Ποιος παίκτης σας λείπει από το παιχνίδι και γιατι θα θέλατε να γυρισει

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34912
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34912

Ωραία πράγματα. Προσωπικα θα ήθελα να ξαναδώ αυτή την ιερή μορφή που λέγεται Paul Janes.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
erS8N_FVRMmYM81AxcuHlQ.png

(σε έχω αρχείο μεγάλε φουρ) :oops:

Εγω θα πω την παρέα του net στον 7 με μια προτίμηση στον elfa :rolleyes:
 

DeletedUser33711

sotostheone

Οχι για παικτικους λογους, καθαρα γιατι ειναι οτι καλυτερο εχω γνωρισει απο αποψη χιουμορ.

Μαρινος - Γρηγορο Φτυαρι

Παικτικα, διοικητικα και σαν κοπλει ο Μαρινος ηταν ηρεμη δυναμη
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
sotostheone

Οχι για παικτικους λογους, καθαρα γιατι ειναι οτι καλυτερο εχω γνωρισει απο αποψη χιουμορ.

<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
 

DeletedUser16076

Equalizer
ναι αυτός ο μέγιστος παίκτης
αλλά όχι παικτικά αλλά γιατί....
ΤΣΙΡΙΖΕ ΣΤΟΝ κ42 όταν έχανε χωρία απο ΚΟΜΑΝΤΟΣ και [URL='http://gr.twstats.com/gr42/index.php?page=player&id=646370']BOΛΓΑΣ [/URL]
επι 5 μέρες και δεν τους πήρε κανένα
δεν θα το ξεχάσω ποτέ , η ποιο αστεία φάση που πέρασα στις φυλετικές(και δεν εχω και λίγα χρόνια στις φυλετικές)
ΑΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Καλησπέρα αγαπητέ, είχαμε καιρό να τα πούμε.

Παμε λιγο στο δια ταυτα.
1. Που θυμασαι τι εκανα εγω στον 42; Ούτε στα room με τα έμπιστα ήσουν, ούτε στα room μετώπου, ούτε καν στα room δεύτερης γραμμής. Σε έχει κοροϊδέψει όποιος μιλάει Ελληνικά και παίζει φυλετικές, έχεις απωθημένα που εξαιτίας μου δεν ξαναπήρες ούτε βάρβαρο στον 42, που δεν σου μιλάει κανένας απο όσους θεωρούσες φίλους σου, που έχεις καταντήσει να βγαίνεις στο external και να βγάζεις τα κόμπλεξ σου γιατί δεν σου έμεινε κανείς για να παίξεις παρέα.
2. Που θυμάσαι τι έκανα εγω με τον Κομαντο και τον Βολγα; Εμένα με ψήφισε η φυλή να βγω εκεί που βγήκα και εσενα σε κρατησαμε απο βυσμα και λυπηση στη φυλη. Στο λενε ολοι και το μονο που γραφεις ειναι χαχαχα και διάφορες ασυναρτησίες.
3. Εμένα η φυλή μου με στήριξε, εσένα σε πέταξε, σε έδιωξε, σε απέκλεισε απο κάθε επικοινωνία. Οι αγαπημένοι σου συμπαίκτες σε περιθωριοποίησαν. Έμεινες μόνος σου να βγάζεις απωθημένα στο external. Θα σου δώσω μια ακόμα ευκαιρία όμως να δειχτείς.

Λοιπόν , αν όσα λες είναι αλήθεια, αν θες να με πας πυξίδα, αν θες να δειχτείς σε αυτούς που παραμυθιάζεις, πάρε την ομάδα σου, μπες στον hp, σου στέλνω και πρόσκληση να βγούμε και δίπλα δίπλα αν θες. Σήμερα άνοιξε, δεν έχεις καμία δικαιολογία. Μπες να μου δείξεις. Στο external εξευτελίστηκες αρκετά. Στα λόγια πολύς στις πράξεις τίποτα. Δεν θα μπω στον κόπο να σου απαντήσω παρα μόνο αν μου γράψεις τον λογαριασμό που παίζεις hp.
 

DeletedUser16076

Καλησπέρα αγαπητέ, είχαμε καιρό να τα πούμε.

Παμε λιγο στο δια ταυτα.
1. Που θυμασαι τι εκανα εγω στον 42; Ούτε στα room με τα έμπιστα ήσουν, ούτε στα room μετώπου, ούτε καν στα room δεύτερης γραμμής. Σε έχει κοροϊδέψει όποιος μιλάει Ελληνικά και παίζει φυλετικές, έχεις απωθημένα που εξαιτίας μου δεν ξαναπήρες ούτε βάρβαρο στον 42, που δεν σου μιλάει κανένας απο όσους θεωρούσες φίλους σου, που έχεις καταντήσει να βγαίνεις στο external και να βγάζεις τα κόμπλεξ σου γιατί δεν σου έμεινε κανείς για να παίξεις παρέα.
2. Που θυμάσαι τι έκανα εγω με τον Κομαντο και τον Βολγα; Εμένα με ψήφισε η φυλή να βγω εκεί που βγήκα και εσενα σε κρατησαμε απο βυσμα και λυπηση στη φυλη. Στο λενε ολοι και το μονο που γραφεις ειναι χαχαχα και διάφορες ασυναρτησίες.
3. Εμένα η φυλή μου με στήριξε, εσένα σε πέταξε, σε έδιωξε, σε απέκλεισε απο κάθε επικοινωνία. Οι αγαπημένοι σου συμπαίκτες σε περιθωριοποίησαν. Έμεινες μόνος σου να βγάζεις απωθημένα στο external. Θα σου δώσω μια ακόμα ευκαιρία όμως να δειχτείς.

Λοιπόν , αν όσα λες είναι αλήθεια, αν θες να με πας πυξίδα, αν θες να δειχτείς σε αυτούς που παραμυθιάζεις, πάρε την ομάδα σου, μπες στον hp, σου στέλνω και πρόσκληση να βγούμε και δίπλα δίπλα αν θες. Σήμερα άνοιξε, δεν έχεις καμία δικαιολογία. Μπες να μου δείξεις. Στο external εξευτελίστηκες αρκετά. Στα λόγια πολύς στις πράξεις τίποτα. Δεν θα μπω στον κόπο να σου απαντήσω παρα μόνο αν μου γράψεις τον λογαριασμό που παίζεις hp.
ποοοοοοοοο ο παικταρας που θα μου απαντησει κι όλας το σκίβαλο.
ΑΣΧΕΤΕ,
απαντάω ένα ένα στις ασυναρτησίες σου και στο παραλήρημα σου
1) μια χαρά ήμουν στα ρουμ, ΑΣΧΕΤΕ ή ψεύτη, μάλιστα σε αυτά πάντα με έβαζε ο davinci (ΜΥΡΩΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΟΥΝ Η ΟΧΙ).
με τα αυτιά μου σε άκουσα, δεν το έχεις αρνηθεί γιατιιιιιιιιιιι? μηπως επειδή είναι αλήθεια?
κάτι ανθρωπάκια σαν εσένα που τα κοροϊδευω και τα δουλέυω ψιλό γαζί και τρόνε τα πάντα αυτά μπορει με το μυαλό τους να με κοροϊδευουν(οπως εσυ), αλλά όταν φτάνουμε στις αλήθειες ....ΠΟΝΑΝΕ.
δεν πηρα κανενα βάρβαρο επειδή έριχνα πυξίδα σε παίκτη με σχεδόν ίδια χωριά με εμένα (μονο όταν πάτησε διαγραφή τον παράτησα,ξέρεις τι έκανε? μου πηρε ενα χωριο!!!!! ενα μονο ,αλλά εγω δεν είμαι σαν εσένα ΜΥΡΩΔΙΑ απο φυλετικές)
μάλιστα είχα φτάσει και δεύτερη θέση στον κόσμο (μέχρι που όντος σε ψήφισαν όλα τα κοράκια σαν εσένα, κορακας κορακου ματι δεν βγάζει).
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ???????????? χαχχαχαχαχχαχαχχα
παιζω σε κοσμο και πάλι θα τερματίσω ΧΑΛΑΡΑ 5αδα τουλάχιστον, να σου πω ποσοι με θέλουν στην φυλή τους?
αστο θα σε πειράξει δεν θα μπορεις να κοιμηθεις.
με κρατήσανε για λύπηση? καλα εισαι ΟΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ, χαχχαχαχαχχαχα
μάθε λοιπόν ότι ακόμη και για τον 49 ο davinci Μου είπε να μπω να παίξω πάλι με εσας, ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑΙ(γιατι με μπλακο και εσενα δεν ξανα παίζω, αντε να κλεισετε κανα σοβαρό κόσμο χωρις εμένα, χαχχαχαχαχχαχα)
ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΙΚΑ.
αγαπημένοι συμπαίκτες? ποιοι? οι sol?
ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
αυτόυς που λες μάλλον μπερδεύεσαι, δικοί σου είναι.
εγω έχω άλλους 100 (παίκτες και όχι σαν εσενα ΜΥΡΩΔΙΕς, να με θέλουν στην φυλή τους και σαν συμπάικτη).
hp και λοιπούς κοσμους να παίζεις εσυ, εγω πάντα αδιαφορούσα και ποτέ δεν έπαιξα σε τέτοιους κόσμους, γιατί? απλά είναι αστείοι και μονο άτομα σαν εσένα και τον βουβουζέλα μιλάνε γι αυτούς.
σε αυτούς πάιξε , όταν σε πετύχω σε κόσμο των φυλετικων εκει να μου πεις πως θα ΤΣΙΡΙΖΕΙς παλι
χαχχαχαχαχχαχαχαχ.
υ.γ.
στον Κ42 ήμασταν σύμμαχοι,ακόμη και πολύ πριν ξεκινήσει ο κόσμος, τώρα αν δεν τιμάτε τον σύμμαχο και η συμπεριφορά σας είναι ΑΥΤΗ που βγάζετε μετά τον κ42 σε εμενα(ΠΟΥ ΧΩΡΙς ΕΜΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΑΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ(μπορει να πηγαινατε 2 μηνες το πολυ πριν την πυξιδα), το δείξατε στον κ49 με μικρότερες και χειρότερες φυλές στον κόσμο τι κάνατε ... ΠΥΞΙΔΑ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ? εχω δίκιο?
επειδή κάποιος μίλησε για τον μπλακο για ήθος, έδειξε και αυτός και το σινάφι του τι κουμάσια είστε(πολλά παιδια των sol ειναι πολύ καλά, ανάμεσα ο πατάλας και ο νικος(νταβίντζι)), ειστε όμως αρκετά τσουβάλια μέσα.
ακόμη και ο φουμάλ , τους συμμάχους του τους φέρεται πολύ ποιο καλά και τους σέβεται. ούτε σαν αυτόν ηστε σε χαρακτήρα, γι αυτό και αν κλείσετε σοβαρό κόσμο άλλη φορά να με γράψετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
j_z273MkToWkMA2yKg1Qug.png




Λοιπόν , αν όσα λες είναι αλήθεια, αν θες να με πας πυξίδα, αν θες να δειχτείς σε αυτούς που παραμυθιάζεις, πάρε την ομάδα σου, μπες στον hp, σου στέλνω και πρόσκληση να βγούμε και δίπλα δίπλα αν θες. Σήμερα άνοιξε, δεν έχεις καμία δικαιολογία. Μπες να μου δείξεις. Στο external εξευτελίστηκες αρκετά. Στα λόγια πολύς στις πράξεις τίποτα. Δεν θα μπω στον κόπο να σου απαντήσω παρα μόνο αν μου γράψεις τον λογαριασμό που παίζεις hp.
 

DeletedUser16076

Οι to palikaraki, vageste και TROLL MASTER
μην κάνετε Like στον μυρωδιά, γιατί απλά και εσεις έτσι θα χαρακτηριστήτε.
εσεις δεν το ξέρεται ότι ΤΣΙΡΙΖΕ στον κ42 , όταν 2 τελειωμένοι (μονοι τους εναντίων όλων μας παίζαν η κακομοιριδες) του παίρνανε χωριά? και δεν τους πήρε ούτε ένα?
χαχχαχαχαχχαχαχ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή