Χανια.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32957
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32957

Φιαξαμε μετα απο μια δυνατη μαχη,με αρκετες απωλειες. και ηττα μας!
Μια μικρη φυλη, στον κ28. Τα Χανια...
Κυριως γιατι και εμεις ξενερωσαμε με την ολη κατασταση.
Και γιατι θελουμε να περασουμε ευχαριστα,το υπολοιπο που μας μενει στον κ28.

Αρκετα κουραστηκαμε, αρκετα ξενυχτισαμε ολοι μας...Πλεον δεν θελουμε να δωσουμε μαχη με κανεναν απο εσας!
Γιαυτο θα σας παρακαλεσω θερμα, εσας απο την ΕΡΓΑ Κυριως... Να σεβαστειτε την επιθυμια μας. και να μας αφησετε υσηχους!

Σας εστειλα ενα κυκλικο σημερα. στο οποιο σας εξηγησα καποια πραγματα...
Αν λοιπον διαθετετε εστω, λιγο φιλοτιμο και ανθρωπια επανω σας, θα σεβαστειτε την επιθυμια μας.Και θα μας αφησετε υσηχους!

Δεν ειναι δυνατον και λογικο επισης. μια μικρη φυλη.Να δωσει μαχη με λογαριασμους ανω των 100.000 ποντων!
Μονο να ριξετε απο 50 αριστονιουκ, στον καθε εναν απο μας. φτανει. Αλλα ουσιαστηκα δεν θα υπαρχει καθαρη και αξιοπρεπης μαχη.
Το μονο που θα καταφερετε, ειναι να πατησουμε και μεις διαγραφη. η να χειροτερεψετε την κατασταση που επικρατει στον κ28.

Ωπος σας ειπα και σε πμ, στο παιχνιδι... παιδια βαρβαρα υπαρχουν για ολους! Γιατι να χτυπατε εμας? Γιατι στην τελικη, δεν στρατολογειτε 3-4 ατομα που θα σας πω?

Ηδη στρατολογησατε παιχτες απο πρωην Μπλακ... Και μου δωσατε να καταλαβω, πως κανατε στρατολογησεις καθαρα για προσωπικα σας συμφεροντα.
Παιδια δεν καταλαβαινω την λογικη σας,ειληκρηνα...
Ξενερωσατε μια φυλη ολοκληρη,τωρα ξενερωνετε και τους εαυτους σας...

Κιαν παρατηρρησετε, γυρω γυρω στον χαρτη. Υπαρχουν αρκετα βαρβαρα. και αρκετες μικρες ατομικες φυλες, ωπος η δικη μας!
Γιατι εστω και τωρα, δεν κανετε κατι.Να αλλαξατε λιγο το επιπεδο του κ28???
Δεν κατηγορησα κανεναν, παιδια... Δεν μιλησα για διπλους λογαριασμους, η για παρανομα και δε ξερω γω τι αλλο.ωπος εκαναν καποιοι αλλοι εδω στο εξωτερικο φορουμ!

Και κατι τελευταιο στον φιλο goodlooking mature...
Δεν προκαλεσα κανεναν αγαπητε μου. Ξανα διαβαζω οτι εγραψα στο θεμα Εργα εναντιον Μπλακ. και δεν βλεπω ακομα, ποιον προκαλεσα.
Ειδα μονο οτι εγραψα καθαρα και μονο, προσωπικες αποψεις και γνωμες δικες μου. Και σε παρακαλω, να μου διξεις που ακριβως προκαλεσα.

Αυτα κυριοιιι... η Φυλη Χανια, επιθυμει να παραμεινει ουδετερη με ολους σας, επιθυμει να μην δωσει μαχη.επιθυμει να παραμεινει ως εχει.απλα στον χαρτη!
Επιθυμει να παραμεινει, ενα απλο παρεακι με καλη διαθεση.για το λιγο υπολοιπο που μενει στον κ28.
Θελω να πιστευω λοιπον, πως το αιτημα μας θα γινει δεκτο και κατανοητο!

Σας ευχαριστω και παλι...
 

DeletedUser28143

Αρε Σιφη με τα ωραια σου..χαχαχα

Σιγα μην σε αφησουν σε ηρεμια τα (κορακια)...και τι θα κανουν αυτοι μετα.? τεσπα μακαρι να σε αφησουν και να κλεισεις κοσμο με ηρεμια,αλλα ειναι κομματακι δυσκολο....
 

DeletedUser32957

ο Γιαννης δεν εχει λογο τιμης Πανο. και αποδυκνειει ακομα για μια φορα, ποιος ειναι...
700 κατι επιθεσεις εχω,σιγα μην κατσω να αναγνωρισω... ακουω μανιουδακη κλασσικα και μοιραζω πορους στα παληκαρια.
Δεν αγχωνομαι. ολα καλα...
Ωπος εχω ξανα πει. πολλοι με γνωριζουν, αλλα λιγοι με εκτιμουν και με σεβονται...
Παιζω με τα ιδια ατομα στον κ31. οποτε, δεν εχω θεμα...
Στον κ28 απλα ειχα δωσει μια υποσχεση. και ενα λογο τιμης, που ειθελα να τηρρησω... γιατι δυστιχως ειμαι και βραχος ηδηκης παναθεμα με...
αυτο με εφαγε, η ηθικη.
Με τις επιθεσεις τους παντως, δεν μπορω να κρατησω τον λογο μου. και αυτο ειναι που με στεναχωερει. οτι εξαιτιας μιας εργα. βγαινω ασυνεπεις στον λογο μου.
Τα χωρια μου τα εχω γραμμενα ξερεις που? εσυ ξερεις καλα τι ενωω. ξερεις που τα εχω γραμμενα...
αλλα τελος παντων...

οτι θελει ας γινει... μπαλα πλεον δεν παιζω. επιθεσεις και αναγνωρισεις δεν κανω.
οι διαχηρρηστες να τα δουνε αυτα. και ευχομαι, να μην ξανα υπαρξει κοσμος με τα χαλια του κ28.
δεν θα σχολιασω επισης, ποιος,τι γιατι και πως... ειναι κουραστικο, επισης ποτε δεν με απασχολησε το θεμα αυτο!

Μου αρκει που καποιοι αναγνωρισαν την πραγματικη μου αξια...
 

DeletedUser

Αυτα κυριοιιι... η Φυλη Χανια, επιθυμει να παραμεινει ουδετερη με ολους σας, επιθυμει να μην δωσει μαχη.επιθυμει να παραμεινει ως εχει.απλα στον χαρτη!
Επιθυμει να παραμεινει, ενα απλο παρεακι με καλη διαθεση.για το λιγο υπολοιπο που μενει στον κ28.
Θελω να πιστευω λοιπον, πως το αιτημα μας θα γινει δεκτο και κατανοητο!

Σας ευχαριστω και παλι...


Χαχαχαχαχαα έχω δει και έχω δει αλλά είσαι και εσύ έτοιμος να κλέψεις την θέση του σπαθάρη!
Αν είναι να παίζεις αγκαλίτσες γιατί δεν ανοίγεις με το παρέακι σου candy crush και από δίπλα να τα λέτε για το πόσο ήρεμα και όμορφα παίζετε?
 

DeletedUser

πραγματικα ο τυπος ειναι ο χειροτερος κλαψας σε ολο τον gr
ριξτε πυξιδα στον νουμπα ρε παιδες μας τα εχει κανει τσουρεκια τοσε καιρο

παρτο χαμπαρι φιλε...ΕΧΑΣΕΣ! και με την σταση σου γινεσε ρεζιλι
 

DeletedUser32957

Χαχαχαχαχαα έχω δει και έχω δει αλλά είσαι και εσύ έτοιμος να κλέψεις την θέση του σπαθάρη!
Αν είναι να παίζεις αγκαλίτσες γιατί δεν ανοίγεις με το παρέακι σου candy crush και από δίπλα να τα λέτε για το πόσο ήρεμα και όμορφα παίζετε?

Στο τελειωμα του κοσμου. τι θες να κανω δηλαδη? η φυλη μου Μπλακ δυαλλιθηκε... εμεινα μοναχος. αρα τι περιμενεις να κανω αγορι? βεβαια ειναι λογικο, ωπος εξελιχθηκε ετσι ο κοσμος, να παιζω πλεον φυλετικες αγγαλιτσες!
Και ολοι στον κ28 αυτην την στιγμη παιζουν φυλετικες αγγαλιτσες. εμειναν δυο φυλες μονο. Εργα και Ατζε...τι νομιζεις λοιπον οτι κανουν?
παιζουν φυλετικες αγγαλιτσες, ολοι τους στον κ28.
 

DeletedUser

Στο τελειωμα του κοσμου. τι θες να κανω δηλαδη? η φυλη μου Μπλακ δυαλλιθηκε... εμεινα μοναχος. αρα τι περιμενεις να κανω αγορι? βεβαια ειναι λογικο, ωπος εξελιχθηκε ετσι ο κοσμος, να παιζω πλεον φυλετικες αγγαλιτσες!
Και ολοι στον κ28 αυτην την στιγμη παιζουν φυλετικες αγγαλιτσες. εμειναν δυο φυλες μονο. Εργα και Ατζε...τι νομιζεις λοιπον οτι κανουν?
παιζουν φυλετικες αγγαλιτσες, ολοι τους στον κ28.


ε τοτε μη γκρινιαζεις βρε...και εμεις αγκαλιτσα θεμε να σε κανουμε γι αυτο και τα 1500 σπαθακια που βλεπεις απο το φγιαννη..ολη μερα μας λεει στο σκαιπ ποσο πολυ σε αγαπαει και ποσες αγγαλιτσες θελει να σε κανει..1500 εχεις θες και αλλες αχαριστε??:grrr2:
 

DeletedUser32957

ε τοτε μη γκρινιαζεις βρε...και εμεις αγκαλιτσα θεμε να σε κανουμε γι αυτο και τα 1500 σπαθακια που βλεπεις απο το φγιαννη..ολη μερα μας λεει στο σκαιπ ποσο πολυ σε αγαπαει και ποσες αγγαλιτσες θελει να σε κανει..1500 εχεις θες και αλλες αχαριστε??:grrr2:

ειδες πουθενα να γκριανιξω ωπος λες? μετεφραζε σωστα την επομενη φορα. γιατι καθε αλλο απο το να γκρινιαξω, δεν εκανα...
Με ειδες πουθενα σε καποια σχολια του κ28. εδω στο εξωτερικο φορουμ, να κατηγορησω καποιον συμπαιχτη μου?
Ποτε δεν μιλησα, για διπλους λογαριασμους, η για παρανομα ****ς.με ειδες να βγω στο φορουμ, να ασκησω κρητηκη η καποιο ειδους κραξιμο τελος παντων, σε καποιους απο εσας???

Δε νομιζω ρεμπελ αγορι μου. δεν θα επρεπε να μιλας. εσυ ειδηκα οταν σου χαρισα και χωριο δικο μου προσφατα. αφηνοντας να πιστευεις οτι με ανιχνευσες,η οτι κερδισες το χωριο με επαξιο τροπο.
Απλα βαριομουνα και στο παραχωρησα. αυτο ειταν ολο!

Τωρα απο κει και επειτα. οσον αφορα το παρρων τοπικ θεμα που μιλαμε...
Ζητησα απλα,να με αφησετε να κλεισω τον κοσμο μονος μου, με λιγη ηρεμια... χωρις αλλη μαχη. μονος μου με 3-4 παιδια που ειμαστε στην φυλη χανια.
Και ζητησα απλα να το σεβαστειτε αυτο.
Δεν μπορεις δηλαδη, να κανεις μια απλη χαρη. σε εναν παλιο φιλο σου.και συμπαιχτη σου?
Τωρα που ο κ28. οδευει προς το τελος του???

Την γκρινια που την ειδες αγορι? πες μου, γιατι δεν καταλαβαινω...
 
Κορυφή