Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser35557

Ασε ρε Μαντη με τις διακιολογιες σου ,νουμπακι βαρβαριστει ,κανιβαλοφαγε .Εχεις παρει τα περισσοτερα εσωτερικα της φυλης για αλλη μια φορα ,δωσε και στα αλλα παιδακια να παιξουν που θες να φτιαξεις λογαριασμο απολεμα
http://gr.twstats.com/gr48/index.php?page=player&id=813558 Βρες τις διαφορες απο αυτον τον λογαριασμο του ιδιου κοσμου .Αξιοπρεπεστατος λογαριασμο

Dj σταματα εσυ :)
http://prntscr.com/icsczp
ειπα να υπερασπιστω και εγω τον μαντη χΔ
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Βρε φίλε κλαψανιστερ από μεγάλους παίχτες και τα λάθη είναι μεγάλα, οπότε κράξιμο. Εσύ που να το ξέρεις, τόσο χαμηλά δεν μπορώ να κοιταξω

Ο αρτουρακο παιδι μου, 2 εβδομαδες περασαν απο τι μεγαλη σου δηλωση και πας εσωτερικο?
 

DeletedUser16076

πως πάει αυτός ο πόλεμος?
βάλτε κανεις στατς να δούμε ποιος έχει το πάνω χέρι.
θα έχετε τελειώσει πριν τον κ49 και κ50 , αντε παίξτε μάχες να δούμε και λίγο δράση
 

DeletedUser35758

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΑΠΛΑ ΣΕΒΑΣΜΟΣ!

Ένα μήνα εκτός φόρουμ. (Σας φτάνει και εσάς ένας λογαριασμός για να κάνετε την πλάκα σας).
Από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35759

ακρα του ταφου σιωπη στον καμπο βασιλευει!
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Μου μιλανε οι παιχτες για στακες και κλικες(ωχ αφου ειμαι στην κλικα γιατι αραγε αποχωρησα?) και εχουν λιγοτερες απωλειες ως υποστηρικτης απο εμενα

1. Στην κλικα ησουν απλα σε εβγαλαν με την βια εσωτερικο και το ξερουμε
2. Εχεις υποστηρικτη μεγαλύτερο μου? http://prntscr.com/iktyhn ουπς καποιος ειναι πολυ ποιο πανω εχω να στειλω σοβαρες αμυνες σε πλανο των trq τουλαχιστον 3 πλανα τους απλα συμπληρωματα κανω, για σε προλαβω που θα πεις σταματησα τωρα.

Συμπερασμα μηπως ησουν ενα κλικαδορικο βαριδιο στη φυλη σου? τροφη για σκεψη για αλλους κοσμους για να μην τα ριχνεις στον αναδρομο ερμη κ.τ.λ
 

DeletedUser35759

Σε περιπτωση αναγκης μπορω να ξαναγυρισω στον κοσμο και να παρω απο το χερακι την φυλη και να κλεισω κοσμο, αλλα για μενα ειναι ανουσιο αυτο,γιατι δεν εχω κινητρο. Δωσε μου κινητρο μονο Δημητρα και θα χασετε


εχω γονατισει λεβεντι μου με αυτο που ειπες! δωσε το κινητρο δημητραα δωστοοοο !

θανασουλας το ΜΟΝΑΔΙΚΟ κινητρο ! ! !
 

DeletedUser33851

σε σχεση με το κοσμο π πας να κλεισεις εσυ 10 φορες καλυτερος
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
τελικα με αγγαλιτσες κλεινει ο κοσμος?
τραγικοι ολοι σας

Θα μπορουσες να πας πεις τραγικους αν ειμασταν πρεμεντ φυλες, αλλα καμια απο τις 2 μεριες δεν ηταν απλα υπηρχαν καποια μελη που επαιξαν και σε αλλους κοσμους μαζι και ακομα και οι 2 πλευρες ειχαν ατομα που ηταν ο πρωτος τους κοσμος και εφτασαν μεχρη τελους γιατι απλα ειχαν ορεξη.

Ο πολεμος στον κ48 που τον λενε αγκαλιτσα τελικα ξεκινησε πριν 180 μερες και ο κοσμος εχει ηλικια 227 μερες, 2 μηνες δηλαδη αφου ανοιξε αρχισε ενας τελικος πολεμος πρακτικα που κρατησε 6 μηνες. Σε αυτον τον πολεμο ειχαμε πολλες φασης, δοκαρια, φαουλ, κοκκινες καρτες κ.τ.λ. Το αποτελεσμα ολων αυτον ξερετε ποιο ειναι? 50+ χωρια απο τι μια μερια αυτο και γινοντουσαν καθε εβδομαδα πλανα και απο τις 2 πλευρες.

Εαν σου ερχονται πολλοι κοσμοι απο μη πρεμεντ τον τελευταιο καιρο που να ειχαν πολεμο 6 μηνες ασταματητο ακομα και μεσα στις γιορτες και ταυτοχρονα να μαθαινουν και το παιχνιδι στους νεους παιχτες θα οκ αλλα δεν νομιζω να σου ερθουν.

Μπορει να μην σας φαινεται τους εξωτερικους παρατηρητες ενας πολεμικος κοσμος που εκλεισε, ομως τα ειχε ολα δολοπλοκιες, στρατολογισης, διπλωματιες, πλανα, βουτιες ολα αυτα 6 μηνες. Κανονικα πρεπει να πειτε/πουμε μπραβο στους δουκες των 2 φυλων που εφεραν νεο αιμα στο παιχνιδι και ειχαν την υπομονη να τους μαθουν το παιχνιδι και να τους δωσουν ορεξη για αλλους κοσμους που απλα θα μπορουσαν ευκολα να τους πανε εσωτερικο και να διαχειριζονται οι έμπειροι παιχτες τα χωρια τους και ακομα τους δινουν και καταταξη σαν επιβραβευση αν βρισκετε τακτικα τετοιες λειτουργειες θα πω οκ. Δεν ακουμε κοσμους που να λειτουργουν σαν φυτώρια παιχτων ομως ο Κ48 εχει βγαλει και 10 παιχτες για επομενους κοσμους που θα μπορουσε ευκολα να τους ξενερωσει.

Αυτα και μην ξεχναμε οτι δεν ηταν καμια πρεμεντ φυλη δημιουργηθηκαν μεσα στο καλοκαιρι απλα για ζεσταμα για τον 49 και προσφεραν τελικα αυτο το θεαμα.
 

DeletedUser16076

Θα μπορουσες να πας πεις τραγικους αν ειμασταν πρεμεντ φυλες, αλλα καμια απο τις 2 μεριες δεν ηταν απλα υπηρχαν καποια μελη που επαιξαν και σε αλλους κοσμους μαζι και ακομα και οι 2 πλευρες ειχαν ατομα που ηταν ο πρωτος τους κοσμος και εφτασαν μεχρη τελους γιατι απλα ειχαν ορεξη.

Ο πολεμος στον κ48 που τον λενε αγκαλιτσα τελικα ξεκινησε πριν 180 μερες και ο κοσμος εχει ηλικια 227 μερες, 2 μηνες δηλαδη αφου ανοιξε αρχισε ενας τελικος πολεμος πρακτικα που κρατησε 6 μηνες. Σε αυτον τον πολεμο ειχαμε πολλες φασης, δοκαρια, φαουλ, κοκκινες καρτες κ.τ.λ. Το αποτελεσμα ολων αυτον ξερετε ποιο ειναι? 50+ χωρια απο τι μια μερια αυτο και γινοντουσαν καθε εβδομαδα πλανα και απο τις 2 πλευρες.

Εαν σου ερχονται πολλοι κοσμοι απο μη πρεμεντ τον τελευταιο καιρο που να ειχαν πολεμο 6 μηνες ασταματητο ακομα και μεσα στις γιορτες και ταυτοχρονα να μαθαινουν και το παιχνιδι στους νεους παιχτες θα οκ αλλα δεν νομιζω να σου ερθουν.

Μπορει να μην σας φαινεται τους εξωτερικους παρατηρητες ενας πολεμικος κοσμος που εκλεισε, ομως τα ειχε ολα δολοπλοκιες, στρατολογισης, διπλωματιες, πλανα, βουτιες ολα αυτα 6 μηνες. Κανονικα πρεπει να πειτε/πουμε μπραβο στους δουκες των 2 φυλων που εφεραν νεο αιμα στο παιχνιδι και ειχαν την υπομονη να τους μαθουν το παιχνιδι και να τους δωσουν ορεξη για αλλους κοσμους που απλα θα μπορουσαν ευκολα να τους πανε εσωτερικο και να διαχειριζονται οι έμπειροι παιχτες τα χωρια τους και ακομα τους δινουν και καταταξη σαν επιβραβευση αν βρισκετε τακτικα τετοιες λειτουργειες θα πω οκ. Δεν ακουμε κοσμους που να λειτουργουν σαν φυτώρια παιχτων ομως ο Κ48 εχει βγαλει και 10 παιχτες για επομενους κοσμους που θα μπορουσε ευκολα να τους ξενερωσει.

Αυτα και μην ξεχναμε οτι δεν ηταν καμια πρεμεντ φυλη δημιουργηθηκαν μεσα στο καλοκαιρι απλα για ζεσταμα για τον 49 και προσφεραν τελικα αυτο το θεαμα.
δεν το σώζεις
 
Κορυφή