κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33570

Τι αρλουμπες γραφεις...

Με 17 Στρατωνα και 15 Σταυλο θα κανεις ποτε στρατο?
Θες να το παιξει και Pro...
H Ακαδημια όμως ετοιμη - τα αριστονια - πανε και ερχονται στα εσωτερικουλια...

Η αγορα μιας και με ζαλιζεις για το πρεμ στην ηπειρο της SOL ειναι μεγαλητερη απο αυτη της ΜΑΟ...
Ποιος πηρε τις 750Κ απο καθε πορο... οι Star...
Αστα Pro και ετοιμασου...
Οι καλυτερες φαρμες ειστε εσεις...χαχαχα
 

DeletedUser33011

Στα εσωτερικουλια πανε και ερχονται τα δικα σου αριστονια μεγαλε φαπαχη. Για πες μας πως νιωθεις που εχοντας χωσει 200 κ πρεμ εισαι ο 1ος?

Παικταρας ο ταραχη, φαρμερος tntακιας.Οπου δε τρως μπαν διαπρεπεις παντως με τα λεφτα σου... (Ή μηπως οχι? [1]) Το οτι στην ηπειρο της σολ ειναι μεγαλυτερο ειναι δεδομενο γιατι δε χωνουμε το πρεμ που χωνετε εσεις παππουδια. Τωρα το αν στην ηπειρο μας ειναι μεγαλυτερο δεν εχει διαφορα οταν εχεις 0 πρεμ εκτος αν δεν εμαθες μαθηματικα. Τωρα απο την αλλη πλευρα εσυ, ως ωραιο παππουδι το μονο που εχεις να κανεις στη ζωη σου ειναι να καθεσαι σπιτι σου με το πρωινο σου ελληνικο καφεδακι και να χωνεις πρεμ και να το παιζεις παικταρας.

Το τι start up εχω κανει και μπορω να κανω αποδεδειγμενα - χωρις πρεμ - το εχω αποδειξει και σε παλαιοτερους κοσμους και στον hp. Δε περιμενω να ξερεις και ουτε με νοιαζει.

[1] Και επειδη το καλυτερο το κραταω για το τελος - τι να πεις σε ατομο που εχει χασει κοσμο απο τη στοπ? :D

Ασχετε
 

DeletedUser33570

Μην δικαιολογεισαι...δεν χρειαζεται!

Οι αναφορες μιλανε απο μονες τους.
Οτι ΔΕΝ καταλαβαινεις αυτα που σου γραφω για την αγορα... λεει πολλά απο μονο του!
To ποσο παιχταρας και Pro... εισαι, φαινεται άλωστε...χαχαχα

Αληθεια μιας και θες να κανεις καταθεση ψυχης...(καλυτερα βεβαια θα ηταν 1ας ψυχολος αλλα δεν πειραζει..),
γιατι ειχες μπαναριστει ακομα ΔΕΝ ξεκινησε ο 49?
Ελπιζω να ΜΗΝ μου ξαναμπαναριστεις!

ΥΓ
28 αργοκτημα για 1ο επιθετικο το θεωρεις κατορθωμα...PrO..?
 

DeletedUser33011

Τα αδικα μπαν αφαιρουνται, κατι που δε ξερεις εσυ που τρως μπανακια για τντ ;) *χαχα*

Οχι δεν ειναι κατορθωμα. Κατορθωμα ειναι να εισαι τοσο ασχετος εχοντας βαλει τοσα πολλα λεφτα *χαχα*

Επισης κατορθωμα ειναι η πυξιδα απο τη Στοπ *χαχα*

ΥΓ.1 χαχα χαχα χαχα
 

DeletedUser33711

Δημο κουρασες , η αγορα της μαο εχει μεγαλυτερη χωρητικοτητα απο της σολ

http://prntscr.com/h1mrk3 κ44
http://prntscr.com/h1mro6 κ45

Πραγμα που σημαινει οτι στον ιδιο χρονο εχετε καταναλωσει περισσοτερα. Δεν ειστε εκει που ειστε λογο φαρμ δεν ειστε εκει που ειστε λογο σκιλ ειστε λογο χρηματων. Δεν εισαι σκιλατος λογο χρηματων ξυπνα. Και επιτελους τι σας ενοχλει , με γεια σας με χαρα σας ριξατε λεφτα δινει την επιλογη το παιχνιδι. Σε αναπτυξη χωριων και αριστοκρατων μεχρι στιγμης εισαι στα ιδια με τα 28αρια αγροκτηματα ομως, το οτι τα εχεις κανει ολα 6.000 και βγαζεις στρατο δε σε καθιστα σκιλατο, σε καθιστα φραγκατο.

Απο κει και περα το να συγκρινεις το λογαριασμο σου που εχεις ριξει 100αδες ευρω ισως και παραπανω με εναν που δεν εχει ριξει ουτε 2000 πρεμ αυτο δειχνει οτι εσυ μαλλον χανεις και δε καταλαβαινεις. Ενιγουει

Επισης τις πρωτες μερες και για τις πρωτες δυο εβδομαδες ησουν αφαντος στη λιστα φαρμ, ξαφνικα χωρις φαρμ βρεθηκες πρωτος μεγαλωσες χωρια εβγαλες στρατο και μετα το λογικο αποτελεσμα ειναι να εχεις τη συνεχεια που εχεις.
 

DeletedUser33570

Κατορθωμα θα ειναι να καταφερεις να μου ριξεις 1 επιπεδο τειχους... με τα 56 κριαρια σου!!
Καλα μαγεμένο εισαι...
σε εχω βγαλει στα μανταλακια και εξακολουθείς......βαρεθηκα τοση κλαψα!

ΥΓ
Με την STOP στο 48 μαζι δεν ειστε?
Μην τα προσβαλεις ετσι τα παιδια - θα σου δωσουν τοσα εσωτερικα...
Λιγο σεβασμο Αγαπουλα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6740

Τα αδικα μπαν αφαιρουνται, κατι που δε ξερεις εσυ που τρως μπανακια για τντ ;) *χαχα*

Οχι δεν ειναι κατορθωμα. Κατορθωμα ειναι να εισαι τοσο ασχετος εχοντας βαλει τοσα πολλα λεφτα *χαχα*

Επισης κατορθωμα ειναι η πυξιδα απο τη Στοπ *χαχα*

ΥΓ.1 χαχα χαχα χαχα
Όταν ο νέος δίνει πανελλήνιες και όλοι θέλουν να περάσουν αστυνομία/ένοπλες δυνάμεις μόνο και μόνο για τον σίγουρο μισθό και όχι γιατί έχουν κλίση προς αυτά τα επαγγέλματα πρέπει και αυτό να μας προβληματίσει…….τώρα που σκέφτομαι είναι κάτι που δεν πρέπει να μας προβληματίζει σε αυτήν την χώρα,έχουν γίνει όλα ρημαδιό..αλλά απο την άλλη μήπως ξύπνησα στραβά σήμερα το πρωι;Τέλος πάντων δεν περιγράφω άλλο καλη σας συνέχεια.
 

DeletedUser33570

Δημο κουρασες , η αγορα της μαο εχει μεγαλυτερη χωρητικοτητα απο της σολ

http://prntscr.com/h1mrk3 κ44
http://prntscr.com/h1mro6 κ45

Πραγμα που σημαινει οτι στον ιδιο χρονο εχετε καταναλωσει περισσοτερα. Δεν ειστε εκει που ειστε λογο φαρμ δεν ειστε εκει που ειστε λογο σκιλ ειστε λογο χρηματων. Δεν εισαι σκιλατος λογο χρηματων ξυπνα. Και επιτελους τι σας ενοχλει , με γεια σας με χαρα σας ριξατε λεφτα δινει την επιλογη το παιχνιδι. Σε αναπτυξη χωριων και αριστοκρατων μεχρι στιγμης εισαι στα ιδια με τα 28αρια αγροκτηματα ομως, το οτι τα εχεις κανει ολα 6.000 και βγαζεις στρατο δε σε καθιστα σκιλατο, σε καθιστα φραγκατο.

Απο κει και περα το να συγκρινεις το λογαριασμο σου που εχεις ριξει 100αδες ευρω ισως και παραπανω με εναν που δεν εχει ριξει ουτε 2000 πρεμ αυτο δειχνει οτι εσυ μαλλον χανεις και δε καταλαβαινεις. Ενιγουει

Επισης τις πρωτες μερες και για τις πρωτες δυο εβδομαδες ησουν αφαντος στη λιστα φαρμ, ξαφνικα χωρις φαρμ βρεθηκες πρωτος μεγαλωσες χωρια εβγαλες στρατο και μετα το λογικο αποτελεσμα ειναι να εχεις τη συνεχεια που εχεις.

Βασιλακη,
Αληθεια καταλαβαινεις τι γραφεις...
Στο φαρμ ειστε πισω απο την 1η στιγμη...οχι 100αδες αλλα 1.000αδες ευρω να χωσεις στο φαρμ ουτε στο ονειρο σου!
Δεν νοιωθεις...τι να εξηγησω σε ανθρωπους που δεν νιωθουν απο φαρμ...
Ειχατε βαλει το younoobs ρωταγε καθε 2ο λεπτο - ποσα ελαφρυα -ποσο φαρμ...χαχαχα νουμπακια

Το φαρμ δεν το κατεχετε και ουτε προκειτε ποτε να το καταλαβετε...
Το φαρμ επισης βλεπω η SOL το εχει κοψει, πλεον... στην 1η 15αδα 4 ατομα...με γελοία νουμερα τοσο νιώθεις....
Ο στρατος του Ταραχη ειναι περισσοτερος απο το αθροισμα ολης της SOL...!
Ξυπνα γυμνοι ειστε -
Τιποτα δεν εχετε εκτος απο ρουφιανακια και 10 λογαριαμσους ο καθενας για να τους πατε εσωτερικο.

Η αληθεια ειναι οτι ξυπνησατε ομως σχετικα συντομα...
Η ΜΑΟ του 49 ειναι εχει αλλο μεταλο, ειναι ΜΑΟ-ΜΑΟ με νόημα!
Μονο που απο τις αναφορες που περνουν γελανε ολοι μαζι σας ;)
Ποιο πολυ στρατο ειχαν απο Gangster με 1 χωριο του ο καθενας τους, απο οτι εχεις εσυ και με τα 10 χωρια σου..
Δεν τιθεται θεμα πολεμου...δεν υπαρχει κατι τετοιο... απλα θα τσαλαπατηθετε... με τις αναφορες που ερχονται τους εχουν παρει ολους τα δακρυα....χαχχαα
Επαναλαμβανω ελπιζω να μην μου μπαναριστειτε παλι ολοι οι παιχταραδες :D

ΥΓ
Θα παιξεις κανα δικό σου account ή μια ζωη ΚΟΛΑΟΥΖΟ...
Κολαουζο στο Μαρινο (εμαθες βεβαια να αμυνεσαι εκει... αναψε του μια λαμπαδα...)
Κολαουζο στο Νικο,
Κολαουζο απο εδω κολαουζο απο κει... γραφικος καταντησες...
Θες να το παιξεις και παιχταρας τρομαρα σου!
 

DeletedUser33970

Το φαρμ επισης βλεπω η SOL το εχει κοψει, πλεον... στην 1η 15αδα 4 ατομα...

Πρωτη 15αδα φαρμ:

5 ΣΟΛ
4 ΜΑΟ
4 ΝΜ
1 CLAY
1 Drink

Στο φαρμ ειστε πισω απο την 1η στιγμη...οχι 100αδες αλλα 1.000αδες ευρω να χωσεις στο φαρμ ουτε στο ονειρο σου!

Farm καταταξη μέρα 8:

DcwSlGNqRVaK7tqmhAi4Vg.png




Οσο για τον Βασιλη, θα αφησω να σου απαντησει ο ιδιος.

Δεν μου λες τωρα. Ας υποθεσουμε οτι εγω παιρνω εσωτερικα και εσυ οχι.
Εχουμε τα ιδια χωρια και εχω παραπανω απο τις διπλασιες απωλειες. Πως εξηγειται αυτο;

Να εισαι εδω και μετα τα πρωτα ban waves για bot.
 

DeletedUser33515

Σορρυ για το σπαμ απλα κατι με ενθουσιασε στην συζητηση σας

Εχω ομως μια ερωτηση ασχετη με το game απλα επειδει ειμαι λατρης τον αυτοκινητων και συγκεκριμενα τον λαμποργκινι Ξηλοκαστρο ποιες λαμποργκινι εχεις αν επιτρεπεται???
 

DeletedUser33570

4 SOL & 1 ΦΟΥΦΟΥ..χαχαχα
Μεγαλη επιτυχια!
8η μερα στο ονειρο σου μαλλον...
ποστραρεις εδω φαρμαρισμα απο τις φαρμες σου και το θεωρεις φαρμ αυτο ρε κακομοιρη!
Και ερχεσε να το ποσταρεις και για αποτελεσμα...χαχαχα
Το φαρμαρισμα ειναι στα βαρβαρα παιχταρα μου... οχι στις φαρμες σας...
Απο τοτε που οι φαρμες δεν μπορουσαν να δωσουν πρωτιες στο φαρμ, πηρατε την ηγετικη σας θεση....:D

Την να σου εξηγω.. και τι να καταλαβεις τωρα...;)

ΥΓ
Και εσυ δεν εισαι απο τους ανακληθεντες Μπαναρισμενους ΣΟΛιστες του 49...
Ααα ρε παιχταραδες μου... ακυρωνεστε απο μονοι σας...χαχχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

4 SOL & 1 ΦΟΥΦΟΥ..χαχαχα
..................
8η μερα στο ονειρο σου μαλλον...
ποστραρεις εδω φαρμαρισμα απο τις φαρμες σου και το θεωρεις φαρμ αυτο ρε κακομοιρη!
................
Το φαρμαρισμα ειναι στα βαρβαρα παιχταρα μου... οχι στις φαρμες σας...
Απο τοτε που οι φαρμες δεν μπορουσαν να δωσουν πρωτιες στο φαρμ, πηρατε την ηγετικη σας θεση...

Αυτα τα αφηνω εγω εδω και φευγω.

Οσο για το αν ειμαι απο τους ανακληθεντες μπαναρισμενους... Τι να κανουμε? Μπηκε ο ρουφιανος απο καποιους (δεν λεμε ονοματα) καλοθελητες, αλλα την δουλεια του δεν καταφερε να την κανει καλα. Ευτυχως που δεν εχουμε βαλει εσενα για ΟΔ γιατι θα γινοτανε νομιμο οτι φαρμαρει μονο του και κοστιζει λιγα λεφτα.

Ωχ...
 

DeletedUser33570

Αμα τα μπαν πεφταν με την κλαψα... τοτε ισως να σου καναν τη χαρη!
Το οτι δεν ξερεις να φραμαρεις και λες οτι σου κατεβει στο κεφαλι...δυστυχως θα σε απογοητευσω.
Δεν μπορειτε να γλιτωσετε με μπαναρισμα Ταραχη... κλαψε οσο θες... θα σας στειλω softex ultra soft... :D

Και μιας κ μιλας για μπαν...πεσμου 1 κοσμο που δεν εχεις μπαναριστει τουλαχιστον 3 φορες :cool:
Να μιλας και εσυ για μπαν...χαχαχα
Αντε τραβα στο σκοταδι σου και παιξτο παιχταρας στα κολαουζα σου...!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33011

1) Δεν ειναι εγκλημα, αλλα τα περισσοτερα παππουδια το παιζουνε ξερολες, αραδιαζουν εκει δυο τρεις ατακες να φανουνε εξυπνοι και λενε για τα απιστευτα κατορθωματα τους.
2) Τα κιλα δε ξερω που κολλανε αλλα οπως και να'χει οι 99 στους 100 δεν εχουν θεμα με το θυροειδη, κλασσικες δικαιολογιες που λενε οι περισσοτεροι επειδη χλαπακιαζουν ο,τι βρουν (ασχετο με το θεμα μας βεβαια)
3) Κακο δεν ειναι να εχεις λεφτα, κακο ειναι να εχεις λεφτα, να τα βαζεις στο παιχνιδι και να υπερηφανευεσαι που εχεις τη καλυτερη αναπτυξη απο τους αλλους επειδη εισαι <<καλυτερος παικτικα>> και οχι επειδη εχεις χωσει 200κ πρεμ.
 

DeletedUser34748

Ταραχή το ΤΝΤ πόσο κοστίζει; Λέω να το πάρω κι εγώ αν είναι φθηνό

Δώσε μια συμβουλή φίλε εσύ που ξερεις
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
με λυπη βλεπω να στοχοποιουνται 3 αυτονοητα πραγμτα
1. Η ηλικια ( εγκλημα να εισια μεγαλυτερος των 25 )
2. Τα κιλα ( ατιμε θυρεοειδή ρτι να σε κανω , και αν δεν εισαι εσυ ειναι ωραια τα κοψιδια , δεν ειμαι χοντρος αλλα δεν θα με πειραζε να γινω με καλη μασαμπουκα , λες και τα πιτσιρικια που ειναι κορμαρες δεν θα παρταλιασουν με τοσες ωρες στο παιχνιδι , και στην τελικη για τα 2 αυτα να τα πειτε στον πατερα σας οχι σε αγνωστους )
3. Τα χρηματα ( εδω ειναι οντως μεγαλη κακια μεγαλυτερη απ τις αλλες δυο , εκτος αν σας χρωστανε λεφτα οι κυριοι της ΜΑΟ και ευλογα εχετε το παραπονο οτι δεν σας τα επιστρεφουν και τα ριχνουν στο παιχνιδι , εκει απολυτα δικαιολογημενοι ολοι σας αλλιως δεν θελει ζηλια )

1. Δεν είναι έγκλημα να είσαι άνω των 25 είναι χαρά όμως να είσαι κάτω των 25 και προσωπικά δεν θα είχα κανένα θέμα να γινόμουν πάλι 20 :p
2. Τρέξιμο, ποδηλατάκι, διαιτούλα και όλα κομπλέ
3. Το θέμα είναι πώς τα χρησιμοποιείς. Ε ναι αν εγώ δεν έχω 10€ να βάλω premium και εσύ βάζεις 100€ για κάθε χωριό προφανώς και θα είναι λόγος κακίας. :rolleyes: Αλλά ως γνωστόν το χρήμα πολλοί εμίσησαν, τη δόξα ουδείς!

_______________________
Ταραχή δεν σε ξέρω αδερφέ (νομίζω τουλτον) αλλά chill out λιγο. 12 χωριά έχεις δεν έχεις και 120 :rolleyes:
Προφανώς με 80.000 λεηλασίες στις οποίες κανονικά θέλει ban θα πάρεις και χωριά. Προφανώς και αν ρίχνεις premium θα χτίσεις και χωριά. Προφανώς όμως αν είσαι 1ος στον κόσμο πρέπει να είσαι κάπου κοντα και σε ODA. Είσαι 33ος (!) o άλλος είναι 1ος (tornado) και του τη λες κιόλας επειδή έφαγε μια κόκκινη :confused: Έχω read εδώ και χρόνια οτι αυτός που χαίρεται όταν ρίχνει κόκκινες στην άμυνα είναι νουμπάκι. Συνήθως δεν έπεφτα έξω.

Προσωπικά από την αρχή δεν νομίζω αυτόν τον κόσμο να τον κερδίσει η SOL. Αν χτυπάς τον εγωισμό του άλλου θα πρέπει να περιμένεις και αντίδραση. Οπότε καλό είναι να κρατάς λίγο πισινή (βλέπε N*M* που δεν εμφανίζονται καπου στο forum δυστυχως) Αλλά και πάλι, προτιμώ να υποστηρίζω πιτσιρίκια που έχουν αυθορμητισμό, όρεξη και διάθεση και όχι εμάς τα παππούδια. :DΚαλό το start up αλλά όταν αρχίσουν τα όργανα δεν έχει σημασία αν εσύ έχεις 1000 lc ή ο άλλος 500. Δεν έχει πάντα σημασία το μέγεθος :p Αν και η αλήθεια είναι οτι σε κόσμο με 12-7 νυχτερινή εμείς τα παππούδια έχουμε edge.

O aser και παιχταράς είναι και από τα καλύτερα παιδιά οπότε όταν παίζουμε επίθεση στο forum καλό είναι να είμαστε λίγο προσεχτικοί. Το πολύ μαομάο και δέρνω δεν βγαίνει σε καλό. Και φυσικά μην πολυ mess with the best γιατί είναι τρελός και θα την πατήσεις :D

Τέλος μια μικρή συμβουλή all around. Πρέπει να σκεφτόμαστε μακροπρόθεσμα και όχι να βγάζουμε φωτογραφικά συμπεράσματα. Έχω 50 χωριά έχει 40, είμαι 3ος είναι 13ος άρα είμαι καλύτερος. Δεν πάει έτσι. Έχει ο καιρός γυρίσματα...

ΥΓ Για ποιό λόγο είπαμε δεν έχετε δικό σας forum στο external? Μποικοτάζ;
 

DeletedUser33970

Αμα τα μπαν πεφταν με την κλαψα... τοτε ισως να σου καναν τη χαρη!
Το οτι δεν ξερεις να φραμαρεις και λες οτι σου κατεβει στο κεφαλι...δυστυχως θα σε απογοητευσω.
Δεν μπορειτε να γλιτωσετε με μπαναρισμα Ταραχη... κλαψε οσο θες... θα σας στειλω softex ultra soft... :D

Και μιας κ μιλας για μπαν...πεσμου 1 κοσμο που δεν εχεις μπαναριστει τουλαχιστον 3 φορες :cool:
Να μιλας και εσυ για μπαν...χαχαχα
Αντε τραβα στο σκοταδι σου και παιξτο παιχταρας στα κολαουζα σου...!


Ο μονος κοσμος που εφαγα μπαν ειναι ο 36.
Ο μονος κοσμος που δεν εφαγες μπαν ειναι ο 36 και εκει αν δεν κανω λαθος μολις εφυγε ο κο πλει σου "αμπελαλε, ψαχνω κο πλει, δεν μπορω μονος κλπ" σε ειχανε για εσωτερικο και σου την χαρισανε για τον κο πλει.

Οι μονοι 2 κοσμοι που εκλεισες χωρις να φας μπαν ειναι ο 15 και ο 36. Απο τοτε και μετα δεν εχεις παιξει σε ουτε 1 κοσμο που δεν εφαγες μπαν. Δεν ντρεπεσαι λιγο ρε?

Το να λες χαχαχα σε κανει να δειχνει ηλιθιος οχι αστειος.

Ανθρωπος που του βαλανε λουρι να μην γραφει εξτερναλ στον 36 δεν τιθεται θεμα να μιλαει εδω.
 

DeletedUser33570

Συντομογραφία ΤΝΤ, Αγγλική ονομασία : trinitrotoluene είναι μια πολύπλοκη χημική ουσία με χημικό τύπο C6H2(NO2)3CH3 . Αυτή η κίτρινη, στερεά σε κανονικές συνθήκες ουσία, χρησιμοποιείται στη χημεία για αντιδράσεις, άλλα είναι πιο γνωστή ως ένα χρήσιμο εκρηκτικό. Τα εκρηκτικά που παράγονται από το ΤΝΤ θεωρούνται ως βασικές μονάδες μέτρησης της δύναμης μιας βόμβας και άλλων εκρηκτικών. Στη χημεία το ΤΝΤ χρησιμοποιείται στη παραγωγή ηλεκτρικά φορτισμένων αλάτων.
Ελπιζω να σε διαφωτισα...

...κατι Βουλγαρικα και κατι Ιρακινα που πλασαρει... η SOL μπορεις να μας κανεις την χημικη τους αναλυση...?

Chess... καταλαβαμε ολοι...
Τι καψα ειναι κι αυτη να γραφεις τοσα κατεβατα?
Γιατι δεν μπαινεις μεσα - καποτε σε θυμομουν διαφορετικο - τωρα να κανεις το φερεφωνο των πιτσιρικαδων καμμενων τρολακιδων...
Ξεφτιλιζεσαι φιλος...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Ναι εννοείται οτι όταν μπαίνεις στον κόσμο ξέρεις οτι θα έχει νυχτερινή, premium, παρατηρητήρια και ξέρω εγώ τί άλλο έχουν βάλει πλέον :p Αυτό όμως δεν αφαιρεί την κριτική σε κάτι επειδή αυτό μάλλον δεν θα αλλάξει. Είναι η ίδια λογική με το έχω 200€ στην τσέπη και δεν ξέρω τι να τα κάνω. Ε παμε στα φρουτάκια να τζογάρουμε. Οτι υπάρχει η δυνατότητα δεν σημαίνει οτι είναι η καλύτερη επιλογή. Σκέψου να τα έδινες σε μια οικογένεια που με αυτά τα 200€ θα περάσει ένα μήνα. Πόσοι όμως το κάνουν;
Ασε που εκτός από το κοινωνικό του θέματος χρήμα, υπάρχει και το εγωιστικό/ συνειδησιακό. Να σε περάσω όχι επειδή κουράστηκα πιο πολύ αλλά επειδή έχω πιο πολλά λεφτά από σένα; Εμένα δεν θα μ' άρεσε.
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@kpap
σιγα μη γκρεμιζει και επιτελεια ρε, πως θα νομπλαριστουν μετα; τριμ και πολυ ειναι
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή