Τιτλοι τελους για κ23..

  • Δημιουργός θέματος dani
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29797

Δυο λογάκια κι από μένα..... Δύο όμως μόνο...
Και όσοι με ξέρετε, ξέρετε ότι κρατιέμαι και δεν τα κάνω 3 ή 13..
Το name μου είναι το ίδιο και στο game.. Λύκος εδώ.. :p

PART 1: Ο κόσμος 23 μας ανήκε από την αρχή.... πείτε το, η μαγιά των παικτών που είχαμε, πείτε το η γεωγραφική μας θέση (που δεν ήταν τυχαία), πείτε το η ομόνοια που έχουν οι παίκτες μας μεταξύ τους... από τα παλιά..
πείτε το η συμμαχία και αδελφοποίηση με Άσυλα που ακολούθησε...
μπήκαμε με τα μπούνια, αργοπορημένοι, φορτωμένοι από τις στραβές του Κ22, κ@υλωμένοι και με διάθεση για πολύ ξύλο...
Δεν βγαίναμε να πούμε πολλά... απλά βαράγαμε αβέρτα.. μας είχατε για outsiders όλοι, ακόμα και τα παιδιά στα Άσυλα..
Ενημερώνω λοιπόν πως είχαμε από την αρχή σκοπό να πάρουμε τον κόσμο.. Sorry...
Ευχαριστώ τους συμπαίκτες μου που μου χάρισαν τις στιγμές που ζήσαμε παρέα μες στον Κ23.. απλά... :)
Αααα... ευχαριστώ και τους εχθρούς που μου χάριζαν τα χωριά τους...

PART 2: Eγώ προσωπικά δεν ήθελα με την καμία να κλείσει ο κόσμος... Είχα κάνει χαμό... κόντεψα να τσακωθώ σχεδόν με τους μισούς δικούς μας για να συνεχίσουμε να παίζουμε ξύλο... Ένιωθα ότι μου κλέβουν την νίκη τα μυστικά....
Φιλαράκια από SOS, το καταλογίζω σε σας αυτό....
Θέλαμε να παίξουμε ξύλο, θέλαμε να έρθουμε να σας φάμε.. Είμαι υπέρ του total wipe out εγώ...
Εσείς μας ειπατε όχι.... ότι θα πατάγατε διαγραφή αν συνεχίζαμε έχοντας τα μυστικά, χωρίς να σας δώσουμε ένα set...
και ότι θα βαράγαμε βάρβαρα στο τέλος..
Σαφώς δεν θα σας δίναμε set, είχαμε κερδίσει end of story, δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα συζήτησης σε αυτό,
αλλά αν θέλατε να παίξετε ξύλο για το ξύλο, πιστέψτε με,
αρκούσε να το λέγατε... και θα ακυρώναμε το κλείσιμο και θα βλέπατε σπαθακια μες την επόμενη ώρα...

Και επειδή τώρα εκ των υστέρων ο καθένας μπορεί να λέει οτι θέλει.. ευτυχώς υπάρχουν stats και τα εμφανέστατα αποτελέσματα.
Τίποτα δεν έγινε στην τύχη..... Για όσους ενδιαφέρονται για ιδιαίτερα μαθήματα... ξεκινήσαμε φροντιστήριο στον Κ26... ελάτε..
Καλή μας συνέχεια...

για αρχη προσγειωσου λιγο,στην συνεχεια ελα να μας πεις τι εκανες στον 26 σε λιγο καιρο,εκει εχει φεικ,ταχυτητα υψηλοτερη και και καλες φυλες. cy around
 

DeletedUser31362

Σε περιμένω να με προσγειώσεις στον 26.... Να φέρεις μαζί και τα τετράδια σου...
To name σου μόνο πες μας πως είναι για να ενημερώσω και το απουσιολόγιο.. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

πολλα λογια και απο ουσια τιποτα φιλαρακι δικιο εχει ο sick ..
ραντεβου στον κ26 που ειναι σιγουρο οτι θα σκυλιασετε παρα πολυ ..
θεωρειστε παλη δεδομενο οτι θα παρετε κοσμο

Απλα παντελονατα μπεσαλιδικα
 

DeletedUser

Φίλε karvouno δεν απευθυνθηκα αποκλειστικα σε εσενα. Περισσοτερο ειμαι τσαντισμενος με καποιους αλλους που μιλουν για γελοιες νικες κλπ. Τελοσπαντων στο θεμα μας. Ανεφερα οτι ειναι δουλεια της καθε φυλης να βρει τη τακτικη που θα τη βοηθησει να παρει τα μυστικα και να κλεισει το κοσμο. Απο τη στιγμη που διαλυοταν η Wanted ηταν φυσικο να γινουν καποιες στρατολογησεις και απο τις δυο πλευρες. Αν δεν προβλεψατε οτι με στρατολογηση των συγκεκριμενων παικτων μπορουμε να κλεισουμε το κοσμο τοτε αφησατε την τυχη σας στα χερια αλλων. Αν παλι το προβλεψατε αλλα οι ενεργειες σαν δεν ηταν αρκετες για να το αποτρεψετε τοτε παλι δεν ειναι δικος μας το φταιξιμο. Μπορεις να εισαι απογοητευμενος το καταλαβαινω μετα τα οσα περασατε να μην εχεται την ευκαιρια να διεκδικησετε με τελικο πολεμο το κοσμο ακομα κι αν θα ηταν σχεδον 3 ηπειροι εναντιον 1 αλλα οταν λες τον πηραμε αμαχητι ειναι σαν να λες τον πηραμε με στρατολογησεις που δεν αντικατοπτριζει την αληθεια. Εισασταν η εκπληξη του 23 και ενω οι περισσοτεροι σας ειχαν τελειωμενους απ'την αρχη του κοσμου με τους κλοουν τους διαψευσατε ολους και εχεται τα συγχαρυτηρια ολων μας και σας το δειξαμε εκτος απο τωρα αλλα και πριν καιρο οταν αρνηθηκαμε να μπουμε στον πολεμο εναντιον σας οταν γυρισαν ολοι εναντιον σας. Ειπα δεν αναφερομαι συγκεκριμενα σε σενα αλλα οταν βγαινουν παικτες απ'την φυλη σας να μειωσουν τη νικη μας με γελοια επιχειρηματα π.χ. οτι φοβομαστε να σας αντιμετωπισουμε γιαυτο δεν σας δινουμε μυστικα (αν ειναι δυνατον) ειδικα μετα το σεβασμο που σας δειξαμε αυτο μειωνει την εικονα που βγαλατε προς τα εξω τοσο καιρο.
 

DeletedUser

Πάτε και κλείνετε κόσμο με μυστικά με μέσο όρο χωριών στην 50άδα κάτω από 40 και λέτε ότι χαρήκατε ξύλο και ότι πολεμήσατε ; Νομίζω πως παίζω λάθος παιχνίδι...
 

DeletedUser31362

Φιλαρακι εσυ απο πάνω... Την παλεύεις...;
Ξέρεις να διαβάζεις....;
Ποιος είπε οτι το χαρήκαμε....
Έτοιμοι να ρθουμε να σας πάρουμε τα σώβρακα είμασταν...
Εσείς μας βάλατε πάγο.. Εσείς είπατε είναι ματαιος ο πόλεμος πως ήταν ήδη κριμενη η νίκη...
Αν κι εμείς δεν θα ερχομασταν για να νικήσουμε παραπάνω η να αποδείξουμε κάτι, ξέρουν όλοι ποιοι είμαστε και τι κάνουμε...
Για το ξύλο θα ερχομασταν, γιατι γουσταραμε...
ΕΣΕΊΣ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΑΤΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΑΤΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΖΑΤΕ ΞΥΛΟ...

Μιλάμε ήμουν σίγουρος οτι θα βγαίνατε εκ των υστέρων να λέτε τα δικά σας, γι αυτό δεν ήθελα με τίποτα να κλείσει ο κόσμος...
Ευτυχώς, σας βλέπω και στον 26..
Έλα, ευκαιρία να μας δείξετε αν το λέει η καρδούλα σας ή αν θα σπασετε στο πρώτο ντου κι εσείς όπως η WANTED..!
Σας περιμένουμε με ανοιχτές αγκάλες...
C'mon babies... Ώρα για μάθημα..

P.S.: Α, ναι.... Και πάλι μπήκαμε αργοπορημενοι στον κοσμο και είστε πριν απο μας...
Θα γελάσουμε πολύ..
 

DeletedUser

Ποιος σου είπε ότι παίζω στον 23; Δεν έχω ιδέα ποιος είσαι και ούτε με ενδιαφέρει, εγώ απλά βλέπω να καταστρέφετε το παιχνίδι. Καλά κι από τη κατάταξη μια μετριότητα βλέπω αλλά αυτό κάνατε δεν είναι παιχνίδι, είναι μια ηλιθιότητα.
 

DeletedUser31147

τον κόσμο καλά κάναμε και τον κλείσαμε . Τα μυστικά ακριβώς για αυτόν τον λόγο έχουν προστεθεί , να αποφεύγονται οι ΠΑΤ καταστάσεις , . Κάποιοι τονώνουν το εγώ τους μέσα από στατιστικές εννιαψήφιων νούμερων , κάποιοι άλλοι την βρίσκουν μονο με τις κινήσεις στην στρατηγική σκακιέρα του παιχνιδιού .
Μην υποτιμάτε όμως και το γεγονός ότι οι κόσμοι μετά τον 22 με δυσκολία μεγάλωσαν πέραν των 4 βασικών ηπείρων ... Με την κίνηση μας όμως να κλείσουμε τον 23 δίνουμε σε όλους την ευκαιρία να συναντηθούμε απερίσπαστοι από άλλους ανούσιους πλέον κόσμους στον 26 και να λύσουμε τις διαφορες μας εκεί .
 
Κορυφή