Χαρτες κόσμου 13

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7389
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
GoSu.. είναι GoSu F. Παρακαλώ να συμπεριληφθεί στους χάρτες κόσμου
 

DeletedUser24750

Εσυ πρεπει να εισαι απιστευτος παικτης-αρχηγος-ηγετης-καθοδηγητης-συντροφος-ανθρωπος...
βλεπω τον χαρτη και μου διμηουργουντε αποροιες...
Πως καταφερες μεσα σε 8 μηνες να κατακτησεις 20.000 χωρια και να παρεις ολο το κεντρο...
Ειλικρινα το να νικησεις τους TTR,XN,MYR,NV,Knight και τους μεγαλους ΘΒ τοσο γρηγορα ειναι εντυπωσιακο.


Η παρακατω ιστοριουλα την διαβαζα καπου και σε θυμηθηκα,νομιζω οτι θα σου αρεσει και σου ταιριαζει και γαντι
- Τα κατάφερες τελικά σκουλήκι. Σε παρακολουθούσα όση ώρα ξαπόσταινα εδώ στην κορυφή.
- Ναι Αετέ μου. Εσύ, μπορείς και πετάς και πας οπουδήποτε. Εγώ, μόνο γλύφοντας, έρποντας και με τα κέρατά μου μπορώ να φτάσω εκεί που εσύ βρίσκεσαι.
- Και δεν σε κουράζει αυτό;
- Έχω μάθει πια Αετέ μου.
- Ξέρεις, θα μπορούσα να σε κάνω μία χαψιά χωρίς να το πάρεις είδηση.
- Δεν αντιλέγω. Θα μπορούσες. Όμως, τι να με κάνεις εμένα. Ένα γλοιώδες σκουλήκι είμαι. Τίποτα παραπάνω. Το πολύ-πολύ να ένοιωθες αηδία με την γεύση μου. Εσύ, είσαι συνηθισμένος σε άλλα γεύματα.
- Δίκιο έχεις.(ΣΗΜΕΙΩΣΗ:Λάθος απάντηση...Καθένας εκεί που ανήκει… τα σκουλήκια στο χώμα και οι σταυραετοί ψηλά στον ουρανό.Ένα σκουλήκι είναι ένα σκουλήκι κι ένας Aετός Aετός – κι αυτά είναι “συνθήκες” που δεν αλλάζουν ποτέ. Δεν γίνεται ούτε ένας Aετός να μετατραπεί σε σκουλήκι μα ούτε και τ’ αντίθετο.)
- Και βέβαια έχω. Ξέρεις πόσους αετούς έχω συναντήσει και όμως βρίσκομαι τώρα εδώ μαζί σου και μιλάμε;;;
(Για όλους τους Αετούς και τα σκουλήκια (...που γλύφοντας έρποντας και με τα κέρατά τους προσπαθούν να φτάσουν τον Αετό) της ζωής μας)
 

DeletedUser

Εσυ πρεπει να εισαι απιστευτος παικτης-αρχηγος-ηγετης-καθοδηγητης-συντροφος-ανθρωπος...
βλεπω τον χαρτη και μου διμηουργουντε αποροιες...
Πως καταφερες μεσα σε 8 μηνες να κατακτησεις 20.000 χωρια και να παρεις ολο το κεντρο...
Ειλικρινα το να νικησεις τους TTR,XN,MYR,NV,Knight και τους μεγαλους ΘΒ τοσο γρηγορα ειναι εντυπωσιακο.


Η παρακατω ιστοριουλα την διαβαζα καπου και σε θυμηθηκα,νομιζω οτι θα σου αρεσει και σου ταιριαζει και γαντι


ΠΦΦΦΦΦΦΦ
Επεστρεψε ο κομπλεξας..
Σταματα ρε φιλε επιτελους.
Αν ημουν η innogames θα σου εκανα μυνηση για την απεριοριστη βλακεια που βγαζεις στο φορουμ το οποιο ανηκει στην εταιρια.
 

DeletedUser

Εσυ πρεπει να εισαι απιστευτος παικτης-αρχηγος-ηγετης-καθοδηγητης-συντροφος-ανθρωπος...
βλεπω τον χαρτη και μου διμηουργουντε αποροιες...
Πως καταφερες μεσα σε 8 μηνες να κατακτησεις 20.000 χωρια και να παρεις ολο το κεντρο...
Ειλικρινα το να νικησεις τους TTR,XN,MYR,NV,Knight και τους μεγαλους ΘΒ τοσο γρηγορα ειναι εντυπωσιακο.


Η παρακατω ιστοριουλα την διαβαζα καπου και σε θυμηθηκα,νομιζω οτι θα σου αρεσει και σου ταιριαζει και γαντι

Αγορίνα δώσε πόνοοοοο δώσεεε σε λέωωω!

αν θες να κλαφτείς κάντο σε άλλο ποστ εδώ είναι για τους χάρτες....
 

DeletedUser24750

Ποντικακι αν θες να πεις κατι πες το με το κανονικο σου account η γραψε ποιος εισαι στο παιχνιδι,μπορεις να κλεψεις 5 λεπτα απο τον χρονο σου και να το κανεις,ετσι και αλλιως εκτος απο το να γλυφεις δεν εχεις τπτ αλλο να κανεις.
 

DeletedUser

ΠΦΦΦΦΦΦΦ
Επεστρεψε ο κομπλεξας..
Σταματα ρε φιλε επιτελους.
Αν ημουν η innogames θα σου εκανα μυνηση για την απεριοριστη βλακεια που βγαζεις στο φορουμ το οποιο ανηκει στην εταιρια.

ελα τι λες εμενα ειναι αγαπημενος μου αν δεν ηταν και αυτος δεν θα ειχαμε κανενα ενδιαφερον στο φορουμ

ΑΝΟΥΒΗ μαζι σου εμεις οι οπαδοι σου!
 

DeletedUser24750

Αγορίνα δώσε πόνοοοοο δώσεεε σε λέωωω!

αν θες να κλαφτείς κάντο σε άλλο ποστ εδώ είναι για τους χάρτες....

Επειδη γραφει στο προφιλ της ΄΄φυλης΄΄σου καποιες οδηγειες δεν συμαινει οτι ειμαστε ολοι υπακουοι τα εχουμε ξαναπει το κλαμα ανηκει στους κλαμενους και στα κλαμενα σαν εσενα.

Κωστα δεν σε ειχα για τοσο μεγαλο,1 λεπτο μετα το πσοτ πλακωσε ομαδα γλυφτων...ουτε να το ποσταρω δεν προλαβα

Υγ.κοτοπουλα να γραφετε με τα Πραγματικα σας nickname ετσι ξερω και εγω
 

DeletedUser

Επειδη γραφει στο προφιλ της ΄΄φυλης΄΄σου καποιες οδηγειες δεν συμαινει οτι ειμαστε ολοι υπακουοι τα εχουμε ξαναπει το κλαμα ανηκει στους κλαμενους και στα κλαμενα σαν εσενα.

Μεγαλε κωστα δεν σε ειχα για τοσο μεγαλο,1 λεπτο μετα το πσοτ πλακωσε ομαδα γλυφτων...ουτε να το ποσταρω δεν προλαβα

Υγ.κοτοπουλα να γραφετε με τα Πραγματικαν σας nickname ετσι ξερω και εγω

ρώτα όποιον θες αυτο είναι το nickname μου...

εσύ γράφεις συνέχεια στο εξωτερικό κ λες για μας... ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ! νουμπά :rolf:
 

DeletedUser24750

Noυμπας πυξιδα κτλπ ειναι λεξιλογειο 5χρονων μετα απο το μαθημα σε ιντερνετ καφε...
Δεν ηξερα οτι εισαι και διασημος για να ρωτησω για σενα.
Μεσα στο παιχνιδι το Nick σου δεν υπαρχει.
ΕΠεισης ελειπα 1 μηνα επειδη ειχα αποκαλεσει την φυλη σου μπασταρδη μετα απο κατι κλεψιματα λογαριασμων.



[psy]+10 πόντοι για Απαράδεκτη Συμπεριφορά
Προσοχή στις εκφράσεις σας στο Κεντρικό Φόρουμ.

...By PsychoFade...[/psy]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Noυμπας πυξιδα κτλπ ειναι λεξιλογειο 5χρονων μετα απο το μαθημα σε ιντερνετ καφε...
Δεν ηξερα οτι εισαι και διασημος για να ρωτησω για σενα.
Μεσα στο παιχνιδι το Nick σου δεν υπαρχει.
ΕΠεισης ελειπα 1 μηνα επειδη ειχα αποκαλεσει την φυλη σου μπασταρδη μετα απο κατι κλεψιματα λογαριασμων.

ναι βρε είμαι 5χρονο...έχεις δει όμως 5χρονο να ξέρει ορθογραφία κ τόνους? :grrr:
είμαι....αλλά σαν κ σένα κανείς...εσύ είσαι διάσημος σαν κλάψας ενώ εγώ σαν παίχτης...
ναι μήπως γιατί δε παίζω με αυτο?σκέφτηκες ότι μπορεί να παίζω κοπλέυ η να έχω άλλου ακκ? νουμπςςςςςς
1 μήνα πριν τα ίδια έκανες...ΚΛΑΙΓΟΣΟΥΝ...άντε κάνε παρέα στον ίονιο κ παράτα μας κλαψιάρη νουμπάρα
 

DeletedUser

βλεπε παντως μυαλο δεν εβαλες και το επιπεδο του λεξιλογιου σου παραμενει ιδιο. μπραβο αγορινα

οσο για το ποιος ειμαι θα σου κανω την χαρη να στο πω.
el-ninio
ελπιζω να σου εφυγε ενα αγχος καημενουλη
 

DeletedUser24750

Αυτο πηγαινε γαιν το sholdiredruid.
Να στο πω για να μην κουραζεσαι και γραφεις.
Πριν ενα μηνα ειχα πει οτι η ανταλαγη ύβρεων μεταξυ της παρεας της 53 και εμενα στο εξωτερικο θα στηαματησει και ειχα γραψει οτι δεν θα απανταω σε τπτ που προερχεται απο εσας.Ειτε το αγνοεις επειτιδες η το ξεχασες.
Αν θελετε να βριστουμε σας το ξαναειπα παρτε με τηλεφωνο.
Καημενουλης οχι εγω και η απαντηση οχι απο εδω.
Hταν απλη υπενθημηση
 

DeletedUser

Επειδη γραφει στο προφιλ της ΄΄φυλης΄΄σου καποιες οδηγειες δεν συμαινει οτι ειμαστε ολοι υπακουοι τα εχουμε ξαναπει το κλαμα ανηκει στους κλαμενους και στα κλαμενα σαν εσενα.

Κωστα δεν σε ειχα για τοσο μεγαλο,1 λεπτο μετα το πσοτ πλακωσε ομαδα γλυφτων...ουτε να το ποσταρω δεν προλαβα

Υγ.κοτοπουλα να γραφετε με τα Πραγματικα σας nickname ετσι ξερω και εγω

Αυτος ειναι ο λογαριασμος μου στο φορουμ.
Τι σε πειραζει εσενα?
Οντως ξερεις και εσυ να γραφεις με αλλα nickname οταν τρως μπαν.
256bit
 

DeletedUser24750

Αυτος ειναι ο λογαριασμος μου στο φορουμ.
Τι σε πειραζει εσενα?
Οντως ξερεις και εσυ να γραφεις με αλλα nickname οταν τρως μπαν.
256bit

256bit...
Λογικα ο καινουργιος κατοχος του account γιατι ο κανονικος 256bit εχει σταματησει(ηταν και πολυ καλος)
Μην λετε λογια του αερα οσο ειμουνα μπαναρισμενος απο το ip που παιζω δεν μπορουσα ουτε καν να διαβασω το φορουμ ποσο μαλλον να ποσταρω.
Αν ειδες καποιο ποστ που ειναι δικο μου απο αλλο account δειξτο μου.
Τουλαχιστον μας ειπες και το ονοματακι σου.
 

DeletedUser

256bit...
Λογικα ο καινουργιος κατοχος του account γιατι ο κανονικος 256bit εχει σταματησει(ηταν και πολυ καλος)
Μην λετε λογια του αερα οσο ειμουνα μπαναρισμενος απο το ip που παιζω δεν μπορουσα ουτε καν να διαβασω το φορουμ ποσο μαλλον να ποσταρω.
Αν ειδες καποιο ποστ που ειναι δικο μου απο αλλο account δειξτο μου.
Τουλαχιστον μας ειπες και το ονοματακι σου.

Ναι κατοχος αυτου του λογαριασμου εδω και καιρο.
Απο τον Ιουλιο.
Οπως και να εχει το διαβαζες η οχι,τα κομπλεξ σου παρεμειναν.
Νομιζα πως θα επισκεπτεσουν κανενα ψυχολογο αλλα τελικα ειχα λαθος..
 

DeletedUser

Alexz13 πως λεγοταν αυτος ο διεγραμμενος παικτης πριν λιγες μερες στο εξωτερικο φορουμ τον ειχα δει online αν σου λεει κατι :hmmm:
 

DeletedUser24750

Οσο ειμουνα μπαν δεν ποσταρα τπτ ουτε απο αλλο account,αν εχετε καποιο ποστ να μου το δειξετε.
Και μια που ανεφερες το alexz13 δειξε μου το ποστ που εγινε απο εκει?
 

DeletedUser

Μην λετε λογια του αερα οσο ειμουνα μπαναρισμενος απο το ip που παιζω δεν μπορουσα ουτε καν να διαβασω το φορουμ ποσο μαλλον να ποσταρω.

Ποιος λεει λογια του αερα το βλεπουμε παλι δεν εγραψα οτι ποσταρες αλλα οτι εμπαινες,δεν εγραψες γιατι δεν προλαβες :rolf:
 

DeletedUser24750

Ποιος λεει λογια του αερα το βλεπουμε παλι δεν εγραψα οτι ποσταρες αλλα οτι εμπαινες,δεν εγραψες γιατι δεν προλαβες :rolf:

(ειναι δυσκολο να παω σε ενα Pc καπου ας πουμε να κανω ενα account και να γραψω αν θελω ειναι τοσο δυσκολο... ελεος:grrr:
Περιγελε οσο και να προσπαθεις δεν θα ξανασχοληθω μαζι σου απο εδω μεσα γραψε οτι θες οι απαντησεις εχουν δοθει τα ζωα τις αγνοουν.


Περαστικα


[swt]10 Πόντοι για Απαράδεκτη Συμπεριφορά
(Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.)
by immortαl[/swt]​
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή