Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser35456

οπως και η difa ειχε μελοι που επαιζαν ταυτοχρονα με το 48 με σολ στο 49 ασχετε
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
αδεια απο ανυπαρκτο? για πες το ονοματακι σ
θες και γνωριμιες ρε μικρουλη τωρα? χαχαχα, θα το δεις το ονομα μου σε λιγες μερες, τωρα παρε αδεια απο κανα αρχηγο σου για να ξαναμιλησεις
 

DeletedUser35456

ενταξει ισως να ντρεπεσαι για το ονομα σ δεν επιμενω
 

DeletedUser35599

Χαχα μα ποιους πουλατε τα ψεματακια σας ρε?
Μπορει να μην παιζουν οι actual ακκανουντ της ΣΟΛ αλλα παιζουνε κο πλει ή τελως παντων παρακολουθούν τι γίνεται.
Αστε τα αυτα και ολοι ξερουν τι κανατε και τι θα κανετε σε προηγουμενους και επομενους κοσμους.
Παιχτες σαν εσας κατεστρεψαν αυτο το παιχνιδι να το ξερεις.
Και δν χρειαζεται να διαφωνησεις ή να συμφωνήσεις γιατι ειναι ευρέως γνωστή η αλήθεια.

Περαστικά ,
Γιουαρ Τζίρης
 

DeletedUser35456

ρε φλογερε ασχετε δε ξερω εγω και ξερεις εσυ εσυ κο πλαυ σε αυτον που παιρνει χωρια λεγοντας σε παιδια να παιξουν κο πλαυ και μετα δε τους δινει κωδικους ασε μας τωρα
 

DeletedUser35456

ατομα σαν εσενα φλογερε λυκε και το screamer κατεστρεψαν το παιχνιδι
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
χαχαχα οταν ρωτησαμε τον πεκτη ομωσ ποτε μπορει να παίξει δεν πηραμε απαντηση οποτε καλυτερα να μην ανηγεις το στοματακι σου και να λες σαχλαμαρες που δεν στεκουν
 

DeletedUser35599

Ρε ασχετε αμα δεν ξερεις μην μιλας!
Ξερω καλυτερα σου φιλε επειδη σε ολους τους κοσμους το ιδιο πραγμα εισαστε.
Σας εμαθαν ολοι και ξερουν τι ειστε!
και το ξερετε και εσεις ακομα και αν μην το παραδεχεστε
Και να ρε θα ειμαστε μαλακες με αυτους που δεν θελουν να παιξουν και με αυτους που δεν εχουν χρονο να παιξουν σοβαρα.
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ!
ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΙΣ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ!
ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΒΡΟΜΙΚΑ, ΠΑΙΞΟΥΝ ΡΟΥΦΙΑΝΙΚΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΑΣΩ.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
ΓΙΟΥΑΡ ΤΖΙΡΗΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35456

αχ τι λεει εσυ ρουφιανος ησουν και μετα μπηκες στο σωστο δρομο ταχα μ και τωρα λες και ασυναρτησιες εδω παιζοντας το ξερολας
εγω σε πηγα πυξιδα ομως μικρουλη

πυξιδουλα ομορφη
 

DeletedUser14851

Ρε ασχετε αμα δεν ξερεις μην μιλας!
Ξερω καλυτερα σου φιλε επειδη σε ολους τους κοσμους το ιδιο πραγμα εισαστε.
Σας εμαθαν ολοι και ξερουν τι ειστε!
και το ξερετε και εσεις ακομα και αν μην το παραδεχεστε
Και να ρε θα ειμαστε μαλακες με αυτους που δεν θελουν να παιξουν και με αυτους που δεν εχουν χρονο να παιξουν σοβαρα.
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ!
ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΙΣ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ!
ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΒΡΟΜΙΚΑ, ΠΑΙΞΟΥΝ ΡΟΥΦΙΑΝΙΚΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΑΣΩ.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
ΓΙΟΥΡ ΤΖΙΡΗΣ


Φλογερός Λύκος.... έλα να πάρεις την φλογέρα μου

10 πόντοι από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35599

αχ τι λεει εσυ ρουφιανος ησουν και μετα μπηκες στο σωστο δρομο ταχα μ και τωρα λες και ασυναρτησιες εδω παιζοντας το ξερολας
εγω σε πηγα πυξιδα ομως μικρουλη

πυξιδουλα ομορφη

χαχα ειμουνα ρουφιανος? λεγε να μαθουμε τι εγινε . πες μου κιαλλα να μαθω. σου ειπα και στο ξαναλεω με παικτες που παιζουνε βρομικα και δεν εχουν τσιπα πανω τους να τους βρασω.
με πηρες πυξιδα?χαχαχαχαχαχα
φιλαρακι νομιζω δεν θυμασε τι ειχε γινει.
μην αλλαζουμε και τα δεδομενα.
μην τρελλονομαστε

Περαστικα,
Ο Τζιρης
 

DeletedUser35456

πυξιδουλα ομορφη το αρχειο τα λεει ολα παικταρα μ
 

DeletedUser16076

δε μας νοιαζει η σολ πανε γραψε αλλου

εδω ειναι 48
genlyn εδω, εγώ έμαθα ότι όντος η σολ μετά απο τον 49 μπηκαν στον 48 ξανα, δε ξέρω αν είναι αλήθεια αλλα πιστεύω κάποια στιγμη θα μάθουμε αν ειναι η όχι.

βλακα ασχετε αυτη η φυλη δεν ειναι σολ τελος τα ψεματα το 90% δεν εχει παιξει ποτε σολ εχει ατομα μεσα που ειναι αντισολ
ασχετε νουμα
ο μπλακο δεν ειναι δούκας στην φυλή αυτή? και μάλιστα με αρκετους παικτες της σολ? η οπως την έλεγε στην αρχη την φυλή του? αυτός δεν κάνει κουμάντο?
εκτός αυτά που μου είπαν είναι παπαριές.
αν μπορεις να μου το διευκρινίσεις να μην νομιζουμε άλλα και λέμε ότι η σολ παίζει και ότι οι άλλοι ακολουθάτε διαταγές τους.
 

DeletedUser33703

ο μπλακο δεν ειναι δούκας στην φυλή αυτή? και μάλιστα με αρκετους παικτες της σολ? η οπως την έλεγε στην αρχη την φυλή του? αυτός δεν κάνει κουμάντο?
εκτός αυτά που μου είπαν είναι παπαριές.
αν μπορεις να μου το διευκρινίσεις να μην νομιζουμε άλλα και λέμε ότι η σολ παίζει και ότι οι άλλοι ακολουθάτε διαταγές τους.

Αδερφέ καμία sol δεν παίζει στον 48 , στον 48 παίζει η Trq , το ότι παίζουν και 5 άτομα που παιζουν στη sol και είναι φιλαράκια μου δεν λέει κάτι , από την ηγεσία της sol παίζω μόνο εγώ στη Trq .
Κούνα λίγο το κεφάλι σου και πήγαινε να κάνεις πουθενά αλλού προπαγάνδα , έχω κάνει πάνω από 10 φυλές όσο καιρό παίζω το παιχνίδι .
 

DeletedUser35038

Ο χρηστης keras o κλοουν πινει χαλαρο καφεδακι και γελαει με το αστειο πλανο

Συγχαρητηρια στα παιδια της pants για την πολυ καλη συνεργασια που ειχαμε πλεον καθε πλανο ετσι θα ειναι

Αναμενουμε να δουμε ανακοινωση της trq γιατι εχουμε συνηθισει σχολιασμο απο καθε πλανο και περιμενουμε με ανυπομονησια,παντως νομιζω τον εχετε τον κοσμο δεν υπαρχει προβλημα(γελανε και οι πετρες)

Αν αυτα περι ρουφιανων ισχυουνε στο 1% που εγω δεν πιστευω λεξη θα συμβουλευα να το ξανασκεφτειτε γιατι εμεις δεν μασαμε πουθενα δεν κολονουμε πουθενα ετοιμαστειτε να ξανατρεξετε για αλλη μια φορα!
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Κάτι άκουσα για αερο-ΠΛΑΝΑ στο κόσμο 48...


ΥΓ. Συγχαρητήρια στον Κέρας για τον καλό συντονισμό αμυνών, στη TRQ για τη μαζικότητα του πλάνου, τον mpikes που υπήρξε ο χορηγός του πλάνου

ΥΓ.2 Ένα μπράβο και στην Ο.Δ. που έβαλε τα παρατηρητήρια και έχει προσθέσει στους κόσμους κάτι το απρόβλεπτο :p:p:p
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή