Πολεμος Κ36-Στατιστικα και αποψεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2749
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21068

συγχαρητηρια δημητρη για αλλη μια φορα δεν διστασες να εκθεσεις και να εκτεθεις ,θετωντας τα πραγματα στην σωστη τους διασταση, εκθετωντας για αλλη μια φορα τους πρωην συμπαικτες κι οσους νεους δεν σε ηθελαν ξανα σε ηγετικη θεση οπως καταλαβαινω απο τα γραφομενα σου

Hello ? τι λές μωρέ ; ποιος ζητησε ηγετικη θέση ;
Τι έκθεσα ακριβός ; ο κόσμος το έχει τουμπανο και αυτοι κρυφό καμάρι νομίζεις ; έλα μην με φοβάστε είπα δεν θα μπώ σε λογαριασμό μην κάνεις προπαγάνδα άδικα , λογικο μετα απο 100 χωρια που έχασες απο εμένα και τα πλάνα μου βέβαια , αλλα οκ ηρεμισε τώρα δεν θα σου κάνω κακό , καλό Teras . ! :p (joke)
 

DeletedUser20435

καταρχας,οσα χωρια κι αν εχασα εγω παιζω εδω ακομα εσυ οχι :eek::eek:

επισης εκει που ημουν γεωγραφικα και επειδη αμεσως χτυπηθηκα ουτε καν να σαπορταριστω δεν προλαβαιναν ειδικα στο πρωτο πλανο...

επισης θα παραδεχθεις πως ημουν η αιτια να καθυστερησετε 2-3 πλανα πανω μου οταν οι υπολοιποι δικοι μου κανανε πασαρελα στην 45 και γεμιζαν τα αμυντικα τους χωρια στην περιοχη απ οσα δλδ κατακτουσαν

τεσπα ειναι θλιβερο ενω τοσα τους εδωσες απο τον διαθεσιμο χρονο σου αυτοι οχι ηγετικη θεση αλλα ουτε σαν απλο φανταρο να μην σε θελουν.

εκθεσες τις αποψεις σου, εκθετωντας τους "συμπαικτες" σου, θετωντας τα πραγματα στην σωστη τους βαση συμφωνα παντα με τις αρχες και το ηθος που σε χαρακτηριζει
 

DeletedUser33570

Δημήτρη & ProΣΙΑ,

Πραγματικά θα προτιμουσα να τα βρειτε ΟΛΟΙ μαζι - να μπειτε μεσα ΟΛΟΙ μαζι,
να κανετε και ενα Reunion Παρτυ και ετσι όπως θα είστε εκστασιασμένοι,
ΟΛΟΙ μαζι να Ορμήξετε...
Μηπως μόλις τον ΞαναΑρπαξετε.... ξυπνησετε απο την Ονείρωξή σας.

Δυστυχώς το μεγαλύτερο προβλημα ειναι οτι, έχεις-εχετε ΔΕΙ το κουνελι...
Εχεις/εχετε ΔΕΙ επισης τα αυτιά του Κουνελου... και λες/λετε που να τρεχω στα πεδια της μαχης με τετοιο Κουνελο ελευθερο...
Προφάσεις αποφύγεις του Κουνελου... χιλίαδες..

Οποιος εχει ΚαΚαλα να μπει και να τα φερει ΟΛΑ τουμπα,
αλλίως να κατσει εδω,
ΝΑ κανει την ΚΑΤΙΝΑ
και να ****γελα σαν τον Μυθοπλαστούλη,
με Ιστορικές αναδρομές και επικά παρελθόντα κλεισιματα κόσμων.

Whether You Like it or Not

DnD Rules K36
 

DeletedUser2749

Δημήτρη & ProΣΙΑ,

Πραγματικά θα προτιμουσα να τα βρειτε ΟΛΟΙ μαζι - να μπειτε μεσα ΟΛΟΙ μαζι,
να κανετε και ενα Reunion Παρτυ και ετσι όπως θα είστε εκστασιασμένοι,
ΟΛΟΙ μαζι να Ορμήξετε...
Μηπως μόλις τον ΞαναΑρπαξετε.... ξυπνησετε απο την Ονείρωξή σας.

Δυστυχώς το μεγαλύτερο προβλημα ειναι οτι, έχεις-εχετε ΔΕΙ το κουνελι...
Εχεις/εχετε ΔΕΙ επισης τα αυτιά του Κουνελου... και λες/λετε που να τρεχω στα πεδια της μαχης με τετοιο Κουνελο ελευθερο...
Προφάσεις αποφύγεις του Κουνελου... χιλίαδες..

Οποιος εχει ΚαΚαλα να μπει και να τα φερει ΟΛΑ τουμπα,
αλλίως να κατσει εδω,
ΝΑ κανει την ΚΑΤΙΝΑ
και να ****γελα σαν τον Μυθοπλαστούλη,
με Ιστορικές αναδρομές και επικά παρελθόντα κλεισιματα κόσμων.

Whether You Like it or Not

DnD Rules K36

ποσο γιγαντας εισαι ρε Δημο..να χαρω της αντοχες σου ρε φιλε...

ξεκινησα κομπαρσος...επαιξα λιγο πρωταγωνιστης και κατεληξα θεατης...γιατι πως να το κανουμε..το παιχνιδι παιχνιδι...η ζωη μας ζωη μας...

καλη συνεχεια..και με νικη της DnD βεβαιως βεβαιως....
 

DeletedUser33570

Τι λες ρε Κορμι!!

Η ζωή πανω απο όλα!!

Μακαρι να ήσουν τωρα μεσα, αλλά ειπαμε first things first.
Στρώσε τα πραγματα και εδω εχουν να ανοιξουν κόσμοι...
Θα χωθουμε καπου και θα γινει το τζερτζελο...
Εδω τωρα ειναι ο τελευταιος ασπασμος.

1-2 πλανα τους δινω αντοχη ακομα, ειναι η ανακωχη του καλοκαιριου όπου ξανα-ξεκινησαμε απο την αφετηρία όλοι.

Ηδη βλεπω τρυπες σε πολλά σημεια της DC... στα επομενα πλανα ΜΟΝΟ τρύπες θα ειναι.
Εδω τα παιδια παιζουν με 2-3 coplay ο καθενας...
Δεν παλευεται φιλε αυτο...αμα δεις τι ψαχνουν ορισμενοι... τους βγάζω το καπελο για τη υπομονή τους.
 

DeletedUser21068

Σας το βγάζω ααα ; σας αλέτσει η τσιλάγρα που λένε και στο χωρίο μου..
άν θέλω να μπώ μπαίνω σε λογαριασμό αυριο το πρωι και σας κάνω όλους άνω κάτω σε ένα μηνα μόνο ...
Thats all προπαγανδουλιδές ( ! )
 

DeletedUser33570

χαχαχαχα

Τι γινεται παλι σημερα...!!
Ποιος εκπόνησε αυτο το αριστοτεχνικό πλάνο...

Η απόλυτη Ξεφτίλα...

Να πουμε για στατιστικά...ειναι ντροπή,
να πουμε για επιτελική εμπνευση...,
να πουμε οτι ΟΥΤΕ 1 Χωριό!!

1.400++ επιθετικα σε 1 παίχτη και ποιο αποτέλεσμα?
Σε παιχτη μάλιστα απλωμένο σε ΟΛΑ τα μετωπα...


Αντε με τις υγείες σας & καλοχώνευτο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Άντε βρε κακοπαιδα αντι να πειτε ευχαριστω που απο εδω και εμπρος θα κατεχει το ρεκορ αμυνομενου μας κοροιδευεται σα δε ντρεπεστε
 

DeletedUser33570

Άντε βρε κακοπαιδα αντι να πειτε ευχαριστω που απο εδω και εμπρος θα κατεχει το ρεκορ αμυνομενου μας κοροιδευεται σα δε ντρεπεστε

Εχείς απόλυτο δίκιο!
Ήταν η μονη πρωτια που μας έλειπε.

Thanks for the Award
 

DeletedUser33711

Χμμμμμμμ... Σημερα πηρε το αιμα του πισω ο οριτζιναλ (figo) aka Grey


Πλευρά 1:
Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 7
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 0

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 41,024
Πλευρά 2: 50,862
Διαφορά: 9,838

chart



Φημες θελουν να εσπασαν 1000+ επιθετικα στο σημερινο πλαντο της DC, και για αλλη μια φορα το αποτελεσμα ειναι 0.Χτυπουσαν εναν λογαριασμο εκτεθειμενο στο μετωπο σε πανω απο 70 χωρια. Η DnD απεδειξε για αλλη μια φορα οτι ειναι φυλη καθως ολοι μηδενος εξαιρουμενου ανταποκριθηκαν αψογα προκειμενου να επιτευχθει το σημερινο αποτελεσμα. Μπραβο σε ολα τα παιδια απο την DnD. Τωρα για τους DC τι να πω παιδια να στε καλα παντα τετοια..

Εξελιχθηκαν σκηνες οπως η παρακατω, στις ματαιες προσπαθειες να παρουν εστω και ενα χωριο.

 

DeletedUser16890

χαχαχαχα

Τι γινεται παλι σημερα...!!
Ποιος εκπόνησε αυτο το αριστοτεχνικό πλάνο...

Η απόλυτη Ξεφτίλα...

Να πουμε για στατιστικά...ειναι ντροπή,
να πουμε για επιτελική εμπνευση...,
να πουμε οτι ΟΥΤΕ 1 Χωριό!!


το σημερινο πλαντο της DND ...Η DnD απεδειξε για αλλη μια φορα οτι ειναι φυλη καθως ολοι μηδενος εξαιρουμενου ανταποκριθηκαν αψογα προκειμενου να επιτευχθει το σημερινο αποτελεσμα. Μπραβο σε ολα τα παιδια απο την DnD.

ΤΟ βιντεο ποσταρετο εσυ !!!!


οσο φαντασια ειχε το πλανο σας τοσο φαντασια χρησιμοποιω για να σας γραψω




Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες





Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 0

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

Κυθνε DnD fan boy εσυ εκλεψες την δικια μας ιδεα και εκανες πλανο με τα τετραπλασια νουκ τα τριπλασια χωρια-ειχες το ιδιο αποτελεσμα και εχεις μουτρα και μιλας ?


Χαχαχαχα , σκεψου πρωτα καμια ιδεα για πλανο, ξεφτυλα,δικια σου και μετα ελα και μιλα. Το πλανο που εβγαλες ηταν κοπια του προηγουμενου δικου μας.

Το πλανο μας δεν βγηκε σωστα οπως θελαμε αυτο που ειδατε δεν ηταν η ολοκληρωμενη του εικονα. Ηταν λαθος χειρισμοι στο σχεδιασμο του πλανου που συμφωνω οτι δεν ηταν αυτο που επρεπε και το ειπα απο την προηγουμενη γιατι εβλεπα την εικονα στον χαρτη, δεν ηταν αυτη που θα επρεπε να βλεπετε.... Τωρα να σου πω αυτο που θελαμε να βγει δεν εχει νοημα αρκετα σου μαθαινουμε τον τελευταιο καιρο και φαινεται οτι εισαι τιμιος μαθητης τα αντιγραφεις καλα. Παιρνεις Α+

Τωρα απο κει και περα , νιωθεις ηρωας που εσωσες 30 ολοκληρα χωρια στακαρισμενα ευγε στην φυλη που τα στακαρισε. Ο σκοπος του πλανου ηταν να συνεχιστει η πιεση εαν χανατε χωρια και τωρα θα πηγαινατε για διαγραφες. Απλα ο επιτηρητης παρετεινε το αναμενομενο <3

Καλη συνεχεια να εχουμε, απο οκτωβρη και μετα θα ξεκινησουν εσωτερικα απο πλευρας DC...
 

DeletedUser16890

χαλάρωσε μη δισας θα κερδίσετε απλά έκανα ένα χαβαλέ εάν δεν το δέχεσαι κάτσε στο κλουβί σου και μην απαντάς εμενα μου πέρασαν τα νεύρα μην αρχίζουν τα δικά σου

έκλεψα??? δεν έβγαλα καν το πλάνο εγώ

πλάνο καθαρά δικό μου έχετε φάει μια φορα τότε σε radix και mparagkounta δεν βγάζω τα πλανα ρωτάω που θέλετε να βαρέσουμε και απλά μοιράζω τα επιθετικά τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο

ο πόλεμος είναι δικός σας κερδίζεται δικαια θα χάσουμε δικαια


ξεφτίλα?? για ποιο λόγο ? σε πρόσβαλα ποτε και δεν το θυμάμαι ? η σε έβρισα ποτε ?

κάτσε πίσω από τον co σου μήπως και σου μάθει όχι μονο πως παίζεται το παιχνίδι αλλα και να μιλάς

και όσο για το στακαρισμα τι επομενη φορα ρε τρελέ θα αφήσουμε τα 15 από τα 30 χωρια που στακαραμε άδεια γιατί στα αλλα σας έπαιξα με κοψίματα αλλα από το 35 λεπτό μέχρι το 2 ορο στακαρονται έτσι πάει δεν θα το αλλάξουμε ποτε

μέχρι και μηνύματα ανταλλάζαμε με τον ταραχή σήμερα στον χαβαλέ, αύριο μπορεί να μου κάνει αυτός χαβαλέ έτσι είναι το παιχνίδι κανεις πλάνο παίρνεις χωρια πανηγυρίζεις δεν παίρνεις χωρια τσαντιζεσε είτε βαράς 1 είτε 100

καλή συνεχεια αγορίνα
 

DeletedUser33711

Σε εβρισα και δεν το ξερω ? Εγω εσενα προσωπικα σε σεβομαι απο τους DC αλλα οταν βλεπω αηδιες, ε δε γινεται...

Ειμαι περηφανο 2ο,3ο κοπλει και οντως ο Μαρινος περαν απο πολυ καλος παικτης ειναι και εξαιρετικος ανθρωπος. Απο κει και περα επειδη δε γινεται να γνωριζομαστε και ολοι με ολους και κανουμε μια προπαγανδα εδω δε σημαινει οτι δε σεβομαι τους συνομιλητες μου.

Εγω πρωτος απο χθες ειπα οτι το πλανο δεν ειναι καλο και μαρτυς μου και ο ιδιος ο Δημος που το εγραψα χθες στο ρουμ στο σκαιπ... Η αμυνα που παιξατε στο ειπα κιολας ηταν η σωστη. Φαγαμε τρελο χουνερι σημερα μαζι σου, αλλα κατα την ταπεινη μου γνωμη ηταν ευκολη αμυνα, εν αντιθεση με το δικο σας πλανο που ηταν μεγαλο σε εκταση και με πολυ περισσοτερες νουκ.

Τα νευρα τα απεβαλα μετα τον κ33 , και εκει η προπαγανδα που γινεται εδω δε φτανει στο 1/10 στις χοντραδες και την αντιπαλοτητα που δημιουργηθηκε( φαντασου να κανεις πλανο εσωτερικο σου μετωπικο λογαριασμο και με ρουφιανο στο διαμοιρασμο να στα μαζευουν ολα στο 5λεπτο κενο που βαζεις 5 αμυντικα....και μετα να μπαινεις κληση και να σε δουλευουν κιολας :p ). Σου ευχομαι στον 42 που μπηκες να μην πολυασχοληθεις γιατι τα βλεπω τα αιματα να αναβουν σε επικινδυνο σημειο εαν ολα πανε οπως υπολογιζονται... Εδω εμεις ειμαστε γατουλιδες σε προπαγανδα κλπ
 

DeletedUser33711

Χαχαχα , ναι φημες θελουν να εγινε ηρωικο νομπλαρισμα ξαφνικα... Οχι οτι αλλαζει και τιποτα :p
 

DeletedUser33570

Καλησπερα και απο μενα,

Μπραβο στην άμυνα της DC,
όπως ειπαν ολοι απο πανω καλα έκαναν και τα στάκαραν,
30 χωρια... ωρέ στακα-καραστακα... και λιγα βαλατε...
Χαρά στην υπομονη αυτών που καιγονται απο διπλα... οι ιδιοι και οι ιδιοι κρατανε όσο μπορουνε

Το μόνο που θα σχολιασω ειναι οτι, στο 90' καταφέραμε και σηκώσαμε 2 φορες τη σημαία...
Μπορει να μην ειναι αποτελεσμα αυτο, απλά βοηθα λιγο στην ψυχολογία!

Μαλιστα το 1 χωριο δεν το περιμενα με τιποτα εκει που ήταν, δεν μπορω να καταλάβω τον παιχτη πως το ειχε αφησει ετσι μεσα στα κοκκινα... δειχνει είτε αδυναμια αξιολόγησης ή αδιαφορία.

Ενα μεγαλο BRAVO στον Νικο που το μυρίσθηκε και το υλοποίησε.

Καλη συνεχεια!

ΥΓ
Δημητράκη... πάλι πετάχθηκες σαν...
Ρε παιδια εχει κάψα το παιδι, συγχωρηστε τον και βάλτε τον (τουλάχιστο Δουκα) στην DC...:)
 

DeletedUser21068

Tαραχη να σε πώ βρε..

Τι γινεται παλι σημερα...!!
Ποιος εκπόνησε αυτο το αριστοτεχνικό πλάνο...

Η απόλυτη Ξεφτίλα...

Να πουμε για στατιστικά...ειναι ντροπή,
να πουμε για επιτελική εμπνευση...

 

DeletedUser20435

Δημητρη παλι ενεργο μελος της φυλης εχεις γινει τουλαχιστον στο εξωτερικο φορουμ, αντε μακαρι να παρεις προαγωγη να γραφεις και φορουμ της φυλης
κι αναλογως την διαγωγη σου ισως να γραψεις και στο κρυφο:p:p
 

DeletedUser21068

Τέρας σταμάτα να ζείς στην ιδέα οτι μπορεί να μπώ ξανα και να δώσω νόημα στην ζωή σου.
Μα -100 χωριά ρε φίλε ;
 
Κορυφή