ο λύκος ,ο βοσκός και ο τεο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17325

@blacko. Έχω να παίξω απο τον κ25 πασά μου. Για να σου λύσω την απορία ο U M@D Bro? Είμαι. Σου θυμίζει κάτι; Ναι ο δουκας της φυλης που βαρεσατε ξημερωματα και ενω την προηγουμενη μερα εκανες συζητησεις με τον αλλο δουκα (Shade) για ΣΕ. Τελικα πηρατε 1 χωριο φαγατε 5 backtime στους 5 απο τους 10 μεγαλυτερους λογαριασμους και αρχισες την κλαψα. Ότι δεν συμφερει και τις 2 πλευρες αυτο, οτι ηταν λαθος σου, οτι ειχες νευρα, οτι σε παρεσυραν, οτι σου ειχαν πει πως σχεδιαζαμε να σας βαρεσουμε και οτι αλλο σκεφτοταν η κεφαλα σου για να δικαιολογηθεις. Κατι τετοια δεν εκανες και στοπν κ30; Δυστυχως σεβαστηκα τον κοπο των συμπαικτων μου και δεν συνεχισαμε τον πολεμο. Οχι οτι αλλαξε το αποτελεσμα. Απο ότι ειδα (μιας και εδωσα τα χωρια μου ώντας καθετος στην ενωση Δωκε με ΡΕΣ) τι κανατε ; Α ναι φαγατε μερικα μπαν σαν ρες και μετα βαρεσατε διαγραφες.

κ19 ,21 , 25. είναι οι μονοι κοσμοι στους οποιους έπαιξα. Κακως σου θυμιζω κ21 γιατι 3 εβδομαδες αντεξες πρωτου φας πυξιδα. Όταν ειπα πως μπαινω σε κοσμους εννοουσα στο εξτερναλ. οχι In game. Σου το δινω βεβαια γιατι δεν ημουν αρκετα σαφης.

@acequad Τι να ρωτησω τον Αργυρη και τι να μου πει; Ότι σε βαλανε κοπλει αλλα εισαι τετοια ντιβα που περισσοτερη ωρα ησουν εξτερναλ να λες τις μπουρδες σου παρα στο ακκ; Το ξερω ηδη.

Ποτε μου δεν το επαιξα καλος. Ισα ισα σκουπιδι ειμαι. Εγω τουλαχιστον το ξερω. Και ποτε δεν δεχτηκα να παιξω με σκριπ, **** κλπ. Για αυτο και δεν εφαγα ποτε μπαν. Εσεις ποτε θα το παρετε χαμπαρι;

Σας χαιρετω. Καλες πυξιδες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ρωτα για να καταλαβεις,λασπολογε της δεκαρας!Αντε αρκετο νοημα στη ζωη σου δωσαμε και σημερα,τραβα στην σπυλια σου και αυριο παλι θα σε βοηθησουμε να περασεις την μερα σου!

By the way,επειδη εγω εχω ματια και βλεπω,παρατηρω οτι το ονομα σου(u man bro) αναγραφεται στο προφιλ ενος μεγαλου λογαριασμου της ουτ στον 37,αλλα επειδη με τους 2 απο τους 3 του λογαριασμου μιλαω καθημερινα σκαιπ,δεν εχω ακουσει ποτε να λενε οτι μπαινεις στο ακκ.Ισα ισα εχω ακουσει να λενε οτι υπαρχει και αλλος ενα στο ακκ ο οποιος δεν μπαινει ποτε.
Οποτε,μαλλον το ποδι απο σοβαρο ακκ εσυ το εφαγες,και πας να βγαλεις το κομπλεξ κατωτεροτητας σου σε εμας.Δεν πειραζει ασχετουλη,διασκεδαση μας εισαι!

Υ.Γ.Καριερα στον κ25 ρε τρελε;http://prntscr.com/aue58h Κουβαλησες βλεπω! :noob:
 

DeletedUser17325

To U M@d Bro? το έφτιαξα εγώ με ενα φιλαρακι με σκοπο να παιξουμε κ21. Όπως και κάναμε. Οποτε ποδι απο τον λογαριασμο μου λιγο δυσκολο να έφαγα.

Για τον λογαριασμο που λες στην Out δεν εχω την παραμικρη ιδεα. U m@d bro? παντως δεν υφισταται απο τη στιγμη που εγω δεν παιζω. Ίσως ήταν να μπει το φιλαρακι με το οποιο τον φτιαξαμε και απλα δεν προχώρησετο θεμα. Αυτο σημαινει πως ενας απο τους αλλους 2 που αναφερεις θα ειναι λογικα ο Σπυρος (φιλος μας και φιλος του Αργυρη) Βεβαια δεν νομιζω να μιλας και ιδιαιτερα μαζι του. Και αν μιλατε το μονο που θα σου λεει ειναι ποσο ασχετος εισαι. Ολα αυτα ομως ειναι ασχετα με το θεμα μας.

Να διαβάζες ξέρεις αγορι μου; Στο προηγουμενο μου μηνυμα ανεφερα πως στον κ25 όταν τεθηκε ζητημα για ενωση της φυλης οπου ημουν δουκας και της Ρες, παρεδωσα τα χωρια στη φυλη μου και εφυγα. Τη καριερα ακριβως περιμενες ; Λολ

Τωρα που σου ελυσα τις αποριες νομιζω ειναι ωρα να σε αφησω στο ξεκατινιασμα σου. Δεν μπορω να σε ακολουθησω σε αυτο
 

DeletedUser

To U M@d Bro? το έφτιαξα εγώ με ενα φιλαρακι με σκοπο να παιξουμε κ21. Όπως και κάναμε. Οποτε ποδι απο τον λογαριασμο μου λιγο δυσκολο να έφαγα.

Για τον λογαριασμο που λες στην Out δεν εχω την παραμικρη ιδεα. U m@d bro? παντως δεν υφισταται απο τη στιγμη που εγω δεν παιζω. Ίσως ήταν να μπει το φιλαρακι με το οποιο τον φτιαξαμε και απλα δεν προχώρησετο θεμα. Αυτο σημαινει πως ενας απο τους αλλους 2 που αναφερεις θα ειναι λογικα ο Σπυρος (φιλος μας και φιλος του Αργυρη) Βεβαια δεν νομιζω να μιλας και ιδιαιτερα μαζι του. Και αν μιλατε το μονο που θα σου λεει ειναι ποσο ασχετος εισαι. Ολα αυτα ομως ειναι ασχετα με το θεμα μας.

Να διαβάζες ξέρεις αγορι μου; Στο προηγουμενο μου μηνυμα ανεφερα πως στον κ25 όταν τεθηκε ζητημα για ενωση της φυλης οπου ημουν δουκας και της Ρες, παρεδωσα τα χωρια στη φυλη μου και εφυγα. Τη καριερα ακριβως περιμενες ; Λολ

Τωρα που σου ελυσα τις αποριες νομιζω ειναι ωρα να σε αφησω στο ξεκατινιασμα σου. Δεν μπορω να σε ακολουθησω σε αυτο

Καριερα λασπολογου,αερολογου και του κλασσικου παικτη που την κανει με ελαφρα οταν δεν πανε καλα τα πραγματα.

Οσο για τον Σπυρο(Allen),εχουμε μιλησει καμια 10αρια φορες στο σκαιπ και καμια φορα δεν μου χει πει ποσο ασχετος ειμαι.Οποτε παλι προπαγανδα της δεκαρας,Εκτος βεβαια και αν τα λεει σε σενα οποτε μπαινετε σε κληση,και απλα προσπαθεις να μας πεισεις οτι δεν εισαι ο μοναδικος ασχετος.Αντε στην σπηλια σου τωρα γιατι μονο λασπες ξερεις να λες και γινεσαι ρεζιλι!

Υ.Γ.Κ21 καριερα 1,7μ ποντους.Εσυ πρεπει να εισαι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ παικτης.Απορω πως καταδεχεσαι και μιλας μαζι μας δηλαδη! :noob:
 
Κορυφή