οδεύοντας προς το τέλος του k36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser27818

Ελα και συ,θα πω και σε donthink να μπει ;)

Σωτηρη(Αν θυμαμαι καλα το ονομα σου !)
τζαπα "Σαλιο Σπαταλας" Ειμα Ειδη Μεσα σαν ΚοΠλαυ, αυτην την Φορα γιατη δεν ειχα πολι χρονο !

Καλιτερα να Ειμαι Ψιλο Νοομπ Παρα να Τρος Μπαν Φιλε μου !!! *Σαν καπιους ΔΕν αναφερο Ονοματα Χμμ
Καλη Σου Μερα

Και Επισης θελω να σε ευχαριστησω η καλιτερι διαφιμισι ειναι η δυσφημιση
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34220

απο τις 21.1 δεν ησουν σε καμια φυλη...εγω πηγα θερμοπυλες 9.2....οποτε πως σε παρατησαμε φιλε μου.

Ο/Η dora 1 έγραψε:
atoma pou poulane thn fylh tous gia na pane me tous ex8rous kai egw tous onomazw prodotes

Σε γενικες γραμμες σου απαντησα στις λασπες που γραφετε στο φορουμ των Θ/Σ μεσω του account που εχω επιτηρηση.
Σε ειδικες γραμμες ατομο που δν ειναι πανω απο 15 μερες στην φυλη να βγαινει και να λεει περι προδοσιας για καποιον που εκανε πραγματα για την Θ/Σ και την εφτασε εκει που την εφτασε. (γτ μεταξυ μας το 1μυριο που ειχε φτασει σε ποντους ηταν λογο της κ44 και οχι της κ54. οπως πολλοι ειδαν η μιση κ54 με το πρωτο πλανο εφυγε). Μιλαει η Dora που αμα δεν ηταν η φυλη εκει που εγω την εφτασα με τα ατομα που εφερα στο παιχνιδι (μιλαω για παικτες της κ44) θα εψαχνε καποια αλλη φυλη για να αποφυγει το αναποφευκτο.
Εσεις αναφερετε "αρχηγο" των Θ/Σ εμενα αλλα δεν εχετε καταλαβει οτι αλλοι ηταν αυτοι που εκαναν κουμαντο στην Θ/Σ και φυγανε και την παρατησανε ετσι, και απλα βρεθηκα εγω που ημουν απ τους πιο ενεργους και που νοιαζομουνα να σας βοηθησω.

Οποτε την επομενη φορα που θα πεταξεις λασπη με τα χερακια σου στο προσωπο μου κ πισω απ την πλατη μου εχε τα κοτσια να το κανεις κ μπροστα μου κ πριν το κανεις αυτο να εχεις να πενευτεις και για κατι που εκανες εσυ.
Γτ το μονο που εχεις κανει εσυ ειναι να μεταπηδας απο φυλη σε φυλη.
Το οτι εφτασε η Θ/Σ εκει που εφτασε ηταν αφενως μεν γτ οι DOOM και μετα οι LOCA ποτε δεν μας πηραν στα σοβαρα για να μας αφανισουν και αφετερου γτ εγω εφερα ατομα στην κ44 να παιξουν κ εκει που ημασταν 3 μονο ατομα γιναμε 13 και φτιαξαμε πυρηνα.
Τα "skills" των ατομων στην κ54 τα ειδαμε εξαλλου στο πρωτο πλανο των LOCA που εσκαγε ενα σαββατο πρωι και 3/4 χωρια απλα χαθηκαν γτ τα παιδια δν ηξεραν τα βασικα του snipe ή δεν ειχαν το μερακι να ασχοληθουν.

Οποτε dora με τα ιδια χερακια που πετας την λασπη σου σε εμενα πασαλειψε και το δικο σου προσωπακι. Γτ Μονο να δειχνετε ξερετε. Πολυ υπομονη εκανα με τα φαντασματα παικτης της Θ/Σ , τους μη προθημους και τους ανενεργους.
Και αυτο δεν φανταζεσαι ποσο με κουρασε. Και δν το φανταζεσαι γτ μια χαρα εισαι, ευθυνη καμια δν πηρες ποτε σου, δν σε ειδα να καθεσαι να προσπαθεις για την Θ/Σ. Αλλα χρονο να βγεις στο εξωτερικο φορουμ βλεπω ειχες!

Οποτε παιδια σας παρακαλω, δεν χρειαζεται να απαντατε στην κυρια ή κυριο (πραγματικα δν ξερω τι απ τα δυο ειναι κ δν με ενδιαφερει κιολας).
Ανθρωποι που μονο δειχνουν ειναι ανθρωποι που μονο παιρνουν. Και για τον μονο λογο που εδωσα αξια αυτη την στιγμη ειναι που ειπες οτι ειπες πισω απ την πλατη μου.

Ξερεις εδω παει η φραση μιλανε ολοι μιλανε και οι ....
 

DeletedUser34270

Σε γενικες γραμμες σου απαντησα στις λασπες που γραφετε στο φορουμ των Θ/Σ μεσω του account που εχω επιτηρηση.
Σε ειδικες γραμμες ατομο που δν ειναι πανω απο 15 μερες στην φυλη να βγαινει και να λεει περι προδοσιας για καποιον που εκανε πραγματα για την Θ/Σ και την εφτασε εκει που την εφτασε. (γτ μεταξυ μας το 1μυριο που ειχε φτασει σε ποντους ηταν λογο της κ44 και οχι της κ54. οπως πολλοι ειδαν η μιση κ54 με το πρωτο πλανο εφυγε). Μιλαει η Dora που αμα δεν ηταν η φυλη εκει που εγω την εφτασα με τα ατομα που εφερα στο παιχνιδι (μιλαω για παικτες της κ44) θα εψαχνε καποια αλλη φυλη για να αποφυγει το αναποφευκτο.
Εσεις αναφερετε "αρχηγο" των Θ/Σ εμενα αλλα δεν εχετε καταλαβει οτι αλλοι ηταν αυτοι που εκαναν κουμαντο στην Θ/Σ και φυγανε και την παρατησανε ετσι, και απλα βρεθηκα εγω που ημουν απ τους πιο ενεργους και που νοιαζομουνα να σας βοηθησω.

Οποτε την επομενη φορα που θα πεταξεις λασπη με τα χερακια σου στο προσωπο μου κ πισω απ την πλατη μου εχε τα κοτσια να το κανεις κ μπροστα μου κ πριν το κανεις αυτο να εχεις να πενευτεις και για κατι που εκανες εσυ.
Γτ το μονο που εχεις κανει εσυ ειναι να μεταπηδας απο φυλη σε φυλη.
Το οτι εφτασε η Θ/Σ εκει που εφτασε ηταν αφενως μεν γτ οι DOOM και μετα οι LOCA ποτε δεν μας πηραν στα σοβαρα για να μας αφανισουν και αφετερου γτ εγω εφερα ατομα στην κ44 να παιξουν κ εκει που ημασταν 3 μονο ατομα γιναμε 13 και φτιαξαμε πυρηνα.
Τα "skills" των ατομων στην κ54 τα ειδαμε εξαλλου στο πρωτο πλανο των LOCA που εσκαγε ενα σαββατο πρωι και 3/4 χωρια απλα χαθηκαν γτ τα παιδια δν ηξεραν τα βασικα του snipe ή δεν ειχαν το μερακι να ασχοληθουν.

Οποτε dora με τα ιδια χερακια που πετας την λασπη σου σε εμενα πασαλειψε και το δικο σου προσωπακι. Γτ Μονο να δειχνετε ξερετε. Πολυ υπομονη εκανα με τα φαντασματα παικτης της Θ/Σ , τους μη προθημους και τους ανενεργους.
Και αυτο δεν φανταζεσαι ποσο με κουρασε. Και δν το φανταζεσαι γτ μια χαρα εισαι, ευθυνη καμια δν πηρες ποτε σου, δν σε ειδα να καθεσαι να προσπαθεις για την Θ/Σ. Αλλα χρονο να βγεις στο εξωτερικο φορουμ βλεπω ειχες!

Οποτε παιδια σας παρακαλω, δεν χρειαζεται να απαντατε στην κυρια ή κυριο (πραγματικα δν ξερω τι απ τα δυο ειναι κ δν με ενδιαφερει κιολας).
Ανθρωποι που μονο δειχνουν ειναι ανθρωποι που μονο παιρνουν. Και για τον μονο λογο που εδωσα αξια αυτη την στιγμη ειναι που ειπες οτι ειπες πισω απ την πλατη μου.

Ξερεις εδω παει η φραση μιλανε ολοι μιλανε και οι ....

George.Ch VIII στις 21.02. και ώρα 12:48
ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΜΕ ΤΙΣ LOCA. ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ.

ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΟΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ LOCA ΘΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΛΗ.

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΜΗΝΥΜΑ.......................diavazoume ayto apo esena kai ex8es ayto..Ποτέ δεν είχαμε Σ.Ε. θα ερχοντουσαν καποιοι λογαριασμοί απο την φυλη σας σε εμάς .Παυση πυρος ήταν για καποια μέλη σας που είχαμε αναφέρει στην δοιήκηση σας.
Μανιασμένη Βουβουζέλα ...e3hghse mou se parakalw ti koino exoun ayta ta 2....apo thn arxh giati den hsoun 3eka8aros na peis oti oi loca 8eloun na paroun kapoia atoma pou goustaroun ? para mas eleges mh tous xtypate giati 8a sas diw3w apo thn fylh? giati den eipes oti 8eloun na pate ekei kai me eipane na diale3w egw poious 8ewrw kalyterous.giati de ta eipes ola ayta apo thn arxh...to oti efyges kai phges ekei kai ola ta ypoloipa paidia htan dikaiwma sou kai dikaiwma tous alla eprepe apo thn arxh na mas peis to ti symvainei......kai emena poios me leei oti apo thn stigmh pou egine ayth h symfwnia meta3y sas kai eixes epithrhsh ton logariasmo mou de tous voh8ises sto poses epi8eseis prepei na steiloun gia na xasw ta xwria mou? ayto sou lew george...oti eprepe ap thn arxh na peis thn alh8eia...kai s emena na peis 3ereis re dora 8eloun na se xtyphsoun giati de se goustaroun egw omws 8a paw mazi tous ...giati etsi de 8a sou edina epithrhsh...opws kai esy pistevw to idio 8a ekanes

- - - Eνημερώθηκε - - -

<<Και για τον μονο λογο που εδωσα αξια αυτη την στιγμη ειναι που ειπες οτι ειπες πισω απ την πλατη μου.

Ξερεις εδω παει η φραση μιλανε ολοι μιλανε και οι ...>>.pisw apo thn plath sou den ekana tipota mallon to anti8eto egine mhpws esy pisw apo thn plath mas ekanes oti ekanes?...giati mexri pou hsoun sthn fylh se milhsa kai s eyxaristhsa kai esena kai ola ta paidia pou me voh8hsan...twra to poios milaei kai to poios einai o....@@@@ opws aneferes to afhnw sthn krish sou afou eisai pio ntompros apo emena opws les ...
 

DeletedUser

MΟνο η doom θα μπορουσε να γυρησει αυτον τον κοσμο.
Αν και εχουμε δεχτει προσκληση με τον darlkling να στησουμε την αμυνα της dnd δεν ξερουμε αν θα δεχτουμε
 

DeletedUser34220

Οτι ειχα να σου πω το χω πει εκει που πρεπει να γραφτει.
Τα υπολοιπα τα γραφω κ αυτα εκει που πρεπει να γραφτουν!
Οπως ειπα, τα μισα να εκανες εσυ για τα ατομα της Θ/Σ απ οσα εκανα εγω τοτε και τοτε μονο ισως να επαιρνα πιο σοβαρα τα λογια σου. Ομως επειδη δεν τα κανες για αυτο κ μονο για αυτο δεν με αγγιζουν καθολου!
 

DeletedUser34270

Οτι ειχα να σου πω το χω πει εκει που πρεπει να γραφτει.
Τα υπολοιπα τα γραφω κ αυτα εκει που πρεπει να γραφτουν!
Οπως ειπα, τα μισα να εκανες εσυ για τα ατομα της Θ/Σ απ οσα εκανα εγω τοτε και τοτε μονο ισως να επαιρνα πιο σοβαρα τα λογια σου. Ομως επειδη δεν τα κανες για αυτο κ μονο για αυτο δεν με αγγιζουν καθολου!

kai egw ekei sou ta egrapsa mporeis na pas na ta diavaseis. h apanthsh mou einai ayth ta dika sou logia George.Ch VIII στις 26.01.2016 και ώρα 10:04 Εκδήλωση ευχαριστιών Απόσπασμα
Καλημερα κυριοι και κυριες!
Ετοιμαστειτε ολοι σιγα σιγα για να δουμε πυξιδα!
Η ωρα εχει ερθει! Φτιαχτε αμυνες και απλα περιμεντε! Παρτε οτι χωριο μπορειτε τωρα και ξεκινηστε την παραγωγη στρατου.
Δεν εχει μεινει και τπτ αλλο στην κ44 και κ54. Οι DOOM βαρεσανε κανονι!
Οι DN. τα εχουν πλακακια με LOCA οποτε καταλαβαινετε οτι δεν εμεινε και κανενας αλλος!

Εμεις πλακακια δεν τα κανουμε με κανεναν μονο και μονο για να παιξουμε 1μηνα παραπανω!
Τα τιμαμε τα παντελονια μας!
Εξαλλου απ την αρχη του κοσμου με τον μισο χαρτη κοκκινο παιζαμε και ετσι θα τελειωσουμε!!
Οποιος νιωθει οτι δν μπορει να ανταπεξέλθει ευχαριστως να φυγει!
Θα γινει κοκκινος και αυτος μαζι με ολους τους αλλους!

Καποιοι στα δυσκολα φευγουν να κρυφτουν κ το κλεινουν το παιχνιδι. Αλλοι παλι πουλανε τους δικους τους. Και αλλοι καθονται κ κανουν οτι μπορουν μεχρι τελευταιου χωριου.
Επιλεξτε σε ποια ομαδα ατομων ανικετε!!
Επεξεργασμένο από τον: George.Ch VIII στις 26.01. και ώρα 10:06
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Σωτηρη(Αν θυμαμαι καλα το ονομα σου !)
τζαπα "Σαλιο Σπαταλας" Ειμα Ειδη Μεσα σαν ΚοΠλαυ, αυτην την Φορα γιατη δεν ειχα πολι χρονο !

Καλιτερα να Ειμαι Ψιλο Νοομπ Παρα να Τρος Μπαν Φιλε μου !!! *Σαν καπιους ΔΕν αναφερο Ονοματα Χμμ
Καλη Σου Μερα

Και Επισης θελω να σε ευχαριστησω η καλιτερι διαφιμισι ειναι η δυσφημιση

"Ψιλο νουμπ"

Για να μην επεκταθω,δεν γνωριζεις για ποιον λογο και σε τι υφος ειπα αυτο που ειπα για σενα.Αλλα δεν πειραζει,δεν υπαρχει και νοημα να εξηγησω εφοσον ο κπαπ γνωριζει.

Οσο για το μπαν,εφοσον επεσε με τον τροπο που επεσε(παλι κατι για το οποιο δεν γνωριζεις),δεν με πειραξε και καθολου :)

Και γω με την σειρα μου να σε ευχαριστησω για τις ωρες που σπαταλησα απο τον ελευθερο μου χρονο για να σε παιζω επιτηρηση,να σου στηνω τον λογαριασμο,να βαζω αμυνες σε χωρια που ειχες αδεια και να σου σηκωνω εκκλησιες.

Καλυτερο διαφημιστη απο μενα δεν παιζει να βρεις.

Απορια για κ36:
Ο πολεμος ποτε θα ανοιξει;
 

DeletedUser34220

Dora 1 για αλλη μια φορα σου απαντησα στο φορουμ των Θ/Σ γτ δεν θελω να κουραζω με σαχλαμαρες τα υπολοιπα ατομα που γραφουν εδω στο φορουμ. (Δεν θα μπω στον κοπο να το ανεβασω εδω γτ δεν με απασχολει καθολου τι αποψη και εικονα θα σχηματισει οποιος το διαβασει αυτο για εμενα)
Αν θες βεβαια μπορεις εσυ να ανεβασεις τις απαντησεις μου, δεν εχω κανενα θεμα σε αυτο οπως βλεπεις αφου ηδη το κανεις και δεν με πειραζει καθολου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34270

apantas george mia edw mia ekei kai de 3erw pou eisai mesa...edw de se apantw 3ana.


[aig]Προειδοποίηση
1.α. Greeklish
Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 4 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33818

απο τις 21.1 δεν ησουν σε καμια φυλη...εγω πηγα θερμοπυλες 9.2....οποτε πως σε παρατησαμε φιλε μου.

Είχα μιλήσει με κάποια άτομα που φύγατε μαζί από DF και πήγατε Θ/Σ δεν είπα συγκεκριμένα εσένα μην θίγεσαι.Και εσύ αυτά που σου είπε η ηγεσία σου σε μήνυμα ή στο φορουμ τα είπατε/νε και σε μας.Είχαμε κανονίσει να κάνουμε 1 δικιά μας φυλή γιατί ο gkriatsiani δεν μας έδινε την ηγεσία.Ξέρεις για πια άτομα λέω και πότε τα είπαμε.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Είχα μιλήσει με κάποια άτομα που φύγατε μαζί από DF και πήγατε Θ/Σ δεν είπα συγκεκριμένα εσένα μην θίγεσαι.Και εσύ αυτά που σου είπε η ηγεσία σου σε μήνυμα ή στο φορουμ τα είπατε/νε και σε μας.Είχαμε κανονίσει να κάνουμε 1 δικιά μας φυλή γιατί ο gkriatsiani δεν μας έδινε την ηγεσία.Ξέρεις για πια άτομα λέω και πότε τα είπαμε.

Ripply μονο SOL...θα μπουμε να σε πυξιδιασουμε και εδω
 

DeletedUser33818

2 φυλές με βαράγατε (παρόλο που από σκουλ όλος τυχαίως άρχισαν να με βαράνε αφού έφαγαν πόρτα στην πρόταση που μου έκαναν για κο-πλευ).Επίσης ο φίλος σου έφαγε αρκετές κόκκινες απ'ότι θυμάμαι.
 

DeletedUser33970

Ριπλυ δεν σε θελαμε για κο πλευ τρελε, για αρχηγο σε θελαμε στην σκουλ. Ειχανε μαθευτει οι τεραστιες παικτικες προοπτικες σου και σκεφτηκαμε οτι μπορει να ηθελες να μας μαθεις να παιζουμε.


Ριπλυ δεν σε θελαμε για κο πλευ τρελε, για αρχηγο σε θελαμε στην σκουλ. Ειχανε μαθευτει οι τεραστιες παικτικες προοπτικες σου και σκεφτηκαμε οτι μπορει να ηθελες να μας μαθεις να παιζουμε.


MΟνο η doom θα μπορουσε να γυρησει αυτον τον κοσμο.
Αν και εχουμε δεχτει προσκληση με τον darlkling να στησουμε την αμυνα της dnd δεν ξερουμε αν θα δεχτουμε


Εγω λεω να δεχτειτε. Με εσας υπευθυνους η ΔνΔ θα κλεισει τον κοσμο. Θα κανει ενωση ακομα και με τους 26αρηδες και μετα να δουμε αν κατι μικρο φυλες λοκες κλπ (που σε πηγανε ΠΥΞΙΔΑ) θα μιλανε.

Κατι ακομα, βαλε και την Δοομ στον ΗΡ που ανοιγει τωρα τον Μαρτιο, θα χαρουμε να παρουμε τα καλοχρισμενα χωρια σας, οπως αλλωστε καναμε και στον 36.

Απατη των φυλετικων ειστε. Μας στελνανε μηνυματα οι συμμαχοι σας. 6 φυλες συμμαχια και μια ολοκληρη ηπειρος σπασατε το ρεκορ της πιο γρηγορης πυξιδας στον Ελληνικο σερβερ. Δεν σας υπολογισε ποτε κανεις για φυλη. Ουτε καν για βαρβαροφυλη. Εαν δεν ητανε οι Σνιπερς στην Δοομ δεν θα βγαζατε μηνα στον σερβερ. Ασχετοι. Πριν μου πεις οτι εκλεισες 2 κοσμους να ξερεις οτι εχω κλεισει πανω απο 3 ξεκινωντας απο κ5. Και οχι σαν δευτερη φυλη και ενωσεις. Σαν πρωτη φυλη. Ξερεις την εννοια της πρωτιας? Ωχ ξεχασα, εισαι παιχτης της Δοομ.

Υ.Γ Βλεπω εχεις ονομα πμκ2. Της πρωτης φυλης στον Ελληνικο σερβερ που κερδισε κοσμο επειδη πατησανε διαγραφες ΟΛΕΣ οι υπολοιπες. Γι αυτο και το 90% της ΠΜ απετυχε οπου μπηκε. Λαμπροτερο παραδειγμα: Εσυ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30332

Έλα ρε παιδιά, ξεφύγαμε.. διάβασα 2-3 σελίδες άδικα.. πάμε λίγο στο θέμα μας τώρα.

Βάσει πληροφοριών η ηγετική ομάδα της φυλής DnD στο πλαίσιο αναζήτησης εμπειρογνωμόνων των φυλετικών μαχών απευθύνει ανοιχτή πρόσκληση στον ΠΜ.κ2, επίτιμο μέλος της DOOM MEMBERS CLUB, μαζί με τα αξιόλογα στελέχη του να οργανώσουν την αμυντική λειτουργία της.
 

DeletedUser

Από πού ν’ αρχίσω, νιώθω πιο σιγουρος από ποτέ
Δε θα σου το δείξω,τι και αν δεν ειστε συμμαχοι όπως κάποτε
Να πολεμισω , πώς; ο χαρτης ολο εχθρος
Και μπαινοβγαίνεις σαν τον κλέφτη στα χωρια μου
τρως , οι κοκκινες σωρος
Θυμάμαι είπες πως δεν έχεις νιώσει με καμιά φυλη όμως μαζί μου

Παραμυθιάζεσαι, ξέρω πολύ καλά τι θα συμβεί
Κι ούτε που νοιάζεσαι, που θα σε εξοντωσει παλι η DND
Παραμυθιαζεστε και κανετε ονειρα βραδυ -πρωι!!
 

DeletedUser33970

Ωραια, τοσες μερες ημουν σιγουρος πως αν χασει η ΔνΔ θα πρεπει να εχει αυτοκτονησει. Τωρα ομως που πηρε τον νταρκλινγ τον πμκ2 και αλλους μεγαλους παιχτες της ΔΟΟΜ νομιζω πως ειναι ικανη να χασει.
 

DeletedUser21068

Από πού ν’ αρχίσω, νιώθω πιο σιγουρος από ποτέ
Δε θα σου το δείξω,τι και αν δεν ειστε συμμαχοι όπως κάποτε
Να πολεμισω , πώς; ο χαρτης ολο εχθρος
Και μπαινοβγαίνεις σαν τον κλέφτη στα χωρια μου
τρως , οι κοκκινες σωρος
Θυμάμαι είπες πως δεν έχεις νιώσει με καμιά φυλη όμως μαζί μου

Παραμυθιάζεσαι, ξέρω πολύ καλά τι θα συμβεί
Κι ούτε που νοιάζεσαι, που θα σε εξοντωσει παλι η DND
Παραμυθιαζεστε και κανετε ονειρα βραδυ -πρωι!!

Λάθος για της μέρες μας αυτή η μεταφορά... λίγο σεβασμός δεν βλάπτει ..
 

DeletedUser33818

Θες να πω τα ονόματα που ήρθαν στο σκυπε και μου το είπαν ή θες να πω ποιό ακκ θέλανε να μου δώσουν?
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
να τα πεις ολα!!!
να μαθευτει η κρυμμενη αληθεια επιτελους!!
 

DeletedUser33818

Da viNci έλα παιχνίδι μου μην κλαίς ο Ripply σ'αγαπάει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή