Φυλές κ40

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33703

Το ποιο νεκρό φόρουμ από όλους τους κόσμους

Τι έγινε ρε παιδιά ;

Τι παίζει λοιπόν από φυλές για κάντε τις προβλέψεις σας ...
 

DeletedUser28807

1.10 το δινει πρωτο ποστ σε φορουμ κοσμου να ναι αφρικανος
 

DeletedUser32957

Ψ Ο Φ Ι Α Π Ρ Α Γ Μ Α Τ Α.
δεν υπαρχει κατι ενδιαφερον!
 

DeletedUser

clown και GHETTO έχουν το καλύτερο υλικό κατά την άποψη μου, χωρίς να θέλω να αδικήσω βέβαια κάποιους παίχτες της N.O.S. Και οι τρεις φυλές έχουν μια μάζα στην οποία υπάρχουν και άπειροι παίκτες αλλά μέσα στην μάζα αυτή υπάρχει και μια μερική ποιότητα από πολύ έμπειρους και άξιους παίκτες που μπορούν να κάνουν την διαφορά. Θα δείξει ανάλογα με την διπλωματία που θα ακολουθήσουν οι φυλές αυτές.
H TwoFace κατά την άποψη μου είναι μια φυλή χωρίς καθόλου ποιότητα και εύκολα και άμεσα θα παραβιαστεί η ήπειρος της. Αυτά σύντομα από μένα. Καλές μάχες!
 

DeletedUser29315

Blacko
Το ποιο νεκρό φόρουμ από όλους τους κόσμους

Τι έγινε ρε παιδιά ;

Τι παίζει λοιπόν από φυλές για κάντε τις προβλέψεις σας ...


νουμπάκι:p


*ShinyNuke*

1.10 το δινει πρωτο ποστ σε φορουμ κοσμου να ναι αφρικανος


απίστευτο.και δεύτερο στα καπάκια.:)


ej.muller
Ψ Ο Φ Ι Α Π Ρ Α Γ Μ Α Τ Α.
δεν υπαρχει κατι ενδιαφερον!



clown μόνο.;-)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32957

Blacko
Το ποιο νεκρό φόρουμ από όλους τους κόσμους

Τι έγινε ρε παιδιά ;

Τι παίζει λοιπόν από φυλές για κάντε τις προβλέψεις σας ...


νουμπάκι:p


*ShinyNuke*

1.10 το δινει πρωτο ποστ σε φορουμ κοσμου να ναι αφρικανος


απίστευτο.και δεύτερο στα καπάκια.:)


ej.muller
Ψ Ο Φ Ι Α Π Ρ Α Γ Μ Α Τ Α.
δεν υπαρχει κατι ενδιαφερον!



clown μόνο.;-)

ψ ο φ ι α πραγματα σας λεω...
Ουτε κλοουν, ουτε Γκεττο!

ολοι στον κ40 για κλοουν και πανηγυρια ειναι!!!
 

DeletedUser32957

οι Γκετο δεν ειναι κου γνωστου κ6. με τους κλοουν, ποιος να ασχοληθει? Ονομα και πραγμα...
Και ολοι οι υπολοιποι... Κλασσικα στις παραλιες! Τι λεμε τωρα???

Και ναι, θα σας δω τον Σεπτεβρη σιγουρα. Θα γελασουμε σιγουρα!!!
 

DeletedUser29315

οι Γκετο δεν ειναι κου γνωστου κ6. με τους κλοουν, ποιος να ασχοληθει? Ονομα και πραγμα...
Και ολοι οι υπολοιποι... Κλασσικα στις παραλιες! Τι λεμε τωρα???

Και ναι, θα σας δω τον Σεπτεβρη σιγουρα. Θα γελασουμε σιγουρα!!!

το θεμα ειναι με σενα,οσο προσπαθεια και να κανεις, ποιος θα ασχοληθει ακόμα.ονομα και πραγμα πονεμενος απο κλοουν εισαι.στανταρακι.;-)πως αλλιως να το εξηγησεις.κανε φυλη και μπες.ασε τον κ42 εχει ακομα.προς το παρον,νοιωστε πονο.και βγαλτε χολες.
 

DeletedUser32957

εγω ειμαι θεμα και βιβλιο μονος μου! Τωρα ποιος γιατι και πως και γιατι ασχολειται μαζι μου η οχι, δικο του το προβλημα... Δεν ασχολουμαι με....
Καταλαβαινεις??

Οποτε καλα μπανια σε ολους σας, καλο καλοκαιρι επισης και ... See You Again..., Τον Σεπτεμβρη μαγκακια!!
 

DeletedUser

εγω ειμαι θεμα και βιβλιο μονος μου! Τωρα ποιος γιατι και πως και γιατι ασχολειται μαζι μου η οχι, δικο του το προβλημα... Δεν ασχολουμαι με....
Καταλαβαινεις??

Οποτε καλα μπανια σε ολους σας, καλο καλοκαιρι επισης και ... See You Again..., Τον Σεπτεμβρη μαγκακια!!

Εσυ το μονο βιβλιο που μπορεις να εισαι ειναι ο μαηκ ο φασολακης :noob:
 

DeletedUser32957

Chicken Lights And Chrome and Taquila Sunrise... boyssss !!

See you September Chicken... till then, have a nice summer and Taquilasss!!

Love you all!!!
 

DeletedUser34429

Chicken Lights And Chrome and Taquila Sunrise... boyssss !!

See you September Chicken... till then, have a nice summer and Taquilasss!!

Love you all!!!

Καντρυ μπουυυ??? αραξε μικρε... ετσι και αλλιως δεν παιζεις στον κ40. επισης δεν σε γνωριζουν καποιοι ωπος εμεις, σαφως και δεν εχει ο καθε πικραμενος εδω μεσα την αισθηση του χιουμορ σου!
Αγαντα λοιπον μεχρι τον Σεπτεβρη. μαζεψε κανα πριμιουμ... και τα λεμε ξανα στον 42!

by the way ... αυτες τις μερες παραθεριζω στην Ελουντα, ελπιζω να σε βρω στο ξενοδοχειο???
 

DeletedUser32957

Καντρυ μπουυυ??? αραξε μικρε... ετσι και αλλιως δεν παιζεις στον κ40. επισης δεν σε γνωριζουν καποιοι ωπος εμεις, σαφως και δεν εχει ο καθε πικραμενος εδω μεσα την αισθηση του χιουμορ σου!
Αγαντα λοιπον μεχρι τον Σεπτεβρη. μαζεψε κανα πριμιουμ... και τα λεμε ξανα στον 42!

by the way ... αυτες τις μερες παραθεριζω στην Ελουντα, ελπιζω να σε βρω στο ξενοδοχειο???

χαχαχα, με γνωρισες μπαγασα... Περνα οποτε θελεις τρελο αγορι, φερε παιδια γυναικα και σας περιμενουμε! ειμαι στο ξενοδοχειο ολη μερα...
Περαστε να κανουμε τις μπαναρες μας, να πιουμε τις τεκιλες μας, να κανουμε τα μπαρμπεκιου μας!

και ασε τους λοιπους να ασχολουντε καλοκαιριατικα με τις φυλετικες! χαχαχαχαααα.....
 

DeletedUser2088

[aig]Είναι χαρά μας που μέσα από αυτό το παιχνίδι δημιουργούνται φιλικές σχέσεις και ακόμα καλύτερα οικογενειακές φιλίες.

Θα ήταν το ολιγότερο τραγικό να σας έδινα ποινή για το σπάμ που κάνετε.

Παρακαλώ να ανοίξετε ένα θέμα στο Off-topic και αφήστε εδώ να συζητήσουν οι συμπαίχτες σας εντός θέματος.

Ευχαριστώ.[/aig]
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
φυλη της οποιας ο αρχηγος θεωρει οτι ειναι στρατος δεν εχει μελλον


με στρατοδικεια δεν επιφερονται ποτε σωστες και δικαιες τιμωριες


ο νοων νοειτω!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή