ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΑΙΜΟΝΩΝ (Σ.Δ)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33818
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33703

Blacko καμια συνομωσιολογια δεν κανω,αλλωστε δεν παιζω στον κοσμο εδω και καιρο απλα λεω την αληθεια.Κριμα γιατι ειστε καλοι παικτες πολλοι απο εσας ισως οι καλυτεροι στον κοσμο αλλα θα σας φαει η αλλαζονεια "ελα μωρε θα τους φαμε και αυτους ευκολα" θα κανουμε και κανενα εσωτερικο,θα βαρεσουμε και κανα ξημερωμα απο πισω τους συμμαχους μας θα παρουμε κανα 2-3 που αξιζουν απο εκει και τους υπολοιπους θα τους φαμε.Τα εχουμε δει απο εσας οπως ακουω στον κ30,θα τα ξαναδουμε.Ενα παιχνιδι ειναι παιδια μην σφαζεστε,το θεμα ειναι οτι αμα παιζατε και τιμια θα ητανε και καλυτερα για εσας αλλα σας γυρναει boomerang παντα γιατι υπαρχει ο καλος θεουλης.

Φίλε μου με αυτά που λες πραγματικά θα μου πέσουν τα αυτιά , Δεν ξέρω αν είμαστε καλοί παίκτες και μάλιστα μέσα από τους καλύτερους όπως λες , εγώ είμαι εδώ για να κάνω το παιχνίδι που ξέρω να κάνω και αυτό δεν μπορώ να το κρίνω εγώ αλλά οι άλλοι (οι αντίπαλοι και οι σύμμαχοι μου)
Πραγματικά δεν είδα καμιά αλαζονεία από μέρους μας τουλάχιστον στον κ33 και αν είδες θέλω να μου αναφέρεις περιστατικό γιατί το να λέμε λόγια του αέρα πραγματικά δεν είναι και το ότι καλύτερο .
Το θα κάνουμε και κανένα εσωτερικό δεν το σχολιάζω καν , το θα βαρέσουμε ξημέρωμα τους συμμάχους μας μήπως εννοείς αυτό που μας έκαναν οι σύμμαχοι μας στον κ30 ;
Και στο θα πάρουμε 2-3 που αξίζουν μήπως εννοείς αυτό που μας έκαναν οι ΣΟΥΣΟΥ στον κ30 επίσης ;
Εδώ είναι κ33 και από την στιγμή που δεν έχεις παίξει στον κ30 δεν μπορείς να ξέρεις και με σιγουριά τι έχει γίνει
Δεν σου λέω να ακούσεις εμένα αλλά να ξέρεις ότι η αλήθεια βρίσκεται πάντα κάπου στη μέση.
Λες ότι τα έχεις δει από εμάς όπως ακούς , λυπάμαι αλλά φάσκεις και αντιφάσκεις , αυτά τα 2 που λες δεν συνάδουν μεταξύ τους.
Τα έχεις δει ή τα έχεις ακούσει ; Γιατί το ένα με το άλλο απέχει αρκετά θα έλεγα .
 

DeletedUser

Μιλάς στον πληθυντικό λες και είμαστε πολλοί...

Εγώ και εσύ είμαστε....μην επικαλείσε τον σωρό του κόσμου για να μας πεις το μάυρο γκρι.

Εγώ είπα οτί ο αράπης είναι ο άραβας και σου το τεκμηρίωσα......ο Ζαμπέτας μιλάει για άραβα βεδουίνο αν το κατάλαβες.....και αρχίζει με την λέξη "αραψ" αν το 'άκουσες,...

Εσύ όμως εξακολουθείς να τους αποκαλείς "έγχρωμους" ....η οποία λέξη είναι άκρως ρατσιστική(αν είδες το λινκ)...όπως και οι λέξεις που χρησιμοποίησες για τους κινέζους....

Είσαι απαράδεκτος και φυσικά ρατσιστής ....

Τα μαθήματα και τις υποδείξεις εκεί που σε παίρνει.....σε εμένα ΌΧΙ.

... χαχααααααααα ... ανατριχιασα Παναγιωτη! ... αυτα τα "ΟΧΙ σε μενα" εχουν πολυ πλακα ... συνεχισε ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Φίλε μου με αυτά που λες πραγματικά θα μου πέσουν τα αυτιά , Δεν ξέρω αν είμαστε καλοί παίκτες και μάλιστα μέσα από τους καλύτερους όπως λες , εγώ είμαι εδώ για να κάνω το παιχνίδι που ξέρω να κάνω και αυτό δεν μπορώ να το κρίνω εγώ αλλά οι άλλοι (οι αντίπαλοι και οι σύμμαχοι μου)
Πραγματικά δεν είδα καμιά αλαζονεία από μέρους μας τουλάχιστον στον κ33 και αν είδες θέλω να μου αναφέρεις περιστατικό γιατί το να λέμε λόγια του αέρα πραγματικά δεν είναι και το ότι καλύτερο .
Το θα κάνουμε και κανένα εσωτερικό δεν το σχολιάζω καν , το θα βαρέσουμε ξημέρωμα τους συμμάχους μας μήπως εννοείς αυτό που μας έκαναν οι σύμμαχοι μας στον κ30 ;
Και στο θα πάρουμε 2-3 που αξίζουν μήπως εννοείς αυτό που μας έκαναν οι ΣΟΥΣΟΥ στον κ30 επίσης ;
Εδώ είναι κ33 και από την στιγμή που δεν έχεις παίξει στον κ30 δεν μπορείς να ξέρεις και με σιγουριά τι έχει γίνει
Δεν σου λέω να ακούσεις εμένα αλλά να ξέρεις ότι η αλήθεια βρίσκεται πάντα κάπου στη μέση.
Λες ότι τα έχεις δει από εμάς όπως ακούς , λυπάμαι αλλά φάσκεις και αντιφάσκεις , αυτά τα 2 που λες δεν συνάδουν μεταξύ τους.
Τα έχεις δει ή τα έχεις ακούσει ; Γιατί το ένα με το άλλο απέχει αρκετά θα έλεγα .

... κακομοιρα παιδια? ... σας φερθηκαν ασχημα στον κ30 ε? ... χαχαχαααααα ... το ακουσα κι αυτο ...

... τεσπα κ33 εδω ... καλα σας τα λεει ... Νυχτεριδες κρυφη ακαδημια λετε τωρα ... Μυρ και ακαδημια της κρυφη ακαδημια σας ηταν τοτε τοτε αλλα την βαλατε συμμαχια γτ παραεκτεθηκατε κατα λαθος απο Δεμετριος ... Σκουλ φιλαρακια με μικρη εως καθολου διαθεση να χτυπηθειτε ... ε ξεκινησατε κοσμο με 1,2,4,5,6 φυλη ακαδημια ή φιλικη και τωρα διαβαζω και για προσεγγιση στην τζαζ ... χαχαχααααααα ... και κατηφορειτε τους αλλους οτι μιλησαν να σας βαρεσουν? ... α τα παλιοπαιδα!!! ... και μην αγχωνεστε βαρεστε μια φυλη ολη μαζι ετσι ωστε να την πρεσαρετε να γινει ακαδημια της ή ξεκινηστε διπλωματια να γινει παλι η αναλογια σωστα 1,3:1 υπερ σας(αυτο το κολπο παλι απο κ30 ξερω οτι το ξερετε)...
 

DeletedUser33703

Ρε αγορίνα μου κομπλεξική είσαι το τσίρκο του παιχνιδιού , κατάλαβε το
Σπας μπάλες κατάλαβε το και αυτό .

Λοιπόν για να τελειώνουμε το κομμάτι , όπως τα είπα ποιο πάνω είναι όσο αφορά τον κ33 για εμάς
Άσε με να τα ξέρω καλύτερα από εσένα που δεν παίζεις καν στον κ33
Και όσο για την Jazz μιλάμε για μια φυλή χωρίς μπέσα , χωρίς ηθική και αυτά που ακούστηκαν για Jazz είναι όλα παραμύθια
Η Jazz είναι μία φυλή που από την 2η μέρα του κόσμου μας προσέγγισε για συμμαχία και αν λέω ψέματα ας βγει να το διαψεύσει ένας από τους λογαριασμούς Dota1 και BloodJack .
Μια φυλή λοιπόν που ήμασταν σε συζητήσεις και μία φυλή που έσπασε νύχτα την σ.ε. που είχε με ASYLUM νωρίτερα από την ημέρα που είχε κανονιστεί να τελειώσει και βάρεσε ύπουλα .
Αργότερα απειλές από μέλη της προς εμάς για πυξίδες κλπ κλπ και η κατάληξη ήταν η γνωστή , βλέπε dir me .
Όπως ο καθένας παίρνει αυτό που το αξίζει σε αυτή την ζωή και η Jazz παίρνει εμπειρίες για άλλους κόσμους.
Καλή συνέχεια και καλές μάχες λοιπόν να έχουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Στεφανουκοοοοο καιρο ειχα να σε δω και μου λειψες...ρε χαχανουλη πως γινεται να λες οτι ολοι μαζι βαραμε μια φυλη;
αφου εμεις εξ'αρχης χτυπιομαστε με ντεμ και τζαζ,η τσρ χτυπιετε με σκουλ και προσφατα η τζαζ ξεκινησε να βαραει σκουλ...και μονοι τους παραδεχτηκαν οτι κανανε μια υπερσυμμαχια ολες οι φυλες στο κεντρο εναντιων σολ-μουρ και σκουλ.προσπαθησε να μου απαντησεις με ενα επιχειρημα αυτη τη φορα και οχι με αναφορες στον κ30 μπας και καταφερεις να σε παρω στα σοβαρα
 

DeletedUser30115

... φιλε δεν ειναι ετσι ... σαπια ηγεσια ειχες, σαπια ηγεσια εχεις! ... καμια διαφορα ... εκει προσπαθησε με υπογειες συμφωνιες, μπαμπεσιες και παρανομους τροπους παιχνιδιου να κερδισει, εδω ξεκινησε με κρυφες ακαδημιες ...

... αν εχεις αντερα φιλε ξεκινας κανεις 2-3 ακαδημιες και παιζεις ... αυτο ειναι τιμιο! ... το να κανεις κρυφες ακαδημιες ή να ονομαζεις συμμαχιες Σ.Ε για να μην σε κραξουν για αγκαλιστες μονο τιμιο δεν ειναι ...

... προκατειλημμενος με ατομα που δεν ξερουν τι ειναι συμφωνια και κανουν ο,τι να ναι προκειμενου να κερδισουν ειμαι ... μπηκα στον κοσμο και δεν εγραψα τιποτα μεχρι που εμαθα σκαιπ οτι η Μυρ(+ακαδημια) που μπηκα τοτε οτι ειμαστε κρυφη ακαδημια εξ αρχης κοσμου και καταλαβα οτι δεν αλλαξε απολυτως τιποτα ... το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι φιλε! ... και εσυ τουλαχιστον εχεις παιξει σε φυλη με καθαρο κεφαλι(κ18 λεω ξερεις) ...

... καλη συνεχεια και σε σενα! ...



Στεφανε ξερω τι ακολουθω και με ποιους παιζω οπως και συ το ιδιο,δεν εχω κατι μαζι σου γιατι οπως ειπες παιξαμε στον κ18 μαζι,απλα οτι εγινε στον κ30 δεν θα γινει και εδω και δεν γινεται,αυτο προσπαθω να σου εξηγησω
παιζουμε καθαρα και αν κρινεις μια φυλη για τις κρυφες συμμαχιες που εχει (δηλαδη τον ασσο στο μανικη της) τι να πω?
δηλαδη τι επρεπε να γινει?οποτε κλεινει μια συμμαχια η ΣΟΛ η μια ΣΕ η εστω μια κρυφη συμμαχια να βγαινει στο εξτερναλ και να το διατυμπανιζει?
τοσα χρονια στο παιχνιδι εχουμε δει σχεδον σε καθε κοσμο συμμαχιες μεσω σκαιπ/κρυφες,αρα και να ειναι ετσι οπως τα λες αν και δεν με ενδιαφερει και δεν ειμαι καν στην ηγεσια που ειναι το λαθος?


Παντα Φιλικα Στεφανε!
 

DeletedUser

η ακαδημια στο 002 σου σωτηρακι εχει χαρτια?

οχι?? γκρεμισμα!!
 

DeletedUser

Στεφανε ξερω τι ακολουθω και με ποιους παιζω οπως και συ το ιδιο,δεν εχω κατι μαζι σου γιατι οπως ειπες παιξαμε στον κ18 μαζι,απλα οτι εγινε στον κ30 δεν θα γινει και εδω και δεν γινεται,αυτο προσπαθω να σου εξηγησω
παιζουμε καθαρα και αν κρινεις μια φυλη για τις κρυφες συμμαχιες που εχει (δηλαδη τον ασσο στο μανικη της) τι να πω?
δηλαδη τι επρεπε να γινει?οποτε κλεινει μια συμμαχια η ΣΟΛ η μια ΣΕ η εστω μια κρυφη συμμαχια να βγαινει στο εξτερναλ και να το διατυμπανιζει?
τοσα χρονια στο παιχνιδι εχουμε δει σχεδον σε καθε κοσμο συμμαχιες μεσω σκαιπ/κρυφες,αρα και να ειναι ετσι οπως τα λες αν και δεν με ενδιαφερει και δεν ειμαι καν στην ηγεσια που ειναι το λαθος?


Παντα Φιλικα Στεφανε!

... κι εγω ηλπιζα οτι ο κ30 θα ηταν ενα μαθημα σε καποιους οτι οι μπαμπεσιες, οι κρυφοαγκαλιστες, οι παρανομοι και ανηθικοι τροποι να κερδισουμε κοσμο και το πολυ καβαλημα καλαμιου θα γινοταν μαθημα σε καποιους! ... αντ αυτου μπηκα χαβαλε και 8μερα του κοσμου συνειδητιποιησα οτι παλι τα ιδια γινονται και οτι το μονο μαθημα που πηραν καποιοι ειναι να μην προκαλουν και να κρυβουν την υπεροψια τους ...

... φιλε εμενα μ αρεσουν οι ξεκαθαρες εξηγησεις ... το να μην κανεις 4 ακαδημιες με ιδιο ονομα στον πρωτο μηνα του κοσμου οπως διαφορες φυλες σε διαφορους κοσμους για να μην σε κραξουν δεν το λεω ουτε τακτικη ουτε ασσο σε κανενα μανικι ...

... το να μην παραδεχεσαι οτι ειχες ασσο στο μανικι αφοτου σε επιασαν στα πρασα πριν τον βγαλεις την καταλληλη στιγμη και να λες κουραφεξαλα επισης το καταδικαζω ... επειδη εχουμε παιξει σε μια φυλη που θεωρω απο τις πιο σωστες και παντελονατες που εχω παιξει ξερω οτι ξερεις τι ειναι σωστο και τι μπεσαλιδικο ...

... εξισου φιλικα ...

... οσο για λοιπες αστειες κοπελιες αφοτου κανατε τις 800 υπογειες αγκαλιτσες και σας πηραν χαμπαρι εγινε η υπερσυμμαχια οπως λετε οποτε κλεφτειτε αλλου ...
 

DeletedUser

... οσο για λοιπες αστειες κοπελιες αφοτου κανατε τις 800 υπογειες αγκαλιτσες και σας πηραν χαμπαρι εγινε η υπερσυμμαχια οπως λετε οποτε κλεφτειτε αλλου ...

Ελπιζω να μην εννοεις εμενα "αστεια κοπελια" γιατι δεν εχω ορεξη να σε αρχισω στα καντηλια, να φαω μπαν στο εξωτερικο κ συ απλα να λες χαχαχα και χοχοχο. Οσο για τα αλλα που λες, πραγματικα απορω, δεν μπορεις να καταλαβεις αυτα που σου λεμε ή για λογους propagandas (οπως ελεγε και καποιος αλλος πριν φαει μπαν στο εξωτερικο :rolf: ) κανεις πως δεν καταλαβαινεις? Παμε παλι μια στα γρηγορα. Συμμαχια με ΜΙΑ ( ή αλλιως 1, one, eins, en, uno και παει λεγοντας, http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_numbers_in_various_languages οριστε παρε να εχεις μπας κ αρχισεις να ασχολεισαι και με κατι αλλο εκτος απο την Sol) ΦΥΛΗ. Τις 800 αγκαλιες που τις ειδες ρε μυστηριε ανθρωπε? Εκτος αν εννοεις αγκαλια την 1 συμμαχια και την 1 ΣΕ. ΕΝΩ οταν τα κανετε αυτα τα στην DOOM ειναι παντελονατη στρατηγικη.


[aig]Προειδοποίηση για Ακραίο περιεχόμενο


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ελπιζω να μην εννοεις εμενα "αστεια κοπελια" γιατι δεν εχω ορεξη να σε αρχισω στα καντηλια, να φαω μπαν στο εξωτερικο κ συ απλα να λες χαχαχα και χοχοχο. Οσο για τα αλλα που λες, πραγματικα απορω, δεν μπορεις να καταλαβεις αυτα που σου λεμε ή για λογους propagandas (οπως ελεγε και καποιος αλλος πριν φαει μπαν στο εξωτερικο :rolf: ) κανεις πως δεν καταλαβαινεις? Παμε παλι μια στα γρηγορα. Συμμαχια με ΜΙΑ ( ή αλλιως 1, one, eins, en, uno και παει λεγοντας, http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_numbers_in_various_languages οριστε παρε να εχεις μπας κ αρχισεις να ασχολεισαι και με κατι αλλο εκτος απο την Sol) ΦΥΛΗ. Τις 800 αγκαλιες που τις ειδες ρε μυστηριε ανθρωπε? Εκτος αν εννοεις αγκαλια την 1 συμμαχια και την 1 ΣΕ. ΕΝΩ οταν τα κανετε αυτα τα στην DOOM ειναι παντελονατη στρατηγικη.


[aig]Προειδοποίηση για Ακραίο περιεχόμενο


By aigokairos[/aig]

... χαχχαχαααααααα ... ε πως να μην γελασει κανεις με αυτα που λες? ... χαχαχαααααααααα ... βρειτε τα αντερα να λετε τα πραγματα οπως ειναι κι αφηστε τα καντηλια κτλ για αλλους! ... ειναι στρατηγικη 3 κρυφες ακαδημιες(Νυχτεριδες που τωρα παραδεχτηκατε και Μυρ + ακαδημια τοτε)? ... ειναι στρατιγικη μια Σ.Ε που επι της ουσιας ειναι συμμαχια? ... οκ ... κανενα προβλημα ... αλλα μην λετε αηδιες για στοιχηματα, δηθεν συμμαχιες που υπηρχαν κτλ γτ γελανε κι οι πετρες ... ημουν στη Μυρ τοτε πριν μαθω τις κρυφες αγκαλιτσες και η Σολ ηταν καφε! ...

... αποκτηστε λοιπον τα αντερα να παραδεχττειτε οτι ειστε αλλη μια φυλη που θελει να κερδισει με 800ακαδημιες ακομα και σε εναν τοσο μικρο κοσμο γιατι ειστε πολυ μικρη για να συγκιθειτε με τη Ντουμ που σας αναψε κοκκινους 2 ηπειρους μακρια γτ πηγατε να της το παιξετε ιστορια και εκεινη παιζει ακομα ενω εσεις πηρατε ποδι κακην κακως απο εκει ... αμα θελετε κλαψοματηλα να σα στειλω παιδακια ...
 

DeletedUser

χαχανουληηηηη μας αναψατε κοκκινους 2 ηπειρους μακρυα αλλα την δουλεια για εσας αλλοι την κανανε και το ειδατε εσεις μαγκες.γι αυτο μπειτε σε εναν κοσμο να μπουμε και εμεις,χωρις να κουβαλησετε το χαρεμι σας(300) και εμεις χωρις συμμαχικη φυλη να δουμε τι απιδια πιανει ο σακος του καθενος.και αν μας νικησετε να μπορειτε να πειτε οτι ναι,καταφερατε και μας νικησατε.αλλα αν σας νικησουμε,βρες τρυπα να κρυφτεις κυριουλα μου γιατι με τετοια νιλα ουτε τα παιδια σου δεν θα σου μιλανε ;)
 

DeletedUser31645

δεν το εχεις καταλαβει οτι καταντησες κουτσικος ?? ασχολη8ou με αλλο θεμα και εχουμε βαρεθι σε καθε σ σχολιο να βλεπουμε τα χαχαχαχ και χιχιχχι σ ... να λεσ οτι θεσ αλλα οχι εδω .. η τουλαχιστον πεσ κατι αλλο να μπορουμε και εμεισ που διαβαζουμε και δεν γραφουμε να μην σπαταλαμε το χρονο μασ να διαβαζουμε συνεχος τα ιδια ...
 

DeletedUser24216

χαχανουληηηηη μας αναψατε κοκκινους 2 ηπειρους μακρυα αλλα την δουλεια για εσας αλλοι την κανανε και το ειδατε εσεις μαγκες.


sorry φιλος που θα σε απογοητευσουμε γι αλλη μια φορα, αλλα ψαξε ολο το φορουμ του 30 και βρες ενα (1) ποστ απο παικτη η ηγεσια της Ντουμ που καυχιεται σαν κατορθωμα της ντουμ για το οτι η Σολ πηρε οτι αξιζε στον κοσμο, δηλαδη το μακρυτερο (δρομο για αλλο κοσμο.)

το μονο που ειπαμε, λεμε και θα λεμε για παντα, ειναι οτι θα ηταν μια ζωη κοκκινοι γιατι ειναι παικτες-ντροπη για το παιχνιδι.
απο εκει και περα τα δικα σου συμπερασματα μπορεις να τα βγαζεις μοναχος αλλα αν τα λες σε δημοσιο χωρο και ειναι ψεματα θα σε πουμε τουλαχιστον ανακριβη. στην ευγενικη βερσιον. Στην μη ευγενικη θα απαντησει ο mysteries.
 

DeletedUser

... χαχχαχαααααααα ... ε πως να μην γελασει κανεις με αυτα που λες? ... χαχαχαααααααααα ... βρειτε τα αντερα να λετε τα πραγματα οπως ειναι κι αφηστε τα καντηλια κτλ για αλλους! ... ειναι στρατηγικη 3 κρυφες ακαδημιες(Νυχτεριδες που τωρα παραδεχτηκατε και Μυρ + ακαδημια τοτε)? ... ειναι στρατιγικη μια Σ.Ε που επι της ουσιας ειναι συμμαχια? ... οκ ... κανενα προβλημα ... αλλα μην λετε αηδιες για στοιχηματα, δηθεν συμμαχιες που υπηρχαν κτλ γτ γελανε κι οι πετρες ... ημουν στη Μυρ τοτε πριν μαθω τις κρυφες αγκαλιτσες και η Σολ ηταν καφε! ...

... αποκτηστε λοιπον τα αντερα να παραδεχττειτε οτι ειστε αλλη μια φυλη που θελει να κερδισει με 800ακαδημιες ακομα και σε εναν τοσο μικρο κοσμο γιατι ειστε πολυ μικρη για να συγκιθειτε με τη Ντουμ που σας αναψε κοκκινους 2 ηπειρους μακρια γτ πηγατε να της το παιξετε ιστορια και εκεινη παιζει ακομα ενω εσεις πηρατε ποδι κακην κακως απο εκει ... αμα θελετε κλαψοματηλα να σα στειλω παιδακια ...

Παμε παλι γιατι φαινεται πως δεν εισαι κ πολυ ευστροφος και αργεις να καταλαβεις αυτα που σ λενε (ή απλα κανεις πως δεν καταλαβαινεις, ελπιζω το 2ο γιατι αν οντως εχεις νοητικο προβλημα σου ζητω προκαταβολικα συγγνωμη). Λοιπον οι Νυχτεριδες ηταν ακαδημια μας και απλα δεν λεγοταν Sol για διαφορους λογους τους οποιους επελεξε η ηγεσια. Μετα οι Νυχτεριδες γινανε Sol, δηλαδη ακαδημια μας. Οποτε εχουμε 2 Sol. Η Mur-Asylum ειναι αυτονομη φυλη, με δικη της ηγεσια, καμια σχεση με ακαδημια δηλαδη. Με την συγκεκριμενη φυλη η ηγεσια επελεξε να γινουμε συμμαχοι (οπως αν δεν κανω λαθος η Doom με την TΡ στον κ30). Τις 800 ακαδημιες που τις ειδες? Η School ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΜΑΧΙΚΗ ΦΥΛΗ, we don't have alliance with school (μηπως το αγγλικο το καταλαβαινεις καλυτερα). Η συγκεκριμενη ΣΕ ΔΕΝ ειναι επι της ουσιας συμμαχιας, ΕΙΝΑΙ ΣΕ. Δεν ειμαι παιδακι, ενω για σενα δεν θα επαιρνα ορκο οτι εισαι μεγαλος ανθρωπος με τοσα χαχαχα και χοχοχο που γραφεις (μπας βρε μπαγασα εισαι 14 και μας πουλας παραμυθια?).
 

DeletedUser

Παμε παλι γιατι φαινεται πως δεν εισαι κ πολυ ευστροφος και αργεις να καταλαβεις αυτα που σ λενε (ή απλα κανεις πως δεν καταλαβαινεις, ελπιζω το 2ο γιατι αν οντως εχεις νοητικο προβλημα σου ζητω προκαταβολικα συγγνωμη). Λοιπον οι Νυχτεριδες ηταν ακαδημια μας και απλα δεν λεγοταν Sol για διαφορους λογους τους οποιους επελεξε η ηγεσια. Μετα οι Νυχτεριδες γινανε Sol, δηλαδη ακαδημια μας. Οποτε εχουμε 2 Sol. Η Mur-Asylum ειναι αυτονομη φυλη, με δικη της ηγεσια, καμια σχεση με ακαδημια δηλαδη. Με την συγκεκριμενη φυλη η ηγεσια επελεξε να γινουμε συμμαχοι (οπως αν δεν κανω λαθος η Doom με την TΡ στον κ30). Τις 800 ακαδημιες που τις ειδες? Η School ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΜΑΧΙΚΗ ΦΥΛΗ, we don't have alliance with school (μηπως το αγγλικο το καταλαβαινεις καλυτερα). Η συγκεκριμενη ΣΕ ΔΕΝ ειναι επι της ουσιας συμμαχιας, ΕΙΝΑΙ ΣΕ. Δεν ειμαι παιδακι, ενω για σενα δεν θα επαιρνα ορκο οτι εισαι μεγαλος ανθρωπος με τοσα χαχαχα και χοχοχο που γραφεις (μπας βρε μπαγασα εισαι 14 και μας πουλας παραμυθια?).

... με τον Αισωπο τι σχεση εχεις ακριβως θυμησε μου? ... ε πως να μην γελαω με τις αστειοτητες σας ... αφου ουτε οι ιδιοι δεν τα πιστευετε και το ξερω απο πρωτο χερι ...

... εγω και 14 να ειμαι εχω τα αντερα να παραδεχομαι ο,τι κανω ... εσεις παλι ειστε ενηλικες "αντρακλες" και πολυ προ στο γκειμ με ****ακια, γοβακια, 5 λογαριασμακια, μοιρασμενα συνδεσακια και πονηρα σκριπτατια(ξερεις αυτα που στελνουν και υβριστικα συνθηματα και δινετε στους αντιπαλους) καθως και κρυφοαγκαλιτσες για να μην σας κραξουν που βαφτιζεται τακτικη και διπλωματια ... τι ειναι προτιμοτερο τελικα αραγε? ...
 

DeletedUser

... με τον Αισωπο τι σχεση εχεις ακριβως θυμησε μου? ... ε πως να μην γελαω με τις αστειοτητες σας ... αφου ουτε οι ιδιοι δεν τα πιστευετε και το ξερω απο πρωτο χερι ...

... εγω και 14 να ειμαι εχω τα αντερα να παραδεχομαι ο,τι κανω ... εσεις παλι ειστε ενηλικες "αντρακλες" και πολυ προ στο γκειμ με ****ακια, γοβακια, 5 λογαριασμακια, μοιρασμενα συνδεσακια και πονηρα σκριπτατια(ξερεις αυτα που στελνουν και υβριστικα συνθηματα και δινετε στους αντιπαλους) καθως και κρυφοαγκαλιτσες για να μην σας κραξουν που βαφτιζεται τακτικη και διπλωματια ... τι ειναι προτιμοτερο τελικα αραγε? ...

Για αλλον παντως ακουγεται οτι εκανε κατι μαλαγανιες με το πρεμ και πως ειναι και πολυ ULTIMATE παικτης (ελπιζω να καταλαβες τι εννοω, 24ωρες πρασινος ο λογαριασμος αλλα μηνυματακια δεν ανοιγουμε, ειναι το κο-πλευ που απλα φαρμαρει). Οποτε ασε τις ανακριβειες για τα ****ακια, τα γοβακια κτλ. Αν εισαι τοσο σιγουρος κανε μια αιτησουλα.
 

DeletedUser18255

Για αλλον παντως ακουγεται οτι εκανε κατι μαλαγανιες με το πρεμ και πως ειναι και πολυ ULTIMATE παικτης (ελπιζω να καταλαβες τι εννοω, 24ωρες πρασινος ο λογαριασμος αλλα μηνυματακια δεν ανοιγουμε, ειναι το κο-πλευ που απλα φαρμαρει). Οποτε ασε τις ανακριβειες για τα ****ακια, τα γοβακια κτλ. Αν εισαι τοσο σιγουρος κανε μια αιτησουλα.

Το να πληρωνεις για το game αυτο καθ'αυτο οκ ειναι θεμιτο αλλα το να πληρωνεις συνδρομη και για ****ακια-γοβακια δειχνει οτι εχει παει σε αλλο επιπεδο, πες το εξελιξη :rolf:
 

DeletedUser

sorry φιλος που θα σε απογοητευσουμε γι αλλη μια φορα, αλλα ψαξε ολο το φορουμ του 30 και βρες ενα (1) ποστ απο παικτη η ηγεσια της Ντουμ που καυχιεται σαν κατορθωμα της ντουμ για το οτι η Σολ πηρε οτι αξιζε στον κοσμο, δηλαδη το μακρυτερο (δρομο για αλλο κοσμο.)

το μονο που ειπαμε, λεμε και θα λεμε για παντα, ειναι οτι θα ηταν μια ζωη κοκκινοι γιατι ειναι παικτες-ντροπη για το παιχνιδι.
απο εκει και περα τα δικα σου συμπερασματα μπορεις να τα βγαζεις μοναχος αλλα αν τα λες σε δημοσιο χωρο και ειναι ψεματα θα σε πουμε τουλαχιστον ανακριβη. στην ευγενικη βερσιον. Στην μη ευγενικη θα απαντησει ο mysteries.

το να βγαινει το αφεντικο να χαιδευει την σκυλιτσα του ειναι λογικο,αλλα ρε φιλος,διαβασε τουλαχιστον αυτα που εχει πει ο χαχανουλης σε αλλα ποστ(οτι αυτος διελυσε την σολ πχ) και μετα βγες να απαντησεις.τωρα αυτο που καταφερνεις ειναι να γινεστε και οι 2 ρεζιλι ;)

επισης,ας πει καποιος απο ντουμ στον χαχανουλη οτι ειναι λιγο βλακεια να πληρωνεις συνδρομες για γοβακια.αλλα οπα σορρυ,για τον χαχανουλη μιλαμε,για ολα ειναι ικανος!
 

DeletedUser

Για αλλον παντως ακουγεται οτι εκανε κατι μαλαγανιες με το πρεμ και πως ειναι και πολυ ULTIMATE παικτης (ελπιζω να καταλαβες τι εννοω, 24ωρες πρασινος ο λογαριασμος αλλα μηνυματακια δεν ανοιγουμε, ειναι το κο-πλευ που απλα φαρμαρει). Οποτε ασε τις ανακριβειες για τα ****ακια, τα γοβακια κτλ. Αν εισαι τοσο σιγουρος κανε μια αιτησουλα.

... με εχετε κανει χαχανουλη με τα αστειακια που γραφετε! ... και ειδικα εσεις ...

.. τα περι πρεμ μια γυριστρουλα με 500κοπλευ και πολυχρωμες φουστιτσες τα λεει μονο που οποτε ζητησα να πει ονοματα και να τους βαλει εδω εκανε γαργαρα κι αλλα λογια να αγαπιομαστε! ... αστο ... τωρα αν η κοπελια ειναι φιλη σου δεν μου λεει κατι ... εχω 15 ατομα εδω στον κ30 συμπαιχτες του(μεχρι να τον στειλω διακοπουλες) που παιζαμε κ19 και ξερουν ποσο πρεμ χαλαγα σε επιτηρησεις οποτε την καραμελα αυτη φτυστη γτ εφυγε η γευση προ πολλου και γινεσαι πιο πολυ ρεζιλι ...

... οσο για το ειναι ο λογ ξερω καλυτερα ... αν και πλεον με κινητα και 3g και ειδοποιησεις ειναι ευκολο ... οσο για το αν ανοιγω μνμ τετραπερατε φιλε μου παλι δικο μου θεμα ... ειτε απανταω σε αλλα, ειτε στελνω επιθεσεις ειτε το κανω επιτηδες γιατι αν ξερει ο αλλος οτι οποτε ειμαι μεσα ανοιγω οταν δει οτι αργω θα καταλαβει οτι δεν ειμαι(αν δεν το ηξερες αυτο το κολπο μην μου ξαναπαντησεις γτ φαινεται ποσο ανιδεος εισαι) ... επισης το κοπλευ δεν φαρμαρει γτ δεν εχει φαρμ ο κοσμος(μαντεψε ειπες κι αλλη κοτζανα) ... τελος ουτε ουλτιμεητ ουτε προ παιχτη ειμαι πλεον και αν ειχαμε κοπανηθει θα το ηξερες απο το ποσες προσπαθειες για σφηνες(επιθετικες) βαζω 5' πριν! ...

... ειμαι σιγουρος και δεν χρειαζεται να κανω αιτηση ... οπως ειμαι σιγουρος που αποφευγεις να πεις κατι για παρανομα σκριπτακια με υβριστικα μνμ απο νεοδημιουργηθεντες λογ με ονομα υπευθυνων απο αντιπαλες φυλες με ενα γραμμα παραλαγμενο! ... αντε τωρα να δεις αν ερχομαι ποντικακι(γτ αν σε πω γατακι ειναι πολυ ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

το να βγαινει το αφεντικο να χαιδευει την σκυλιτσα του ειναι λογικο,αλλα ρε φιλος,διαβασε τουλαχιστον αυτα που εχει πει ο χαχανουλης σε αλλα ποστ(οτι αυτος διελυσε την σολ πχ) και μετα βγες να απαντησεις.τωρα αυτο που καταφερνεις ειναι να γινεστε και οι 2 ρεζιλι ;)

επισης,ας πει καποιος απο ντουμ στον χαχανουλη οτι ειναι λιγο βλακεια να πληρωνεις συνδρομες για γοβακια.αλλα οπα σορρυ,για τον χαχανουλη μιλαμε,για ολα ειναι ικανος!

... το να βγαινει ο βουρκος να μιλαει για λασπονερα μαλλον ειναι προτιμοτερο και για αυτο το κανεις ε? ... χαχααχαααααα ... για βρες μου ρε φωστηρα ενα ποστ οτι διελυσα εγω ή η φυλη μου τη Σολ? ... γιατι εγω θα βρω 15 ανετα που λεω τα ιδια: οτι τη Σολ την διελυσε η υπεροψια της και η βρωμερη ηγεσια της! ... ξερεις αυτη με τα ωραια σκριπτακια ... χαχαχαχαχαααααα ... και κανε και μια χαρη στον εαυτο σου μαθε τι θα πει ρεζιλι γτ προφανως δεν ξερεις ... αν ηξερες θα σταματαφες να μιλας ...

... εσυ δεν μπορεις να μου το πεις? ... χαχαχχχαααααα ... γτ αραγε? ... μηπως γτ εσυ φορας γοβακι τσαμπα? ...χαχααααααα ... προσεχε μονο με το τακουνι μην πατησεις κανεναν και τον τραυματισεις ... τελος ικανες για ολα ειναι κατι φιλαρακια σου που τρωνε μπαν για διπλοχρησιες και παρανομα σκριπτ(ειπαμε ποια) προκειμενου να κερδισουν κοσμο και τελικα τρωνε το αγγουρι και αφηνουν τον κοσμο και τη φυλη τους να διαλυθει ... οι ιδιοι ξερεις που βγαζουν ανακοινωσεις οτι η Σολ επανηλθε και πριν ξαναφανε αγγουρι γεμιζουν βαρβαρα την περιοχη που επαιζαν για να μην φανει στα στατιστικα ... ε ειναι να μην γελαει κανεις μαζι σας? ... χαχαχαχαχχααααααααααααα ...
 

DeletedUser

Χαχανουλη,οτι μιλησες εσυ για βαρβαροφαγιες δεν το περιμενα.γιατι απο οτι θυμαμαι το μοναδικο πλανο που εκανε ο συρφετος που εχετε μαζευτει εκει περα ηταν σε 250 βαρβαρα και μαλιστα σκαγατε και την ιδια ωρα,μαλλον για να αποφυγετε ρεκλαιμς :doh:

οποτε ****χαρουμενο παιδακι πηγαινε τραβα κανα φραγκο απο την τραπεζα για να δωσεις την συνδρομουλα και ασε το εξτερναλ,εκτος και αν σε πληρωνουν για να δινεις μια αστεια-γελοια νοτα εδω περα ;)

οσο για το ποστ,απο την στιγμη που οι μπαλες σου εχουν κανει φτερα και δεν παραδεχεσαι οτι το εχεις πει,εγω δεν μπορω να στις βρω και να στις φερω πισω,ισως αν πας το καλοκαιρακι στη μυκονο βρεις αλλες να δανειστεις,μιας και απο οτι εχουμε καταλαβει ολοι,ψαχνεις για δανεικες! :oops:

τελος,σε καθε ποστ σου γραφεις τα ιδια και τα ιδια,ενταξει τα εμπεδωσαμε,παραδεχτηκαμε οτι ναι ημασταν αλαζονες στην αρχη και το ειχαμε δει παικτες,και ναι αυτη η υπεροψια μας εφτασε και που φτασαμε και χασαμε,αλλα ξεκολλα γιατι να βγουν να πουν οι σουσουραδες ή οι παικτες απο τρ οτι μας νικησανε ειναι λογικο,το να βγαινει ο δηθεν νταβας(darkling) και η αννουλα του(εσυ) να λετε οτι κανατε κατι σημαντικο,ε ειναι υπερβολικα γελοιο.

Υ.Γ.λυπαμαι μονο τον αλεξζιπ,που ενω ειναι καλος παικτης,εχει μπλεξει με εσας εκει περα...ή μαλλον,εσεις τον μαθατε βρε δασκαλοι! :doh:
 

DeletedUser

Χαχανουλη,οτι μιλησες εσυ για βαρβαροφαγιες δεν το περιμενα.γιατι απο οτι θυμαμαι το μοναδικο πλανο που εκανε ο συρφετος που εχετε μαζευτει εκει περα ηταν σε 250 βαρβαρα και μαλιστα σκαγατε και την ιδια ωρα,μαλλον για να αποφυγετε ρεκλαιμς :doh:

οποτε ****χαρουμενο παιδακι πηγαινε τραβα κανα φραγκο απο την τραπεζα για να δωσεις την συνδρομουλα και ασε το εξτερναλ,εκτος και αν σε πληρωνουν για να δινεις μια αστεια-γελοια νοτα εδω περα ;)

οσο για το ποστ,απο την στιγμη που οι μπαλες σου εχουν κανει φτερα και δεν παραδεχεσαι οτι το εχεις πει,εγω δεν μπορω να στις βρω και να στις φερω πισω,ισως αν πας το καλοκαιρακι στη μυκονο βρεις αλλες να δανειστεις,μιας και απο οτι εχουμε καταλαβει ολοι,ψαχνεις για δανεικες! :oops:

τελος,σε καθε ποστ σου γραφεις τα ιδια και τα ιδια,ενταξει τα εμπεδωσαμε,παραδεχτηκαμε οτι ναι ημασταν αλαζονες στην αρχη και το ειχαμε δει παικτες,και ναι αυτη η υπεροψια μας εφτασε και που φτασαμε και χασαμε,αλλα ξεκολλα γιατι να βγουν να πουν οι σουσουραδες ή οι παικτες απο τρ οτι μας νικησανε ειναι λογικο,το να βγαινει ο δηθεν νταβας(darkling) και η αννουλα του(εσυ) να λετε οτι κανατε κατι σημαντικο,ε ειναι υπερβολικα γελοιο.

Υ.Γ.λυπαμαι μονο τον αλεξζιπ,που ενω ειναι καλος παικτης,εχει μπλεξει με εσας εκει περα...ή μαλλον,εσεις τον μαθατε βρε δασκαλοι! :doh:

... εμα πως να μην γελαω ρε? ... χαααχαααααα ... ξαναεγινε η Σολ και κανατε ολοκληρο ποστ ανακοινωσης ρε τραγελαφικοι τυποι και 10 μερες οι ιδιοι που εκαναν το ποστ και εδωσαν 500πρεμ να αλλαξουν λογ σε Νταβιντσι-Αφρικανος(μιας που τα αρχικα ακοουντ δεν υπηρχαν κατα περιεργο τροπο) μολις ειδαν τα σκουρα εγιναν βαρβαροι! ... χαααχααααααα ... ασε εμενα να γελαω και γινε κλαψε ... εγω χαχανουλης κι εσυ κλαψιαρης ... κομπλε ...

... ποια βαρβαρα? ... εκεινα που ξεκινησατε να περνετε μεσα μας και βαζατε μεσα 10.000κατς και 34.000 δορια με 2 παλαντινος ρε φοβιτσιαρηδες? ... εκεινα που δωσατε γτ πολυ απλα δεν ξερατε μετα τι αλλο να κανετε οταν σας κλεισαμε? ... για αυτα λεμε? ... οκ ... δεν ξαναμιλαω για βαρβαρα αν και μιλησα για εκεινα που αφησαν οι τρανοι αρχηγοι σας φευγωντας με την ουρα στα σκελια ...

... στη μυκονο να πας εσυ γτ ακουσα οτι ψαχνεις για νυφη ενναλακτικη ... βρες το ποστ που λεω οτι διαλυσαμε τη Σολ γτ μαλλον με μπερδευεις με τον ντιμιταρ απο τους Σενιορ αλλιως κανε του μπεκα ... αν εχεις στοιχεια παλι εδω ειμαι να δουμε ποιανου λειπουν οι μπαλες ... μεχρι να τα βρεις ομως τις δικες σου πρεπει να βρεις πρωτα ...

... απο οτι εχω καταλαβει δεν ξερετε που σας πανε τα 4 και οι μονες μπαλες που εχετε ειναι του ποδοσφαιρου για 5Χ5...

... εδω συμφωνουμε ...αλλα εσυ αντιφφασκεις ... εγω λεω τα ιδια και τα ιδια, ενω εσεις καθε φορα λετε και κατι αλλο και ολα χωρις στοιχεια αλλα να χαμε να λεγαμε ... τυχαιο? ... και επιτελους ειδα να παραδεχεστε κατι μετα απο τοσο καιρο ... σας πηρε λιγο παρπανω απο το συνηθισμενο αλλα οκ ... φτανει που το καταλαβατε εν μερη ... τωρα για ΤΡ και Σουσου κτλ ειναι για το εξωτερικο και εντυπωσεις ... ο,τι ελεγα θα πω και τωρα ... δεν μπηκαμε να κλεισουμε κοσμο αλλα να παιξουμε για την παρεα μας και συνεχιζουμε και το κανουμε ... οταν εμεις που μας ειχατε υποσχεθει 10 πυξιδες ειμαστε ακομα εδω ενω εσεις οι νκητες του κοσμου που παιξατε τοσες μπινιες σε αλλο κοσμο τι να πουμε? ... οτι ειχατε δικιο και μπραβο που μας ριξατε πυξιδα? ... χαχχαχααχαααααα ... οκ ... εγινε ... κατι αλλο φαντασιοπληκτε θελεις α κανουμε για σενα? ...

Υ.Γ: μην λυπασαι τον Αλεξζιπ γτ κι εκεινος για την παρεα ειναι εδω που εχουμε απο τον κ19 που ειμασταν συμμαχοι και συνεχισαμε στον κ27 και τωρα εδω και περναει μια χαρα ... προτιμαει μια φυλη που παιζει για χαβαλε παρα μια φυλη που παιζει μπινιες για να κλεισει κοσμο ... αν αλλαξει γωνμη θα σου στειλω μνμ να ερθει σε σας ... εμεις δεν το παιζουμε προ ουτε δασκαλοι, αυτα τα αφηνουμε για κατι τυπακια σαν εσας
 
Κορυφή