Πείτε και σ' εμάς..

Συζήτηση στο forum 'Κόσμος 46' που ξεκίνησε από το μέλος Topakos_, στις 23. Ιουν 2017.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. summergift

summergift Well-Known Member

αυτος σου λεω το θεωρεις επιτευμα να σου βαραμε 6 απο τα 80 που εχεις χωρις βοηθεια απο την φυλη και να χανεις τα 2 και τα αλλα 4 να ειναι ανοιγμενα? και με 20 εμπιστοσυνη? το θεωρεις μεγαλη επιτυχια δλδ ετσι? 6 χωρια ειχες να καλυψεις με τα 80 σου και δεν το εκανες...αν σου βαρουσαμε 50/80 τι θα ελεγες στην φυλη στακαρετε με τα χανω? σου ειπα σε προσωπικο τον απλο τροπο που δεν χανεις ουτε χωριο ουτε δορι και δεν μπορεις και να χ ασεις μετα χωριο στο αφτερ πλαν
    σπασαμε 20 επιθετικα και σου φαγαμε 25 αμυντικα....εμενα ετσι γραψανε οι απωλειες μου εκεινη την μερα παντως.....παμε παρακατω

το οτι κανουμε πλανα σε ανενεργους και καλα....πως γινεται φιλε μου ολοι να ειναι ανενεργοι οταν τουσ βαραμε τυχαιο?
    δευτερον καλα κανουμε και τους βαραμε γτ οσο εσυ επαιζες.............σου εμεις καθαριζαμε ηπειρο απο ανενεργους...για αυτο δεν εχει καθε λογαριασμο μας φτιαχτει μονο απο εσωτερικα...αν πασα μου καθαριζες την ηπειρο σου και δεν εκανες την τυτανοτεραστια αγκαλια τωρα θα ειχες μονο ενεργους...αυτες ειναι οιλιγες διαφορες μας...εσυ καθοσουνα απο την 1τη μερα του κοσμου και εγω παλευα να καθαρισω ηπειρο αυτα πληρονονται τωρα...ετσι ειναι ομως οταν θεσ να εχεις 3ηπειρους εσυ και 1 πολυ καλη εγω...οι 3 χανουν απο την μια.........ας μην εκανες συνεχεια το ιδιο λαθος ασ εκανες νεα φυλη με ενεργους οταν σπαζατε και να τρωγατε ως καφε του ανενεργους μην κλαιγεστε οτι σασ φταει αλλος......να ξεφτιλησεις εσυ δεν μπορεις τπτ δυστιχως μονο να κανεις τον κοσμο να γελασει ισως φιλε θεωδορε κολοκοτρωνη....τα λαθοι τα δικα σας μην τα ριχνετε αλλου ασ παλευες στην ηπειρο σου και λιγο για να μην ειχες ανενεργους....οι απωλειες σας ειναι σαν τις τσιχλες περιπτερου.....οσο εχω εγω σολο εχουν τα 3 πρωτα ακκουντ σασ + μαζι
    οποτε μην ζοριζεσαι να δειξεις κατι γτ ο κοσμος βλεπει μονος του........δεν χρειαζομαστε σημαιες...παιχνιδι θελουμε να κανουμε
    αλλα οταν εχεις ολη την φυλη σου να το παιζει παιχταραδες οπως gmaximus και ειναι 4 ωρες ανενεργος και σου λεει δεν χρειαζομαι κοπλευ οταν παω διπλα τους και του μαζευω 5-5 τα χωρια ξερεις τι θα μου πεις? ανενεργος ειναι και αυτος.....αυτο δεν εχεις καταλαβει ολοι ειστε ανενεργοι αλλα δεν το ξερετε

2. Blacko

Blacko Well-Known Member

Αυτές τις συμπεριφορές φαντάζομαι ότι τις έχεις μάθει με τους ανθρώπους στην τράπεζα που συναναστρέφεσαι .
    Μάθε λοιπόν ανίδεε ότι δεν βγαίνω να γράψω ποτέ από συμφέρον , ότι θέλω και ότι πιστεύω απλώς βγαίνω και το γράφω , δεν έχω μάθει να γλύφω σαν και εσένα , μην μπερδεύεσαι δεν είναι όλοι σαν τα μούτρα σου .

Εξάλλου σου έχω πει 100 φορές ότι δεν θα παίξω 49 αλλά μάλλον εσύ δεν λες να το καταλάβεις .

3. Ροζ Φλαμίνγκο

Ροζ Φλαμίνγκο Member

ΚΩΛΟκοτρόνηηηηηη η ΠΥΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑΑΑΑ!

4. Θεόδωρος Κολοκοτρώνης

Θεόδωρος Κολοκοτρώνης Active Member

δεν έχω κατι αλλο να πω για νικομπλακο, απλα λυπαμαι. Δεν ξερει οτι υπάρχει και η αξιοκρατικη πλευρα αυτης της χωρας. Οι ανικανοι ολο τις ιδιες κουβεντες λενε, με μηδεν επιχειρηματα.

ΡΟΖ ΦΛΑΜΙΓΚΟ, ελα σε περιμένω. Αρχισε να βγαζεις αριστους, γιατι είδες σημερα τι εγινε, ενα χτυπησα ενα πηρα

5. 8oukos

8oukos Well-Known Member

Ενδεικτικο της καταστασης που εχει φτασει το παιχνιδι ειναι οτι η φυλη που παει για κλεισιμο δεν μπορει να κολλησει 3 επιθεσεις με αριστο . Φτασαμε 2017 για να κλεισουν κοσμο και αυτοι που στελνουν εκκαθαριστικες - τρενα με 10 sec διαφορα

Ο/Η Antonis Georgiou έχει κάνει like
  6. koures

koures Member

Ο/Η 8oukos έχει κάνει like
  7. 8oukos

8oukos Well-Known Member

Προς υπεράσπιση μου τους άριστους στα βαρβάρα τους βάζω στο ίδιο αν όχι στο επόμενο δευτερόλεπτο (προσπαθώ τουλάχιστον) . Είναι καλή εξάσκηση το συνιστώ....

Τελευταία επεξεργασία: 31. Αυγ 2017
  8. aser

aser Well-Known Member

Τι γινεται παιδια ? Ο κολοκοτρωνης κουβαλαει ?

9. Γιολακλής

Γιολακλής Well-Known Member

ΛΑΘΟΣ ο γιολακλης κουβαλαει

Ο/Η Νίκος Shadow έχει κάνει like