος για ν φαει εναν παικτη την παρτη σου..
υγ.αλλαξε το κατι μαγικο- οχι τιποτα αλλο μονο κατ ευφημισμο το χεις το ονομα - σε κατι αναξιο λογου



[aig]10 Πόντοι για 2.α.

Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18454

[swt]Προσέξτε πως αναφέρεστε γιατί δεν σας βλέπω με 10 πόντους αλλά με 10 χρόνια εκτός![/swt]
 

DeletedUser18467

εγω να δεις ποσο ντο φχαριστηθηκα που εγραψα αληθειες ιμορταλ και αιγοκαιρε κι ας τσουζουν ....

και την ποινη την φχαριστηθηκα
αληθεια .... βλεπετε το αρχικο μνμ ειχε αναφορα στα μαγικα και τους κοπερφηλντ των φυλετικων που απλως τους πηραν χαμπαρι τα κολπα
 

DeletedUser18467

προσωπικα θα αναφερω οτι ειπα πιο πανω δεν το περνω πισω
οσο αφορα την πυξιδα σε πυξιδιασα μια φορα ....
το σκορ θα μεινει στο ενα μηδεν
αν θες να παρεις λιγο αιμα πισω προσπαθησε να δεις αν τρωγομαι ευκολα
εσενα παντως μια χαρασε πυξιδιασα σε 15 μερες με 800 900 χωρια
τετοια ηττα εφαγες
μονο λογια εισαι η κυρα καμποση με τα 1000 κανταρια εγωισμο και καθολου γνωση
αληθεια βρε θα παρεις κανα χωριο ?? εγω νταξ βαρβαρα συ ομως εισαι και πλεονεκτης τα θες ετοιμα εχεις καννιβαλισει την μιση φυλη
αει απο δω καννιβαλε μαο μαο αβοριγινα
κατι μαγικο ? νατι ανθρωποφαγο ισως ?
 

DeletedUser32579

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τα δικα σου κολπα πηραμε χαμπαρι ετοιμασου για πυξιδα ,αρκετα κανιβαλισες και πηρες βαρβαρα χαχαχαχαχα
aΑγγελικη μου :) να ξερεις ολοι οι παιχτες μπορει να ειναι εχθροι εδω αλλα συμμαχοι σε αλλον κοσμο.

εγω σε αγαπω σε εκτιμω και ας ειμε σε αντιπαλο στρατοπεδο :)

μερικοι με θεωρουσαν ρουφιανο (τωρα δεν ξερω αν με θεωρουν) επειδη μιλαω με ξενα στρατοπεδα.

ενα εχω να πω εχθρος-συμμαχος ειναι το ιδιο.

το παιχνιδι εχει τον ιδιο σκοπο αν δν υπηραν εχθροι δεν θα υπηρχαν φυλετικες.
εχθροι σαν συμαχιες οχι να μαλωνουμε επειδη ειμαστε κοκκινοι

θελω να μαθω απο που προερχεται ολο αυτο το μισος για την αγγελικη. ολοι την κοροιδευεται και πιστευω πως εχετε αδικο
 

DeletedUser18467

,φιλε κροου οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια
γνωμικο
συμπερασμα εκ του γνωμικου
η κυρια εχειολα τα καλΑ της ευγενους αλτρουιστικης καλοκαγαθης υπαρξης
εκτος απο τους παικτες (παικτες ειπαμε οχι δουλικα που φροντιζει να τρεφει) των φυλετικων τους γυρω της ακομα και συγγενεις ολοι οι αλλοι την συμπαθουν γιατι δεν την γνωρισαν
κοιτα να δεις τωρα τι θα γραψει απο κατω σε υτο πο θα πω
αααααγγγεεελικκκηηηη
δεν παιζω τον 300 απο τοτε που επιασε τα 500 ...γι αυτο μην χαιρεσαι
βλεπεις παρολες τις καταρες σου επιασα δουλεια ...μετα το καψιμο του μαγαζιου μου που μου ειπες καλσ να παθω
εβαλα τιτλο πυρ γυνη και θαλαττα αλλα εσυ κοριτσαρα μου εισαι και τα 3 μαζι
 
Κορυφή