Συμβαινει τωρα

  • Δημιουργός θέματος andreas 69
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Ποιο είναι το ανήθικο; Να σε χτυπάει μια φυλή που σε βλέπει με σωστό ηθικό; Τρέλα μου πουλάς;
 

DeletedUser

Ανηθικο ειναι να βγαινεις στο ριμ, να παιρνεις βαρβαρα, να τα μεγαλωνεις, να τα κανεις ολα αμυντικα, να σε βλεπω ο εχθρος με χαμηλο ηθικο και στο τελος να σε βαραει!!!

Πρεπει να σε αφησει να αναπτυχθεις να παρεις ολα τα βαρβαρα και να κατεβεις προς 65, 66 , 75 , 76 να γινεις 100,000,000 εσυ και περιπου το ιδιο αυτος και μετα να σε βαρεσει....

Προτεινω στους διαχειριστες και στους αντμιν να μπαναρουνε δια βιου ολη την μαομαο και dnd. Αισχος!!! Μονο αυτο εχω να πω....
 

DeletedUser

Παραδώσου. Γιατί αυτα που λες δε στέκουν. Καλή συνέχεια
 

DeletedUser33362

ayto που πρωσπαθει αν σου πει ο ανδρεας ειναι το εξης γιατι μου φαινεται δεν εννοεις να το καταλαβεις στα ελληνικα θα κανω μια τελευταια προσπαθεια κ θα σου δωσω ενα παραδειγμα αν κ ατοπο θα στο δωσω αν κ δεν μαρεσει αν συνχεω κοσμους ειμαι κατα απλα ως παραδειγμα θα στο δωσω κ τπτ παραπανω ....

στον κ 29 οπως εχω τονισει κ εγω!!τους dnd τους χτυπησαν πολλες φυλες μεταξυ αυτον και η δικια μου φυλη κ οπως εχω πει η μαχη ηταν αννιση κ μας εκραξαν στο φορουμ κ επειδει ημουν απο θεση ισχυως δεν σιμενει οτι κ συμφωνουσα σε κατι τετοιο αυτο που θελει να σου πει ο ανδρεας ειναι οτι εσεςι σαν 2 φυλες δεν καταφερατε κ τπτ το σπουδαιο απεναντι στα λιονταρια δενε χει σιμασια αν πηρανε βαρβαρα σιμασια εχει οτι δεν ειχατε ουσιαστικα να αποδειξεται καποιο εργο παλια η φυλετικες απο εποχη κ1 ειχαν λογο κ υπαρξυ παντα υπηρχαν πισογυρισματα κ ειναι μεσα στο παιχνιδι αλλα δεν θυμαμαι Σ.Ε να σπαει με αυτον τον τροπο η ταπινη μου αποψη αν η κανιβαλοι ηταν σωστοι σαν ατομα κ μετα σαν φυλη καλλιστα θα ελεγαν ενα παιδια ληγουμε την Σ.Ε κ παμε σε πολεμο κ τελος απο υθηκης πλευρας θα συφωνουσα κ καλα θα εκαναν αλλα επειδει εσεςι οπως προ ανεφερε εργο ουσιαστικο δεν δεξατε βαλατε τα κανιβαλια που τα αφησαμε να ανναπτυχθουν αναμεσα μας μηπως κ καταφερετε κατι αυτη ειναι η ουσια οπως στα λεω κ τα βλεπεις παντα υπαρχουν νηκητες κ ηττημενοι με πισωγυρισματα η μη απλα να λεμε τα συκα συκα κ την σκαφη σκαφη κ μην αναρωτιεσαι γιατι βγηκε κοσμος το θεμα καλο ειναι να ξερουν και η αλλες συμαμχιες με τι εχουν να ακνουν πανω σε Σ.Ε δεν νομιζω να θελει καμια συμμαχια να κανει Σ.Ε με τους κανιβαλους οταν συμπεριφερεται με αυτον τον τροπο εδω χανεις κ το δικιο σου στην τελικη αυτα ειχα να σου πω μπορεις να συνεχισεις τα περι ηθικου ισως ετσι το δικαιολογησεις σε εσενα
 

DeletedUser16877

Καλημέρα και από εμένα .

Καλές μάχες όσο διαρκέσουν γιατί ως ένα σημείο όλοι είχαμε βαρεθεί με μικρά χτυπήματα .

Οι τρις φυλές που αναφέρεις στο αρχικό ποστ εδώ και καιρό συνεργάζονται , δεδομένο ένα λοιπόν οτι όταν και αν σε χτύπαγαν θα το έκαναν μαζί προκειμένου όλοι να πάρουν μερίδιο στην πίτα . Δεν είναι λοιπόν θέμα φόβου προς τα Λιοντάρια αλλά θέμα δίκαιης μοιρασιάς ανάμεσα σε συμμαχικές φυλές και κυρίως αν άμεσα σε ανθρώπους που έχουν φιλικές σχέσεις μεταξύ τους .

Η διαφορά δυναμικότητας έχει προβλεφθεί στο παιχνίδι , απο το ηθικό που κάθε λογαριασμός βλέπει κάποιον άλλο , οπότε δεν έχω να αναφέρω κάτι . Φτιάξε ένα καταπελτάδικο μείνε με ένα χωριό και άσε να σπάσουμε τα μούτρα μας πάνω σου .

Τέλος δεν ήμασταν σύμμαχοι , δεν μετείχαμε ποτέ σε κάτι κοινό . Μην μας κατηγορείς λοιπόν για πισώπλατες ενέργειες . Μια Σ.Ε είχαμε που όσο ίσχυε την τηρούσαμε απόλυτα . Συνήθως έτσι προχωράει μια κατάσταση. Είχαμε μια Σ.Ε που βόλευε και τις δύο μεριές απο την αρχή του κόσμου να αναπτυχθούν . Δυστυχώς η δική σας ανάπτυξη περιοριζόταν μόνο σε βάρβαρες κατακτήσεις , για τις οποίες σας είχαμε όλοι ενημερώσει να τις σταματήσετε .

Είσαστε οι μόνοι που στρατολογούσατε μέχρι χτες όποιον κυκλοφορούσε ξέμπαρκος . Ακόμα και παίχτες απο άλλη εχθρική φυλή στρατολογήσατε χτες και προχτές . Παίχτες που μια μέρα πριν τα χαν σκάσει όλα πάνω μας .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33362

περι βαρβαρων φιλτατε μιας κ το ανεφρες αυτα πες τα στον espero68 poison13 paul the bes κ φυσικα εσυ DOOM.GR κ αν θες μπορω να το συνεχισω τα περι βαρβαρων οποτε καλα ειναι οταν μιλαμε να πεταμε οτι να ναι οσο για την υποτηθεμενη .Σ.Ε δεν νομιζω οτι εχεις δικιο εδω αλλα τελος παντον αν την τυρουσες θα ενημερωνες κ οχι να πεσετε 3 φυλες κια εσεις μαλιστα απροειδοποιητα.για το τελευταιο δεν το γνωριζω αλλα μην μου πεις οτι ηταν και η αιτια εγω σκαλωσα που δεν ενημερωσατε ενα απλο μηνυμα κ τελος ετσι για το γμτ την ρετσινια την εχεις δεν την αποκτας
 

DeletedUser15011

Δεν γράφω σχεδόν ποτε στο εξωτερικό φόρουμ.
ΝΑ σε ενημερώσω λοιπόν μιας και αναφέρεις το όνομα μου.

Πάρε και εσυ 15 εχθρικά χωρια, κανε τις απώλειες που εχω και εγω, αλλα και οι άλλοι που αναφέρεις, με μάχες, και μετα παρε βαρβαρο. Δεν θα σου πει κανενας τιποτα.

Αν ομως απο την αρχη του κόσμου παίρνεις ΜΟΝΟ βάρβαρα, να δεχτείς το κράξιμο.

έχετε μια πιπίλα απο εχθές με την υποτιθέμενη ΣΕ.

ΣΕ είχαμε κανει στην αρχη και την τηρήσαμε οπως και εσείς. Αυτη η ΣΕ ειχε διάρκεια 2 μηνών. Απο εκει και περα την ανανέωσε κανένας;
Μας ζητήσατε να την ανανεώσουμε; Οχι!! Οπότε για ποια ΣΕ μιλας;;

πριν 4 μερες πας και στρατολογείς παιχτες απο σουξουμουξου που τους εχουμε εχθρους και τους χτυπαμε 10 μερες τωρα. Και ΣΕ να είχαμε θα επρεπε να την συνεχίσουμε μετα απο αυτο; Εσεις θα την τηρούσατε;;

Τωρα, ολα τα αλλα που λες για μαο και dnd ειναι δικα σου θεματα και δεν τα σχολιάζω.
 

DeletedUser16877

Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ που κοίταξες τα στατιστικά μου . Σου απάντησε και ο Αλέξανδρος ήδη . Πάρε δυο εχθρικά και μετά κούμπωσε και το βάρβαρο να κάνεις τριάδα . Φυσικά και ο καθένας ερμηνεύει την βαρβαροφαγία όπως θέλει . Σίγουρα όμως ποτέ κανείς δεν έχασε πόλεμο απο βαρβαροφάγα φυλή , άρα ? ? ? Αν είμαστε οι βαρβαροφάγοι που ανέφερες πορεύεσαι προς μια θριαμβευτική νίκη .
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Το μόνο unfair είναι οτι δε φάγατε την πυξίδα νωρίτερα και τώρα σας βλέπουν με ηθικό. Καλή συνέχεια!

Ποιο μπαναρισμενο τσουτσεκι εισαι εσυ;:hmmm:



[aig]10 Πόντοι
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.



By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9362

Katimagiko θελεις να γινεις μελος μας και εσυ; :)
 

DeletedUser33362

κυριοι τα στατς ειναι αμειλικτα ο λογος να συνοδευεται απο ρελαιστικα γεγονοτα κ οχι αερολογιες δεν νομιζω οτι σε κανενα σημειο εχετε δικιο οσο κ να προπσαθειτε για το αντιθετο μιλησες για βαρβαρα κ σου απαντησα κ τωρα πρωσπαθεις να το σωσεις οτι κ καλα εχεις το δικαιωμα καλυτερα να μασας παρα να μιλας.εσπερε οτι αφορα αυτο που λες το λεω κ παραπανω δεν το ξερω αν ειναι ετσι συμφωνω μαζι σου οπως τα λες εγω δεν χαιδευω αυτια κανενος ουτε της φυλης μου ουτε κ τα δικα σας να λεμε αληθειες η φοραμε παντελονια η φουστες εδω μεσα αλλη φορα φροντηστε να ειστε κυριοι στης συμφωνιες σας ο χαρακτηρας μας αποτυπονεται εδω μεσα DOOM.GR να εισια κυριος σε ολα εκτος αν θες την φυλη του λαμογιου χτησε το ονομα σου με αξιοπρεπεια
 

DeletedUser16877

Ετσι , μαζι σου . Οι αριθμοί συγουρα λένε την αλήθεια .
Οπως και η αλλαγή τόνου και ύφους σε σχέση με το αρχικό ποστ .

Μαλον φταίει ο μαγικός αριθμός -4 απο το πρωί , ίσως οτι και το κοντέρ συνεχίζει να γράφει .

Δεν ξερω τι θεωρείς αερολογίες για να απαντήσω . Όσο για τα βαρβαρα αναφέρω οτι και το πρωί , απο βαρβαροφαγους πόλεμο δεν έχασε κανεις .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ποιο μπαναρισμενο τσουτσεκι εισαι εσυ;
Φαε την ποινή σου εσυ για να μάθεις να ασχολείσαι με όλους. Πετάγεσαι κι εσυ μαζί με την παλαβή του εξωτερικού Κυρια katimagiko σε θέμα που δε σ'ενδιαφέρει.
(rofl)


[aig]Προειδοποίηση
Οποιαδήποτε αναφορά σε εντός του παιχνιδιού επιβολή τιμωριών, συζήτηση με αναφορά σε τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι αλλά και απόπειρα εξαπάτησης παικτών απαγορεύεται.
Εδώ αναφερόμαστε στην Διαχείριση τόσο του Παιχνιδιού όσο και του Forum.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ξέρεις να κάνεις κάτι άλλο απο το να κοιτάζεις tw stats και να τρως πόρτες απο την DnD; Εννοείται οτι δεν ασχολούμαστε με το γεγονός οτι έχεις ψύχωση μαζί τους.
 

DeletedUser

Αν η νοημοσύνη σου φτάνει ως τα tw stats πάντως κυρία Κatimagiko τότε είναι απολύτως λογικά τα όσα έχεις πει μέχρι τώρα. Μπορώ να πω πως είμαι fan. Παρακολουθώ όλα σου τα πόστ και σπαω πλάκα. Θα θελα μια μέρα να μάθω γιατί αυτή η ψύχωση με την dnd.
Παρακολουθείστε κυρίες και κύριοι αναγνώστες του εξωτερικού φόρουμ την τρομερή προσωπικότητα τον φυλετικών μαχών κυρία Katimagiko που σε κάθε κόσμο κρύβεται στο πιο απομακρυσμένο σημείο του ριμ(Ναι με 3500 ποντους χωριο ξέρω να διαβαζω χάρτες και tw stats), να εξηγεί την ψύχωση με την dnd.
Αν μας κάνει την τιμή!
 

DeletedUser28143

Αν η νοημοσύνη σου φτάνει ως τα tw stats πάντως κυρία Κatimagiko τότε είναι απολύτως λογικά τα όσα έχεις πει μέχρι τώρα. Μπορώ να πω πως είμαι fan. Παρακολουθώ όλα σου τα πόστ και σπαω πλάκα. Θα θελα μια μέρα να μάθω γιατί αυτή η ψύχωση με την dnd.
Παρακολουθείστε κυρίες και κύριοι αναγνώστες του εξωτερικού φόρουμ την τρομερή προσωπικότητα τον φυλετικών μαχών κυρία Katimagiko που σε κάθε κόσμο κρύβεται στο πιο απομακρυσμένο σημείο του ριμ(Ναι με 3500 ποντους χωριο ξέρω να διαβαζω χάρτες και tw stats), να εξηγεί την ψύχωση με την dnd.
Αν μας κάνει την τιμή!



Αν και δεν εχω κανει Ψυχολογος,θα σου δωσω μια απαντηση σε αυτο που ρωτας...


Οτι κραζει το θαυμαζει :grrr2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αποφεύγεις να απαντήσεις λεω εγώ. Σου είπα, είμαι φαν και σε παρακολουθώ και το είχα απορία.
 
Κορυφή