Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser16076

φρουτο το φρουτο τελικά...
μαντις εισαι ενας π*****ς εσυ...
χαχαχχαχχαχαχχαχαχαχ


10 πόντοι για Παράβαση Κανόνων από aigokairos.
και εδω aigokairos, αντε παλι που ειδες παράβαση κανόνων?
που τον ειπα φρούτο?
η προδοτης?
τιποτα δεν μπορούμε να γράψουμε? έτσι αποκαλούνται όσοι πουλάνε τις φυλές και αυτά γράφονται κατα κόρον.
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Μου έφερε τον κόσμο στο πιάτο. Μια ρουφιανια έχει κάνει μόνο και αυτή έγινε για να κλεισει τον κόσμο.... εσείς κάθε μέρα κάνετε χειρότερα λάθη
εεε όχι και μια μόνο, στην αρχή σου έφερε στο πιάτο τους freaks μαζί με τους rebel, για να δυναμώσει και να κλίση το δεξί μέτωπο της ΠΜ του τότε μεγάλου στρατηλάτη αρτουράκου εσύ μάντη και τότε ήσουνα το τσουτσεκακι του. (ρίξε μου και έμενα 10 πόντους εγώ δεν διαμαρτύρομαι :p:D) εφόσον διέλυσες τούς freaks και τούς rebel, το επόμενο που έπρεπε να διαλυσης και που φοβόσουνα οτι υπήρχε περίπτωση να σου πάρει παίκτες μέσα απτήν φυλή ήταν η CRS αυτούς ήταν εύκολο να τούς διαλύσεις γιατί ήτανε ξενερωμένοι με την πάρτη σου εφόσον διέλυσες και αυτούς, και η παίκτες των CRS πήγανε στους mojito έκανες μια συμμαχία με την C.B τους οποίους και αυτούς τούς παραμυθιασες ότι θα τούς στείλεις άμυνες και οτι έχεις κανονίσει να μην τούς κτυπήσει η mojito και θα χτυπουσατε όλοι μαζί την ΠΜ πράμα που ήτανε ψέμα γιατί η mojito ξέροντας οτι θα τουσ πουλήσεις ΚΑΙ αυτούς αποφασίσανε να μεγαλώσουν και πήγαν και χτυπησαν την HK. Μπαίνοντας η CB στον πόλεμο εναντίον της ΠΜ με την συμμαχία που είχες φτιάξει με την GA την αδερφική σου φυλή και την RIP ξεκίνησες τον πόλεμο, τάζοντας στην CB οτι θα τους στείλεις άμυνες από HEAVY και μικρές φυλές που ήταν από πίσω. Μπαίνοντας η CB στον πόλεμο τούς τραβάς το χαλάκι βάζοντας αμπαλους παίκτες της RIP να παίρνουν επιτηρησεις από λογαριασμούς της CB και να χάνουν τα χωριά 100 100 την ημέρα και εφόσον δυνάμωσες ακόμα πιο πολύ την ΠΜ η επόμενη φυλή που θα έπρεπε να φαγωθεί για να τελειωση ο Κ2 ήτανε να μπεις εσυ με μια ηλιθια δικαιολογια ότι δεν σου στέλνουν άμυνες οι αδερφική σου φυλή λες και δεν είχατε χωρίσει το μέτωπο 60/40 και αντί να κάτσεις να χάσεις τα χωριά σου πολεμώντας όπως κάνουν οι άντρες πάτησες και καλά διαγραφή πήρες λογαριασμό της ΠΜ και έπεισες τους παίκτες σου ότι τούς αξιζε ένα τόσο ατιμωτικό κλείσιμο κόσμου αυτή φίλτατε Μαντη είναι η ιστορία τον φυλετικών μαχών που θα σε ακολουθεί σε όλους τούς κόσμους είσαι απλά ένας δωσίλογος προδότης....
 

DeletedUser16076

αρα καλα εγραψα "φρουτο" ο μαντης
χαχαχχαχα
καλα το κατάλαβα..
δεν υπαρχει άλλο φρούτο..χαχχαχαχχα
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
καλά πάρε με τηλέφωνο ;) να βάλουμε και τον aggelosdelta να τα πει και αυτός αφού δεν σου άρεσαν έτσι όπως τα είπα εγώ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ναι ετσι εγινε οπως τα λεει Screamer (Ποιος εισαι?).Το γελιο ειναι που καθετε και γραφει στο εξωτερικο με υφος καρδιναλιου
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
καλα βρηκες το ατομο που στο κ6 δεν σταυρωνε μια και ειναι γνωστος ρουφ στο σερβερ, ασε μας τωρα που θα μου μιλησεις για αυτος
ασε τον 6 φιλαράκι πάρε με τηλέφωνο να μιλήσουμε για τον κ2 ο μαντης εχει το σκυπε μου :cool:
 

DeletedUser35738

Ελπίζω να μην χρειάζεται να κάνω και κάτι. Η παρουσία είναι αρκετη. Ή να ποσταρω κανένα ποιημα;
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
καλως τον για πες ρε τρικ και εσυ πως παιχτητε γιατί ο αρτουρακος θυμάται πολλά και θα μας ταπώσει :p:p:cool:
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ο αρτουρακος τον είπαμε ότι είναι μέσα στην κλίκα της trq και εμφανίστηκε στο εξωτερικο, να μας πείσει ότι δεν είναι...
Και κάθε ποστ που γίνεται ενάντια στον μαντη-αρχηγο του βγαίνει να τον στηρίξει σε σημείο που θα εκτεθεί από τους παλιούς... Δεν λέω καλά κάνει αρχηγος του ειναι αλλά δεν νομίζω να πείθει πλέον ότι δεν ανοίξει στην κλίκα της trq.
 

DeletedUser33851

εγω ειμαι η κλικα της trq και εγω θα πω ποιοι ειναι μεσα στη κλικα καταλαβες μικρε?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ελπίζω να μην χρειάζεται να κάνω και κάτι. Η παρουσία είναι αρκετη. Ή να ποσταρω κανένα ποιημα;
Nαι να ξεκινησουμε τις ποιητικες βραδιες μας ,να ανεβασουμε και παλι το επιπεδο των φυλετικων.

ΥΓ Κλικα διαβαζω ,ποια κλικα ?Ενημερωστε μας

ΥΓ2 Καλα Ρε Αρτουρακο εσυ καταδεχεσαι να εχεις αρχηγο τον Μαντη? Κριμα,κριμα,κριμα .
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
στηρίζουμε τους μικρότερους παίχτες μας για να δυναμώσουν και να παίξουν με την υπόλοιπη ομάδα.
Στην αρχή του ποστ πως ξεκίνησε την ιστορία του ο κύριος μάντης

τρωω βρισιδι της αρκουδας στο σκυπε για καθε μου λαθος
και τελικά πως κατέληξε... εύγε μεγάλε ηγέτη για την μεταχείριση στα μέλη σου

Υ.Γ χαχαχαχαχα... τι εχω φτιαξει ο ανθρωπος σε 2 ποστ τον αρτουρο τον εκανα απο κλικαδορο-κομπιναδορο θύμα... θα ελεγα ποιον πολιτικό μου θυμίζω αλλά θα μάζευα πόντους με το τσουβάλι
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Για πες κιολας για τι κλικες μιλας? Με αποδειξεις σε παρακαλω, να μην σε βγαλω ψευτη για ακομη μαι φορα

Κοίτα μεταξύ μας τώρα καλύτερα να σε λένε παιδί της κλίκας και ας χαλάει το κλίμα παρά παιδί της καρπαζιάς μέσα σε μια φυλή φιλικά πάντα.

Υ.Γ και εδω κολαει το ρητό του μεγαλου ηγετη... Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΠΡΟΒΑΤΑ ΚΑΙ ΛΥΚΟΥΣ, ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟ
Υ.Γ 2 εσυ οπως λες δεν εισαι λυκος, εισαι τουλαχιστον το μαυρο προβατο?
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
οι πυξίδες που έπεσαν στον κ2 ήταν ατελείωτες .. αυτό έγραψε η ιστορία
το κλάμα συνεχίζεται 10 χρόνια μετά ..
είναι πολύς ο πόνος
 

DeletedUser12715

οι πυξίδες που έπεσαν στον κ2 ήταν ατελείωτες .. αυτό έγραψε η ιστορία
το κλάμα συνεχίζεται 10 χρόνια μετά ..
είναι πολύς ο πόνος
ρε ξενερωτε κυρ παντελη μεχρι και ημιτιασον αρτουρακο εφερες? χχαχααχαχαχαχααχαχα ρε ποση πλακα εχετε........αρτουρ ημιτασιον καλο και αυτο χαχαχαχαχαχαχαχα

αν εισαι ο αληθηνος που δεν εισαι πες μου τη δουλεια εκανες οταν επαιζες κ2 και ποιο ηταν το μαγαζι οταν βρεθηκαμε εγω εσυ και ο τουνας...........και που βρεθηκαμε εγω εσυ και ο σλαν..........αν απαντησης σε αυτα μαιμου αρτουρ θα σε παραδεχτω χαχαχααχχχααχχαχα

ρε κυρ παντελη χαχχαχαχα δεν εχεις ιχνος τσιπας ρε χαχαχααχαχα αυτα τα κολπα στα παιδακια

τσ..........τσ............τσ.......... ελα οι κοσμοι δεν ειναι οπως παλια διασκεδασετο ενα παιχνιδι ειναι διασκεδασε το σημερα ακου εφερε την μαιμου αρτουρ χαχαχαχαχαχα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ο πρωτος που εφαγε πυξιδα ήσουν εσυ Μαντη και μαλιστα εξευτελιστικη και σε κραζει το συμπαν 10 χρονια μετα .Εμεις ξερεις μειναμε και τους καναμε την ζωη δυσκολη και ξανακαμε λογαριασμους 1500 χωριων και το τερματίσαμε απο τα γελια, μεχρι που οι κοιλιακοι μας δεν αντεχαν αλλο και ακομα, οπως ειδες κανουμε, παρεα και αυτο ειναι το μονο καλο που εχουν να δωσουν οι φυλετικες.Ο δικος μου λογαριασμος μπηκε ΠΜ και κανιβαλιστηκε δεν ηταν πυξιδα χαχαχαχαχαχαχα αχρηστο νουμπιδι μαθε να διαβαζεις στατιστικα

Παντως παιδια που παιζεται μαζι με τον Μαντη ,επειδη οι περισσοτεροι ειστε φιλοι μου και επειδη οι ανθρωποι δεν αλλαζουν ,σας λεω για καλο και για κακο μην δινεται πολλες πληροφοριες στον Μαντη επιθετικων αμυντικων ,στακαρισματα ,τι ωρες παίζεται κτλ κτλ Επισης μην του δινεται επιτηρησεις το πρωτο που κανει ειναι copy όλον τον λογαριασμο σας ,ετσι ωστε οταν παει απεναντι να ξερει ποιον και πως να χτυπησει . Φυσικα φροντησε να παρει θεση οργανωτη και καλα για να σας εχει σκαναρισμενους ολους τους λογαριασμους σας.

Αρτουρ πες μας ενα τραγουδι να δουμε αν εισαι εσυ γιατι και εγω μπερδευτηκα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Αμάν, αμααν, αμααααααααν
Μάντη τι είναι αυτά ρε πατρίδα? Τα μισά που λένε οι παππούδες των φυλετικών σόρρυ Αγγελική για το παππούδες, αν ισχύουν στη θέση σου θα άλλαζα το όνομα μου στον πρωταγωνιστή του θεάτρου σκιών.

Ακούς εκεί σφετεριστή Αρτούρ χαχαχαχαχα.. μόλις το διάβασα ρε φίλε μου έφυγαν σάλια στο πληκτρολόγιο από τα γέλια.
 
Κορυφή